Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Και καποια αλλη κοπελα ειχε παραγγειλει απο αυτο το site www.tidebuy.com την οποια δεν θυμαμαι ομως!Ας μου πει παρακαλω τι εγινε με την δικη της παραγγελια!!!

 

Κι εγώ παρελαβα από το συγκεκριμένο σάιτ, μια χαρά ήταν το φόρεμα και custom made, αλλά επειδή αυτό που είχα διαλέξει ήταν νυφικό (κι εγώ ήθελα να το φορέσω σαν φορεμα) και τελικά φαίνεται οτι είναι νυφικό, δε θα το βάλω. Παντως δεν εχω παράπονο από τα κινεζάκια, ήταν πολύ εξυπηρετικά και το φόρεμα πολύ καλοραμένο.

 

Τωρα ειμαι σε αναζήτηση παλι και λεω να αποφύγω το φόρεμα, μαλλον κουστουμάκι σκέφτομαι, κατι σε λευκό. Αυτό πώς σας φαίνεται?

http://www.firstsuit.com/catalog.php?page=product_details&Styleid=900082

σε λευκό χρωμα, με απλό μπλουζάκι από μεσα και χωρίς το καπέλο εννοείται! :)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ παρελαβα από το συγκεκριμένο σάιτ, μια χαρά ήταν το φόρεμα και custom made, αλλά επειδή αυτό που είχα διαλέξει ήταν νυφικό (κι εγώ ήθελα να το φορέσω σαν φορεμα) και τελικά φαίνεται οτι είναι νυφικό, δε θα το βάλω. Παντως δεν εχω παράπονο από τα κινεζάκια, ήταν πολύ εξυπηρετικά και το φόρεμα πολύ καλοραμένο.

 

Τωρα ειμαι σε αναζήτηση παλι και λεω να αποφύγω το φόρεμα, μαλλον κουστουμάκι σκέφτομαι, κατι σε λευκό. Αυτό πώς σας φαίνεται?

http://www.firstsuit.com/catalog.php?page=product_details&Styleid=900082

σε λευκό χρωμα, με απλό μπλουζάκι από μεσα και χωρίς το καπέλο εννοείται! :)

Μα γιατί;;;:lol:

Επανήλθε στη μόδα μετά τον πριγκηπικό γάμο! Θες να είσαι ντεμοντέ;:wink:

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα Ζουζουνέλ, εγώ δεν είμαι του ταγέρ γι'αυτό θα σε συμβούλευα να πάρεις φόρεμα. εφόσον θέλεις να το αποφύγεις όμως, ωραίο το βρίσκω αν και σε κρεμ/ιβουάρ θα μου άρεσε περισσότερο.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

για τη βάπτιση της κόρης μου, τον Οκτώβριο

 

Με το καλο η βαφτιση σας.....

 

Πως και δεν επιλεγεις καποιο φορεμα, αλλωστε ειναι σχετικα νωρις ακομη απο αποψη πτωσης της θερμοκρασιας και θα μπορεσεις να βαλεις κατι πολυ ωραιο.

 

Προσωπικα το θεωρω αρκετα κυριλε για τα δικα μου γουστα, sorry....;)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Ζουζουνέλ, εγώ δεν είμαι του ταγέρ γι'αυτό θα σε συμβούλευα να πάρεις φόρεμα. εφόσον θέλεις να το αποφύγεις όμως, ωραίο το βρίσκω αν και σε κρεμ/ιβουάρ θα μου άρεσε περισσότερο.

 

Συμφωνω απολυτα λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

μωρε κι εγώ φορεματακι θα προτιμούσα αλλά μετά τις δυο απανωτές εγκυμοσύνες η κοιλούμπα δε λέει να φύγει... και επιπλέον με τον θηλασμό, αλλο θεμα κι αυτό... γι αυτο σκεφτομαι ταγεράκι, να κοβει καπως τις επιμαχες περιοχές...

ARNIKOL εσενα σου άρεσε και το καπελο εεεεε? :)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρε κι εγώ φορεματακι θα προτιμούσα αλλά μετά τις δυο απανωτές εγκυμοσύνες η κοιλούμπα δε λέει να φύγει... και επιπλέον με τον θηλασμό, αλλο θεμα κι αυτό... γι αυτο σκεφτομαι ταγεράκι, να κοβει καπως τις επιμαχες περιοχές...

ARNIKOL εσενα σου άρεσε και το καπελο εεεεε? :)

Ένα είναι το σίγουρο: ότι η εμφάνισή σου θα συζητιόταν για πολύυυυ καιρό μετά... Θα έμενες αξέχαστη!:lol:

Εντάξει υπάρχουν φορέματα που καλύπτουν και κοιλιά και στήθος, γιατί δε σκέφτεσαι να ράψεις, να είναι ακριβώς στα μέτρα σου; Το ταγέρ (ξαναλέω όχι ότι δεν είναι κομψό), απλά είναι λίγο αυστηρό και μεγαλίστικο...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Ένα είναι το σίγουρο: ότι η εμφάνισή σου θα συζητιόταν για πολύυυυ καιρό μετά... Θα έμενες αξέχαστη!:lol:

 

ω ναι, ειδικά στον παπα χαχα! :)

με το που θα με εβλεπε, θα με εδιωχνε!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

εντιτ: βρηκα αυτο http://www.lightinthebox.com/Empire-One-Shoulder-Floor-length-Chiffon-Over-Mading-Bridesmaid--Wedding-Party-Dress--BNSH003-_p52660.html

 

πως μπορω να ξερω τα αλλα χρωματα ομως πως ειναι;;;;;;;

Σου εχει χρωματολογιο (color chart) και ειναι πολυ ωραιο,πιστευω το hunter green, το regency & το watermelon.Αν θυμαμαι καλα ειναι κοντα σε αυτο που θες...Πολυ καλη τιμη παντως (70?!) συν τα μεταφορικα σου!

Δες κι αυτο (αν και δεν πολυτρελενομαι...)

http://www.lightinthebox.com/Empire-V-neck-Floor-length-Chiffon-Over-Elastic-Satin-Bridesmaid--Wedding-Party-Dress--HSX125-_p24155.html

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σου εχει χρωματολογιο (color chart) και ειναι πολυ ωραιο,πιστευω το hunter green, το regency & το watermelon.Αν θυμαμαι καλα ειναι κοντα σε αυτο που θες...Πολυ καλη τιμη παντως (70?!) συν τα μεταφορικα σου!

Δες κι αυτο (αν και δεν πολυτρελενομαι...)

http://www.lightinthebox.com/Empire-V-neck-Floor-length-Chiffon-Over-Elastic-Satin-Bridesmaid--Wedding-Party-Dress--HSX125-_p24155.html

Ούτε εγώ....

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουκλες, για δωστε μια βοηθεια, πως πληρωνουμε την παραγγελια;;; δεν εχω πιστωτικη, γινεται μεσω τραπεζας;;;;το αποφασισα και οτι γινει!! τελειωνει σημερα κ η προσφορα!! HELP!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ....

:lol::lol::lol:

κουκλες, για δωστε μια βοηθεια, πως πληρωνουμε την παραγγελια;;; δεν εχω πιστωτικη, γινεται μεσω τραπεζας;;;;το αποφασισα και οτι γινει!! τελειωνει σημερα κ η προσφορα!! HELP!

Για αρχη Τονια, μην αγχεσαι γιατι θα ξαναγινει προσφορα συντομα ή θα την παρατείνουν(συνηθως ετσι κανουν) και απο οσο ξερω, δεν γινεται χωρις πιστωτικη! Δεν μπορεις να ζητησεις ενος φιλου ή να βγαλεις μια prepaid(προπληρωμενη καρτα) οπου θα βαζεις μονο το ποσο της αγορας σου καθε φορα και θα την χρησιμοποιεις για το ιντερνετ?

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ, αληθεια;;; οχι μωρε, δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλω καρτα... ειχα διαβασει πως καποια αλλη κοπελα ειχε πληρωσει σε ταχυδρομειο, ισως σε αλλο σαιτ. αν γινεται, να ψαξω σε αλλο κινεζο-σαιτ να βρω καποιο αντιστοιχο φορεματακι!

Link to comment
Share on other sites

αν και αργησα 2 μηνες:oops::oops::oops: συγνωμη αλλα χαζευα και βρηκα πολλα για εσας τις εκγυουλες:P:p;) http://www.dhgate.com/wholesale/maternity-wedding-dresses/c014008008010.html

Έτσι, πολλά σύνολα; Αλήθεια ευρύ φάσμα επιλογών, αλλά πολύ όμορφο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...