Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

πολύ ωραίο!!!! πόσο σου πήγαν όλα μαζί ??

 

Kαλα, τωρα το είδα το μνμ!

Πήρα και αυτό: http://www.tidebuy.com/product/Light-Ivory-Lace-Shrug-Wrap-made-with-alencon-lace-277478.html και συνολικά η χρέωση ηταν 147,47 δολάρια.

Για να δούμε αν τελικά άξιζαν τον κόπο!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλα, τωρα το είδα το μνμ!

Πήρα και αυτό: http://www.tidebuy.com/product/Light-Ivory-Lace-Shrug-Wrap-made-with-alencon-lace-277478.html και συνολικά η χρέωση ηταν 147,47 δολάρια.

Για να δούμε αν τελικά άξιζαν τον κόπο!

πες μας όταν ερθουν , είναι λίγο επιφιβο το ιντερνετ για ρουχα , εγω δεν ξερω αν θα ηταν καλό πάνω μου . Το συγκεκκριμμενο όμως μου αρεσε πολύ .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

δες το μηνυμα μου 985 στη σελίδα 20

εκανα παραγγελία πριν λίγες μερες, δεν εχω παραλάβει ακόμα, παντως στο μεηλ ειναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί, ήθελα να κανω μια αλλαγή στο φόρεμα και με εξυπηρετησαν πολύ. με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει λίγο (42 μερες μου ειπαν αλλα οκ, το ειχα υπολογίσει, 30 μερες παραδοση λεει το σαιτ), μου ζητησαν συγνώμη και να μην μακρυγορώ μου εκαναν πολυ καλή εντύπωση.

τωρα περιμένω να παραλάβω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

μακαρι να ειναι οπως το φανταστηκες!περιμενουμε νεα σου

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

ARNIKOL το εραψες τελικα το φορεμα?Καλο σου βγηκε?

Το ράβω ακόμα... τι να πώ... καλά φαίνεται να πηγαίνει...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι; Πήγαμε το Σάββατο με την κοπέλα που θα στεφανώσουμε να διαλέξουμε δίσκο, καράφα, ποτήρι, στέφανα και λαμπάδες. Θα στοιχίσουν 700. Πώς σας φαίνεται το ποσό;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι; Πήγαμε το Σάββατο με την κοπέλα που θα στεφανώσουμε να διαλέξουμε δίσκο, καράφα, ποτήρι, στέφανα και λαμπάδες. Θα στοιχίσουν 700. Πώς σας φαίνεται το ποσό;

 

Εφόσον σε αυτή την τιμή είναι ΚΑΙ οι λαμπάδες μέσα, προσωπικά, μου φαίνεται καλή.... στολισμός ???? Τον πληρώνετε εσείς ?

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον σε αυτή την τιμή είναι ΚΑΙ οι λαμπάδες μέσα, προσωπικά, μου φαίνεται καλή.... στολισμός ???? Τον πληρώνετε εσείς ?

Κοίτα Μεταξία μου, (καλημέρα κιόλας) το στολισμό τον κάνει το κατάστημα, δεν θα είναι με φυσικά λουλούδια. Άρα συμπεριλαμβάνεται στα 700. Τώρα όσον αφορά τις λαμπάδες, μετά στο σπίτι της τη μία θα πάρει, όχι και τις δύο. Δεν ξέρω αν σου έδωσα να καταλάβεις...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλα, τωρα το είδα το μνμ!

Πήρα και αυτό: http://www.tidebuy.com/product/Light-Ivory-Lace-Shrug-Wrap-made-with-alencon-lace-277478.html και συνολικά η χρέωση ηταν 147,47 δολάρια.

Για να δούμε αν τελικά άξιζαν τον κόπο!

 

Πολυ ομορφο!!! :P:p:p

ARNIKOL εισαι λιγο off;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι; Πήγαμε το Σάββατο με την κοπέλα που θα στεφανώσουμε να διαλέξουμε δίσκο, καράφα, ποτήρι, στέφανα και λαμπάδες. Θα στοιχίσουν 700. Πώς σας φαίνεται το ποσό;

 

 

Είσαι σίγουρη ότι συμπεριλαμβάνεται και ο στολισμός στο πακέτο των 700 ευρώ??Αν ναι,είναι καλή η τιμή,διαφορετικά νομίζω ότι είναι λίγο ακριβά.

Δεν ξέρω βέβαια και τί διαλέξατε.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα... είμαι λίγο αλλά δικαιολόγησέ με σε παρακαλώ, ακόμα να χωνέψω το 700άρι + όσα κοστίσει η σκούπα... μου είπε πάντως ότι είναι ακριβή.(το βιολί μου εγώ...)

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

εγώ δε μπορώ να το δω, μου βγάζει "Μόλις ανακάλυψες μια προσφορά του MelinaMay.com αποκλειστικά για μέλη!"

 

κοριτσια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, εχω κι εγώ της αμφιβολίες μου, θελω να ελπίζω ότι οταν παραλάβω το φορεμα θα είναι σαν της φωτογραφίας! όσο ζω, ελπίζω! :)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

η μητερα σκεφτεται κατι τετοιο

 

Mαριρενα μου, sorry, αλλα προσωπικα το βρισκω λιγακι... απλοϊκο για να το φορεσει μανουλα αυτο. :rolleyes:

Περοσσοτερο μου κανει για φορεμα καλεσμενης.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα διαβαζα το θεμα σας και ηδη εχω μιλησει με καποια κοπελα σχετικα για την αγορα φορεματος απο κινεζικο site , να σας πω την αληθεια εχω εντυπωσιαστει απο τα φορεματα αλλα κολλαω καπως στην αποστολη των χρηματων κατα ποσο υπαρχει ασφαλεια οπως επισης με φοβιζει καπως η ολη διαδικασια που ξεκιναει να ερθει και δεν ξερουμε ακριβως ποτε θα φτασει εαν θα περασει απο τελωνειο εαν οχι κτλ... τελικα δεν ξερω κατα ποσο θα κανω παραγγελεια αν και εχω βρει ρουχαλακια που μου αρεσαν. απλα εχω να προτεινω ενα ελληνικο site που εχει πολλα σχεδια (και αρκετα απο αυτα ειναι ιδια σχεδια με το ξενο) , απλα ειναι λιγο περισσοτερο τσιμπημενες οι τιμουλες αλλα μπορειτε να στειλετε το δικο σας σχεδιο και να το συζητησετε με την κοπελα. τα νυφικα παντως ειναι σε απιστευτη τιμουλα. εγω τωρα μπηκα στην διαδικασια και εστειλα ενα δικο μου σχεδιο και μου ειπε πως μπορει να το φτιαξει οποτε και θα το παραγγειλω. δεν εχουν εξοδα αποστολης . στην σελιδα τους εχουν πληρη στοιχεια απο τηλεφωνο μεχρι διευθυνση. ισωσ να μου βγει λιγο πιο ακριβο αλλα γλυτωνω την διαδικασια να στειλω χρηματα στην κινα η να δωσω αρ. καρτασ (κατι που φοβαμαι κιολας με ολα αυτα που ακουω) και η ολη συννενοηση γινεται πολυ καλυτερα αφου μιλαω αμεσα με την κοπελα και μαλιστα στα ελληνικα χαχαχα και το σημαντικοτερο ερχεται απο πολυ πιο κοντα απο οτι να κανει τον γυρω του κοσμου κυριολεκτικα. οποια κοπελα ενδιαφερεται μπορω να αναρτησω την διευθυνση της σελιδας.

Link to comment
Share on other sites

θα σας γραψω αυριο την διευθυνση γτ δεν την εχω αποθηκευμενη εδω. εχει κ κατω απο διακοσια αλλα εχει κ πανω.νομιζω τα φορεματα πρεπει να φτανει το πιο ακριβο τα 250 χωρις εξοδα αποστολης.εγω βεβαια της εδειξα ενα που ειχα δει κ μου ειπε μπορει να μου το φτιαξει κ η τιμη ποθ μου εδωσε ειναι πιο κατω απο διακοσια. το καλο ειναι πωσ τισ περισσοτερες ωρες ειναι ον στο τσατ κ μπορειτε να μιλησετε.εμεις σημερα μιλουσαμε δεκα ωρες για το τι χρωμα θα μου πηγαινε κτλ. ειναι πολυ συνεργασιμη.

Link to comment
Share on other sites

βάλε το λινκ να το δούμε και αυτό το eshop, πάντως να ξερεις οι διαδικτιακές αγορές μέσω paypal είναι ασφαλείς, γιατί δεν δίνεις πουθενα το νούμερο της κάρτας σου. και συμφέρει να αγοράζεις μεσω ιντερνετ, γιατί οι τιμές ειναι πολύ καλυτερες από εδώ στην ελλάδα, εγώ πλέον αγοράζω σχεδον τα πάντα από το εξωτερικό.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...