Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Μια απορία...πώς περπατάτε με αυτές τις γόβες???Εγώ θα μπορούσα να τις φορέσω μόνο αν με κρατούσε ένας από δεξιά,ένας άλλος από αριστερά και ένας τρίτος με έσπρωχνε από πίσω για να περπατήσω...:rolleyes:

 

:lol::lol::lol::lol: ενας τεταρτος απο μπροστα για να συγκρατησει σε περιπτωση πτωσης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είπα να μην το ξεφτιλίσω εντελώς,αλλά αφού το προτείνεις...:lol::lol::lol::lol:

 

Να βοηθησω ηθελα, να μην εχουμε ατυχηματα ειπα, μιας και η μπροστινη πλευρα ηταν ακαλυπτη....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Να βοηθησω ηθελα, να μην εχουμε ατυχηματα ειπα, μιας και η μπροστινη πλευρα ηταν ακαλυπτη....:lol::lol::lol:

 

 

Καλέ,το κατάλαβα...:lol::lol::lol:

Άλλη μια ερώτηση...άντε και καταφέρνετε και ισορροπείτε...δεν σας χτυπάνε στο πίσω μέρος??Γιατί μια φορά έβαλα γόβα όλη κι όλη στην ζωή μου,για να πάω σε έναν γάμο και τελικά δεν πήγα στο γλέντι,γιατί το πόδι μου είχε γίνει κιμάς.Τρεις μέρες έκανα να βάλω παπούτσι...Πραγματικά σας θαυμάζω...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλέ,το κατάλαβα...:lol::lol::lol:

Άλλη μια ερώτηση...άντε και καταφέρνετε και ισορροπείτε...δεν σας χτυπάνε στο πίσω μέρος??Γιατί μια φορά έβαλα γόβα όλη κι όλη στην ζωή μου,για να πάω σε έναν γάμο και τελικά δεν πήγα στο γλέντι,γιατί το πόδι μου είχε γίνει κιμάς.Τρεις μέρες έκανα να βάλω παπούτσι...Πραγματικά σας θαυμάζω...:)

 

Kαλε το καταλαβα....:D, εχω αντιληφθει το χιουμορ σου:D:D:D.

 

Κοιτα επι του πρακτεου, εγω σε τετοιες περιπτωσεις βαζω τα ειδικα ζελεδακια, τα πουλανε στα φαρμακεια και ανασηκωνουν την φτερνα, ωστε να μην πληγωνεται το ποδι μου. Αν δε, ξερω οτι το παπουτσι με ενοχλει στο μπροστινο μερος, βαζω τα ζελεδακια μπροστα ωστε επισης να ανακουφιζεται απο την πιεση που δεχεται.

 

Πλεον για ολα υπαρχει λυση...:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλε το καταλαβα....:D, εχω αντιληφθει το χιουμορ σου:D:D:D.

 

Κοιτα επι του πρακτεου, εγω σε τετοιες περιπτωσεις βαζω τα ειδικα ζελεδακια, τα πουλανε στα φαρμακεια και ανασηκωνουν την φτερνα, ωστε να μην πληγωνεται το ποδι μου. Αν δε, ξερω οτι το παπουτσι με ενοχλει στο μπροστινο μερος, βαζω τα ζελεδακια μπροστα ωστε επισης να ανακουφιζεται απο την πιεση που δεχεται.

 

Πλεον για ολα υπαρχει λυση...:mrgreen:

 

 

Όχι για το δικό μου πόδι...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω κατι που με απασχολει θα πηγαινε ενα φορεμα με γοβα με πολυ χαμηλο τακουνι 2-3 εκατοστα η κατι σε πλατφορμα????

η βαφτιση θα γινει 30 σεπτεμβριου αλλα φοβαμαι να βαλω ψηλοτακο γιατι πρεπει να κυνηγαω και την μικρη ολη την ωρα

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω κατι που με απασχολει θα πηγαινε ενα φορεμα με γοβα με πολυ χαμηλο τακουνι 2-3 εκατοστα η κατι σε πλατφορμα????

η βαφτιση θα γινει 30 σεπτεμβριου αλλα φοβαμαι να βαλω ψηλοτακο γιατι πρεπει να κυνηγαω και την μικρη ολη την ωρα

 

Καλησπέρα! Τώρα πήρα φόρα και εγώ και δίνω συμβουλές! :)

Στο γάμο μου και στη Βάπτιση του γιού μου φορούσα χαμηλά τακούνια 5 εκ. Για μένα θα ήτανε σαν όνειρο να έβαζα ποτέ 12ποντο, και δείχνει τόσο ωραίο σε πολλές κοπέλες!

Το θέμα είναι να μην πέσεις και εφόσον θα κυνηγάς και τη μικρούλα σου, θα είναι δύσκολο με τα ψηλοτάκουνα , αν και έχω την κολλητή μου που δεν τα αποχωρίζετε όλη μέρα. Είναι λέει θέμα συνήθειας. Respect! :)

7uEBp2.png M3GSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ioanna D πολύ ωραίο το φόρεμα.Γιατί δεν βάζεις παπουτσάκι ξεχωριστό όπως αυτό?Δεν ξέρω αν ειναι του γουστου σου,εμενα παντως θα μου αρεσε πολυ η τσαχπινικη λεπτομερεια!

images?q=tbn:ANd9GcSRgwBLwBTV19UediVxBnhkoHV1L6HVBpSgu5QZlbmFH4P23nvw

ARNIKOL το εραψες τελικα το φορεμα?Καλο σου βγηκε?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

....Γιατί δεν βάζεις παπουτσάκι ξεχωριστό όπως αυτό?Δεν ξέρω αν ειναι του γουστου σου,εμενα παντως θα μου αρεσε πολυ η τσαχπινικη λεπτομερεια!

 

Πραγματικά πανέμορφο!!!

7uEBp2.png M3GSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου ηρθε η ιδεα απο εδω,που μια κοπελα θα βαλει ασπρομαυρο φορεμα με χρωματιστη γοβα.Οποτε εσυ κανε το αναποδο!Θα ειναι πολυ ωραιο το αποτελεσμα πιστευω,εισαι κ εντυπωσιακη απο μονη σου...οποτε μια χαρα!

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

μια συμβουλη κοριτσια, να ξερετε οτι οσα παπουτσια 12ποντα εχουν πλατφορμιτσα μπροστα ειναι πιο ευκολα να περπατηθουν απο αυτα που δεν εχουν, επειδη ετσι το υψος της φτερνας χαμηλωνει λιγο απο 12ποντα παει γυρω στο 9ποντο...επειδη συνηθος η πλατφορμα μπροστα ειναι γυρο στους 2-3 ποντους,οποτε καπως ισιωνει η πατουσα...λιγο αλλα απο το τιποτα,τωρα μου αρεσει αυτη η μοδα με μινι πλατφορμες μπροστα επειδη δεν σπαει η πατουσα,,,ενω χωρις την πλατφορμα δεν περπατιεται το 12ποντο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ έβαλα ψηλά παπουτσια μονο στον γάμο και στο τραπέζι είχαν αντικατασταθει οπότε χλωμο να βάλω ψηλά στην βάπτιση ...θα γελάει όλος ο κόσμος μαζί μου ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ioanna D πολύ ωραίο το φόρεμα.Γιατί δεν βάζεις παπουτσάκι ξεχωριστό όπως αυτό?Δεν ξέρω αν ειναι του γουστου σου,εμενα παντως θα μου αρεσε πολυ η τσαχπινικη λεπτομερεια!

images?q=tbn:ANd9GcSRgwBLwBTV19UediVxBnhkoHV1L6HVBpSgu5QZlbmFH4P23nvw

ARNIKOL το εραψες τελικα το φορεμα?Καλο σου βγηκε?

 

 

τέλειοοοοοοοοοο

 

από πιο site είναι αυτό το παπούτσι????????????

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχω μια ιδεα για να διευκολυνθουμε ολες. να κανουμε μια λιστα με τις διευθυνσεις, τα ονοματα που τις χρησιμοποιησαν και αν θελουμε (καλο θα ειναι) να αναφερουμε ποσες μερες εκαναν να ερθουν και εντυπωσεις-λιγα σχολια.γιατι εχετε δωσει πολλα υπεροχα site αλλα ειναι δυσκολο να ψαξει κανεις ολο το θεμα και να μην μπερδευτει!τι λετε;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει αυτο για τον γιο στη βαφτιση.

http://www.tidebuy.com/product/Wholesale-Afef-Jnifen-66th-Venice-Film-Festival-Red-Carpet-Celebrity-Dresses-199426.html

 

εχει παρει καμια απο εκει; ειναι οκ;εγκυρο;ποσες μερες κανει να ερθει;φαινεται υπεροχο φορεμα, μου αρεσει πολυ

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

ουαααααααααααα......

ειπα σημερα να παω στην αγορα για να δω τι φορεμα μου ταιριαζει αν κ ειμαι ακομα σε φαση διαιτας.

πηγα στο anna riska.εχει ωραια φορεματα.τελικα μου ταιριαζει η γραμμη pencil κ ολα αυτα τα φορεραματακια τα πιο χυτα κ αυτα που η φουστα τους ειναι σαν τουλιπα μου ερχονται ολα κοντα.....:(:(:(:( δυστυχως.

οχιτα τα pencil δεν μου αρεσουν απλα τα περισσοτερα ειναι ασπρομαυρα κ θελω χρωμα.πηγα κ σε κανα δυο ακομα πολυ μικρη ποικιλια . βλεπω παντως να κατεβαινω θεσ/κη.

εβαλα κ ενα χυτο στυλ αρχαιοελληνικο κοραλι με χρυσες λεπτομερεις κουκλι αλλα αμα περπαταω κολλαει πανω μου κ φαινονται ολα κοιλια κ@@@@ς μπουτια ασε που θα με λενε παλι εγκυο.ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Μην απογοητευεσαι βρε πουλακι μου,κατι θα βρεις:) Αν παρεις αυτο το κοραλλι κ βαλεις απο μεσα κορσεδακι που ειναι ολοσωμο?Εχει στο intimissimi τετοια στο χρωμα του δερματος

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

με τα κορσεδακια εχω πολυ θεμα απο παλια.επειδη το δερμα μου ειναι χαλαρο τα κορσεδακια με κοβουν......οπως κ τα εσωρουχα ολων των τυπων κλασσικα στρινγκ της γιαγιας μου ολα μα ολα.θα παω κ χωρις βρακι

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!!ζηλευω τα φορεματα που διαλεγετε!!! εγω ειμαι 24 ετων και ειμαι πολυ καζουαλ οσο αναφορα το ντυσιμο.δηλαδη τζην φορμεσ και αντε κανενα μπλουζοφορεμα με κολαν,δεν εχω παραπανισια κιλα αλλα ετσι συνιθισα να ντυνομαι !!! τωρα για την βαφτιση εχω πελαγωσει, δεν ξερω τι να βαλω!!! καμια ιδεα????ισωσ κατεβουμε θεσσαλονικη για ψωνια , αλλα με το μωρο το πολυ πολυ να παω στο κοσμοσ,φοβαμαι να παραγγειλω και απο το ιντερνετ γιατι δεν ξερω πως θα μου καθεται το φορεμα

Η Ζωηρούλα μου μας άλλαξε την ζωή!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει αυτο για τον γιο στη βαφτιση.

http://www.tidebuy.com/product/Wholesale-Afef-Jnifen-66th-Venice-Film-Festival-Red-Carpet-Celebrity-Dresses-199426.html

 

εχει παρει καμια απο εκει; ειναι οκ;εγκυρο;ποσες μερες κανει να ερθει;φαινεται υπεροχο φορεμα, μου αρεσει πολυ

 

δες το μηνυμα μου 985 στη σελίδα 20

εκανα παραγγελία πριν λίγες μερες, δεν εχω παραλάβει ακόμα, παντως στο μεηλ ειναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί, ήθελα να κανω μια αλλαγή στο φόρεμα και με εξυπηρετησαν πολύ. με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει λίγο (42 μερες μου ειπαν αλλα οκ, το ειχα υπολογίσει, 30 μερες παραδοση λεει το σαιτ), μου ζητησαν συγνώμη και να μην μακρυγορώ μου εκαναν πολυ καλή εντύπωση.

τωρα περιμένω να παραλάβω και θα σας πω εντυπωσεις.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...