Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

στεγνωτηριο


froufrou

Recommended Posts

κορίτσια καλησπερα!!

Θέλω να αγοράσω και εγώ, αλλά δε θέλω να δώσω πανω απο 400 ευρω!!! Εχετε να μου προτεινετε κατι;;; Θελω κυριως κατι που να τα βγαζει ''σιδερωμενα'', γι αυτο θα το αγορασω αλλωστε!

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια καλησπερα!!

Θέλω να αγοράσω και εγώ, αλλά δε θέλω να δώσω πανω απο 400 ευρω!!! Εχετε να μου προτεινετε κατι;;; Θελω κυριως κατι που να τα βγαζει ''σιδερωμενα'', γι αυτο θα το αγορασω αλλωστε!

Ευχαριστω!!!

 

 

Εγώ πήρα ενα της pitsos δεν έχει βέβαια τα απίστευτα πολλά προγράμματα αλλά όσα έχει με καλύπτουν και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Το πήραμε 450 ?. Και είναι ενεργειακής κλάσσης C.

Δεν σιδερώνω παρά μόνο πουκάμισα, τραπεζομάντηλα και τέτοια. Δεν είμαι και ιδιαίτερα μυστήρια με τα τέλεια σιδερωμενα ρούχα.... δεν έχω και το χρόνο άλλωστε... οπότε μου ήρθε λουκούμι!!!!! Δεν πληρώνω τρελό ρεύμα μιας και δεν σιδερώνω όπως έχω ξαναπεί, και το μυστικό είναι απλά να τα βγάζεις ακριβώς μόλις τελειώσει και να τα διπλώσεις.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπερα!!

Θέλω να αγοράσω και εγώ, αλλά δε θέλω να δώσω πανω απο 400 ευρω!!! Εχετε να μου προτεινετε κατι;;; Θελω κυριως κατι που να τα βγαζει ''σιδερωμενα'', γι αυτο θα το αγορασω αλλωστε!

Ευχαριστω!!!

 

Εγώ έχω whirlpoool. Γύρω στα 400 ευρώ το πήρα με τις περσινές εκπτώσεις του Φλεβάρη. Το μοντέλο με τη ψηφιακή οθώνη. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Βάζω το πρόγραμμα ''στέγνωμα για φόρεμα'' και πραγματικά τα βγάζεις και τα φοράς κατευθείαν εκτός απο ελάχιστα που τσαλακώνουν. πχ: πουκάμισα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω whirlpoool. Γύρω στα 400 ευρώ το πήρα με τις περσινές εκπτώσεις του Φλεβάρη. Το μοντέλο με τη ψηφιακή οθώνη. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Βάζω το πρόγραμμα ''στέγνωμα για φόρεμα'' και πραγματικά τα βγάζεις και τα φοράς κατευθείαν εκτός απο ελάχιστα που τσαλακώνουν. πχ: πουκάμισα.

 

Μήπως θα μπορούσες να μου γράψεις το μοντέλο;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω αυτο http://www.siemens-home.gr/προϊόντα/πλύση/πλυντήρια-ρούχων/WT46E303GR.html?source=browse

 

Το εχει καμια σας;;; Μ αρεσει πολυ!!! Κυριως γιατι λεει οτι εχει τα πιο χαμηλα ποσοστα θορυβου... Το εχει καμια να μου πει;;; Μηπως τον ''ψησω'' και μου το παρει!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και πάλι.!!! Ήθελα να σας ρωτήσω........ έχετε δοκιμάσει ποτέ να στεγνώσετε αθλητικά παπούτσια στο στεγνωτήριο???? Πήρα ένα στεγνωτήριο της hoover που έχει πρόγραμμα για αθλητικά αλλά νομίζω ότι εννοεί ρούχα μόνο........!! Έχει κάνει κανείς δοκιμή με παπούτσια????

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει τέτοιο πρόγραμμα αλλά έχω βάλει αθλητικά παπούτσια στο πρόγραμα για ευαίσθητα και μου βγήκαν μια χαρά.Κοπανάνε πολύ βέβαια και καλό είναι να μην βάζεις συχνά γιατί ταρακουνιέται πολύ ο κάδος. Αυτό είναι το πρόβλημα. Αλλά κατά τα άλλα μια χαρά.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οι κοπέλες που έχετε στεγνωτήριο Miele μπορείτε να μου πείτε ποιο μοντέλο έχετε? 'Ηρθε η ώρα της αγοράς!

Εγω εχω το Τ8623C http://www.mastercare.gr/products/Miele_T_8623_C_LW_Softtronic_6_kg-562-80.html το εχω σε λευκο,το ειχα αγορασει 3 χρονια πριν αλλα δεν θυμαμαι τιμη ακριβως

Μαζι με ο πλυντηριο και τον συνδεσμο για να γινουν στηλη 2.450 ευρω,50 εκανε ο συνδεσμος και νομιζω 1000 το στεγνωτηριο και 1400 το πλυντηριο αλλα χωρις να ειμαι σιγουρη

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ Ηλιάννα! Να σαι καλά! Έχει σύστημα συμπύκνωσης υδρατμών ή θέλει σύνδεση με την αποχέτευση? Έχεις δει διαφορά στο ρεύμα? Γενικά αν θυμάμαι καλά είσαι ικανοποιημένη έτσι?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω αυτο http://www.siemens-home.gr/προϊόντα/πλύση/πλυντήρια-ρούχων/WT46E303GR.html?source=browse

 

Το εχει καμια σας;;; Μ αρεσει πολυ!!! Κυριως γιατι λεει οτι εχει τα πιο χαμηλα ποσοστα θορυβου... Το εχει καμια να μου πει;;; Μηπως τον ''ψησω'' και μου το παρει!!!!!!!!! :lol:

 

 

Μόλις τώρα είδα την ερώτηση. Εγώ έχω αυτό http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=109521 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Είναι λίγο πιο ακριβό, βέβαια, αλλά έχει καλύτερη ενεργειακή κλάση και θα κάνεις περισσότερη οικονομία μακροπρόθεσμα, οπότε αξίζει τα λεφτά του. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Αν θέλεις κι άλλες πληροφορίες στη διάθεση σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ηλιάννα! Να σαι καλά! Έχει σύστημα συμπύκνωσης υδρατμών ή θέλει σύνδεση με την αποχέτευση? Έχεις δει διαφορά στο ρεύμα? Γενικά αν θυμάμαι καλά είσαι ικανοποιημένη έτσι?

 

 

ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

Με το ρευμα δεν ειδα ιδιαιτερη διαφορα,ελαχιστα πραγματα

Οσο για τους υδρατμους,εχει ενα δοχειο στο σημειο που τα πλυντηρια εχουν τη θηκη για τη σκονη αλλα εγω το εχω συνδεση με την αποχετευση

Να σου πω την αληθεια ειχα διαλεξει ενα αλλο που ηταν 100 ευρω φθηνοτερο αλλα αυτο ηταν το "αδελφακι" του πλυντηριου και κατεληξα σε αυτο

Και το αλλο Miele ηταν

Οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου:wink:

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Αχχχχχ κορίτσια το πήρα επιτέλους!!! Το έχω εδώ και μια βδομάδα και έχω σωθεί! Πήρα της MIELE και το έκανα κολώνα με το στεγνωτήριο... Βέβαια πήρα ένα φτηνό μοντέλο της MIELE γιατί αυτό που μου άρεσε έκανε 1600 ευρώπουλα και δεν είναι καιροί για τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα κι εγω ενα στεγνωτηριο αλλα δεν εχω χωρο. το πλυντηριο το εχω στην κουζινα σ ενα διαμορφωμενο ντουλαπι για να μην φαινεται? που αλλου θα μπορουσα να το βαλω? πειτε μου καμμια ιδεα μηπως σωθω κι εγω

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα κι εγω ενα στεγνωτηριο αλλα δεν εχω χωρο. το πλυντηριο το εχω στην κουζινα σ ενα διαμορφωμενο ντουλαπι για να μην φαινεται? που αλλου θα μπορουσα να το βαλω? πειτε μου καμμια ιδεα μηπως σωθω κι εγω

 

Στο μπαλκόνι?

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα κι εγω ενα στεγνωτηριο αλλα δεν εχω χωρο. το πλυντηριο το εχω στην κουζινα σ ενα διαμορφωμενο ντουλαπι για να μην φαινεται? που αλλου θα μπορουσα να το βαλω? πειτε μου καμμια ιδεα μηπως σωθω κι εγω

 

 

και εγω στο μπαλκονι θα ελεγα..

το εχουν πολλοι εκει...

  1. Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...