Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γεια σας !!!!!!!!!! ειμαι καινουρια και θελω να κανω ορισμενες ερωτησεις για Πολυοζοδης Βροχοκηλη .......... Παρακαλω βοηθεια σε οποιον γνωριζει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


καλησπερα!η μητερα μου εχει βρογχοκηλη...θελει να κανει εγχειρηση .πηρε τηλ στο αλεξανδρα και της ειπανε να παει εκει να κλεισει ραντεβου.ειναι δυνατον να πρεπει να παει εκει για το ραντεβου απο μυτιληνη?και μετα να ξαναγυρισει και να ξαναφυγει.αν ξερετε καποιο νοσοκομειο η γιατρο που να μπορει να κανει την επεμβαση και να ειναι συμβεβλημενος με τον ογα παρακαλω γραψτε μου που πρεπει να απευθυνθει χωρις να κατεβει αθηνα για το ραντεβου!ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

κΑΛΗΜΈΡΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙς βΡΟΓΧΟΚΉΛΗ θΥΡΟΕΙΔΉ εγω έκανα εγχειριση τον Απρίλιο στο ικα Παπαδημητρίου στα Μελίσσια με εναν εξαιρετο άνθρωπο και χειρούργο εαν ενδιαφέρεσαι πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του!!

ff033a3307.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΣΤΟ ΝΑΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΤΟΥ ΟΓΑ!

ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ-ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ- ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΛ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ.

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ.

Εδώ για εξαγωγή έρχονται, πρώτα τους εξετάζουμε και μετά τους προγραμματίζουμε.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ (ΑΙΜΑΤΟΣ, ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ, ΣΠΙΝΘΗΡΟΓΡΑΦΗΜΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΜΠΤΙΚΟ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑΤΡΟ, που να αναφέρει το ιστορικό της, ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΩΣ ΤΩΡΑ;), ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ καρδιογράφημα) και τότε είναι έτοιμη.

Στην καλύτερη περίπτωση το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις, αλλά φαντάζομαι, μόνο αν έχεις γνωστό-κολλητό θα σου κάνουν τόση εξυπηρέτηση, μόλις σε δούνε και είσαι έτοιμη, να σε φωνάξουνε αμέσως, γιατί γύρευε πόση αναμονή θα έχουν.

Εκεί στο νησί δεν κάνουν τέτοιες εγχειρίσεις ή εμπάσει περιπτώσει να την κατευθύνουν για να μην ταλαιπωρηθεί;

Επίσης ρωτήστε στον ασφαλιστικό της φορέα (ΟΓΑ) αν καλύπτεται σε ιδιωτικό νοσοκομείο, οπότε να μην έχει την αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΡΘΕ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤεΒΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ?ΕΧΕΙ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΑΠΟ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΕΔΩ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ..οχι εδω δεν κανουνε..ακου συμπτωση.ηρθε μια πελατισα μου απο αθηνα να με πληρωσει κατι εισητηρια και ετυχε να εχει κανει και να ερθει εκεινη την ωρα η μαμα μου και πιασανε κουβεντα και μετα πηγανε για καφε..τον καπελακη ειχε αυτη..ελπιζω να την βοηθησει να βγαλει ακρη..οτι αλλο ξερετε κοριτσια πειτε μου μηπως βγει ακρη.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...