Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

AΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ !!!!!!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts

να'μαι κι εγώ.

Μέσα φυσικά, αλλά για να ντυθούμε εμείς πολύ μπέρδεμα το βλέπω, επίσης, πολλά παιδιά φοβούνται με τις μάσκες και τις στολές και κλαίνε

Και για Τσικνοπέμπτη, νομίζω ότι θα γίνεται χαμός.

Για άτομο να διασκεδάζει τα παιδιά μην ψάχνετε άλλο - εγώ προσφέρομαι (εχω εμπειρία από ψυχαγωγία σε κατασκηνώσεις, παιδικά πάρτυ - στα περσινα γενέθλια εγώ είχα σφυρίχτρα για να με ακούν :D )

 

Τι άλλο ήθελα να πω...

Θα το θυμηθώ κάποια στιγμή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 388
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 40 δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 37 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 25 δημοσιεύσεις

  • SEFI1911

    SEFI1911 25 δημοσιεύσεις

Θα συμφωνήσω με τις trendy ιδέες σας, Βίκυ σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :oops:

Εγώ σου προτείνω πάντως να ντυθείς αρχισέφ, όχι ο απλός εκείνος με το τεράστιο σκουφί, ο διακεκριμένος!!! Μιας και είσαι χρυσοχέρα!!!

Επίσης θα μου άρεσε η ιδέα να κάνεις μια στολη από ζαχαρόπαστα, το λέω καλά; Σαν εκείνη που έκανες στην τούρτα και να ντυθείς γλυφιτζούρι και σου υποσχόμαστε ότι μέχρι το τέλος της συνάντησης, δεν θα είσαι πια ντυμένη, θα σε έχουμε φάει ολόκληση, γι΄αυτό να φοράς κάτι από μέσα!!! :lol:

Θα επεξεργαστώ καλύτερα την ιδέα και θα σου πω, δεν ξέρω αλλά μου έρχεται στο μυαλό και κάτι σαν ζαχαρόσπιτο, ανέφικτο αλλά δεν ξέρω μου ήρθε τώρα εμένα!!!

Όσο για ψυχαγωγία κ.τ.λ. θα ανφερθώ και σ΄αυτά σε επόμενο ποστ μου...

φιλάκια και Καλά Χριστούγεννα για σήμερα!!!

 

1825547gr778cu39z.gif[/i]

an1cCph0g410010MDAwNzM4OGR8MTAwMDk5OHNhfEggRXZnZW5pYSBtYXMgZWluYWkuLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

:roll::roll::lol::lol:

Αποφάσισα να ντύσω τον Αντρέα κουκουλοφόρο κι εγώ θα κάνω τα ΜΑΤ ή το αντίστροφο :lol::lol::lol:

:roll:

 

:lol::lol: Μαλλον για το αντιστροφο σε κοβω... αλλωστε εμεις ειμαστε αυτες που τις τρωμε απο τα μικρα ... μην σχολιασω και τα χημικα που μας ριχνουν... (βλεπε πανα γεματη καλουδια) :lol:

 

Τρελες θεσσαλονικες με προλαβατε παλι????

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:roll::roll::lol::lol:

Αποφάσισα να ντύσω τον Αντρέα κουκουλοφόρο κι εγώ θα κάνω τα ΜΑΤ ή το αντίστροφο :lol::lol::lol:

:roll:

 

:lol::lol: Μαλλον για το αντιστροφο σε κοβω... αλλωστε εμεις ειμαστε αυτες που τις τρωμε απο τα μικρα ... μην σχολιασω και τα χημικα που μας ριχνουν... (βλεπε πανα γεματη καλουδια) :lol:

 

Τρελες θεσσαλονικες με προλαβατε παλι????

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου ειδικά από χημικά αυτές τις μέρες άλλο πράγμα πφφφφφ :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

... είναι τρελλές αυτές οι Θεσσαλονικιές! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

1070295xe4zuhh6s2.gif

 

:lol::lol::lol: ενώ εσείς περνιέστε για φυσιολογικές? :roll::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

... είναι τρελλές αυτές οι Θεσσαλονικιές! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

1070295xe4zuhh6s2.gif

 

:lol::lol::lol: ενώ εσείς περνιέστε για φυσιολογικές? :roll::lol::lol:

 

δεν ισχυριστήκαμε ποτέ κάτι τέτοιο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Σας παρουσιαζω την στολη μου στην περιπτωση που βρεθω στην Θεσσαλονικη εκεινη την εποχη!!!

Τρωω τοσο αυτες τις ημερες μου μονο αυτη θα μου κανει

641944ag86isygq7.gif

φιλια σε ολες τις τρελλες Θεσαλλονικιες :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ το βρήκα τι θα ντυθώ. Ντάλια Χατζηαλεξάνδρου ( παρα πεντε ) δεν θα μου είναι και πολύ δύσκολο αφήνω το μαλλί στο φυσικό του, θα κοτσάρω και ένα στρασένιο κοκκαλάκι στη φράτζα και έτοιμη :lol::lol::lol::lol:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε αυτή τη συνάντηση, να πάνε όλα καλά και να καταφέρω να έρθω κι εγώ...!!! :D

 

Πολλά φιλιά, χρόνια πολλά...

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε αυτή τη συνάντηση, να πάνε όλα καλά και να καταφέρω να έρθω κι εγώ...!!! :D

 

Πολλά φιλιά, χρόνια πολλά...

 

μην αγχώνεσαι γλυκιά μου....θα κανονιστεί και άλλη συνάντηση νωρίτερα από τις Αποκριες και λογικά θα δώσεις το παρόν!!! :D

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τώρα τι σκέφτηκα...

Βασικά το είχα ακούσει πέρυσι από άλλες μαμάδες - κάναν τον αποκριάτικο χορό τους μέσα στο γυμναστήριο του σχολείου, έτσι ήταν και πιο άνετα τα παιδιά και οι ίδιες και δώσαν πολύ λιγότερα χρήματα από κάποια αίθουσα στην οποία θα υπήρχαν σίγουρα και άλλα σχολεία.

Τώρα εγώ τι λέω, αν μπορούμε να ρωτήσουμε κι εμείς για ανάλογους χώρους - γυμναστήρια, σχολεία, ώστε να αποφύγουμε τους παιδοτόπους που οι ιώσεις έχουν την τιμητική τους.

Δέν ξέρω είναι παρατραβηγμένο, τί λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να μιλήσουμε με παιδότοπους και να δούμε πως

μπορούμε να κλείσουμε μόνο για εμάς το όλο πρόβλημα

δημιουργείται αν δεν κάνω λάθος με την προκαταβολή αν λύσουμε

αυτό όλα τα υπόλοιπα θα είναι εύκολα.....

 

Προτείνω ως ημερομηνία συνάντησης την Παρασκευή πριν την Τσικνοπέμπτη...

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προτείνω ως ημερομηνία συνάντησης την Παρασκευή πριν την Τσικνοπέμπτη...

 

αγαπημένη... πριν την Τσικνοπέμπτη... αν δεν απατώμαι... είναι η Τσικνοτετάρτη... σωστά??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω ως ημερομηνία συνάντησης την Παρασκευή πριν την Τσικνοπέμπτη...

 

αγαπημένη... πριν την Τσικνοπέμπτη... αν δεν απατώμαι... είναι η Τσικνοτετάρτη... σωστά??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: την τελευταία Παρασκευή πριν έρθει η εβδομάδα μέσα στην οποία βρίσκεται η Τσικνοπέμπτη σε βολεύει :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τώρα τι σκέφτηκα...

Βασικά το είχα ακούσει πέρυσι από άλλες μαμάδες - κάναν τον αποκριάτικο χορό τους μέσα στο γυμναστήριο του σχολείου, έτσι ήταν και πιο άνετα τα παιδιά και οι ίδιες και δώσαν πολύ λιγότερα χρήματα από κάποια αίθουσα στην οποία θα υπήρχαν σίγουρα και άλλα σχολεία.

Τώρα εγώ τι λέω, αν μπορούμε να ρωτήσουμε κι εμείς για ανάλογους χώρους - γυμναστήρια, σχολεία, ώστε να αποφύγουμε τους παιδοτόπους που οι ιώσεις έχουν την τιμητική τους.

Δέν ξέρω είναι παρατραβηγμένο, τί λέτε;

Συμφωνώ οι ιώσεις θερίζουν εκείνο το διάστημα και καλά θα ήταν να είμασταν σε αίθουσα μόνο οι της συνάντησης αλλά πού?

Πάντως σας προειδοποιώ για Τσικνοπέμπτη οτι γίνεται έξω το αδιαχώρητο θα πρότεινα λιγο πρίν να γίνει η συνάντηση

Επίσης οι μαμάδες να είναι όλες ντυμένες γιατι αλλιώς θα τρώνε πόρτα...χιχι

Link to comment
Share on other sites

πολυ οικονομικα θα μας βγει ο παιδοτοπος στα Goodys ...... Nα τον κλεισουμε μονο για μας............ Ολοι οι αλλοι παιδοτοποι ειναι ακριβοι... Τωρα οσο αφορα αιθουσα αδεια δεν γνωριζω καμια δυστυχως για χορους και παρτυ. Αλλα αν κλεισουμε μια αιθουσα θα μας ζητησουν σιγουρα προκαταβολη και οσοι δηλωσουμε οτι θα παμε πρεπει να παμε (εκτος φυσικα απροοπτων)

 

αυτα για την ωρα ..........................................

 

 

 

Ναι ειμαστε πολυ τρελεςςςςςςςςςςςςςςςς

 

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

προτείνω

 

παιδότοπος FANTASIA 13 Φεβρουαρίου 2009

να τηλεφωνήσουμε να μάθουμε τιμές και να δούμε τι μπορεί να γίνει από εκεί..

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

ναι φαντασια μεσα με χιλιααααααααααααααααα

 

 

 

μπραβο βρε σαμμμμ

 

 

Ειναι με διαφορα ο καλυτερος παιδοτοπος, ο πιο παρεΪστικος, ο πιο φιλικος....

 

Μας προσεξαν κοριτσια παρα πολυ.....

 

 

Ναι φαντασια ...............

Link to comment
Share on other sites

Eξάλλου πιστεύω ότι αν είμαστε πάλι γύρω στα 40 άτομα θα μπορούσαμε

να διαπραγματευτούμε και καλύτερη τιμή (λέω εγώ τώρα)απλώς θέλει

να το οργανώσουμε από νωρίς.....

 

Sefi θα μπορούσες να μιλήσεις με την Ντέπυ να δούμε τι θα μας πει?

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

προτείνω

 

παιδότοπος FANTASIA 13 Φεβρουαρίου 2009

να τηλεφωνήσουμε να μάθουμε τιμές και να δούμε τι μπορεί να γίνει από εκεί..

 

εεεεε μην με πειτε οτι ειναι αυτος στην καλαμαρια,λιγο πιο πανω απο την pitsa hat??????????

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...