Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

AΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ !!!!!!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 388
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 40 δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 37 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 25 δημοσιεύσεις

  • SEFI1911

    SEFI1911 25 δημοσιεύσεις

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ή 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ FANTASIA ΩΡΑ: 18:30

 

1) DALIA + θεοφιλος

2) Aδερφη dalias+ σοφοκλης

3) daffy+ 2 παιδια

4) nantia+ 1 παιδι

5) sefi+1 παιδι

6) sam+μπαμπας+1 παιδι

7) evi_mik + George

8 ) Lst+ 3 (με κάθε επιφύλαξη εμείς γιατί μας πέφτει λιγάκι μακριά)

9)mamakoulina +1

10) Kangoo +1

11)renata +

12)Kasma + 1

!3)asteraki +2

14) mpizoudaki + μπαμπάς +μπιζουδένια

15)supermama +

16) Serba + 2

 

καλημέρα κορίτσια,καλή χρονιά να έχουμε όλοι!!!

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

άντε βρε κορίτσια να καταλήξουμε ποιά μέρα μπορούμε να συναντηθούμε για να πάρω τηλ. να συννενοηθώ με την Ντέπυ από τον παιδότοπο και μετά καταλήγουμε αν θα ντυθούμε καρναβαλάκια κτλ κτλ

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν κοριτσάρες μου...έκλεισα στον παιδότοπο για τις 13/02/09 από τις 18.00 και μετά, όλο τον κάτω όροφο για να έχουμε πρόσβαση στα παιδιά.

Για όσες δεν γνωρίζουν τον συγκεκριμένο παιδότοπο (και για σένα το λέω katrin) βρίσκεται στην οδό ΜΙΑΟΥΛΗ 18 Ν.ΚΡΗΝΗ λίγο πιο πάνω από την PIZZA HUT και το τηλ.είναι 2310433532 και φυσικά δεν έχει καθόλου καπνίλα,ευχάριστο περιβάλλον,χαμογελαστό ανθρώπους και αρκετές κοπέλες για να προσέχουν τα παιδάκια μας (όπως καταλάβατε βγάζω ποσοστά επι των διαφημίσεων/πωλήσεων :lol::lol::lol: )

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ FANTASIA ΩΡΑ: 18:00

 

1) DALIA + θεοφιλος

2) Aδερφη dalias+ σοφοκλης

3) daffy+ 2 παιδια

4) nantia+ 1 παιδι

5) sefi+1 παιδι

6) sam+μπαμπας+1 παιδι

7) evi_mik + George

8 ) Lst+ 3 (με κάθε επιφύλαξη εμείς γιατί μας πέφτει λιγάκι μακριά)

9)mamakoulina +1

10) Kangoo +1

11)renata +

12)Kasma + 1

!3)asteraki +2

14) mpizoudaki + μπαμπάς +μπιζουδένια

15)supermama +

16) Serba + 2

17) katrin + μπαμπάς +2 παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα ότι σε αυτή τη συνάντηση θα τα καταφέρω... Δε μπορώ με τίποτα τις Παρασκευές... Όλες τις μέρες σχολάω νωρίς, τις Παρασκευές είμαι ως το βράδυ... Αν κανονιστεί ποτέ κάτι για Σάββατο με μεγάλη μου χαρά...

 

Να περάσετε υπέροχα, φιλιά σε όλες.

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε Νίκη δεν είναι τυχερό τελικά και ήθελα να γνωρίσω τη μικρή ίσως και μικρότερη μανούλα του φόρουμ!!! Που αποτελεί και ένα πολγραφότατο μέλος!!!

Την άλλη φορά θα το κανονίσουμε έτσι ώστε να μη μας τη γλιτώσεις!

an1cCph0g410010MDAwNzM4OGR8MTAwMDk5OHNhfEggRXZnZW5pYSBtYXMgZWluYWkuLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ FANTASIA ΩΡΑ: 18:00

 

1) DALIA + θεοφιλος

2) Aδερφη dalias+ σοφοκλης

3) daffy+ 2 παιδια

4) nantia+ 1 παιδι

5) sefi+1 παιδι

6) sam+μπαμπας+1 παιδι

7) evi_mik + George

8 ) Lst+ 3 (με κάθε επιφύλαξη εμείς γιατί μας πέφτει λιγάκι μακριά)

9)mamakoulina +1

10) Kangoo +1

11)renata +

12)Kasma + 1

!3)asteraki +2

14) mpizoudaki + μπαμπάς +μπιζουδένια

15)supermama +

16) Serba + 2

17) katrin + μπαμπάς +2 παιδιά

18)Eυάκι+ 2 +μπαμπάς?

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ: ΩΧ! ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΠΑΛΙ Η ΚΑΝΓΚΟΥ?!!!

 

Ειναι η ωρα μου, μετα τις 11 λειτουργω-σκεφτομαι, το βραδι.

Ειναι μια ιδεα που εξεφρασε ενα αλλο μελος στην προηγουμενη συναντηση, σορυ που δεν θυμαμαι ονομα....να κανουμε παλι ανταλλαγη καρτων με τον ιδιο τροπο!!βεβαια, με αναλογο θεμα: αποκριατικο!!

 

Επισης, μπορουμε παλι να δωσουμε μια κοινη χροια-θεμα?-χρωμα? στην εξωτερικη μας εμφανιση!!Σιγουρα ολες θα πειτε, αντε παλι, θα ψαχνουμε..αλλα ειχε πλακα να βλεπεις ενα κοινο στοιχειο πανω μας, εκτος των ολων...

Προτεινω ιδεες και εσεις αποφασιζετε αν μπορουμε να τις πραγματοιησουμε ή βεβαια ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ!!!!!!

Να βαλουμε καπελα διαφορα, οτι νομιζει η καθεμια, απο πλαστικα κλοουν μεχρι θεατρικα υφασματινα με ανθη, διαφορων μεγεθων και υλικων και θεματων αναλογων των στολων (οσες φορεσουν..)

 

Αν δεν σας αρεσουν τα καπελα, παμε σε αλλα αξεσουαρ καρναβαλιου.. φτερα-κασκουλ,καραμουζες, ροπαλα, τιαρες...οταν αποφασισουμε το συγκεκριμενο αξεσουαρ θα πρεπει ολες οσες παρουν μερος να φερουν πανω τους το συγκεκριμενο αξεσουαρ.

 

Οσες ντυθουν και οσοι να κανουμε ενα διαγωνισμο καλυτερης πρωτοτυπης αμφιεσης και θα ψηφισουμε ολοι μυστικα ή δια βοης.

Ξερω κρατατε το κεφαλι σας..δεν λεω αλλα..τα αφηνω για την επομενη φορα..και σε εσας να προεκτινετε τις ιδεες ή να τις απορριψετε βεβαιως βεβαιως..κανενα κολλημα.. ΦΙΛΑΚΙΑ

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια ιδεα που εξεφρασε ενα αλλο μελος στην προηγουμενη συναντηση, σορυ που δεν θυμαμαι ονομα....να κανουμε παλι ανταλλαγη καρτων με τον ιδιο τροπο!!βεβαια, με αναλογο θεμα: αποκριατικο!!

 

εγώ είμαι το άλλο μέλος που δε θυμάσαι! :D

 

Ο παιδότοπος δεν έχει καπνό (πχ λόγω εξαερισμού) ή δεν επιτρέπεται το κάπνισμα?

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα γερακινα που με βοηθας..λογω ηλικιας...καταλαβαινεις..

 

ο παιδοτοπος εχει εξω χωρο για καπνιζοντες, ενω μεσα απαγορευεται το καπνισμα. Στην προ προηγουμενη συναντηση, καθισαμε μεσα ολοι και οι καπνιζοντες εβγαιναν εξω, στον χωρο για καπνιζοντες και συνεχιζαν την συνηθεια..Μεσα ηταν πολυ καθαρα και τα ρουχα μας δεν μυρισαν καθολου γιατι σε αλλους παιδοτοπους μυριζουμε τεκε..χαχαχ.

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!!! :D

ΜΑΡΙΑ

o3DBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η ιδέα με τα αποκριάτικα καπέλα πολύ μου άρεσε :D

 

Θα γελάνε και τα πιτσιρίκια μας με αυτά. Εγώ έχω ένα πολύχρωμο σαν του αρλεκίνου και θα είχε πλάκα να το φορέσω.

Μπιζουδενια μου γεννήθηκες 29/12/2007 !!!

Ηρθε και ο μαγκας 30/01/2010 !!!

Link to comment
Share on other sites

Sefi στείλε λεπτομέρειες με πμ ή γράψε εδώ την συμφωνία που έκανες με τον παιδότοπο για να ξέρουμε τι γίνεται....

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Eγω κοριτσια δεν θα αμφιεστω παντως γιατι αν θα ερθω κατευθειαν απο τη δουλεια ( εαν προλαβω ).Παρασκευες συνηθως εχει πολυ κινηση, οποτε μέχρι να γυρισω Πολιχνη απο Ν. Ραιδεστό και μετα ξανά Καλαμαρια, δεν το κοβω να προλαβαινω. :cry:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sefi στείλε λεπτομέρειες με πμ ή γράψε εδώ την συμφωνία που έκανες με τον παιδότοπο για να ξέρουμε τι γίνεται....

 

έγραψα και παραπάνω οτι έκλεισα όλο τον κάτω όροφο από τις 18.00 και μετά...οτι θα έχουμε μασκέ παρτυ, θέλατε να διευκρυνίσω κάτι άλλο ???

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλά πάλι τελευταία το πήρα χαμπάρι;;;;;;;;;;

και τώρα έχω τόοοοοσα να πω ...

 

κατ' αρχήν ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!

να γίνει κάααθε ευχή μας πραγματικότητα ... προσέξτε τι εύχεστε :wink:

 

Kangoo μας !!! τι ευχάριστο νέο !!! και τι πιο ωραίο για το ξεκίνημα της νέας χρονιάς από ένα μωρό ;;;!!! να πάνε όλα ... που θα πάνε ... πολύ πολύ καλά!!!

 

και τέλος ... καλά είστε τελείως τρελλές;;;;;;; :lol::lol::lol:

ξεκινάτε την αποκριάτική συνάντηση πριν καλά καλά κλείσουμε τη χρονιά;;;;;;

που να το φανταστώ η έρμη με τι έχω μπλέξει !!! :lol::lol::lol:

ευτυχώς δηλαδή που μπήκα τυχαία και την είδα ... και ξετρελλάθηκα !!!

αχχχχ μας βλέπω πάλι με ιωσούλα αλλά τέλος πάντων ...

 

εμείς πάντως ντυνόμαστε οικογενειακώς οπότε ότι αποφασίσετε ...

age.png
Link to comment
Share on other sites

Sefi στείλε λεπτομέρειες με πμ ή γράψε εδώ την συμφωνία που έκανες με τον παιδότοπο για να ξέρουμε τι γίνεται....

 

έγραψα και παραπάνω οτι έκλεισα όλο τον κάτω όροφο από τις 18.00 και μετά...οτι θα έχουμε μασκέ παρτυ, θέλατε να διευκρυνίσω κάτι άλλο ???

 

μάλλον η Sam ρωτάει αν θα πρέπει να δώσουμε κάποια προκαταβολή;;;

ή αν έγινε κάποιου άλλου είδους οικονομικός διακανονισμός ή προσφορά;;;

 

όμως αν υπάρχουν γονείς και παιδιά στον άλλο όροφο αυτό σημαίνει ότι πάλι είναι ανεξέλενκτο το θέμα των ιώσεων έτσι;;;

age.png
Link to comment
Share on other sites

όμως αν υπάρχουν γονείς και παιδιά στον άλλο όροφο αυτό σημαίνει ότι πάλι είναι ανεξέλενκτο το θέμα των ιώσεων έτσι;;;

 

Γιατί, αν δεν υπήρχαν γονείς και παιδιά στον άλλο όροφο αυτό θα σήμαινε ότι το θέμα των ιώσεων είναι ελεγμένο?

Τα δικά μας τα παιδιά και εμείς είναι τσεκαρισμένο ότι δεν έχουν ιώσεις?? :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...