Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες από τα σπίτια μας!


mpimpi

Recommended Posts

Daffy,με υιοθετεις :?: .Pleaseeeeeeeeeeeeeeeee,θα ειμαι πολυ καλο παιδι................................................. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Jean το σπίτι στο όνομα μου είναι αλλά να χωρίσω τον άντρα μου...μμμμ λες??

 

maraki 1 αυτο είναι το καθημερινό μας το 2ο. Τα άλλα δωμάτια θα σας τα βάλω αύριο. :D:D:D:D

 

christiana08 θα το σκεφτώ. :D

Link to comment
Share on other sites

daffy, τον Ειρηνικό βλέπεις;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

daffy με κόμπλαρες τώρα πώς να βάλω εγώ φώτο από το φτωχικό μου?

Και κανόνισε please να είναι στολισμένο στις επόμενες φωτογραφίες που θα βάλεις για να δούμε πώς είναι και στολισμένο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά δεν εχω δει ωραιότερο σπιτι εδω μέσα...Μπράβο κοριτσάκι...ΑΠΙΘΑΝΟ...Βάζω και εγώ υποψηφιότητα για υιοθεσία...και δεινω και το μεριδιο μου απο σπίτι στο Ναυπλιο...Εεεεε πες ναι πες ναι...

 

Πέρα απο τα αστεία...μπράβο daffy...να ζήσεται ευχομαι εκει μέσα ΜΟΝΟ ευτυχοσμένες στιγμές...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

daffy συγχαρητηρια..κέρδισες το βραβείο του ωραιότερου σπιτικού.

Μου θυμίζει κατι σπίτια που έχω δεί σε αμερικάνικες ταινίες γυρισμένες στην Καλιφόρνια και τον μιτσ μπιουκαναν στην καυτή αμμο να περιμένει να προσφέρει τις υπηρεσίες του :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε daffy τι ειναι αυτο παλατι με 8εα τον θερμαικο???που εισαι να ρθω να μεινω μαζι σου!!!! καλα μας εστειλες ολους τωρα!!!!και μεις χαιρομαστε με τις παραγκες μας δεν το πιστευω!!! βαλε φωτος απο ολο το σπιτι γρηγορα!!!μια φορα να παθουμε το εγκεφαλικο οχι λιγο λιγο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε παιδια.... επαθα πλακα...

Νταφυ το σπιτι των ονειρων μου....!!!!

Αν μου πεις οτι ειναι κ η κρεβατοκαμαρα σας ετσι, με αυτες τις βεραντες κ αυτη την θεα.... παναγια μου τι ωραιο σπιτι...

ΤΕΛΕΙΟ!!!! Και σε ζηλευω, με την καλη εννοια βεβαια.

Τα θερμα μου συγχαρητηρια, περνεις το πρωτο βραβειο.

Ποια ωραια θαλασσα βλεπετε????

Link to comment
Share on other sites

τσ τσ τσ σιγαααα το σπιτι εχω δει κ καλυτερο!

ρε συ! daffy σε σενα μιλαω!! τι μας κοτσαρες ΤΗΝ ΣΠΙΤΑΡΩΝΑ σου στη μουρη? ε?

πωπο ρε daffy και τι δε θα δινα να ειχα τη θεα σου!

χειμωνας στο τζακι να φυσαει εξω και να ακουγεται η θαλασσα κ εγω στο τζακι με κρασι και τυρια......πωπωπωπωπω

παρε τη φωτο σου απο εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Daffy,με υιοθετεις :?: .Pleaseeeeeeeeeeeeeeeee,θα ειμαι πολυ καλο παιδι................................................. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

ααααα δεν το συζητω εμενα θα υιοθετηση,θα ειμαι καλυτερο παιδι απο εσενα :lol:

θα καθομαι εκει στην πολυθρονα διπλα στο τζακι και δεν θα μιλαω καθολου,θα σηκωνομαι μονο για τουαλετα :lol::lol::lol::lol::lol:

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κοριτσια!!Δε τη ζηλευω,ξερεις τι ειναι να βρεχει εξω,ολοι να χαιρονται τη θεα των αστραπων και των βροντων και εσυ να σκεφτεσαι:"Ρε γμτ,κωλος θα μου γινουν παλι τα τζαμια" :cool: Ειναι καταπληκτικο το σπιτι σου daffy,να το χαιρεσαι με την οικογενεια σου!! :D:D

n10D.jpg.png

Η ζωη δε μετριεται με τον αριθμο των στιγμων που περνουμε αναπνοη,αλλα με τον αριθμο των στιγμων που μας κοβεται η αναπνοη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Daffy,με υιοθετεις :?: .Pleaseeeeeeeeeeeeeeeee,θα ειμαι πολυ καλο παιδι................................................. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

ααααα δεν το συζητω εμενα θα υιοθετηση,θα ειμαι καλυτερο παιδι απο εσενα :lol:

θα καθομαι εκει στην πολυθρονα διπλα στο τζακι και δεν θα μιλαω καθολου,θα σηκωνομαι μονο για τουαλετα :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Εγω θα της καθαριζω και τα τζαμια που θα γινονται κ#$#ς απο την βροχη.χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

daffy από επαγγελματική διαστροφή :shock::shock: πίτα :shock::shock: στην παρανομία είστε :lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν δεν κάνω λάθος πρώτα (ενιαία κατασκευή εξαρχής) "κλείσατε" τον η/μ και μετά τη βεράντα (βλ. δοκάρια που τρέχουν παράλληλα σε πολύ κοντική απόσταση, διαφορετικό πάτωμα, επικλινής στέγη αλουμινοκατασκευή σε ανοιχτή βεράντα).

 

Προσωπικά λόγω και του επαγγέλματος (καθημερινά ασχολούμαι με σπίτια -κάνουμε πράξη τα σπίτια των όνειρων σας) εξετάζω άν ένα σπίτι είναι ωραίο από την εξωτερική του όψη (και πιστεύω ότι οι πρόσθετες κατασκευές αλλοιώνουν τη μορφή και το χαρακτήρα/ταυτότητα του κτιρίου.

Εσωτερικά ο κάθε ιδιοκτήτης βάζει την προσωπική σφραγίδα του (γούστο, καλαισθησία / συλλογές, κλπ.). Κορίτσια όλα τα σπίτια είναι ωραία γιατί είναι τα ΣΠΙΤΙΑ μας, οι ζεστές φωλιές μας, η βάση μας (εκεί που αρχίζουν και τελειώνουν όλα).

Παρόλα αυτά οφείλω να ομολογήσω ότι η θέα σου daffy είναι αξεπέραστη!!

Link to comment
Share on other sites

daffy από επαγγελματική διαστροφή :shock::shock: πίτα :shock::shock: στην παρανομία είστε :lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν δεν κάνω λάθος πρώτα (ενιαία κατασκευή εξαρχής) "κλείσατε" τον η/μ και μετά τη βεράντα (βλ. δοκάρια που τρέχουν παράλληλα σε πολύ κοντική απόσταση, διαφορετικό πάτωμα, επικλινής στέγη αλουμινοκατασκευή σε ανοιχτή βεράντα).

 

Προσωπικά λόγω και του επαγγέλματος (καθημερινά ασχολούμαι με σπίτια -κάνουμε πράξη τα σπίτια των όνειρων σας) εξετάζω άν ένα σπίτι είναι ωραίο από την εξωτερική του όψη (και πιστεύω ότι οι πρόσθετες κατασκευές αλλοιώνουν τη μορφή και το χαρακτήρα/ταυτότητα του κτιρίου.

Εσωτερικά ο κάθε ιδιοκτήτης βάζει την προσωπική σφραγίδα του (γούστο, καλαισθησία / συλλογές, κλπ.). Κορίτσια όλα τα σπίτια είναι ωραία γιατί είναι τα ΣΠΙΤΙΑ μας, οι ζεστές φωλιές μας, η βάση μας (εκεί που αρχίζουν και τελειώνουν όλα).

Παρόλα αυτά οφείλω να ομολογήσω ότι η θέα σου daffy είναι αξεπέραστη!!

 

 

Ασε καλε τις επαγγελματικες διαστροφες,μια χαρα ειναι το σπιτι της κοπελας....

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λόγια αλλα αυτό ειναι το σπίτι των ονείρων μου. Τέτοιο είπε ότι θα μου κάνει ο άντρας μου για αυτό τον παντρεύτηκα χαχα :D:D:D:D:D. Παρόλο που έχει και τις παρανομίες ένα τέτοιο σπίτι φανταζόμουνα πάντα. Χίλια συγνώμη αν σας παραπλάνησα αλλα νόμιζα ότι φαινόταν η διάθεση μου για πλάκα.

Σας υπόσχομαι όμως ότι θα βάλω φωτογραφίες από το σπίτι μου, όταν μαζέψω την απλώστρα από το σαλόνι και τα ρούχα από τα καλοριφέρ. Και όσο για την θέα μου αυτή τη στιγμή βλέπω το κόκκινο πουά μποξεράκι του απέναντι και δεν είναι ο Μπραντ Πιτ. :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι να το αποκτησεις συντομα,κουκλα μου.Παω να αδειασω τις βαλιτσες,τις ειχα ετοιμες να σου'ρθω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λόγια αλλα αυτό ειναι το σπίτι των ονείρων μου. Τέτοιο είπε ότι θα μου κάνει ο άντρας μου για αυτό τον παντρεύτηκα χαχα :D:D:D:D:D. Παρόλο που έχει και τις παρανομίες ένα τέτοιο σπίτι φανταζόμουνα πάντα. Χίλια συγνώμη αν σας παραπλάνησα αλλα νόμιζα ότι φαινόταν η διάθεση μου για πλάκα.

Σας υπόσχομαι όμως ότι θα βάλω φωτογραφίες από το σπίτι μου, όταν μαζέψω την απλώστρα από το σαλόνι και τα ρούχα από τα καλοριφέρ. Και όσο για την θέα μου αυτή τη στιγμή βλέπω το κόκκινο πουά μποξεράκι του απέναντι και δεν είναι ο Μπραντ Πιτ. :D:D:D:D:D

 

Καλά...δεν παιζεσαι :lol::lol: ...Κάτι κατάλαβε κάποια απο μας που είπε να το βάλεις ξανα φωτό το σπίτι και στολισμένο χριστουγεννιάτικα αλλά δεν πήγε τοοοοσο μακριά το μυαλό μου...

Πάντως σου ευχομαι απο καρδιάς να το αποκτίσεις σύντομα...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να βάλω και εγώ μια φωτογραφία από το καθιστικό μας, sorry αλλά δεν έχω στολίσει ακόμα. :D:D:D:D:D:D

 

kathistiko.jpg

 

daffy την τηλεόραση πάνω στο τζάκι???? αν είναι δυνατόν!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...