Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Δεν αναφερθηκα σε καμια αντιπαραθεση, μπερδευεσαι λεμεεεε! Ημουν πολυ συγκεκριμενη σε ποια αναφερομουν, εσυ ομως απαντησες, τι να σου καμω.

Βελαζω διοτι αναφερομαι στο μελος που αρχικα εννοουσα: ειναι ενα προβατο που πολλοι το ψαχνουν σε αυτο το θεμα, αλλα δεν εμφανιζεται! Γιατι ρε γμτ!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο μικρος μου εβγαλε κατι εξανθηματα στα ποδια του και η παιδιατρος μου συνεστησε την dermatopia cream wash Και body lotion της σειρας intermate δεν ξερω αν το γραφω σωστα γιατι μου τα ειπε δια τηλεφωνου. ΣΤην περιοχη δεν υπαρχει και ολα τα φαρμακεια μου λενε για παραγγελια. Υπαρχει καμια μαμα που να τα ξερει , καποιο site που θα μπορουσα να τα εχω οσο πιο συντομα γινετε?? το μονο που γνωριζω παραπανω ειναι οτι και τα 2 μαζι κοστιζουν 28€ (το εμαθα απο φαρμακοποιο που μου ειπε για παραγγελια)

δεν με νοιαζει το ποσο αρκει να τα εχω οσο το δυνατον συντομοτερα.δεν θελω να του βαλω αλοιφες, προτειμω τα αφρολουτρακια και την κρεμουλα.

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

για χαλαρωστεεεεεεεεεεε

 

 

ριξατε το ebay κατω ωρε????? γιατι δε μπαινω??????

γενικα εχει παιχτει πολλες φορες η ψευτοκρυβομαιπισωαποτοδαχτυλομουδιαφημιση και δυστυχως η ευτυχως υπαρχει και καχυποψια.

Παμε παρακατω

 

δεν εχω ebay ωρεεεεεεεεεεεεε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερθηκα σε καμια αντιπαραθεση, μπερδευεσαι λεμεεεε! Ημουν πολυ συγκεκριμενη σε ποια αναφερομουν, εσυ ομως απαντησες, τι να σου καμω.

Βελαζω διοτι αναφερομαι στο μελος που αρχικα εννοουσα: ειναι ενα προβατο που πολλοι το ψαχνουν σε αυτο το θεμα, αλλα δεν εμφανιζεται! Γιατι ρε γμτ!

 

383209464_12d3131baa_o.png

 

αυτην λες????/ χαχαχαχαχα

 

για χαλαρωστεεεεεεεεεεε

 

 

ριξατε το ebay κατω ωρε????? γιατι δε μπαινω??????

γενικα εχει παιχτει πολλες φορες η ψευτοκρυβομαιπισωαποτοδαχτυλομουδιαφημιση και δυστυχως η ευτυχως υπαρχει και καχυποψια.

Παμε παρακατω

 

δεν εχω ebay ωρεεεεεεεεεεεεε

 

ασε κατω το εμπευ λεμεεεεεεεεεεεε

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stellaTD περαστικα στο παιδακι σου! Ιδεα δεν εχω για αυτη την σειρα ΑΛΛΑ αν κανεις παραγγελια, σε ποσες μερες θα σου την φερει ο φαρμακοποιος? Σε ρωταω επειδη πιστευω οτι πιο γρηγορα θα σου τα φερει ο φαρμακοποιος παρα καποιο e-shop.

Γατουλα ;) εσυ σφυρα, εγω βελαζω (πολυς τσαμπουκας, βαρυς και ασηκωτος).

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερθηκα σε καμια αντιπαραθεση, μπερδευεσαι λεμεεεε! Ημουν πολυ συγκεκριμενη σε ποια αναφερομουν, εσυ ομως απαντησες, τι να σου καμω.

Βελαζω διοτι αναφερομαι στο μελος που αρχικα εννοουσα: ειναι ενα προβατο που πολλοι το ψαχνουν σε αυτο το θεμα, αλλα δεν εμφανιζεται! Γιατι ρε γμτ!

 

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε με ζητήσατε ??? :D:D είχα πάει για ψώνια σε φυσικό κατάστημα :oops::oops::oops:

(πάω για κάρτα το ξέρω)

aggelomarios φοβερά τα πόλο λέμε !!! άμα παραλάβεις και τα πλύνεις ρίξε ένα βέλασμα ...ε............μια ενημέρωση εννοούσα ......:D:D θέλω και εγώ !!!

Link to comment
Share on other sites

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε με ζητήσατε ??? :D:D είχα πάει για ψώνια σε φυσικό κατάστημα :oops::oops::oops:

(πάω για κάρτα το ξέρω)

aggelomarios φοβερά τα πόλο λέμε !!! άμα παραλάβεις και τα πλύνεις ρίξε ένα βέλασμα ...ε............μια ενημέρωση εννοούσα ......:D:D θέλω και εγώ !!!

 

κυρια προβατινα μου.....

 

εγω εχω μπουστο....οσο μου αρεσουν τα μπλουζακια αυτα....

 

τοοοοοοοσο δεν μου πανε!! σαν ντουλαπα με κάνουν....

 

 

ντεκολτε αβυσαλλεο και τιποτα αλλο!!!

 

χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν αναφερθηκα σε καμια αντιπαραθεση, μπερδευεσαι λεμεεεε! Ημουν πολυ συγκεκριμενη σε ποια αναφερομουν, εσυ ομως απαντησες, τι να σου καμω.

Βελαζω διοτι αναφερομαι στο μελος που αρχικα εννοουσα: ειναι ενα προβατο που πολλοι το ψαχνουν σε αυτο το θεμα, αλλα δεν εμφανιζεται! Γιατι ρε γμτ!

 

Εντάξει, συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Μωρε κι εγω..πλουσια τα ελεη...γι'αυτο τα ηθελα σε XL...τα λυμπιζομαι καιρο τωρα...ειδικα τα ροζουλια αλλα τους εστειλα mail και μου ειπαν οτι δεν ξερουν ποτε και εαν κτλ.κτλ οποτε λεω χτυπα τα blue και το πολυ πολυ εαν φερουν και ροζ παιρνουμε και αυτα....λεφτα δεν εχουμε????? (τουλαχιστον να ειμαστε εμορφες πισω απο τα καγκελα!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια προσοχη στο site του Ναρλη! απο εχθες βαγζει μηνυμα, αφου πατησεις "εισοδος", οτι εχει trojan horse! προσεξτε γιατι σε καποια κοριτσια δεν το βγαζει το μηνυμα και μπαινει κανονικα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε Καλαμαρι και Αge, θα με αποθανετε, ντροπη σας, φτου!! :lol: :lol: :lol:

Εχω και προβλημα μεγα, θελω να κονιορτοποιησω (πού εισαι marsolan) ρυζι στο μουλτι αλλα δεν... Θα επιχειρησω με το μαραφετομπλεντερ χειρος. Αλλιως βουρ για αγορα ριζαλευρου βιολογικου...

Πλακα-πλακα, καλα τα εχουμε βρει εδω με τα e-shops και πολεμαμε την εγχωρια ακριβεια την ρουφιανα.. Με τα βιολογικα τροφιμα και καθημερινα προϊοντα περιποιησης (βιολογικα) που ειναι πανακριβα, τι καμουμε?

Οεο?

YΓ. Παω να λουστω με θεατη την φαφουτα μου. Αφου δεν κοιμαται, θα με κοιταει :D! Μονο του το βρεφος ποτε-ποτε-ποτε. (ασχετο)

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κάτι; Έχω περάσει ατέλειωτες ώρες διαβάζοντας πράγματα σε αυτό το forum, έχω πάρει πληροφορίες για την εξωσωματική, για κέντρα ivf, δόξα τον Θεό, για παιδίατρους, αφού έγινα μητέρα. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση το ότι κάτι άδολο, ξαφνικά, γίνεται θέμα!!! Και ότι πρέπει να απολογηθώ κι από πάνω!!!

 

Γιατί βελάζεις; Η μόνη αντιπαράθεση που γίνεται τόση ώρα είναι μεταξύ εμού και του kalamaraki; Θυμήθηκες κάποια άλλη, έτσι ξαφνικά;

 

Kατ' αρχήν, να σου ζήσει το παιδί σου και μπράβο που τα κατάφερες!!!

Δεύτερον, δεν έχω καταλάβει κάτι για δικαστήρια, ευελπίδων, και τα ρέστα. Ζώ στον κόσμο μου......... Βίρνα Δράκου και σία ? Βρε παιδιά, ηρεμία, μην παίρνετε τόσο σοβαρά τον ευατό σας.

Τρίτο, το θέμα είναι τα e-shops, δεν υφίστανται προσωπικές αντιπαραθέσεις εδώ. Νομίζω ότι εδώ είσαι κάπως φάουλ. Αν υπάρχει κάτι προσωπικό, υπάρχουν και τα προσωπικά μυνήματα, αν δεν το έχεις βρεί, πέσμου να σου πώ.

 

Μπορει να μην ειχα σχολιασε την συζητηση με το ελεκοπτερο .....

 

αλλά θελω και εγω μια βολτα καπτεν χαχαχαχαχ

:lol:

 

Αν με εμπιστεύεσαι, η χαρά μου δεν περιγράφεται. Θα είσαι η πρώτη που με εμπιστεύεται στον αέρα.

Ιπτάμενο καλαμαράκι, δεν υπάρχει μιλάμε.

 

Όλες παρούσες να το δείτε, θα στείλουμε προσκλήσεις!!!!!!!!!!!!!

 

Το σκεφτηκα λιγακι ολες αυτες τις μερες...νομιζω οτι δεν σου ειχε απαντησει για τα μτφ γιατι εψαχνε κουτι να το βαλει μεσα....οσο για το τσεσνα...τι καθεσαι παιδακι μου!!!!! ειναι και κοκκινο, χωραει και περισσοτερα πακετα απο uk ΒΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!

 

ΟΚ, να μην στεχαχωριέμαι λοιπόν, επάάααααααανω τουουουουου !!!!!!!!!!1

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

 

κορίτσια ερώτηση:

αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002VWQYSM/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=ASB3SO3PC2RPJ

γιατί μου χρεώνει μεταφορικά για να το παραγγείλω????

(έχω στο καλαθι μου 4 πράγματα αξίας ανω των 25 λιρών, 2 εκ των οποίων είναι fulfilled απο το αμαζον και μου χρεώνει μτφ γιαυτά!)

 

Γεια σου παραμυθένια μου! Σου βγάζει μεταφορικά γιατί δεν είναι το άμαζον ο πωλητής του :-(

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδια θα το πω γιατι θα σκασω...το ξερω ειναι off topic αλλα με γαργαλαει τωρα που ειπε και η clelia οτι ποτε το μωρο μονο του

Χθες στο κολυμβητηριο του μικρου ηταν μια μαμα απο εχει ενα μωρο 4 1/2 μηνων και πιασαμε την κουβεντα...ενα απο τα κουλα που μου ειπε ειναι οτι αφηνει το μωρο μονο του στην κουνια να κοιματα 1 ωρα και παει γυμναστηριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλα οκ λεει αυτη μενει στον 4ο και το gym ειναι στον 1ο...επισης εδωσε στο μωρο χυμο πορτοκαλι οταν ηταν 2 1/2 μηνων...οχι δεν ειναι ελληνιδα...κανα site με περουκες εχουμε ή εγω ειμαι περιεργη????

 

(sorry κοριτσια αλλα μου γυρισε το ματι!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αν εχετε ποτε παραγγειλει απο το e bio.gr ειχατε θεμα με την εξυπηρετηση??εχω βαλει παραγγελια πο την Παρασκευη βραδυ-μαζι με αυτη του ι herb , η απο την αλλοδαπη ειναι ηδη στο δρομο, ενω απο εδω ουτε φωνη ουτε ακροαση...θα τους τηλ. να δω....

Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδια θα το πω γιατι θα σκασω...το ξερω ειναι off topic αλλα με γαργαλαει τωρα που ειπε και η clelia οτι ποτε το μωρο μονο του

Χθες στο κολυμβητηριο του μικρου ηταν μια μαμα απο εχει ενα μωρο 4 1/2 μηνων και πιασαμε την κουβεντα...ενα απο τα κουλα που μου ειπε ειναι οτι αφηνει το μωρο μονο του στην κουνια να κοιματα 1 ωρα και παει γυμναστηριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλα οκ λεει αυτη μενει στον 4ο και το gym ειναι στον 1ο...επισης εδωσε στο μωρο χυμο πορτοκαλι οταν ηταν 2 1/2 μηνων...οχι δεν ειναι ελληνιδα...κανα site με περουκες εχουμε ή εγω ειμαι περιεργη????

 

(sorry κοριτσια αλλα μου γυρισε το ματι!!!)

 

να το γραψεις και στο τοπικ, τι αλλο θα ακουσω...πω πω...εγω παλι ουτε στο μπανιο δεν παω....αλλο ακρο και αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Και αφου τα 'πα και ηρεμησα....κοριτσια που εχετε παραλαβει απο Littlewoodseurope πως ειναι η ποιοτητα??? Η φορμα τους ειναι οκ?

Female δηλαδη εκανες την παραγγελια, πληρωσες και τους εστειλες mail? Τον κωδικο για free delivery που τον εγραψες?

 

Spyni σε ποιο topic να μπω να τα γραψω γιατι μου ειπε και αλλα....

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε Καλαμαρι και Αge, Πλακα-πλακα, καλα τα εχουμε βρει εδω με τα e-shops και πολεμαμε την εγχωρια ακριβεια την ρουφιανα.. Με τα βιολογικα τροφιμα και καθημερινα προϊοντα περιποιησης (βιολογικα) που ειναι πανακριβα, τι καμουμε?

Οεο?

YΓ. Παω να λουστω με θεατη την φαφουτα μου. Αφου δεν κοιμαται, θα με κοιταει :D! Μονο του το βρεφος ποτε-ποτε-ποτε. (ασχετο)

 

Υπάρχει σχετικό τόπικ, βιολογικά τρόφιμα έχει και το i-herb, δεν έχω παραγγείλει ακόμα, έλλειψη χρημάτων στάση εμπορίου, αλλά είναι στα άμεσα σχέδιά μου. Δες στο τόπικ, υπάρχει ανάλογη λίστα και τα κορίτσια δίνουν ωραία ενημέρωση.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές!

Κακή μέρα για αγορές σήμερα (πέφτει λέει το ευρώ...)... παρήγγειλα από gymboree χθες, αλλά άμα χρεώνουν την ημέρα αποστολής, λογικά θα πάμε με την νέα ισοτιμία, ε? Κλαψ...

Τέλος πάντων... τώρα που άνοιξε ο καιρός με έχει πιάσει η όρεξη να ετοιμαστώ για το καλοκαίρι και για τα πρώτα μας μπάνια με τον μικρό! Έχει πάρει καμία σας κάτι τέτοιο?

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=655

Μου φαίνεται τέλειο, αλλά είναι όντως?

Επίσης, αυτά τα έχει δοκιμάσει καμία? Είναι πρακτικά?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200562702849&var=500010749751&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_882wt_908

Και κάτι ακόμα... από Νότια Κορέα (ναι ναι) έχει πάρει καμία σας τίποτα?

Ζαχαρώνω αυτά τα καπελάκια...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170613038523&var=470023541036&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Και τέλος, σκέφτομαι να πάρω και μια τέτοια σκηνή για την παραλία για το μωρό, είναι πρακτικές?

http://cgi.ebay.co.uk/Holiday-Beach-Sun-Protection-Pop-Up-Tent-BNIB-UPF-50-/230548710189?pt=UK_Toys_Games_Outdoor_Toys_ET&hash=item35adc6232d#ht_499wt_928

 

Πολλές ερωτήσεις, ξέρω :-) Αλλά με έπιασε η όρεξη για καλοκαιράκι και πλάτσα πλούτσα :-)

Link to comment
Share on other sites

Και αφου τα 'πα και ηρεμησα....κοριτσια που εχετε παραλαβει απο Littlewoodseurope πως ειναι η ποιοτητα??? Η φορμα τους ειναι οκ?

Female δηλαδη εκανες την παραγγελια, πληρωσες και τους εστειλες mail? Τον κωδικο για free delivery που τον εγραψες?

 

Spyni σε ποιο topic να μπω να τα γραψω γιατι μου ειπε και αλλα....

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=23605

εδω μπες και ζωγραφισε, με ολα αυτα τα ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!

και για τι εντος του τοπικ να πω για το e bio, μολις εκλεισα το τηλ. μου τα μασαγε καπως ο κυριουλης, δεν μιλαγε καθαρα ελληνικα και γενικα ηταν του στυλ, ναι και ενα λεπτο να δω...θα μου στειλετε ρωταω μεηλ για την παραδοση??

εεε και ξερετε μεβετε μακρια...και τετοια...μου ειπε θα με ξαναπαρει αυριο να μου πει το ποτε...αν το αργησει, βλεπω να παραλαμβανω γρηγοροτερα απο Αμερικη παρα απο εδω...και φυσικα θα τους το πω....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές!

Κακή μέρα για αγορές σήμερα (πέφτει λέει το ευρώ...)... παρήγγειλα από gymboree χθες, αλλά άμα χρεώνουν την ημέρα αποστολής, λογικά θα πάμε με την νέα ισοτιμία, ε? Κλαψ...

Τέλος πάντων... τώρα που άνοιξε ο καιρός με έχει πιάσει η όρεξη να ετοιμαστώ για το καλοκαίρι και για τα πρώτα μας μπάνια με τον μικρό! Έχει πάρει καμία σας κάτι τέτοιο?

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=655

Μου φαίνεται τέλειο, αλλά είναι όντως?

Επίσης, αυτά τα έχει δοκιμάσει καμία? Είναι πρακτικά?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200562702849&var=500010749751&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_882wt_908

Και κάτι ακόμα... από Νότια Κορέα (ναι ναι) έχει πάρει καμία σας τίποτα?

Ζαχαρώνω αυτά τα καπελάκια...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170613038523&var=470023541036&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Και τέλος, σκέφτομαι να πάρω και μια τέτοια σκηνή για την παραλία για το μωρό, είναι πρακτικές?

http://cgi.ebay.co.uk/Holiday-Beach-Sun-Protection-Pop-Up-Tent-BNIB-UPF-50-/230548710189?pt=UK_Toys_Games_Outdoor_Toys_ET&hash=item35adc6232d#ht_499wt_928

 

Πολλές ερωτήσεις, ξέρω :-) Αλλά με έπιασε η όρεξη για καλοκαιράκι και πλάτσα πλούτσα :-)

 

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=655

 

αυτο μου φαινεται πολυ καλο!!!δε θα τουμπαρει ομως λες ε???τιμη δε γραφει ομως...ο δικος μας θα ειναι το καλοκαιρι περιπου 9-10 μηνων...εσενα??με εβαλες σε σκεψεις...φαινεται πολυ καλο...η σκηνη παλι επισης νομιζω βολευει....εμεις παλι βεβαια παμε αργα για μπανιο, μετα τις 6 μμ. η νωρις το πρωι, οποτε βολευομαστε με μια ομπρελα..ισα ισα για τα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν προλαβαίνω καθόλου αυτές τις μερες να σας παρακολουθήσω ελπίζω να μην υπάρχει επανάληψη του θέματας με αυτό που θα γράψω...

Μόλις με πήραν από http://www.eastendcosmetics.co.uk/ και μου είπαν ότι επεστρεψε η παραγγελία μου πίσω επειδή υπήρχαν ευφλεκτα αντικείμενα μέσα!! Το μόνο που μπορεί να θεωρηθεί ευφλεκτο ήταν τζελ-αφρος ξυρίσματος:mad:

Θα μου την ξαναστείλουν και θα κάνουν refound τη διαφορά.

Μου είπαν επίσης ότι συνέβει και με άλλες παραγγελίες από Ελλάδα... (κάποια κοπέλα με όνομα Παρθενία ή κάτι τέτοιο).

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...