Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

απ'οτι βλέπω με μια προχειρη ματια στην λίστα δεν έχουμε το http://www.mummyandlittleme.co.uk/

Εχει αγοράσει κάποια?

Ενδιαφέρομαι να πάρω μια τσάντα αλλαγής pacapode και βλέπω κάλύτερη τιμή στα μεταφορικά απο οτι στην ιδια την εταιρεία.

 

Απο εκει πηρα κι εγω τη δικη μου pacapod...οντως εκει την ειχα βρει πιο φθηνα απο ολα τα sites που ειχα ψαξει...ολα ηταν οκ...που την ειχαν στειλει με συστημενο δεμα και πηγα και την πηρα απο το ταχυδρομειο.

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου ήρθε και μένα χαρτάκι από ταχυδρομείο....δεν ξέρω όμως ποιά απ' όλες τις παραγγελίες είναι:cool:

 

Το http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/ στέλνει μέσω ΕΛΤΑ ή με κούριερ στο σπίτι?

 

Το αμαζόν όσες φορές έχω αγοράσει τα φέρνουν σπίτι με κούριερ..λέτε τώρα να άλλαξε? γιατί περιμένω και από εκεί 3 παραγγελίες:rolleyes:

 

Μαντινοπ μου εμενα τις τελευταιες φορες που πηρα απο αμαζον μια τσαντα λαπτοπ και δυο μπουκαλια αβεντ ηρθαν με χαρτακι συστημενο....

 

Link to comment
Share on other sites

Απο εκει πηρα κι εγω τη δικη μου pacapod...οντως εκει την ειχα βρει πιο φθηνα απο ολα τα sites που ειχα ψαξει...ολα ηταν οκ...που την ειχαν στειλει με συστημενο δεμα και πηγα και την πηρα απο το ταχυδρομειο.

 

τα λεει ο κοσμος αυτα ντε....

 

να το βαλω στη λιστα δηλαδη ειμαστε οκ απο εκει?

 

και στειλτο με πμ πληηηηζ να μη το ξεχασω:D

 

Link to comment
Share on other sites

χμ.....κοιτα εμενα το μονο που μου εχει τυχει ειναι να κανω παραγγελια, να εχει ερθει το προιον και τα λεφτα να φαινονται ακομα μεσα...και τα πηραν την επομενη μερα της παραλαβης μου , ειχα και εγω απορια μην δεν τα ειδαν και τα χαλασω αλλου χαχαχα

 

δεν νομιζω θα στα τραβηξουν σημερα αυριο

 

θα δειξει τι να πω.................

Link to comment
Share on other sites

ποιο θερμος ειχες παρει;αυτο: http://mybabycenter.gr/index.php?target=products&product_id=30366 ;γιατι ψαχνομαι και εγω να παρω.σε βολεψε;ηρθε γρηγορα η παραγγελια;

 

Ναι αυτο πηρα...η παραγγελια ηρθε πολυ γρηγορα. μεσα σε 2 μερες...τωρα για το εαν με βολεψε...δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα:oops::oops::oops:

Βλεπεις βιαστηκα να μην το χασω και το πηραμε αρκετα νωρις...προς το παρον μονο νερακι βαζω μεσα για το γαλα μας οταν βγαινουμε εξω.

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα λεει ο κοσμος αυτα ντε....

 

να το βαλω στη λιστα δηλαδη ειμαστε οκ απο εκει?

 

και στειλτο με πμ πληηηηζ να μη το ξεχασω:D

 

Καλο μου σαρακοστιανο εδεσμα....το εχω αναφερει το site τουλαχιστον αλλες 2 φορες μαζι με το sofaki78...:-P:razz:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλο μου σαρακοστιανο εδεσμα....το εχω αναφερει το site τουλαχιστον αλλες 2 φορες μαζι με το sofaki78...:-P:razz:

 

α καλα σιγουρα μπορει.....αλλα αν δεν πεσει πμ....εγω τα χανω@@;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο πηρα...η παραγγελια ηρθε πολυ γρηγορα. μεσα σε 2 μερες...τωρα για το εαν με βολεψε...δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα:oops::oops::oops:

Βλεπεις βιαστηκα να μην το χασω και το πηραμε αρκετα νωρις...προς το παρον μονο νερακι βαζω μεσα για το γαλα μας οταν βγαινουμε εξω.

 

 

χαχαχα!!!!τωρα ειδα το τικερακι με την ηλικια!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πμ εσταλη...over!

 

Το εν λογω site εχει -10% τις σταντες αλλαγης αυτη τη στιγμη...

 

τα μερσυ μου οβερ

 

Τι να σου λέω τώρα!!!:)

 

λεγε λεγε....ή στειλε πμ.....

εγω πηρα πηρα...αλλα λεω δεν θα ποσταρω μονο θα τα προσθεσω στη λιστα αλλιως...θα με κράξουνε χαχαχα

 

aggelomarios, ευχαριστωωωωωω!! Τρεχω για αγορές.

Καλαμαράκι, λέει για Ελλαδα 8 λιρες μεταφορικά!

 

Που καλε ποιος???

 

Link to comment
Share on other sites

η μικρά την κοπάνησε με τον μπαμπά βόλτα και βρήκα ευκαιρία να απαντήσω

 

Ρε Καλαμαρι και Αge, θα με αποθανετε, ντροπη σας, φτου!! :lol: :lol: :lol:

Εχω και προβλημα μεγα, θελω να κονιορτοποιησω (πού εισαι marsolan) ρυζι στο μουλτι αλλα δεν... Θα επιχειρησω με το μαραφετομπλεντερ χειρος. Αλλιως βουρ για αγορα ριζαλευρου βιολογικου...

Πλακα-πλακα, καλα τα εχουμε βρει εδω με τα e-shops και πολεμαμε την εγχωρια ακριβεια την ρουφιανα.. Με τα βιολογικα τροφιμα και καθημερινα προϊοντα περιποιησης (βιολογικα) που ειναι πανακριβα, τι καμουμε?

Οεο?

YΓ. Παω να λουστω με θεατη την φαφουτα μου. Αφου δεν κοιμαται, θα με κοιταει :D! Μονο του το βρεφος ποτε-ποτε-ποτε. (ασχετο)

κονιοποίηση :άμα τα καταφέρεις ενημέρωσε στο σχετικό τόπικ (το έχω βάλει να μου στέλνει ιδιοποίηση) γιατί με ενδιαφέρει το θέμα :lol::lol:

 

βιολογικά iherb φυσικά.... και κρέμες βιολογικές από http://www.apo-rot.de/ αυτό δεν έχει ?? ερώτηση: για αυτές που το έχουν ψάξει, τελικά οι βιολογικές κρέμες της Holle από το Γερμανικό πόση διαφορά έχουν από τις συμβατικές που αγοράζουμε από το σούπερ μάρκετ ?? (έχμε και ανιψιά που θα αρχίσει να τρώει σε λίγο) :D:D

 

Γεια σας κοπελιές!

Κακή μέρα για αγορές σήμερα (πέφτει λέει το ευρώ...)... παρήγγειλα από gymboree χθες, αλλά άμα χρεώνουν την ημέρα αποστολής, λογικά θα πάμε με την νέα ισοτιμία, ε? Κλαψ...

Τέλος πάντων... τώρα που άνοιξε ο καιρός με έχει πιάσει η όρεξη να ετοιμαστώ για το καλοκαίρι και για τα πρώτα μας μπάνια με τον μικρό! Έχει πάρει καμία σας κάτι τέτοιο?

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=655

Μου φαίνεται τέλειο, αλλά είναι όντως?

Επίσης, αυτά τα έχει δοκιμάσει καμία? Είναι πρακτικά?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200562702849&var=500010749751&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_882wt_908

Και κάτι ακόμα... από Νότια Κορέα (ναι ναι) έχει πάρει καμία σας τίποτα?

Ζαχαρώνω αυτά τα καπελάκια...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170613038523&var=470023541036&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Και τέλος, σκέφτομαι να πάρω και μια τέτοια σκηνή για την παραλία για το μωρό, είναι πρακτικές?

http://cgi.ebay.co.uk/Holiday-Beach-Sun-Protection-Pop-Up-Tent-BNIB-UPF-50-/230548710189?pt=UK_Toys_Games_Outdoor_Toys_ET&hash=item35adc6232d#ht_499wt_928

 

Πολλές ερωτήσεις, ξέρω :-) Αλλά με έπιασε η όρεξη για καλοκαιράκι και πλάτσα πλούτσα :-)

 

τέτοιο μαγιό φέτος και εμείς, δεν ξέρω από που ακόμα, αλλά όπως δήποτε

 

καπέλα κοίτα αυτά που σκεπάζουν από πίσω και τον λαιμό του παιδιού γιατί είναι "επικίνδυνο" σημείο

τέτοια σωσίβια σε κιτρινο καναρινί (χωρίς τους ιμάντες) έχει και τα jumbo πρόπερσι που το είχα κοιτάξει δεν άξιζε τον κόπο η αγορά από έξω

 

σκηνή άστο .......δεν βάζουν κ@λ@ κάτω με τίποτα εκτός και αν δεν έχουν μπουσουλήσει ακόμα :D:D πάντως όποια ενδιαφέρεται, ας δεί και στην Ελλάδα τις Terra νομίζω ότι η τιμή της είναι παρόμοια (από έρευνα αγοράς πρόπερσι ναι?? ) :lol::lol:

 

το προιόν είναι fulfilled απο το αμαζον πραγμα το οποίο σημαίνει οτι ο κανονικός του πωλητής έχει παραχωρήσει στο αμαζον το δικαίωμα να το έχει στις αποθήκες του και να το πουλάει κανονικά όπως με κάθε άλλο προιόν του. Οπότε δε στέκει η χρέωση των μεταφορικών....:-(

 

μάλλον θα τους στείλω μέιλ να τους ρωτήσω γιατί γίνεται αυτό....

 

(Μαράκι που χάθηκες? τι κάνει ο Νικόλας?)

 

στο σιτε του αμαζον γράφει ότι δεν είναι "εγκεκριμένα" όλα τα προϊόντα για δωρεάν παράδοση, δεν χάνεις κάτι όμως να στους στείλεις ένα μαιλ για να το επιβεβαιώσεις

 

Ήρθε ταχυδρόμος σήμερα, άφησε χαρτάκια. 13 δέματα λέει έχω να παραλάβω!! Βρε μπας να πάω με container???:-)

χαχαχαχα ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥ EBAY ΣΕ ΒΛΕΠΩ εσύ και η Γατούλα πάτε άμεσα για αποτοξίνωση ebayholic :lol::lol:

 

AMAZONες εξηγηστε μου κατι πως γινεται να εχω παρει παπουτσια απο αμαζον, να εχει γινει προεγκριση του ποσου την ιδια μερα και τωρα που τα παπουτσια ειναι ηδη ελλαδα στην καρτα μου δεν υπαρχει καμμια χρεωση?(και ουτε προεγκριση φαινεται βεβαια) και πηρα και τηλ να τα σιγουρεψω.

Μπορει να γινει αργοτερα η χρεωση?

Τι να κανω?

την πάπια:lol::lol: ..........αφού εσύ έλαβες τα πράγματα τι σε νοιάζει....:lol::lol: άμα σου ζητήσουν τα λεφτά να τους τα δώσεις ....

 

Βρε κόρες το ντιλίβερι του αμαζόν έχει γίνει γρηγορότερο από την on line τραπεζική συναλλαγή...:lol:

έτσι έτσι !!!

 

Επειδή δεν προλαβαίνω καθόλου αυτές τις μερες να σας παρακολουθήσω ελπίζω να μην υπάρχει επανάληψη του θέματας με αυτό που θα γράψω...

Μόλις με πήραν από http://www.eastendcosmetics.co.uk/ και μου είπαν ότι επεστρεψε η παραγγελία μου πίσω επειδή υπήρχαν ευφλεκτα αντικείμενα μέσα!! Το μόνο που μπορεί να θεωρηθεί ευφλεκτο ήταν τζελ-αφρος ξυρίσματος:mad:

Θα μου την ξαναστείλουν και θα κάνουν refound τη διαφορά.

Μου είπαν επίσης ότι συνέβει και με άλλες παραγγελίες από Ελλάδα... (κάποια κοπέλα με όνομα Παρθενία ή κάτι τέτοιο).

Παρθενία δεν έχουμε, έχουμε Εύα όμως, νωρίτερα με ενημέρωσε και εμένα ένας συμπαθής κυριούλης ότι το Ελληνικό τελωνείο σταμάτησε την παραγγελία μου, γιατί θεωρεί το τζελ ξυρίσματος του αντρούλη μου, εν δυνάμει τρομοκρατικό υλικό .....

φυσικά προσφέρθηκαν να ξαναστείλουν την παραγγελία μου, άνευ αφρού και μου ζήτησε να ενημερώσω και στο parents.gr :shock::shock:ότι υπάρχει θέμα

 

Από ότι κατάλαβα έπεσε σύρμα είτε από χρήστη του παρεντς είτε από γκουκλάρισμα μετά από σωρεία παραγγελιών με προορισμό το Ελλάδα και ενημερώθηκαν πάραυτα, ζήτησα να μου τα στείλει μέσω μαιλ όλα αυτά τα ωραία, αφενός για να ενημερώσω εδώ, αφετέρου θα έχω ένα μαιλ επικοινωνίας έτσι ώστε να ζητήσω είτε καλλίτερη τιμή στα μεταφορικά είτε κάποια έκπτωση για τους χρήστες του παρεντς

 

αυτά τα ολίγα πάλι με έπιασε λογοδιάρροια:oops::oops:

 

(α.......και ετοιμάζω και ένα μαιλάκι στα Ελληνικά τελωνεία να μου εξηγήσουν για ποιο λόγο θεωρούνται οι αφροί ξυρίσματος τρομοκρατικό υλικό)

Link to comment
Share on other sites

 

 

λεγε λεγε....ή στειλε πμ.....

εγω πηρα πηρα...αλλα λεω δεν θα ποσταρω μονο θα τα προσθεσω στη λιστα αλλιως...θα με κράξουνε χαχαχα

 

Αααα να κράξουνε εμένα δηλαδή ε? Αχαχαχα! Έχω παραλάβει πολλά και έχω χάσει τον μπούσουλα με τους πωλητές. Μόλις βάλω τάξη θα στους στείλω. Μάκια:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα να κράξουνε εμένα δηλαδή ε? Αχαχαχα! Έχω παραλάβει πολλά και έχω χάσει τον μπούσουλα με τους πωλητές. Μόλις βάλω τάξη θα στους στείλω. Μάκια:)

 

να μας στειλεις να μας στειλεις!!@!

 

Link to comment
Share on other sites

η μικρά την κοπάνησε με τον μπαμπά βόλτα και βρήκα ευκαιρία να απαντήσω

 

 

 

το μονο που κρατω απο το σεντονι σου κοπελια...χε χε

 

εμεις εχωμεν play date με την απο διπλα κιουρια στις 7 εκεινες θα παιζουν και εμεις θα πινουμε καφεεεεε!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Cleliaaaaa...εδω ειμαι!!!:P

 

Ρε κοριτσια....επειδη αυτη την στιγμη κατι εχει σταματησει να στροφαρει μεσα στο κεφαλι μου...

θυμιστε μου το σαιτ με τα παμπερς απο Αγγλια που ειχατε στειλει και μεηλ για φτηνοτερα μεταφορικα...

φαντασου να μην ειχα κανει και παραγγελια....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η σκηνη για την παραλια νομιζω οτι ειναι σουπερ αλλα η τιμουλα ....,,, αν την βρεις καπου πιο οικονομικα πες μου και εμενα! Νομιζω στο early learning center να εχουν κατι παρομοιο. Και η στολη ακουγετε καλη αλλα ισως ειναι υπερβολικη . και απο την αλλη βαλε βγαλε, και οταν ειναι βρεγμενη στεγνωνει πανω στο παιδι?

Καπελακι να προσεξεις να εχει αντιηλιακη προστασια, εγω περσι του πηρα απο τα μαδερ. Εχεις δει κανενα καλο σαιτ για μαγιουδακια?

 

Άμα βρω θα σου πω :-) Για μαγιουδάκια δεν έχω βρει δυστυχώς ακόμα κάτι... είχε κάποια το gymboree πάντως άμα θυμάμαι καλά...

 

Κοριτσάκι....

αν καταφερεις και κανεις το μωρακι σου να κάτσει στην τεντα απο κατω

να μου πεις το κολπο να το κανω και εγω !! χαχαχα

θεωρρω πως ειναι περιττη αγορα...

γιατι και μενα στο πρωτο της καλοκαιρι ήταν ενος χρονου....αλλα ω δεν εβαλε κατω....

συν οτι μπορεις να την βρεις πολυ φθηνοτερα στο εμπευ ή στο αμαζον

να μας ενημερωσεις για το σαιτ αυτο

Εγω το εχω στο φεις....αλλα επειδη εδω καμμια δεν το ειχε πει/αναφερει για αυτο δεν το εχουμε στη λιστα μας

 

Χαχαχ ναι, όντως δεν το είχα σκεφτεί... αλλά από την άλλη, μπορεί καμιά φορά να καθίσει αργότερα, του χρόνου ίσως... θα δω

Αν πάρω από το site θα σας πω, εννοείτε!!!

 

Το συγκεκριμένο σωσιβιάκι μου φαίνεται λίγο περιττό, άσε που άμα μεγαλώσει και λίγο, το πιθανότερο είναι να μην το δέχεται. Εμείς είχαμε το απλό σωσιβιάκι με τις θέσεις για τα ποδαράκια από κάτω και από 2 ετών το αστροπελέκι μου ήθελε μπρατσάκια, τίποτα άλλο.

 

Το μαγιουδάκι αυτό έχω δεί και το χρησιμοποιούν πολύ οι δυτικο-βορειοευρωπαίοι, λόγω άσπρου δέρματος. Ένα καλό αντιλιακό και ένα λευκό φανελάκι βάζαμε εμείς.

 

Τα καπελάκια είναι πολύ χαριτωμένα, χτύπα τα αλύπητα.

 

Η σκηνή έχει ενδιαφέρον αν ΔΕΝ έχει πολλά τζάτζαλα μάτζαλα και ΑΝ στήνεται εύκολα και έχει ευστάθεια.

 

Άντε βρε και από Μάρτη καλοκαίρι.........

 

Άσε, δεν είναι να βγει ήλιος, το μυαλό μου στην παραλία :-)))

Τα καπελάκια μάλλον θα τα τολμήσω, δεν είναι και τρομερό το ποσό... θα ενημερώσω...

Σωστά και αυτά που λες για το τι πρέπει να προσέξει κανείς με την σκηνούλα!!! Thanks!

 

H αλήθεια είναι ότι είμαι υπερβολική με το θέμα, αν και έχω σκούρο δέρμα και δεν έχω καεί ποτέ! Αλλά για τον μπέμπη θα προτιμήσω να του βάλω κάτι με uv προστασία, τις κρέμες (= πολυυυυυυυυ χημεία) δεν τις θέλω τόσο (όχι ότι θα τις αποφύγω φυσικά)... έχω δει και μερικά τέτοια μαγιό με δύο κομμάτια (σορτσάκι-μπλουζάκι), ίσως του πάρω κανένα τέτοιο... θα δούμε!!!

 

Σας ευχαριστώ όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να γράψω το προηγούμενο μήνυμα (με διακοπές λόγω μπέμπη), μου απαντήσατε και άλλες βλέπω!!! Ευχαριστώ!!!

 

 

tella παρόμοιο μαγιώ είχα αγοράσει και εγώ πέρυσι στον μικρό μου από το NEXT...με μία μαϊμου:rolleyes:...σε καλύτερη τιμή από αυτό που μας δείχνεις (είχα πετύχει προσφορά 50% και το πλήρωσα 11 ευρώ);)...έχε το νου σου και στις προσφορές του NEXT (γατούλα συμφωνείς?);)

 

Ο δικός μου όμως είναι υπερβολικά άσπρος...φωσφορίζει...και κατάξανθος:rolleyes:

Μόλις έβγαινε από την θάλασσα κατευθείαν του το έβγαζα και του έβαζα πάνα και φανελάκι....είναι δύσκολο στο να στεγνώσει:cool:

 

Όμως το παιδί ήταν προφυλαγμένο από τον ήλιο και δεν "άρπαξε" καθόλου:-D...αν θες την γνώμη μου να το πάρεις;)

 

Ευχαριστώ mantitop! Αυτό το μαγιό από next είχε και uv προστασία? Θα το έχω υπόψη μου πάντως σίγουρα... ο δικός μου είναι μάλλον ανοιχτόχρωμος σαν τον μπαμπάκα του :-)

 

 

 

 

βιολογικά iherb φυσικά.... και κρέμες βιολογικές από http://www.apo-rot.de/ αυτό δεν έχει ?? ερώτηση: για αυτές που το έχουν ψάξει, τελικά οι βιολογικές κρέμες της Holle από το Γερμανικό πόση διαφορά έχουν από τις συμβατικές που αγοράζουμε από το σούπερ μάρκετ ?? (έχμε και ανιψιά που θα αρχίσει να τρώει σε λίγο) :D:D

 

τέτοιο μαγιό φέτος και εμείς, δεν ξέρω από που ακόμα, αλλά όπως δήποτε

 

καπέλα κοίτα αυτά που σκεπάζουν από πίσω και τον λαιμό του παιδιού γιατί είναι "επικίνδυνο" σημείο

τέτοια σωσίβια σε κιτρινο καναρινί (χωρίς τους ιμάντες) έχει και τα jumbo πρόπερσι που το είχα κοιτάξει δεν άξιζε τον κόπο η αγορά από έξω

 

σκηνή άστο .......δεν βάζουν κ@λ@ κάτω με τίποτα εκτός και αν δεν έχουν μπουσουλήσει ακόμα :D:D πάντως όποια ενδιαφέρεται, ας δεί και στην Ελλάδα τις Terra νομίζω ότι η τιμή της είναι παρόμοια (από έρευνα αγοράς πρόπερσι ναι?? ) :lol::lol:

 

 

Εδώ τις βρίσκω 4,20 περίπου της Holle πάντως (π.χ. κεχρί), ενώ στη Γερμανία γύρω στα 2,60 (ίσως υπάρχουν και πιο φθηνές)... για τις συμβατικές δεν ξέρω, δεν έχω πάρει, ρίξε μια ματίτσα στο site του carrefour...

Άμα βρεις μαγιό ενημέρωσέ μας και εσύ :-)

Για καπελάκια με την προστασία που λες κοιτούσα και εγώ, αλλά λίγο τσινάει ο μπαμπάς λόγω στυλ... βρήκα ένα στο ebay

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370488935710&var=640009698637&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_499wt_928

θα δω άμα θα το χτυπήσω...

αυτού του τύπου κάνουν την ίδια δουλειά λες?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270719729813&var=570016252380&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_499wt_928

Όσον αφορά το σωσίβιο, το καλό που έχει αυτό απ' ότι έχω καταλάβει, είναι ότι δεν είναι γύρω γύρω κλειστό αλλά έχει άνοιγμα πίσω, για να μπορεί ο πωπούλης να βγαίνει στην επιφάνεια όπως και στο κανονικό κολύμπι, χωρίς να πετάγεται το σωσίβιο (δε ξέρω άμα το εξηγώ και σωστά...)... θα δω τι θα κάνω... με τρώνε και τα χέρια μου!!!

Για τη σκηνή τι να πω... λες να περπατάει ο δικός μου τότε? Ρίσκο... ίσως μας κάνει και η μεγάλη μας η ομπρέλα τότε...

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις απόψεις σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγω play dateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:cry::cry::cry::cry:

Εμεις παντως τσιμπισαμε μαγιουδακι απο δημοπρασια του ebay...αυτο

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370490148980&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1156

με 1 λιρα...ε μη μας λενε και ξεβρακωτες!!!:lol::lol:

 

(καλα λενε οτι αμα κανεις κορη ξεμυαλιζεσαι!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

εσυ τεκνο βρουτε μια καλησπερα δεν θα μας πεις??? εεεεε???

 

μονο ινφο ζητάς....κλαψ λυγμ

 

εσυ μωρό μου απο δω περιμενεις χαιρετουρα;αντε το ξεπατωσαμε με τα οφ τοπικ!σμουτσ!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...