Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Στο διατάυτα τωρα

 

 

χαζευοντας εδω και εκει, για οποια ακομα θελει τα γυαλάκια Baby Banz /Kidz Banz σας τα βρήκα σε ελληνικό eshop που το εχουμε στη λιστα μας τυχαια κιολας , τα μεταφορικα δεν τα θυμαμαι , οποια θελει τα ψάχνει.

http://mybabycenter.gr/index.php?target=categories&category_id=198

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπητο μου μαλακιον :lol::lol::lol:

αυτα ειναι τα μτφ του εν λογω site

Εντός Αττικής: 2?

Για επαρχία: 3?

Για τη νησιωτική Ελλάδα: 3.50?

Για παραγγελίες άνω των 100? τα μεταφορικά είναι δωρεάν!

 

Με acs...εγω ειχα παραγγειλει ενα θερμος φαγητου απο εκει...ολα ηταν οκ...εχει και paypal...

 

Female, thanks για την απαντηση!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητο μου μαλακιον :lol::lol::lol:

αυτα ειναι τα μτφ του εν λογω site

Εντός Αττικής: 2?

Για επαρχία: 3?

Για τη νησιωτική Ελλάδα: 3.50?

Για παραγγελίες άνω των 100? τα μεταφορικά είναι δωρεάν!

 

Με acs...εγω ειχα παραγγειλει ενα θερμος φαγητου απο εκει...ολα ηταν οκ...εχει και paypal...

 

 

Μια χαρά τοτε οποτε βγαινει τα ιδια με τον αγγλο! Ε και καλυτερα για οποια θελει να τα παρει απο ελλάδα ;);)

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλο μου σαρακοστιανο εδεσμα αλλα εμεις πηραμε τα adventure που ειναι καινουργια...το εν λογω site εχει τα προηγουμενα αν δεν απατωμαι!!!

 

Παρεπιπτοντως η χθεσινη προσφορα που σας εγραψα για τα aircondition εχει γινει αναρπαστη...404 αγορες εως τωρα!!! Τους βλεπω να τρεχουν και να μην φτανουν τους κυριουληδες...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλο μου σαρακοστιανο εδεσμα αλλα εμεις πηραμε τα adventure που ειναι καινουργια...το εν λογω site εχει τα προηγουμενα αν δεν απατωμαι!!!

 

Α ναι....ζητώ ταπεινά συγνωμη ως αγαπητότατο σαρακοστιανο εδεσμα μιαμ μιαμ δεν τα κοιταξα ....μονο τις τιμες τους...εξκιουζ μι!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο διατάυτα τωρα

 

 

χαζευοντας εδω και εκει, για οποια ακομα θελει τα γυαλάκια Baby Banz /Kidz Banz σας τα βρήκα σε ελληνικό eshop που το εχουμε στη λιστα μας τυχαια κιολας , τα μεταφορικα δεν τα θυμαμαι , οποια θελει τα ψάχνει.

http://mybabycenter.gr/index.php?target=categories&category_id=198

 

Τέτοια ξεπέτα kalamaraki; Μήπως θα έπρεπε να λέγεσαι soupia; Με κατηγορείς για πονηριά και διαφήμιση ενώ οι δικές σου προτάσεις δεν είναι; Anyway, δεν έκανα εγγραφή για να τσακωθώ με κανέναν, προσοχή όταν κατηγορείς ανθρώπους που δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλε για το kalamaraki μας τα λες αυτα??? Αν εχεις διαβασει εστω και λιγο απο το θεμα δεν θα το ελεγες αυτο...

Απλα τα κοριτσια ειναι λιγο καχυποπτα σε καποια θεματα...δεν χρειαζονται χαρακτηρισμοι νομιζω..

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια ξεπέτα kalamaraki; Μήπως θα έπρεπε να λέγεσαι soupia; Με κατηγορείς για πονηριά και διαφήμιση ενώ οι δικές σου προτάσεις δεν είναι; Anyway, δεν έκανα εγγραφή για να τσακωθώ με κανέναν, προσοχή όταν κατηγορείς ανθρώπους που δεν ξέρεις.

 

 

Πρωτον....

αν σου αρεσει πες με και χταποδι....ποσώς με απασχολει :D

 

Δευτερον

εχουμε μια λιστα που (τονιζω) εχουμε αγορασει πανω κατω ολα τα μελη απο εδω , και μονο ετσι μπαινει στη λιστα μας!!! Δεν βαζουμε εκει οτι να ναι χωρις να το εχει δοκιμάσει καποια απο εμας....

Αλλιως ξερεις ποοοοοοσα καταστηματα εχω στο περιμενε για να τα τσεκάρουμε πρωτα ως προς την αξιοπιστια τους, την παραδοση, το σερβις , την επικοινωνια με τον πελάτη κτλπ κτλπ....

 

Δεν σε κατηγορησα.....αλλα δεν γινεται ρε φιλε....να αναφερεται ενα σαιτ μια μερα και να εγγράφονται δυο μελη την ιδια μερα και την επομενη με μηδενικά ποστ σε φορουμ γονεων και το πρωτο μελημα τους αντι να περιηγηθουν σε αλλες ενοτητες....να γραψουν καλα λογια για το εν λογω σαιτ....δεν γινεται....

μου φάνηκε περιεργο....πολύ συμπτωση8-):cool:

 

αν παλι σε ενοχλει το υφος μου ο τροπος μου οτι το σχολιασα

παρακαλω πολυ

εχει ενα κουμπακι τριγωνο κατω απο το νικ μου πατα το και κανε μου αναφορα για δυσφημιση...ή για οτιδηποτε αλλο πιστευεις πως εγινε!!!

 

Την καλησπέρα μου :D

 

Link to comment
Share on other sites

Α ναι....ζητώ ταπεινά συγνωμη ως αγαπητότατο σαρακοστιανο εδεσμα μιαμ μιαμ δεν τα κοιταξα ....μονο τις τιμες τους...εξκιουζ μι!!

 

Kalamaraki αυτες τις μερες ψαχνω και εγω γυαλια για τη μικρη και βρηκα αυτα

 

http://cgi.ebay.co.uk/Disney-Polaroid-Kids-Sunglasses-Mini-Mouse-0866A-CAT3-/380324344811?pt=UK_Girls_Accessories&hash=item588d18f3eb

 

που μου αρεσαν αλλα λεω μηπως ειναι πολυ μαιμου. Εδω που ειδα τα polaroid εχουν γυρω στα 40 ευρω.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

τσουπρες παρελαβα επιτελους απο cheapsmells.com!!!!!!!!!!!!

τελικα ανακαλυψα τι ειχε συμβει, πρεπει να γινουμε σερλοκ χολμς με τα ελτα!!!!!!!!!!!!!! αστο καλο πια........ η παραγγελια μου εφυγε σε 2 κουτια την ιδια μερα! και εφτασε και ιδια μερα!!!!!! προφανως καποιο μπερδεμα εγινε κ ο ταχυδρομος δεν εγραψε 2 δεματα για παραλαβη κ ετσι οταν πηγα με το χαρτακι μου δωσαν μονο ενα... για να μη τα πολυλογω χτες πηγα για αλλο ασχετο δεμα και ξαφνικα ω το θαυμα ανακαλυψαν και το προηγουμενο δεμα μου!!!!!!!!!!!! παλι καλα λεω που δεν το γυρισαν πισω μιας και ειχαν περασει ηδη 15 μερες..... μαλλον στο τσακ το προλαβα! παντως απο επικοινωνια πολυ καλοι στο cheapsmells!

 

το αποτελεσμα τωρα! το αρωμα ηρθε μια χαρα συσκευασμενο στη ζελατινα του και μυριζει υπεροχα και πολυ δυνατα! κραταει ωρες....

το αλλο ομως το κοντισιονερ ηρθε με σπασμενη την αντλια... εστειλα μαιλ χτες βραδυ εξηγωντας τι εχει συμβει και το πρωι μου απαντησαν οτι εχει ηδη φυγει για νεα αντλια για μενα!!!!!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalamaraki αυτες τις μερες ψαχνω και εγω γυαλια για τη μικρη και βρηκα αυτα

 

http://cgi.ebay.co.uk/Disney-Polaroid-Kids-Sunglasses-Mini-Mouse-0866A-CAT3-/380324344811?pt=UK_Girls_Accessories&hash=item588d18f3eb

 

που μου αρεσαν αλλα λεω μηπως ειναι πολυ μαιμου. Εδω που ειδα τα polaroid εχουν γυρω στα 40 ευρω.

 

Δήμητρα ωραια φαινονται αλλα

 

αν ψάξεις λιγο γκουγκλάροντας δηλαδη , ετσι εκανα και εγω, για ριβιους γυαλιών ηλιου για παιδια

θα δεις οτι αυτα που εχουν τις καλυτερες κριτικες για το φακο και το σκελετο απο αποψη εργονομιας ειναι τα Julbo και τα Baby Banz k Kidz Banz...

 

εγω για αυτο ειπα να παρω τετοια...

 

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κοπελια: γινεσαι αντιπαθης, εσυ και το μαγαζακι σου!

Ξερεις για ποια μιλαω: για εσενα που με το "καλημερα" εμαθες να γραφεις στο φορουμ, να ειρωνευεσαι συμφορουμιτισες και να ανακαλυπτεις ραδιουργιες.

Ξυπνοπουλια!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον....

αν σου αρεσει πες με και χταποδι....ποσώς με απασχολει :D

 

Δευτερον

εχουμε μια λιστα που (τονιζω) εχουμε αγορασει πανω κατω ολα τα μελη απο εδω , και μονο ετσι μπαινει στη λιστα μας!!! Δεν βαζουμε εκει οτι να ναι χωρις να το εχει δοκιμάσει καποια απο εμας....

Αλλιως ξερεις ποοοοοοσα καταστηματα εχω στο περιμενε για να τα τσεκάρουμε πρωτα ως προς την αξιοπιστια τους, την παραδοση, το σερβις , την επικοινωνια με τον πελάτη κτλπ κτλπ....

 

Δεν σε κατηγορησα.....αλλα δεν γινεται ρε φιλε....να αναφερεται ενα σαιτ μια μερα και να εγγράφονται δυο μελη την ιδια μερα και την επομενη με μηδενικά ποστ σε φορουμ γονεων και το πρωτο μελημα τους αντι να περιηγηθουν σε αλλες ενοτητες....να γραψουν καλα λογια για το εν λογω σαιτ....δεν γινεται....

μου φάνηκε περιεργο....πολύ συμπτωση8-):cool:

 

αν παλι σε ενοχλει το υφος μου ο τροπος μου οτι το σχολιασα

παρακαλω πολυ

εχει ενα κουμπακι τριγωνο κατω απο το νικ μου πατα το και κανε μου αναφορα για δυσφημιση...ή για οτιδηποτε αλλο πιστευεις πως εγινε!!!

 

Την καλησπέρα μου :D

 

Επειδή είσαι παλιά εδώ, απ' ότι καταλαβαίνω, ενώ εγώ όχι, έχε υπόψη ότι ένα καινούργιο μέλος δεν είναι δυνατόν να ξέρει όλα τα κατατόπια του forum, ούτε να κάθεται κάθε φορά να τσεκάρει πότε έκανε κάποιος εγγραφή, κ.λπ., κλπ. Τώρα τα μαθαίνω... Όπως δεν γνώριζα για την λίστα, απλά είδα το φαρμακείο που αγοράζω πράγματα και είπα να πω την εμπειρία μου, τόσο απλά. Με βάζεις στο τριπάκι να απολογούμαι χωρίς λόγο, επειδή εσένα σου έκατσε ότι παίζεται το Pelican Brief!!! Όσο για την αναφορά για δυσφήμιση, νομίζω πως, για άλλη μια φορά, γίνεσαι υπερβολική... Σιγά μη σου κάνω και μήνυση!!! Μην τρελαθούμε κιόλας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κοπελια: γινεσαι αντιπαθης, εσυ και το μαγαζακι σου!

Ξερεις για ποια μιλαω: για εσενα που με το "καλημερα" εμαθες να γραφεις στο φορουμ, να ειρωνευεσαι συμφορουμιτισες και να ανακαλυπτεις ραδιουργιες.

Ξυπνοπουλια!

 

Δεν ήξερα ότι παρουσιάστηκα στον στρατό και είμαι ψάρακας!!! Μετά από πόσο καιρό, δηλαδή, μπορώ να εκφέρω γνώμη και να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου;;;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είσαι παλιά εδώ, απ' ότι καταλαβαίνω, ενώ εγώ όχι, έχε υπόψη ότι ένα καινούργιο μέλος δεν είναι δυνατόν να ξέρει όλα τα κατατόπια του forum, ούτε να κάθεται κάθε φορά να τσεκάρει πότε έκανε κάποιος εγγραφή, κ.λπ., κλπ. Τώρα τα μαθαίνω... Όπως δεν γνώριζα για την λίστα, απλά είδα το φαρμακείο που αγοράζω πράγματα και είπα να πω την εμπειρία μου, τόσο απλά. Με βάζεις στο τριπάκι να απολογούμαι χωρίς λόγο, επειδή εσένα σου έκατσε ότι παίζεται το Pelican Brief!!! Όσο για την αναφορά για δυσφήμιση, νομίζω πως, για άλλη μια φορά, γίνεσαι υπερβολική... Σιγά μη σου κάνω και μήνυση!!! Μην τρελαθούμε κιόλας!!!

 

Μα στο λεω επειδη ειπες οτι σε κατηγορησα....

 

εχεις καθε δικαιωμα να μου κανεις αναφορα....

δεν υπαρχει θεμα....

 

και το οτι ειμαι παλιο μελος δεν εχει καμια μα καμια σημασια...

 

και δεν εχει να κανει με κατατοπια...

 

σου εξήγησα την θεση μου παραπανω και επιμένω σε αυτη

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα στο λεω επειδη ειπες οτι σε κατηγορησα....

 

εχεις καθε δικαιωμα να μου κανεις αναφορα....

δεν υπαρχει θεμα....

 

και το οτι ειμαι παλιο μελος δεν εχει καμια μα καμια σημασια...

 

και δεν εχει να κανει με κατατοπια...

 

σου εξήγησα την θεση μου παραπανω και επιμένω σε αυτη

 

Νομίζω ότι δεν συνεννοούμαστε... Γιατί να σου κάνω αναφορά;;; Το ότι είσαι παλιό μέλος για μένα σημαίνει ότι ξέρεις λεπτομέρειες για το forum. Ενώ εγώ ΟΧΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κόρες, έλεος πια !!!!!!!!!!!!! Αμάν ........

 

Αν το νέο μέλος μπήκε εξ' επί τούτου, θα φανεί εν καιρώ. Με απλό τρόπο. Εύκολα.

 

Το καλαμαράκι, για να λέμε την αλήθεια τώρα, λογικά αντέδρασε και θα έλεγα μαζεμένα. Δεν έκανε και κατά μέτωπο επίθεση με πολιορκητικό κριό, ούτε βεβήλωσε ιερά και όσια. Την άποψη της είπε, ορμώμενη και από αρκετά παρόμοια περιστατικά στο τόπικ.

 

Νομίζω, ότι δεν έγινε και κανένα έγκλημα ............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που απάντησες στο συγκεκριμένο μήνυμά μου, που ήταν μάλιστα διατυπωμένο με συγκεκριμένο τρόπο, καρφώθηκες...

Περαστικά!

Εγώ άααααααααλλη εννοούσα... Άααααααλλη...

Μπεεεεεεε

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, με πρόλαβε άλλος !!!!!!!! Μπουχουχουχουχου ....... Μου το πήρανε !!!!!!!!!! Μπουχουχουχουχου .......

 

ΑΛΛΑ

 

Βρίσκω ένα κόκκινο τσέσνα, να ορμήσω ?

 

ΟΚ με το τζανκ μειλ μου,

 

Tοκ-τοκ is anybody in ?

Yeah, the little woodpecker..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρε κόρες, έλεος πια !!!!!!!!!!!!! Αμάν ........

 

Αν το νέο μέλος μπήκε εξ' επί τούτου, θα φανεί εν καιρώ. Με απλό τρόπο. Εύκολα.

 

Το καλαμαράκι, για να λέμε την αλήθεια τώρα, λογικά αντέδρασε και θα έλεγα μαζεμένα. Δεν έκανε και κατά μέτωπο επίθεση με πολιορκητικό κριό, ούτε βεβήλωσε ιερά και όσια. Την άποψη της είπε, ορμώμενη και από αρκετά παρόμοια περιστατικά στο τόπικ.

 

Νομίζω, ότι δεν έγινε και κανένα έγκλημα ............

 

Ξέρεις κάτι; Έχω περάσει ατέλειωτες ώρες διαβάζοντας πράγματα σε αυτό το forum, έχω πάρει πληροφορίες για την εξωσωματική, για κέντρα ivf, δόξα τον Θεό, για παιδίατρους, αφού έγινα μητέρα. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση το ότι κάτι άδολο, ξαφνικά, γίνεται θέμα!!! Και ότι πρέπει να απολογηθώ κι από πάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα λιγακι ολες αυτες τις μερες...νομιζω οτι δεν σου ειχε απαντησει για τα μτφ γιατι εψαχνε κουτι να το βαλει μεσα....οσο για το τσεσνα...τι καθεσαι παιδακι μου!!!!! ειναι και κοκκινο, χωραει και περισσοτερα πακετα απο uk ΒΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που απάντησες στο συγκεκριμένο μήνυμά μου, που ήταν μάλιστα διατυπωμένο με συγκεκριμένο τρόπο, καρφώθηκες...

Περαστικά!

Εγώ άααααααααλλη εννοούσα... Άααααααλλη...

Μπεεεεεεε

 

Γιατί βελάζεις; Η μόνη αντιπαράθεση που γίνεται τόση ώρα είναι μεταξύ εμού και του kalamaraki; Θυμήθηκες κάποια άλλη, έτσι ξαφνικά;

Link to comment
Share on other sites

Επισης μολις αγορασα αυτα http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140519030598&var=440014769633&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_1111wt_1139

 

Για να ειμαι ειλικρινης τα ηθελα στο ροζουλι τους που τα εχει ο ιδιος αγοραστης αλλα επειδη ειμαι λιγο τσουπωτη πηρα τα γαλαζια...αμα καποια ειναι πιο μινιον ας τα δει...αυτα ειναι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140519030715&var=440014769642&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_1111wt_1139

 

Και τιμη αχτυπητη....ετσι???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...