Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΑΝΕ ΑΠΡΙΛΙΟ ΜΕ ΜΑΙΟ??


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 617
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι βρε δεν το συζηταμε πλακα κανω ,γερο να ειναι το παιδακι μου κι ας ειναι κ κοριτσακι :lol:

πραγματικα δεν με νοιαζει,απλα απο χθες που πηγα στον γιατρο δεν ξερω γιατι αλλα νομιζα οτι ειχα αγορι :shock:

χωρις βεβαια να μου το πει ο γιατρος απλα διαισθηση δικη μου κ μονο,δεν ξερω τι με επιασε,αλλα εαν ειναι κοριτσι ισως ειναι κ καλυτερα για την κορη μου,γιατι οι αδελφες πιστευω οτι ειναι αλλο πραγμα, κ ειδικα αμα τα μεγαλωσεις τα παιδια κ ειναι αγαπημενα,τοτε γινοναι αυτοκολλητες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γεια σας με το καλο ολες να γεννησετε υγιεστατα παιδακια, εγω ειμαι εγκυος βεβαια τον πρωτο υπερηχο θα τον κανω την παρασκευη. Ειναι πολυ νωρις ακομη δηλ. σχετικα με αυτη την σελιδα στο νετ που βρισκει τι φυλλο εχετε ειναι αξιοπιστο? εχει κανει καποια που γνωριζει ηδη το φυλλο? ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

@Μαράκι αυτό που λες, ότι κάτι αισθάνεσαι, να δεις ότι θα είναι το μπεμπάκι. Ούτε κι εγώ έχω νιώσει φτερούγισμα ή κλωτσιες, αλλά νιώθω κάτι που δε μπορώ να προσδιορίσω ακόμα, σα να έχω ένα ψαρι στην κοιλιά μου που πάει πέρα δωθε, όπως στη γυάλα, έτσι μόνο μπορώ να το χαρακτηρίσω. Και κάπου κάπου νιώθω κατι περιεργα χτυπηματάκια που σίγουρα δεν είναι το έντερό μου... Ο γιατρός μου είπε να μη μου φαίνεται περίεργο και αυτό που νιώθω έιναι το μωρό. Άρα έχε το νου σου για ο,τιδήποτε περίεργο! :D

 

Ναι μαλλον εχεις δικιο το μωρο ειναι! Καλα εννοειται οτι ειμαι σε αναμονη για οτιδηποτε θελω τοσο πολυ να το νιωσω :wink:

iD56p3.pnglk6hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνιτσα ΓΙΟΣ βγαινει...

 

ΑΝΤΕ με το καλο να υποδεχτουμε τους γιους μας

(κ μενα γιος βγαινει :lol::lol::lol: )

 

Συμφωνούν δλδ τεστ και τεχνολογία! Ε, ποιος μας πιάνει! :lol:

Γερά παιδάκια να 'ναι αστεράκι μου, γερά παιδάκια!

Με το καλό!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βαννουλα το πρωτο μου το βγαζει κ αυτο κοριτσακι διοτι ειχες μενει εγκυος πριν ανανεωθει το αιμα του αντρουλη σου χα χα χα

 

Με το καλο να την δεχτεις....

 

Οταν μαθεις σιγουρα πες μας να ξερουμε κ μεις την ακριβεια του τεστ

H3Otp3.pngfxwfyd91vycpqaes.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα asteroyla δεν παιζεσαι. λοιπον εγω θα σου πω μονο τις ημερομηνιες τις δικες μου και του αντρα μου, γιατι ακομη δεν ξερω την ΠΗΣ την παρασκευη θα παω στον γιατρο. δεν ξερω αν σε διευκοληνα.

δικια μου 22/4/1973

αντρα μου 27/2/1974

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια asteroyla κοριτσακι ηθελα γιατι εχω ηδη κοριτσακι. εχω μια αδυναμια. Το σαββατο θα σου δωσω ολες τις ημερομηνιες και τα ξαναλεμε. εσυ αληθεια εχεις παιδακια η περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...