Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια!!! Η μικρή μου έπεσε από το κρεβάτι.


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Η κόρη μου έπεσε από το κρεβάτι, είναι 33 μηνών, βρόντηξε όλο το σπίτι από τον θόρυβο, μπορεί να πάθει κάτι?????????????:cry::cry::cry:

 

Δεν νομιζω να επαθε κατι αλλα για καλο και για κακο ελεγξε τα 2 επομενα 24ωρα τον υπνο της, αναφερομαι κυριως οσον αφορα το κεφαλακι της.

Ελεγξε για εμετους, υπνηλια, ζαλαδα, εκνευρισμο, αιμοραγια απο τη μυτη η τα αυτια και πονοκεφαλο.

Περαστικα σας.....!!!!!!!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να επαθε κατι αλλα για καλο και για κακο ελεγξε τα 2 επομενα 24ωρα τον υπνο της, αναφερομαι κυριως οσον αφορα το κεφαλακι της.

Ελεγξε για εμετους, υπνηλια, ζαλαδα, εκνευρισμο, αιμοραγια απο τη μυτη η τα αυτια και πονοκεφαλο.

Περαστικα σας.....!!!!!!!!!

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι να μην έπαθε τίποτα!!!!!!:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πολλά παιδάκια έχουν τέτοια ατυχήματα. Ευτυχώς, από την άλλη, τις περισσότερες φορές δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Ωστόσο, τίποτα δεν αντικαθιστά τη γνώμη ενός ειδικού. Καλό θα ήταν να επισκεφτείτε το γιατρό σας, ώστε να κοιμάστε όλοι ήσυχοι τα βράδια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ!! Αύριο θα πάω στην παιδίατρο!

 

Για να πασ στη παιδιατρο θα πρεπει τουλαχιστον να εχεις καποια ενδειξη (προσωπικη μου αποψη αυτη), γιατι αν ειναι σε καθε πεσιμο να τρεχουμε στο γιατρο θα πρεπει μονιμωσ να βρισκομαστε εκει...αλλωστε γιαυτον ακριβωσ τον σκοπο εχει βγει και ο "10λογος του πεσιματος".

Δεν νομιζω το παιδακι να εχει κατι γιατι διαφορετικα θα το πηγαινες ηδη...!!!!!!

 

Περαστικα σας.....!!!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Η κόρη μου έπεσε από το κρεβάτι, είναι 33 μηνών, βρόντηξε όλο το σπίτι από τον θόρυβο, μπορεί να πάθει κάτι?????????????:cry::cry::cry:

 

παρακολουθεις το παιδι για να δεις αν εχει υπνηλια, αν κανει εμετο , αν ζαλιζετε αν δεν εχει ορεξη να παιξει να φαι κλπ. αν συμβει κάτι απο τα παραπάνω φυγε για νοσοκομειο.

περαστικά σας

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρουσίασε τίποτα η αλήθεια είναι, οπότε λογικά δεν θα έχει κάτι έτσι????:(

μην αγχωνεσαι...μου εχει πεσει γυρω στις 4 φορες!!!!τα παιδια ειναι τοσο ελαστικα που αυτα ειναι πτεσματα....αν ηταν σε καθε τουμπα να παθαιναν κατι αστα να πανε!

http://lmtf.lilypie.com/XtbDp3.png http://lb3f.lilypie.com/Dusap2.png

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι...μου εχει πεσει γυρω στις 4 φορες!!!!τα παιδια ειναι τοσο ελαστικα που αυτα ειναι πτεσματα....αν ηταν σε καθε τουμπα να παθαιναν κατι αστα να πανε!

 

Ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά μου δώσατε πολύ δύναμη γιατί με το παραμικρό αγχώνομαι!! Και από την στιγμή που δεν έκανε τίποτα και είναι μια χαρά, ας ηρεμήσω λίγο, αν είχε κάτι θα είχε σημάδια 100% ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά μου δώσατε πολύ δύναμη γιατί με το παραμικρό αγχώνομαι!! Και από την στιγμή που δεν έκανε τίποτα και είναι μια χαρά, ας ηρεμήσω λίγο, αν είχε κάτι θα είχε σημάδια 100% ????

 

Λογικα ναι θα ειχε καποια ενδειξη, απο εκδορα που ειναι το πιο ακινδυνο μεχρι και εμετους, υπνηλια, αιμοραγια (οσον αφορα ειδικα το κεφαλι) που ειναι και οι πιο επικυνδυνες ενδειξεις-αποδειξεις και πρεπει να απευθυνθεις οσο πιο αμεσα σε καποιον γιατρο.

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι θα ειχε καποια ενδειξη, απο εκδορα που ειναι το πιο ακινδυνο μεχρι και εμετους, υπνηλια, αιμοραγια (οσον αφορα ειδικα το κεφαλι) που ειναι και οι πιο επικυνδυνες ενδειξεις-αποδειξεις και πρεπει να απευθυνθεις οσο πιο αμεσα σε καποιον γιατρο.

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...