Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ψάχνω για μπομπονιερες βαφτισης


dxmi

Recommended Posts

Κοριτσια κι εμεις βαφτιζουμε τον μπεμπη αρχες Ιουνιου.Θελω το θεμα μου να ειναι το κερασι.Εχω δει καποια προσκλητηρια,αλλα ακομη δεν μπορω να επικοινωνησω με την υπευθυνη,αφηστε που τα σχεδιαζει η ιδια,οποτε φοβαμαι πως θα ξεφευγουν στην τιμη.Εχω δει και μπομπονιερες αλλα θελω να τις κανω μονη μου,για ευνοητους λογους.Ειμαι απο βορεια Ελλαδα,οποτε ψαχνω τα υλικα στη Θεσσαλονικη.Μηπως εχετε να μου κανετε προτασεις για προσκλητηρια,τουλια,πουγκια,κορδελες και κρεμαστα κερασακια απο καπου συγκεκριμενα;Αν εχετε και καμια αλλη ιδεα θα σας παρακαλουσα να μου την πειτε.Εχω αγχωθει γιατι πλησιαζει ο καιρος......:idea::cry:

 

15000.JPG

 

p4171746.jpg

p4171744.jpg

p4171745.jpg

Για κοίτα και αυτά είναι περίπου στο 1ευρώ εκτός από το πρώτο που είναι στο 1,50.Σου στέλνω μήνυμα που τα βρήκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φωτογράφο θα πάρουμε κάποιους κολλητούς, 900? με 2 ψηφιακά και dvd ή 500? με απλά άλμπουμ. Πάντως μια έρευνα που έκανα, εκεί κυμαίνονται οι τιμές. όπου ακούς 300? και τέτοια, είναι είτε χωρίς εκτύπωση ή με διάφορες άλλες παγίδες, που στα χρεώνουν extra.

Δυστυχώς δεν έχουν ρίξει γενικά τις τιμές!!!

 

Κοριτσάκι τα 900 ευρώ είναιμ πάααρα πολλά. Η δικη μου φωτογραφος θελει 550 ευρω για 2 ψηφιακά ή 2 αναλογικά αλμπουμ με 150 φωτογραφιες . Συμπεριλαμβάνονται και 4 dvd. Παγιδα δεν υπάρχει πουθενα γιατί την κοπέλα την ξέρω και εχω συνεργαστει ξανά.

Επίσης σου κανει βιβλιο ευχων με δικες σου φωτογραφίες τυπωμενο σαν το ψηφιακο με 50 ευρω.

Οι τιμές πάντως έχουν πέσει, η συγκεκριμένη το 2009 για 1 αναλογικό και 1 ψηφιακό μου είχε ζητήσει 750 ευρω!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κι εμεις βαφτιζουμε τον μπεμπη αρχες Ιουνιου.Θελω το θεμα μου να ειναι το κερασι.Εχω δει καποια προσκλητηρια,αλλα ακομη δεν μπορω να επικοινωνησω με την υπευθυνη,αφηστε που τα σχεδιαζει η ιδια,οποτε φοβαμαι πως θα ξεφευγουν στην τιμη.Εχω δει και μπομπονιερες αλλα θελω να τις κανω μονη μου,για ευνοητους λογους.Ειμαι απο βορεια Ελλαδα,οποτε ψαχνω τα υλικα στη Θεσσαλονικη.Μηπως εχετε να μου κανετε προτασεις για προσκλητηρια,τουλια,πουγκια,κορδελες και κρεμαστα κερασακια απο καπου συγκεκριμενα;Αν εχετε και καμια αλλη ιδεα θα σας παρακαλουσα να μου την πειτε.Εχω αγχωθει γιατι πλησιαζει ο καιρος......:idea::cry:

 

αν εχεις προφιλ στο facebook δες εδω προσκλητηρια(δεν θυμαμαι πως ανεβαζουμε φωτος)

 

Η κοπέλα τις σχεδιαζει η ιδια και σου κανει ο,τι σχεδιο ζητησεις, ειναι πολυ οικονομικη

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ριξτε μια ματια και εδω ειναι μια κυρια που τα φτιαχνει με τη νυφη της και πραγματικα ειναι υπεροχα. Και οι τιμες πολυ καλες για μπισκοτακια! :D Για οποια δεν εχει facebook ας επικοινωνησει μαζι μου να της δωσω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς βαφτίσαμε το μωράκι μας στις 6 Μαΐου και προσκλητήρια και μπομπονιέρες αγοράσαμε από το ίντερνετ. Πολύ καλές τιμές και άψογη εξυπηρέτηση. Δεν ξέρω αν έχει με θέμα κεράσι αλλά επικοινώνησε και με τους ίδιους και μπορεί να σου κάνουν καινούργιο σχέδιο. http://www.appeler.gr είναι το site. Εμείς είχαμε θέμα το στρουμφοχωριό και ήταν τέλειο το αποτέλεσμα!!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για προσκλητήρια και μπομπονιέρες!!! Η βάφτιση θα γίνει τον Αυγουστο και σαν θέμα σκέφτομαι τον αστερία ή κατι τέτοιο θαλασσινό.... Το έχω φανταστεί σε ριζόχαρτο, να το τυλίγω σαν πάπυρο και να το βάλω μέσα σε έναν γυάλινο σωλήνα. Και έξω τον σωλήνα να τον στολίσω με κορδέλες και έναν αστερία. Σαν ιδέα καλή είναι???? Θα εισκεφτώ και τα προτεινόμενα σας....

Link to comment
Share on other sites

μπες και σ αυτο το site http://www.eshopgamouvaptisis.gr, και ακομα καλυτερα αν μενεις αθηνα να επισκευτεις το μαγαζι....εχει πολυ οικονομικες μπομπονιερες και προσκλητηρια και αν σκεφτεσαι να φτιαξεις μονη σου τις μπομπο εχει τα φθηνοτερα υλικα της αγορας...εγω τουλαχιστον εκει τα βρηκα πολυ φτηνα...εκει θα κλεισουμε και τα βαφτιστικα....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για προσκλητήρια και μπομπονιέρες!!! Η βάφτιση θα γίνει τον Αυγουστο και σαν θέμα σκέφτομαι τον αστερία ή κατι τέτοιο θαλασσινό.... Το έχω φανταστεί σε ριζόχαρτο, να το τυλίγω σαν πάπυρο και να το βάλω μέσα σε έναν γυάλινο σωλήνα. Και έξω τον σωλήνα να τον στολίσω με κορδέλες και έναν αστερία. Σαν ιδέα καλή είναι???? Θα εισκεφτώ και τα προτεινόμενα σας....

 

Κοριτσακι μου ο γυαλινος σωληνας δεν μου φαινεται και πολυ πρακτικος, δες μηπως το κανεις καπως διαφορετικο. Δες εδω έχει πολυ καλες τιμες, ποικιλία και η κοπέλα εξυπηρετικοτατη σου φτιαχνει ο,τι και οπως το θες:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=462887977137157&set=a.206212682804689.47867.178692452223379&type=3&theater (κοριτσια)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.246649072094383.56461.178692452223379&type=3 (αγορια)

Αν δεν εχεις facebook, μπες http://www.asyouwish.gr αλλα δεν εχει τοσες πολλες φωτογραφιες, στειλε μηνυμα να σου στειλουν email.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για προσκλητήρια και μπομπονιέρες!!! Η βάφτιση θα γίνει τον Αυγουστο και σαν θέμα σκέφτομαι τον αστερία ή κατι τέτοιο θαλασσινό.... Το έχω φανταστεί σε ριζόχαρτο, να το τυλίγω σαν πάπυρο και να το βάλω μέσα σε έναν γυάλινο σωλήνα. Και έξω τον σωλήνα να τον στολίσω με κορδέλες και έναν αστερία. Σαν ιδέα καλή είναι???? Θα εισκεφτώ και τα προτεινόμενα σας....

 

Σου εχω στειλει μηνυματακι!

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...