Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

Το καλύτερο ήταν όταν με είδε την Δευτέρα κόκκινη σαν τον κώλο της μαιμούς. Μετά μου κράταγε μούτρα

δεν του ειπες οτι πηγες σε γυμνιστων και ντρεποσουν να τον παρεις μαζι σου:cool::cool:

(αν με κραξουν και εξαφανιστω μη με ξεχασετε...)

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν του ειπες οτι πηγες σε γυμνιστων και ντρεποσουν να τον παρεις μαζι σου:cool::cool:

(αν με κραξουν και εξαφανιστω μη με ξεχασετε...)

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω λυθεί στο γέλιο....(εφαγα και το γιαουρτι χωρις να αναγουλιασω)

 

Τι εννοεις εσυ επεισοδιακή πτήση?

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο όμως του το έκανα στις πρώτες διακοπές μας. Μόλις μπήκαμε στο καράβι για να φύγουμε και ενώ ήταν να αδιαθετήσω αργότερα, μετά από 1 ώρα που ξεκινήσαμε αδιαθέτησα και του το είπα. (Μέχρι τότε δεν είχαμε κάνει τίποτα περιμέναμε τις διακοπές)

Εγκεφαλικά 500 σαν αδελφάκια κοιμηθήκαμε 4 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο ήταν όταν με είδε την Δευτέρα κόκκινη σαν τον κώλο της μαιμούς. Μετά μου κράταγε μούτρα

 

Καλά και εσύ γιατί δεν πήγες για μπάνιο μαζί του?

Λες και δεν θα σε εβλεπε ποτε????Σιγά τα αυγά!

Κάπου έχω διαβάσει ότι μόνο στο μυαλό μας είναι αυτά...οι άντρες κολλάνε το βλέμμα τους σε πράγματα που δεν μετριόνται με τα κιλά....δεν μπορώ να εκφραστώ περαιτέρω!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο όμως του το έκανα στις πρώτες διακοπές μας. Μόλις μπήκαμε στο καράβι για να φύγουμε και ενώ ήταν να αδιαθετήσω αργότερα, μετά από 1 ώρα που ξεκινήσαμε αδιαθέτησα και του το είπα. (Μέχρι τότε δεν είχαμε κάνει τίποτα περιμέναμε τις διακοπές)

Εγκεφαλικά 500 σαν αδελφάκια κοιμηθήκαμε 4 μέρες.

 

Για να λέτε ότι εγώ παιδεύω τον άντρα μου....απαιτώ να φύγει τώρα ο τίτλος απο εμένα!

Η Ευαγγελία είναι μεγαλύτερη βασανίστρια!

 

Θα το πω στον συζυγο που Κυριακή τα φτιάξαμε...Κυριακή ήθελε να να!!!

Αλλά εγώ Κυρια κρατήθηκα .... μέχρι την Δευτέρα!:oops::oops::oops::oops:

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον ακουστε.

εμεις γνωριστηκαμε τεταρτη βραδυ. αυτος την πεμπτη εφευγε διακοπες. μου ζηταει το τηλεφωνο μου του το δινω και σκεφτομαι. Σιγα μη με παρει, αμα γυρισει και ειναι ακομα μπακουρι μπορει!!!

την αλλη μερα με παιρνει τηλεφωνο μεσα απο το καραβι:cool:.και συνεχιζε να με παιρνει 3 φορες τη μερα μεχρι την επομενη Πεμπτη που γυρισε Αθηνα για ενα βραδυ μονο και μονο για να βγουμε.

ερχεται Λοιπον με παιρνει απο το σπιτι και μεσα στο αυτοκινητο μου λεει:

ΑΑ να μην το ξαχασω αυριο στις 17:30 φευγουμε για ΠΑΡΟ!!:-P:-P

Ετσι ξεκινησε η σχεση μας και απο τοτε δεν εχουμε κοιμηθει χωρια ουτε ενα βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω λυθεί στο γέλιο....(εφαγα και το γιαουρτι χωρις να αναγουλιασω)

 

Τι εννοεις εσυ επεισοδιακή πτήση?

ειχε τοση κακοκαιρια που ειχαμε καθυστερηση γυρω στις 6 ωρες και ημασταν η μοναδικη πτηση που πεταξε εκεινη τη μερα

 

εχασα το φολικο οξυ μου

δεν το βρισκω λετε να το πεταξα καταλαθως

ανοιξα τα σκουπιδια αλλα δεν βλεπω κατι πανω πανω (οχι οτι θα το επιανα , απλα για να ξερω τι το εκανα και να μην το ψαχνω αδικα μεσα στο συρταρι)

για πιο κατω δεν βαζω τα χερακια μου

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακουστε.

εμεις γνωριστηκαμε τεταρτη βραδυ. αυτος την πεμπτη εφευγε διακοπες. μου ζηταει το τηλεφωνο μου του το δινω και σκεφτομαι. Σιγα μη με παρει, αμα γυρισει και ειναι ακομα μπακουρι μπορει!!!

την αλλη μερα με παιρνει τηλεφωνο μεσα απο το καραβι:cool:.και συνεχιζε να με παιρνει 3 φορες τη μερα μεχρι την επομενη Πεμπτη που γυρισε Αθηνα για ενα βραδυ μονο και μονο για να βγουμε.

ερχεται Λοιπον με παιρνει απο το σπιτι και μεσα στο αυτοκινητο μου λεει:

ΑΑ να μην το ξαχασω αυριο στις 17:30 φευγουμε για ΠΑΡΟ!!:-P:-P

Ετσι ξεκινησε η σχεση μας και απο τοτε δεν εχουμε κοιμηθει χωρια ουτε ενα βραδυ!

 

Τέλειο....αυτό το στυλ ειναι και ο δικός μου αντρας αλλά δεν με πήγε Πάρο:evil::evil::evil::evil:....από Δευτέρα και μετά δεν κοιμηθηκαμε ποτέ χώρια (εκτός όταν τον διώχνω!!!):oops::oops::oops:

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακουστε.

εμεις γνωριστηκαμε τεταρτη βραδυ. αυτος την πεμπτη εφευγε διακοπες. μου ζηταει το τηλεφωνο μου του το δινω και σκεφτομαι. Σιγα μη με παρει, αμα γυρισει και ειναι ακομα μπακουρι μπορει!!!

την αλλη μερα με παιρνει τηλεφωνο μεσα απο το καραβι:cool:.και συνεχιζε να με παιρνει 3 φορες τη μερα μεχρι την επομενη Πεμπτη που γυρισε Αθηνα για ενα βραδυ μονο και μονο για να βγουμε.

ερχεται Λοιπον με παιρνει απο το σπιτι και μεσα στο αυτοκινητο μου λεει:

ΑΑ να μην το ξαχασω αυριο στις 17:30 φευγουμε για ΠΑΡΟ!!:-P:-P

Ετσι ξεκινησε η σχεση μας και απο τοτε δεν εχουμε κοιμηθει χωρια ουτε ενα βραδυ!

συγνωμη ετσι σου ειπε?

βγαινετε για πρωτη φορα και σου δηλωνει"αυριο παμε διακοπες "

αυτο θα πει κυνηγος!!!

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειχε τοση κακοκαιρια που ειχαμε καθυστερηση γυρω στις 6 ωρες και ημασταν η μοναδικη πτηση που πεταξε εκεινη τη μερα

 

εχασα το φολικο οξυ μου

δεν το βρισκω λετε να το πεταξα καταλαθως

ανοιξα τα σκουπιδια αλλα δεν βλεπω κατι πανω πανω (οχι οτι θα το επιανα , απλα για να ξερω τι το εκανα και να μην το ψαχνω αδικα μεσα στο συρταρι)

για πιο κατω δεν βαζω τα χερακια μου

 

Εχασες στην πτηση το φολικό οξύ? Και γιατί έπαιρνες από τότε φολικό οξύ???

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχασες στην πτηση το φολικό οξύ? Και γιατί έπαιρνες από τότε φολικό οξύ???

χαχαχαχα θα πεθανω απο το γελιο

αχαχαχ

1η παραγραφος απαντηση στην ερωτηση σου τι εννοεις επισοδειακη πτηση

2η παραγραφος ΣΗΜΕΡΑ εχασα το φολικο οξυ μου!!!

στα σκουπιδια του αεροδρομιου θα το εψαχνα???

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα θα πεθανω απο το γελιο

αχαχαχ

1η παραγραφος απαντηση στην ερωτηση σου τι εννοεις επισοδειακη πτηση

2η παραγραφος ΣΗΜΕΡΑ εχασα το φολικο οξυ μου!!!

στα σκουπιδια του αεροδρομιου θα το εψαχνα???

 

:oops::oops::oops::oops::oops:

Συγνώμη τα μπέρδεψα!!!

:oops::oops::oops::oops::oops:

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ετσι σου ειπε?

βγαινετε για πρωτη φορα και σου δηλωνει"αυριο παμε διακοπες "

αυτο θα πει κυνηγος!!!

 

 

Εχει και συνεχεια, το ιδιο βραδυ εκει που τρωγαμε μου λεει ως σε λενε στο επιθετο? του λεω και μετα μου λεει διαβατηριο εχεις? Ναι του λεω.

ωραια μου λεει εχω μια υποχρεωση στο εξωτερικο σε ενα μηνα και θα σου βγαλω εισητηριο!!:shock::shock::shock: εμεινα καγκελο οπως καταλαβενετε...

Link to comment
Share on other sites

Εχει και συνεχεια, το ιδιο βραδυ εκει που τρωγαμε μου λεει ως σε λενε στο επιθετο? του λεω και μετα μου λεει διαβατηριο εχεις? Ναι του λεω.

ωραια μου λεει εχω μια υποχρεωση στο εξωτερικο σε ενα μηνα και θα σου βγαλω εισητηριο!!:shock::shock::shock: εμεινα καγκελο οπως καταλαβενετε...

 

Κοίτα και μόνο για τα ταξίδια αυτός ο άνθρωπος όσο να πεις άξιζε!!!:lol::lol::lol::lol:

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει και συνεχεια, το ιδιο βραδυ εκει που τρωγαμε μου λεει ως σε λενε στο επιθετο? του λεω και μετα μου λεει διαβατηριο εχεις? Ναι του λεω.

ωραια μου λεει εχω μια υποχρεωση στο εξωτερικο σε ενα μηνα και θα σου βγαλω εισητηριο!!:shock::shock::shock: εμεινα καγκελο οπως καταλαβενετε...

στην ευρωπη πας με την καινουρια ταυτοτητα δεν χρειαζεσαι διαβατηριο

στο λας βεγκας σε πηρε και σας παντρεψε ο ελβις?????

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα το εξής:

Υπάρχει η πιθανότητα ο Θεός επίτηδες να κατασκεύασε έτσι τους άντρες γιατί αν καταλάβαιναν ότι μπορούν να πετύχουν τα πάντα αν μας έδειχναν ότι μας αγαπάνε καθημερινά, δεν θα γινόταν τίποτα σωστά (γιατί ως γνωστόν οι άντρες δεν σκέφτονται με την λογική, ενώ εμείς ναι)!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακουστε.

εμεις γνωριστηκαμε τεταρτη βραδυ. αυτος την πεμπτη εφευγε διακοπες. μου ζηταει το τηλεφωνο μου του το δινω και σκεφτομαι. Σιγα μη με παρει, αμα γυρισει και ειναι ακομα μπακουρι μπορει!!!

την αλλη μερα με παιρνει τηλεφωνο μεσα απο το καραβι:cool:.και συνεχιζε να με παιρνει 3 φορες τη μερα μεχρι την επομενη Πεμπτη που γυρισε Αθηνα για ενα βραδυ μονο και μονο για να βγουμε.

ερχεται Λοιπον με παιρνει απο το σπιτι και μεσα στο αυτοκινητο μου λεει:

ΑΑ να μην το ξαχασω αυριο στις 17:30 φευγουμε για ΠΑΡΟ!!:-P:-P

Ετσι ξεκινησε η σχεση μας και απο τοτε δεν εχουμε κοιμηθει χωρια ουτε ενα βραδυ!

Αυτός είναι αντρας κυνηγός.

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

στην ευρωπη πας με την καινουρια ταυτοτητα δεν χρειαζεσαι διαβατηριο

στο λας βεγκας σε πηρε και σας παντρεψε ο ελβις?????

 

Μιλάμε πριν χρόνια φαντάζομαι....ή οχι μπερδεύομαι απο τα δικά μου?

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τον άντρα σου μπας και το παράχωσε πουθενα!

του ειχα ηδη παραγκειλει απο εχθες καινουριο πακετο μαζι με τα θτροτζεσταν

αλλα αυτο που εχασα θα με κρατουσε μεχρι τεταρτη...

2 μηνες στο συρταρι τα ειχα αποκλειετε να τα αλλαξε μερια παρολο που μου την ειχε πει στις αρχες "τι δουλεια εχουν τα φαρμακα με τα μαχαιροπιρουνα????"

ειναι βολικα του λεω εκει ανοιγω ,πιανω, βαζω στο στομα ,ανοιγω ψυγειο και πινω νερο,

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα το εξής:

Υπάρχει η πιθανότητα ο Θεός επίτηδες να κατασκεύασε έτσι τους άντρες γιατί αν καταλάβαιναν ότι μπορούν να πετύχουν τα πάντα αν μας έδειχναν ότι μας αγαπάνε καθημερινά, δεν θα γινόταν τίποτα σωστά (γιατί ως γνωστόν οι άντρες δεν σκέφτονται με την λογική, ενώ εμείς ναι)!

εεε οι αντρες σκεφτονται με τη λογικη και εμεις με το συναισθημα...

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

του ειχα ηδη παραγκειλει απο εχθες καινουριο πακετο μαζι με τα θτροτζεσταν

αλλα αυτο που εχασα θα με κρατουσε μεχρι τεταρτη...

2 μηνες στο συρταρι τα ειχα αποκλειετε να τα αλλαξε μερια παρολο που μου την ειχε πει στις αρχες "τι δουλεια εχουν τα φαρμακα με τα μαχαιροπιρουνα????"

ειναι βολικα του λεω εκει ανοιγω ,πιανω, βαζω στο στομα ,ανοιγω ψυγειο και πινω νερο,

 

Αμαννννννννννννννννννν

Παω να βαλω το Utrogestan!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...