Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

Εσύ να σταματήσεις τις απογοητεύσεις και να κοιτάξεις να είσαι όσο γίνεται πιο δυνατή. Θέλω απ' εδώ και πέρα να ακούω μόνο καλές χοριακές για όλες. Είναι σαν να έχω εγώ καλή χοριακή.

Όλες για μία και μία για όλες!!!!!

 

Εσύ αν χαθείς ή αν αλλάξεις υπογραφή μαύρο φίδι που σε έφαγε...(δεν ξέρω γιατί λένε μαύρο...μπορεί το πράσινο να είναι ακίνδυνο...αλλά μαύρο θα σε φάει)!!!

Αυτα απο εμενα!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κορασίδες όμορφες με κοτσίδες και μη!

 

Α. Η Ευαγγελία δεν απέτυχε...απλά πήρε αναβολή η επιτυχία της!

Β. Πάμε να γεμίσουμε με θετική ενέργεια το forum για να πάρει τα πάνω του το μωράκι της Poeta και να μας δώσει ένα γερό νούμερο που θα μας επιτρέψει να ανάψουμε και πάλι πυροτεχνήματα εδω μέσα

Γ. Να πούμε κάτι ελαφρύ για τις κοπέλες στην αναμονή...να περνάει ωραία η ώρα τους

ΠΧ: Ποια ήταν η καλύτερη ατάκα με την οποία ρίξατε ή φαγατε χυλοπιττα...ακούω!!!

1. φοαμαι να μπωσε αλλα θεματα εκτος αυτου που βρισκομαστε για να μην ακουσω κατσαδα παλι

2. δεν θυμαμαι μετα απο τοσα χρονια!:shock::shock::shock::shock:

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα ειμαστε παντα διπλα σου οποτε και να ξεκινησεις

μιλησες με το γιατρο? σου ειπε απο σεπτεμβρη-οκτωβρη οτι μπορεις να ξεκινησεις παλι?

 

 

Τι λες παιδι μου η Εvaggelia θα εχει μεινει εγκυος απο μονη της μεχρι τοτε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koita epeidi o giatros mou einai polu aisiodxos mazi mou kai epeidi egw den exw kanena problima(antriko einai to problima)mou eipe mono ksapla tis 2 prwtes meres ante to plu 3 meres alla na min krebatothw ki olas...se pou egw den eimai apo tous anthrwpous pou kathete...ekei pou oli mera imoun me kosmo oli mera eleipa stin douleia kai tsoup apota emein moni mou sena spiti...o andtras mou oli mera stin douleia kai etsi prepei na kanw kati na pernaei i mera mou...kai eimai tis apopseis an einai na ginei tha ginei....

Link to comment
Share on other sites

den kanw baries douleies kanena mageirema kai kanena sumazema oute baria pragmata oute tipota...kai ola auta me polu prosoxi...

κοιτα εμενα ουτε ξεσκονισμα δεν μου επετρεπε και το μαγειρεμα μου το επετρεψε απο τη θετικη χοριακη και μετα

και τις 5 πρωτες μερες ουτε συμαζευα τπτ

το μονο που εκανα ηταν τον πρωινο μου καφε! και ξαπλωνα στον καναπε και εκανα tvθεραπεια, μεχρι που γραφτηκα στο φορουμ 1 εβομαδα μετα την εμβρυομεταφορα και ξεκινησα το φορουμθεραπεια

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν θελετε να γελασετε ακουστε. εχθες το βραδυ ανεβηκα για υπνο στην κραββατοκαμαρα και ξεχασα το Ι pad ανοιχτο συνδεδεμενο στο forum.

Ο ανδρας μου εβλεπε τηλεοραση.

Καπια στιγμη μεσα στον υπνο μου ακουω :DIDI, DIDI, δεν δινω σημασια ... μετα απο λιγο: ΖΕΝΙΑ 79, DIDI.

πεταγομαι και του λεω διαβασες τις φιλες μου? και μου λεει χαμογελωντας ναι!!

του λεω δεν ντρεπεσε λιγακι και μου λεει οχι, να σε ρωτησω κατι η Didi ποσα κιλα ειναι? ολο τρωει...

 

λυθηκα στα γελια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΜΜ Λινάκι θα μπορούσα να βγάλω τα μεγάλα φτυάρια τώρα για τις ατάκες χυλόπιτας , αλλά δεν το κάνω!!!:lol::lol::lol:

Ας είμαι καλό κορίτσι σήμερα γιατί ακούει το εμβρυάκι μου ...Μη μου φύγει!!!:lol::lol:

 

Στεφανία να προσέχεις καλέ...Τίποτα να μην κάνεις...

εγώ χθες μόλις έπλυνα 2 πιάτα!!!!

γενικά την έχω περάσει σούπερ αυτές τις μέρες!!!!

 

Πάω να φάω νωρίς -νωρίς.....

 

ευχαριστώ για την θετική σας ενέργεια αγαπούλες μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν θελετε να γελασετε ακουστε. εχθες το βραδυ ανεβηκα για υπνο στην κραββατοκαμαρα και ξεχασα το Ι pad ανοιχτο συνδεδεμενο στο forum.

Ο ανδρας μου εβλεπε τηλεοραση.

Καπια στιγμη μεσα στον υπνο μου ακουω :DIDI, DIDI, δεν δινω σημασια ... μετα απο λιγο: ΖΕΝΙΑ 79, DIDI.

πεταγομαι και του λεω διαβασες τις φιλες μου? και μου λεει χαμογελωντας ναι!!

του λεω δεν ντρεπεσε λιγακι και μου λεει οχι, να σε ρωτησω κατι η Didi ποσα κιλα ειναι? ολο τρωει...

 

λυθηκα στα γελια....

 

 

χαχαχχαχαχα...... Ελιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν θελετε να γελασετε ακουστε. εχθες το βραδυ ανεβηκα για υπνο στην κραββατοκαμαρα και ξεχασα το Ι pad ανοιχτο συνδεδεμενο στο forum.

Ο ανδρας μου εβλεπε τηλεοραση.

Καπια στιγμη μεσα στον υπνο μου ακουω :DIDI, DIDI, δεν δινω σημασια ... μετα απο λιγο: ΖΕΝΙΑ 79, DIDI.

πεταγομαι και του λεω διαβασες τις φιλες μου? και μου λεει χαμογελωντας ναι!!

του λεω δεν ντρεπεσε λιγακι και μου λεει οχι, να σε ρωτησω κατι η Didi ποσα κιλα ειναι? ολο τρωει...

 

λυθηκα στα γελια....

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ:lol::lol::lol::lol::lol:

τελευταια φορα ζυγιστηκα Δευτερα πες του 48,κατι

δεν θυμαμαι ,τι μαλλον ,6

και εγω μια φορα αγχονομουν μην τα διαβασει γιατι τον εβριζα κιολλας:cool::o

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν θελετε να γελασετε ακουστε. εχθες το βραδυ ανεβηκα για υπνο στην κραββατοκαμαρα και ξεχασα το Ι pad ανοιχτο συνδεδεμενο στο forum.

Ο ανδρας μου εβλεπε τηλεοραση.

Καπια στιγμη μεσα στον υπνο μου ακουω :DIDI, DIDI, δεν δινω σημασια ... μετα απο λιγο: ΖΕΝΙΑ 79, DIDI.

πεταγομαι και του λεω διαβασες τις φιλες μου? και μου λεει χαμογελωντας ναι!!

του λεω δεν ντρεπεσε λιγακι και μου λεει οχι, να σε ρωτησω κατι η Didi ποσα κιλα ειναι? ολο τρωει...

 

λυθηκα στα γελια....

Δεν ντρέπεται ο κουτσομπόλης!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχαχα...... Ελιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ακόμα γελάω ακόμα γελάω!!!

 

Πάω να χτυπήσω το γιαούρτι!!!

 

Μην εξαφανιστείτε...θέλω παρέα να κάνουμε μαμ!!!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ:lol::lol::lol::lol::lol:

τελευταια φορα ζυγιστηκα Δευτερα πες του 48,κατι

δεν θυμαμαι ,τι μαλλον ,6

και εγω μια φορα αγχονομουν μην τα διαβασει γιατι τον εβριζα κιολλας:cool::o

 

 

οχι ευτυχως τον τσεκαρα ..

Αλλα του την ειπα: του λεω Αν θες να ξερεις η DIDI ειναι μονο 47 κιλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι ευτυχως τον τσεκαρα ..

Αλλα του την ειπα: του λεω Αν θες να ξερεις η DIDI ειναι μονο 47 κιλα!!!!

 

Να κοιτάνε τις μπάκες τους οι άντρες μας ... ορίστε μας!!!

Μην με συγχύζετε μπας και φάω το γιαούρτι τουλάχιστον! Activia!

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι όταν με γυρόφερναι ο άντρας μου και εγώ του έκανα την δύσκολη πριν τα φτιάξουμε γυρνάει και μου λέει. Θέλεις να πάμε για μπάνιο την Κυριακή.

Και τι του απάντησα?

Δεν έχω μαγιώ

 

Και στο πρώτο ραντεβού μας, έκανε τόσο ζέστη, μπαίνω στο αυτοκίνητο και μου λέει, θέλεις aircontition και του λέω ναι αν γίνεται και τι κάνει?

 

Μου δίνει ένα cd και μου λέει, ο καθένας θα έχει το δικό του.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι όταν με γυρόφερναι ο άντρας μου και εγώ του έκανα την δύσκολη πριν τα φτιάξουμε γυρνάει και μου λέει. Θέλεις να πάμε για μπάνιο την Κυριακή.

Και τι του απάντησα?

Δεν έχω μαγιώ

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

πρεπει να σε κοιταξε ετσι::shock:

αλλα μετα δεν σου ειπε δεν πειραζει ελα οπως σε βαφτησανε?

εμενα προσπαθουσε με τροπο να με ψαρεψει και μου προξενευε τον κουμπαρο μας!!!!:eek::eek:

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι όταν με γυρόφερναι ο

Και στο πρώτο ραντεβού μας, έκανε τόσο ζέστη, μπαίνω στο αυτοκίνητο και μου λέει, θέλεις aircontition και του λέω ναι αν γίνεται και τι κάνει?

 

Μου δίνει ένα cd και μου λέει, ο καθένας θα έχει το δικό του.

χαχαχαχαχαχαχαχα

μηπως ηθελε να σκασεις και να τα βγαλεις??

πονηρος ο τυπας!:rolleyes:

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

πρεπει να σε κοιταξε ετσι::shock:

αλλα μετα δεν σου ειπε δεν πειραζει ελα οπως σε βαφτησανε?

εμενα προσπαθουσε με τροπο να με ψαρεψει και μου προξενευε τον κουμπαρο μας!!!!:eek::eek:

 

Συγνώμη το CD στο έδωσε για να κάνεις αέρα????Δεν παμε καλα!

 

Κι ο αλλος ο εξυπνος αντί να προξενεύει τον εαυτό του προξένευε τον κουμπάρο???

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα

μηπως ηθελε να σκασεις και να τα βγαλεις??

πονηρος ο τυπας!:rolleyes:

 

Εγώ Δευτέρα σωριάστηκα πάνω του, Τετάρτη συναντηθήκαμε για καφέ σε κενό της σχολής, Κυριακή τα φτιάξαμε!!!!!!

Τσακ Μπαμ....δεν είχε απορία αν είχα μαγιω....δεν χρειαζόταν κιολας!!:lol::lol::lol::lol:

1η IVF : Παλινδρόμηση στην 9η εβδομάδα

2η IVF : (-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Δευτέρα σωριάστηκα πάνω του, Τετάρτη συναντηθήκαμε για καφέ σε κενό της σχολής, Κυριακή τα φτιάξαμε!!!!!!

Τσακ Μπαμ....δεν είχε απορία αν είχα μαγιω....δεν χρειαζόταν κιολας!!:lol::lol::lol::lol:

κεραβνοβολος ερωτας!!

τι ρομαντικο...

μονο στις ταινιες:D

 

εγω τον γνωρισα στο αεροδρομιο σε μια επισοδειακη πτηση

KkgRp2.png

 

byzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

πρεπει να σε κοιταξε ετσι::shock:

αλλα μετα δεν σου ειπε δεν πειραζει ελα οπως σε βαφτησανε?

εμενα προσπαθουσε με τροπο να με ψαρεψει και μου προξενευε τον κουμπαρο μας!!!!:eek::eek:

Το καλύτερο ήταν όταν με είδε την Δευτέρα κόκκινη σαν τον κώλο της μαιμούς. Μετά μου κράταγε μούτρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...