Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιστοριες ιντριγγες ιντερνετ και η δικη μου αληθεια....


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωστε έτσι ε?????????????

 

Εεεεεε?????????

 

Πάρτυ???????? και ο γιός μου δεν ήταν εκεί?????????

 

Πως θα έρθουν πιο κοντά τα παιδιά ε???? Με τα χαιρετίσματα?~

 

Αρχίζω να αμφιβάλω για τις προθέσεις σου.......

 

 

Πάντως να σου ζήσει, και να έχιε πάντα ένα ήσυχο αρμονικό περιβάλλον γεμάτο αγάπη!

 

 

Να την χαίρεσαι!!!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ημουν γιατι κανεις δεν με ενημερωσε....... :cry::cry::cry: μαλλον δεν χρειαστηκε....τελοςπαντων ...

 

 

κοριτσακι μου γλυκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σου ευχομαι γεματα αγαπη,δυναμη ,υγεια ,ολα αυτα αλλωστε στα προσφερει απλοχερα η μανουλα σου κι ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να σε δει οπως επιθυμει....

 

σας αγαπω πολυ...

 

τις καλύτερες ευχές μας απο καρδιας και εύχομαστε του χρονου να σου κάνουμε και εμείς έκπληξη και να μη ξεχάσουν να μας συμπεριλάβουν!!! :?:D

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΥ angela μου σας ευχαριστω πολυ αληθεια ναστε καλα και ειπαμε του χρονου στου almak με τα καναλια παρεα...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: (να γηνει και το προξενιο συμπεθερα ΒΙΚΥ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γω ετρεχα στα οροπεδια ως Χαιντι και μαζευα εντελβαις.....δεν ειδα ουτε ουφα(ο πληθυντικος του ουφο) ουτε αριανους.....ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ?????????

Μαλλον εχασα παρτυ ε????????

Αστεια μου αριανη πολυ σε παω και ευχομαι στο αριανακι να ειναι η ζωη του οπως την εχει ονειρευτει η μαμα της.....να γινει ευτυχισμενη ωστε να ειναι ευτυχισμενη και αριανη μαμα στον πλανητη της...

σε φιλω στη μουρη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μωρό της αριας πώς λέγεται?? Αριανάκι???

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!

 

Εγώ πάντως εντελβάις δεν μάζεψα καθόλου... (δεν άφησε ούτε ένα η γιαγιά!)....

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει!!!

Εύχομαι να έχει πάντα υγεία, αγάπη, τύχη και ευτυχία στη ζωή της.

Να την καμαρώνεις πάντα και κάθε όνειρό και ευχή της να γίνεται πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

οι γριες ///δυο δυο πανε? χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια ευχαριστω πολυ για ΟΛΑ...και η κορη της αριανης λεγεται ή αριανόπαιδο ή αριανοπουλο ή αριανομπισμπικοτσαχπινομπουρμπουλοπαιδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου! Πάντα γερή κι ευτυχισμένη και πάντα περιτριγυρισμένη από αγάπη!!!

 

Άντε και του χρόνου ακόμα πιο glamourus πάρτυ! Εμείς θα αυτοπροσκληθούμε από τώρα... είμαστε και πολλοί και κάνουμε και μπούγιο! :D

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρια μου να χαίρεσαι το γλυκό σου κοριτσάκι!!!!

Εγώ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου μοιάσει στην ανθρωπιά, στη γεναιοδωρία, στο χιούμορ, στη δύναμη, αλλά και στην "γλυκιά" τρέλα που έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι πάντα γερή και εσύ γερή να την καμαρώνεις!!!!!!!!!!!!

Να μου την φιλήσεις!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! ΝΑΙ, ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.... ΝΑΙ, ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΗΔΗ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ...ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΛΑΡΑ Κ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, ΤΟ ΞΕΡΩ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ, ( ΕΣΤΩ Κ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ) ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ, ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

 

πες της κι άλλα της αρέσουν!! στα πόδια της επεσες για να σε συγχωρέσει!!!

αντε βρε!! Ακόμα να την μάθεις την Αρια!!!!! ΑΑΑ θέλεις μαθήματα!

 

ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!! ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!! ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! χαχαχαχαχαχα!!

 

α βρε μαράκι με τις ευαισθησίες σου!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

να ζήσεις αριακι τζουνιορ

και χρόνια πολλα

μεγάλη να γίνεις

με περισσότερα μυαλά (απο την μαμα)

παντού να σκορπίζεις

χαμόγελα πολλα

και όλοι να λέμε

τι τέλεια μαλλιάαααααααααααααααα (γιατί της μαμάς σου θέλουν κομμωτήριο! ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ)

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

 

(ακουστηκα πολύ???? :wink: ή να κάνω και κακά μου?) χαχαχαχα

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρονια πολλα ΑΡΙΑΝΑΚΙΙΙ!!!

 

εγω δεν ειχα την ευκαιρία επειδή έλειπα, να ευχηθώ απο κοντά,

 

αλλα είμαι σίγουρη οτι έτσι όπως και εγώ έτσι και όλοι οι άλλοι που δηλωσαν οτι δεν είχαν την ευκαιρία αυτή, εξαιτίας απουσίας, ανειλλημενων υποχρεώσεων κτλ κτλ

 

θα έχουμε αυτή την ευκαιρία,

για πολλά ακόμα χρονια :wink::):D ..

οπότε ραντεβού για του χρόνου εμείς οι υπόλοιπες.

:wink::):):):)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλα Ονειράκι Sun mata Joe dora & Μαρια Στυλιανακη σας ευχαριστω θερμα για τις ευχές σας....

επισης να πω ότι με κανετε πολυ χαρούμενη που θέλατε να συμμετασχετε στην χαρα μου , δεν ειναι τυχαιο που ειπα εξ αρχης σας ευχαριστω θερμα ΟΛΕΣ γιατι μου κρατατε παρεα μου δυνεται δυαναμη και ειπα επισης λυπαμε, εξ αρχης, που δεν σας ηεξρα πριν ενα χρονο (την τυχη μου μεσα (*^*^&$&^$^) ελπίζω του χρόνου να ειμαι σε θέση να μπορω να ανακοινωσω την ακριβη ημερομηνια γεννησης του παιδιου μου (ειναι κρατικο μυστηκο ακομα...διοτι μεταλαξη αριανης με ανθρωπο(που λεει ο λογος ανθρωπος δλδ ):lol::lol::lol::lol::lol::lol: και καταλαβαινεται ....

γι αμια ακομη φορα ευχαριστω οπως ειπα εξ αρχης ολους σας (να ξερετε αυτα θα τυπωθουν και θα τοποθετηθουν στο βιβλιο ευχων που εφτιαξε η AfroditiD για τα γεννεθλια του αριανοπαιδου ) και του χρονου στο παρτυ ειπαμε ...θ ακαλεσουμε καναλια θα γηνει στην παρνυθα στο γκαζον του almak με τα μυρμιγκια(ελπίζω να δεχεται ο ανθρωπος επιταγες :lol::lol::lol::lol::lol: ) και βεβαια θα γηνει το θεμα της χρονιας...

σας φιλω σας αγαπω ...παω τωρα στο διαστυμοπλοιο....θελει μπαταρια!

Link to comment
Share on other sites

Αρια μου να χαίρεσαι το γλυκό σου κοριτσάκι!!!!

Εγώ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου μοιάσει στην ανθρωπιά, στη γεναιοδωρία, στο χιούμορ, στη δύναμη, αλλά και στην "γλυκιά" τρέλα που έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι πάντα γερή και εσύ γερή να την καμαρώνεις!!!!!!!!!!!!

Να μου την φιλήσεις!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

NA ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΡΙΑΝΟΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!

G9FN.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΥΠΣ!ειναι πολυ αργα να πω και εγω τις ευχες μου???ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ειναι παντα γελαστη και εσυ να την καμαρωνεις!!!!

Να εχει κοντα της ανθρωπους που θα την αγαπουν,και θα τους αγαπα και εκεινη!!!Να εχει μια ομορφη ζωη και να ζει την καθε της στιγμη!!!

Link to comment
Share on other sites

 

θα έχουμε αυτή την ευκαιρία,

για πολλά ακόμα χρονια :wink::):D ..

οπότε ραντεβού για του χρόνου εμείς οι υπόλοιπες.

:wink::):):):)

 

 

Χρόνια Πολλά πάντα ευτυχισμένη... συμφωνώ και επαυξάνω ότι έχουμε ήδη δώσει ραντεβού για τα επόμενα γενέθλια... πως μου ξέφυγαν εμένα οι γιορτές και τα φαγοπότια :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

1000χρονη να είναι η κουκλίτσα σου aria146!

Να μεγαλώσει γερή & ευτυχισμένη & να την καμαρώσεις νυφούλα!!!Του χρόνου το πάρτυ σας θα έχει πολύ κόσμο! Στο λέω από τωρα, να πάρεις τα μέτρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...