Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιστοριες ιντριγγες ιντερνετ και η δικη μου αληθεια....


Recommended Posts

το λοιπόν....πριν καΙρο η κόρη μου ειχε γεννεθλια...εγω αποφασησμενη να μην κανω παρτυ για τα πρωτα της γεννεθλια....για προσωπικους λογους....το ειχα εκμυστηρευτει σε φιλους του παροντος σαιτ....

η αληθεια μου πικρη

η ζωη μου δυσκολη

τα προβληματα πολλα (δοξα να χει ο κυριος !!!)

αλλα ενα θαυμαστο παιδι στην αγγαλια μου να μου γελα , γιατι δεν ξερει , γιατι ειναι παιδι, γιατι με αγαπα, γιατι το αγαπω....για ολα αυτα και αλλα πολλα....

 

οταν πρωτομπηκα (και εξακολουθω) ημουν πολυ δυστακτικη (αυτες που με θυμουνται απο την πρωτη μερα το ξερουν καλα)....

εκανα το μεταιορο βημα του πελαργου και γνωρησα πολλες...απο κοντα....καθε πρωι στο τσατ περναν οι δυσκολες ωρες με την παρεα πολλων κοριτσιων...αλλα αυτο που συνεβει στα γεννεθλια της κορης μου ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΠΟΤΕ....

ΠΟΤΕ....

 

ευχαριστω λοιπον...την dimt gavrias patousaki ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΡΟΥΛΑ Afroditi D fokion gergon daffy marak1 Nantia....γιατι .....

 

μου εκαναν οχι ενα ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΡΤΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....μας εκανα δωρα, με πειραν τηλεφωνα με αγγαλιασαν μου χαμογελασαν αλλα πανω απο ολα εκανα στο παιδι μου τα γεννεθλια που του αξιζαν....

 

οι θεσσαλονικες με τα ρουχα τους οι φιλοι με τα παρτυ τους ...τα μπαλονια...τα δωρα τους....και τα δακρυα μου απο χαρα ...αλλα και απο μεγαλη λυπη γιατι ΠΕΡΙΣΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ (*^*^%$&^$$^&%^*) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

και ερχομαι στις ιντριγγες το ιντερνετ και τις λοιπες ιστοριες τρομου...o καθενας οπως εχει την θεση στην ζωη γενικα αλλα και ειδικα εχει την θεση του στην καρδια αλλων ανθρωπων ...εγω κρατω στην καρδια μου αυτους που εκανα το παιδι μου χαρουμενο ...ευχαριστω τους ΦΙΛΟΥΣ που εκανα τοσα για μενα αλλα και αυτος βεβαια που καθημερηνα ΕΔΩ ΜΕΣΑ μου κραταν παρεα και πιστευουν σε μενα και μου δηνουν δυναμη ... τελικα το ιντερνετ αποτελειται απο ανθρωπους και αναλογα απο την δικη μου-μας σταση ο καθενας παιρνει και δηνει αυτο που του αναλογει.....

κι εγω μαλλον κατι εχω δωσει (εκτος απο χιουμορ το διαστυμοπλοιο , απο το οποιο ο βασιλης επουδενη να θελει να βγει, .... :lol::lol::lol::lol: εχω δωσει μαλλον αυτο που θελω και το παιδι μου να παρει...τοση αγαπη οση ελαβα απο εσας παιδια....μακαρι να χω δωσει τοση οση πειρα δλδ γιατι μετα θα μου ζηταν και τα ρεστα...και εχω ξεμηνει κι απο μετρητα κι εχω γεμησει την αγορα με ακαλυπτες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

 

ωραιος τιτολς ομως ε? ψαρωτικος χαχαχαχαχ αλλα περημενεις κι αλλα σου ρχονται...χαχαχχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

834060wvm4q51q9p.gif

 

92927z2vagrsklc.gif

 

Γειά σου άρια....ήρθες???? :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλουμεεεεεεεεεεεε!!!

 

δεν κανει τιποτα.. :lol::lol::lol:

 

ασχετο αν εγω προσωπικα κ με ρητη διαταγη

 

γιατρου κλπ κ με ιντερντετικη σφραγιδα εισαγγελεα

 

ειμαι με τα χαρτια μου δεν το συζητω...εκει που δεν

 

με σπερνουν παντα εμφανιζομαι :lol::lol::lol:

 

κ ας μην ημουν στα γενεθλια της κορακλας σου..ενα

 

εχω να πω....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ!!

 

...δεν το ηξερα αριανη μου...αν το ηξερα κατι θα εκανα :wink:

 

φιλακια πολλα..κ προσεχε που το παρακαρεις το διαστημοπλοιο

 

αμαν πια... :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δεν ημουν γιατι κανεις δεν με ενημερωσε....... :cry::cry::cry: μαλλον δεν χρειαστηκε....τελοςπαντων ...

 

 

κοριτσακι μου γλυκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σου ευχομαι γεματα αγαπη,δυναμη ,υγεια ,ολα αυτα αλλωστε στα προσφερει απλοχερα η μανουλα σου κι ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να σε δει οπως επιθυμει....

 

σας αγαπω πολυ...

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

1091978kos6x2fcp5.gif

 

Kαι εκατοντάδες άλλες ευχές για το παιδάκι σου άρια... να σας χαιρόμαστε :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! ΝΑΙ, ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.... ΝΑΙ, ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΗΔΗ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ...ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΛΑΡΑ Κ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, ΤΟ ΞΕΡΩ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ, ( ΕΣΤΩ Κ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ) ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ, ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

NTINAT IOKASTH elena 32 sophie13 maria_23 σας ευχαριστώ θερμα...οι ευχές μεγαλα δωρα στην ζωη μου !!!.

εγω το αριοπαιδο και αριοδιαστυμοπλοιο σας ευχαριστούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ντουφ ζντοινγκ

εγώ ζω στον μαγικό κόσμο της παπαρούνας :lol:

δεν ήξερα καν ότι έχει γεννέθλια το μικράκι σου

 

δεν έχει σημασία όμως, θα πάρεις εδώ τις ευχές μας :D

σου εύχομαι να μεγαλώσεις ένα παιδί γεμάτο υγεία

την ευτυχία δεν την εύχομαι γιατί την θεωρώ δεδομένη δίπλα σε μία μητέρα σαν εσένα

εύχομαι να παρει τουλάχιστον το μισό απ τη δύναμη σου και τον δυναμισμό σου

εύχομαι να πάρει το 1/10 της καλοσύνης σου

εύχομαι να έχει πιο εύκολο δρόμο απ το δικό σου

κι εύχομαι να καταφέρεις να το δεις να διαπρέπει στη ζωή του με ανθρώπους που θα αγαπάει και θα το αγαπούν

 

τα καλύτερα είναι για τους καλύτερους, άρα μπορείς να τα περιμένεις

:D

Link to comment
Share on other sites

 

εύχομαι να έχει πιο εύκολο δρόμο απ το δικό σου

 

 

:D

 

εσυ εχεις την μαγεικη δυναμη συχνα πικνα να με κανεις να δακριζω και για αυτο αποφευγω να γραφω εκει που εισαι και να διαβαζω ακομα ακομα αυτα που γραφεις ...σκασμενο ...ε σκασμενο....σε ευχαριστουμε...

και ολες οι ευχες ξοπισω σου επι 100 (οχι που θα μου γλυτωνες ΕΧΩ ΓΕΜΗΣΕΙ ΜΕ ΑΚΑΛΥΠΤΕς ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

ντουφ ζντοινγκ

εγώ ζω στον μαγικό κόσμο της παπαρούνας :lol:

δεν ήξερα καν ότι έχει γεννέθλια το μικράκι σου

 

δεν έχει σημασία όμως, θα πάρεις εδώ τις ευχές μας :D

σου εύχομαι να μεγαλώσεις ένα παιδί γεμάτο υγεία

την ευτυχία δεν την εύχομαι γιατί την θεωρώ δεδομένη δίπλα σε μία μητέρα σαν εσένα

εύχομαι να παρει τουλάχιστον το μισό απ τη δύναμη σου και τον δυναμισμό σου

εύχομαι να πάρει το 1/10 της καλοσύνης σου

εύχομαι να έχει πιο εύκολο δρόμο απ το δικό σου

κι εύχομαι να καταφέρεις να το δεις να διαπρέπει στη ζωή του με ανθρώπους που θα αγαπάει και θα το αγαπούν

 

τα καλύτερα είναι για τους καλύτερους, άρα μπορείς να τα περιμένεις

:D

 

Αυτά ακριβώς σκεφτόμαουνα αλλά δεν θα μπορούσα να τα διατυπώσω τόσο ωραία!!!

 

Aria μου να την χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!!! Κι εσύ να έχεις πάντα κοντά σου τέτοιους φίλους που να κάνουν τη ζωή σου λίγο πιο εύκολη και πολύ πιο χαρούμενη!

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρια να χαιρεσαι το νινακι σου να το δεις οπως επιθυμεις,να ειναι παντα γερο κ ευτυχισμενο,κ ευχομαι να γινει δυνατη οπως εισαι εσυ,φιλια πολλα να την χαιρεσαι

Link to comment
Share on other sites

ντουφ ζντοινγκ

εγώ ζω στον μαγικό κόσμο της παπαρούνας :lol:

δεν ήξερα καν ότι έχει γεννέθλια το μικράκι σου

 

δεν έχει σημασία όμως, θα πάρεις εδώ τις ευχές μας :D

σου εύχομαι να μεγαλώσεις ένα παιδί γεμάτο υγεία

την ευτυχία δεν την εύχομαι γιατί την θεωρώ δεδομένη δίπλα σε μία μητέρα σαν εσένα

εύχομαι να παρει τουλάχιστον το μισό απ τη δύναμη σου και τον δυναμισμό σου

εύχομαι να πάρει το 1/10 της καλοσύνης σου

εύχομαι να έχει πιο εύκολο δρόμο απ το δικό σου

κι εύχομαι να καταφέρεις να το δεις να διαπρέπει στη ζωή του με ανθρώπους που θα αγαπάει και θα το αγαπούν

 

τα καλύτερα είναι για τους καλύτερους, άρα μπορείς να τα περιμένεις

:D

 

Αυτά ακριβώς σκεφτόμαουνα αλλά δεν θα μπορούσα να τα διατυπώσω τόσο ωραία!!!

 

Aria μου να την χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!!! Κι εσύ να έχεις πάντα κοντά σου τέτοιους φίλους που να κάνουν τη ζωή σου λίγο πιο εύκολη και πολύ πιο χαρούμενη!

 

Τώρα εγώ μπορώ να διαφωνήσω???

Αφού αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει!!!!!!!!!!

Να είναι η κορούλα σου πάντα ευτυχισμένη!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

αρια να χαιρεσαι το μικρουλι σου και να το δεις να μεγαλωνει και να μεγαλωνει και να μεγαλωνει.. ολα σας τα ονειρα ευχες μου! να μην γνωρισει ποτε ασχημα συναισθηματα στην ζωη του!! και του χρονου και 3 παρτυ!!

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου και 3 παρτυ!!

χαχαχαχα αν ειναι να κανει τρια παρτι χαχαχχαχ θα γηνει μεσω συναντησης του paretholiks χαχαχαχα στον χορο που διατυρει ο almak χαχαχαχαχαχ και θα καλεσω και καναλια χαχαχχαχαχ!!!!!!

σε ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ε άμα είναι να έρθουν τα κανάλια

να κάνω κι εγώ μια εμφάνιση celebrity!!

Πάω για μαλλιά,μανικιουρ,μακιγιαζ.....πέρνω το ιδιωτικό μου αεροπλάνο κι έρχομαι!!

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!

ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΣΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

Link to comment
Share on other sites

μα να μη ξερεις για το παρτυ??? χαχαχαχαχ ενα αεροπλανο δρομος θα ταν για σενα ..τι συζηταμε? 20 λεπτα αποσταση(ασε που με το διαστυμοπλοιο αν θα ερχοσουν θα το εκανες σε δυο δυτερα ..δεν ειχα μπαταρια καρδια μου ομως ...)

gerakina μου κι εγω ειμαι χαρουμενη που σας εχω στην ζωη μου ...πολυ !!!!

♥♥♥♥♥♥♥

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσει η κορούλα σου Αρειανή να είναι πάντα ευτυχισμένη συναίσθημα που αποκλείεται να μην έχει με τόσο σούπερ μαμά που έχει δικό της διαστημόπλοιο :lol::lol::lol:

 

Ένα παράπονο το έχω μιας και κανένας δεν με ενημέρωσε για τα γενέθλια αλλά δεν φταίει κανένας εγώ φταίω που δεν κατέβηκα να φάω όλα τα τάπερ της Αφροδίτης :lol::lol::lol:

 

Φιλάκια πολλά Άρια σε εσένα και στην κόρη σου :D:D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...