Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιστοριες ιντριγγες ιντερνετ και η δικη μου αληθεια....


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και του χρονου στο παρτυ ειπαμε ...θ ακαλεσουμε καναλια θα γηνει στην παρνυθα στο γκαζον του almak με τα μυρμιγκια!

 

Καλα τα εχω κανει διασημα τα μυρμυγια σου Αλμακ... θελω ποσοστα απο τα γενεθλια που θα κλεινεις εκει γιατι τα μυρμυγκια πιανονται για μασκοτ του καταστηματος και εγω ειμαι ο μανατζερ τους .. :lol::lol::lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

1)Συγχαρητήρια στις κοπέλες που έστησαν το party...Μπράβο..πολύ συγκινητικό.

2)Χρόνια πολλά στο παιδάκι σου aria146!! :D

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και του χρονου στο παρτυ ειπαμε ...θ ακαλεσουμε καναλια θα γηνει στην παρνυθα στο γκαζον του almak με τα μυρμιγκια!

 

Καλα τα εχω κανει διασημα τα μυρμυγια σου Αλμακ... θελω ποσοστα απο τα γενεθλια που θα κλεινεις εκει γιατι τα μυρμυγκια πιανονται για μασκοτ του καταστηματος και εγω ειμαι ο μανατζερ τους .. :lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: να φέρεις και με φτερά εντάξει?όχι μόνο πεζά!!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου στο παρτυ ειπαμε ...θ ακαλεσουμε καναλια θα γηνει στην παρνυθα στο γκαζον του almak με τα μυρμιγκια!

 

Καλα τα εχω κανει διασημα τα μυρμυγια σου Αλμακ... θελω ποσοστα απο τα γενεθλια που θα κλεινεις εκει γιατι τα μυρμυγκια πιανονται για μασκοτ του καταστηματος και εγω ειμαι ο μανατζερ τους .. :lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: να φέρεις και με φτερά εντάξει?όχι μόνο πεζά!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ενα ενα τα μαθαινω...εχει ΚΑΙ φτερωτα...και πεζα μυρμιγκια ο almak ?.... αριανοπαιδοοοο ετοιμασου για του χρονου μονο αυτο σου λεω :lol::lol::lol::lol: (κοριτσια μερσι μπόλικα για τις ευχες σας...ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΟΟΛΕΣ )

Link to comment
Share on other sites

aria146, εννοείται οτι κι εγώ (με την μπεμπα) αυτοπροσκαλούμαστε στο επόμενο πάρτυ, μην νομίζεις ότι θα γλιτώσεις απο εμάς, θα βάλουμε τον μπαμπά μας να μας φέρει στο πάρτυ !!! Άντε γιατί κι εμάς στην απ έξω μας αφήκανε κ θα αρχίσω να εκνευρίζομαι κ να δαγκώνω σε λίγο !!!! Φιλιάαααααα, καλό σκ και καλά μπάνια στη θάλλασσα !!! αααα κ κάντε κ καμμιά βουτιά κ για μένα εεε...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μπορουσα να μην ευχηθω και εγω για την ζουζουνα σου..

:D ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να να'ναι παντα γερη,καλοτυχη,ευτυχισμενη,να μην γνωρισει ποτε λυπες στην ζωη της,και να τις πω, πως επισης ειναι πολυ τυχερη γιατι εχει μια σπουδαια μαμα..εισαι θαυμασιος ανθρωπος aria και ειναι πολυ τυχερoi οσοι βρισκονται κοντα σου..

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!! του χρονου θελω και εγω να ερθω στα γενεθλια..μην με ξεχασεις!!!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aria 146 ένα από τα μηρμηγκάκια μου είπε μου είπε πως τελικά είχατε εκπλήξεις.

Χαίρομαι για σένα που ήρθαν τα πράγματα έτσι ......να την χαίρεσαι και να την καμαρώσεις όπως αυτή ποθεί :D

Link to comment
Share on other sites

ναμαιιι και εγω (βγηκε το βουϊ απο το νερο) οπως λενε και στο χωριο μου :)

Σημερα σας πηρα χαμπαρι :) Να σου ζησεειιι κοριτσαρα να την καμαρωσεις νυφουλα (στην εκκλησια εννοειτε με το διαστημοπλοιο :P ), η ζωη της ολη να ειναι γεματη υγεια ευτυχια προκοπη και αγαπη...πολυ αγαπη οπως αυτη της μαμας :)

Ενημερωστε με νωρις του χρονου να στειλω ταπερ :P:P:P:P (οχι μονοπολιο αφροδιτη :P:P:P )

σσσμμμαααττσσσααακκιιιααα (της μικρης ειναι αστο κατω εσυ :P:P )

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

βρε αριανη μου,να την χαιρεσαι την κορουλα σου,τωρα το ειδα.ευχωμαι να σαι γερη να την καμαρωνεις και να δεις και τα εγγονακια της κορακλας σου.μπραβο σε ολους που σου καναν τετοια εκπληξη,ειδες τι ωραια που ειναι να χεις ανθρωπους γυρω σου που να σε αγαπανε;νοιωθεις μια πληροτητα...

και παλι χρονια πολλα και μην ξεχνας.......εισαι ο ανθρωπος μου καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.... :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουχ τώρα το είδα :oops:

 

χρόνια πολλά κι καλά,

 

όλες μου τις ευχες για τις 2 σας,κι ελπίζω αν και μακριά κάποια στιγμή να τα πούμε και στην πραγματικότητα :D

 

ίου ιου!

Link to comment
Share on other sites

zouzounitsa79, pegi, dina_r, Τέση, hara, manina σας ευχαριστούμε θερμα και αμετακλειτα....αν και εγω νομίζω οτι αξ΄λιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο κι ενα μεγαλο ευχαριστω σε αυτα τα ατομα μου με πολυ αγαπη και πολυ θέρμη εκαναν οποιες ετοιμασιες και ξοδεψαν λιγο-πολυ τον ελευθερο τους χρονο για αυτο το παιδι ......

να πω κι εγω με την σεια μου ΑΡΙΑΝΟΠΑΙΔΟ ΜΟΥ ....ΓΛΥΚΟ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ελπίζω όλη σου η ζωη να ειναι πάρτι να χει χαμογελα, γελια πολλα και φίλους σαν τους δικου μου κι ακομα καλυτερους.....

να εχεις αγαπη μεσα σου ... για σενα και για τους γυρου σου...να μην μου λυγηζεις... και να μπορεις να χαμογελας και να προσπερνας το καθε προβλημα σου με πιστη και χαμογελα....εγω θα μαι διπλα σου (ουτε απο πανω σου ουτε απο κατω σου ) ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ...και θα χαρω να σε δω να μεγαλωνεις !!!!!!!!!

Αριανοπαιδο χρονια πολλα!!! η τρελη σου η μανα σ αγαπά οεο....

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε μέχρι του χρόνου να λέμε χρόνια πολλά ε;;;; :lol::lol::lol:

sorry αλλά εγώ τώρα το είδα!!

1008746a1j2faq5tb.gif

Να τα εκατοστήσει λοιπόν και να την καμαρώσεις όπως ποθείς!!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε μέχρι του χρόνου να λέμε χρόνια πολλά ε;;;; :lol::lol::lol:

sorry αλλά εγώ τώρα το είδα!!

ναι ναι ναι μεχρι του χρονου ...γουσταρωωωωωωω....ιιιιου ιιιου ιιιιιιου !!!

 

TZOYTZA :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολλα χαμογελα κι απο μενα....

Link to comment
Share on other sites

γουσταρωωωωωωω....ιιιιου ιιιου ιιιιιιου !!!
31726cjb745h3om.gif....sorry δε βρήκα πράσινη σειρήνα!!!!! αλλά μ' αρέσει που γουστάρεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμη σου κρατάω μούτρα Αριανή γιατί δεν ήρθες με το διαστημόπλοιο να με πάρεις για το πάρτυ!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

να πω κι εγω με την σεια μου ΑΡΙΑΝΟΠΑΙΔΟ ΜΟΥ ....ΓΛΥΚΟ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ελπίζω όλη σου η ζωη να ειναι πάρτι να χει χαμογελα, γελια πολλα και φίλους σαν τους δικου μου κι ακομα καλυτερους.....

να εχεις αγαπη μεσα σου ... για σενα και για τους γυρου σου...να μην μου λυγηζεις... και να μπορεις να χαμογελας και να προσπερνας το καθε προβλημα σου με πιστη και χαμογελα....εγω θα μαι διπλα σου (ουτε απο πανω σου ουτε απο κατω σου ) ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ...και θα χαρω να σε δω να μεγαλωνεις !!!!!!!!!

 

Καλά τώρα το είδα...... Αυτή που της δίνεις....είναι η καλύτερη ευχή...να τη χαίρεσαι και να την καμαρώνεις...να τη δεις όπως γουστάρει...εκείνη

..άντε και από γαμπρούς θα τη βάλουμε να κάνει επιλογή!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...