Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιστοριες ιντριγγες ιντερνετ και η δικη μου αληθεια....


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Του χρόνου το πάρτυ σας θα έχει πολύ κόσμο! Στο λέω από τωρα, να πάρεις τα μέτρα σου!!

 

σωστήηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Η γιορτή κρατάει 40 μέρες :D …… Οπότε

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΡΙΑΝΟΠΑΙΔΟ

 

Να είσαι καλοφωτισμένη, καλότυχη

 

Aria146 Ο Θεός να σε αξιώσει να είσαι πάντα ΔΙΠΛΑ στο παιδάκι σου και να το καμαρώνεις :o

Rikiki & Καραμελίτσα

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι πολυ που δεν ελαβα μερος σ' αυτη την εκπληξη αλλα εστω καθυστερημενα θα ευχηθω στην κορη σου ολη την ευτυχια του κοσμου. Για χιλιους και εναν διαφορετικους λογους θεωρω το παιδι σου ενα απο τα πιο τυχερα παιδια του φορουμ. Ο ενας λογος ειναι που εχει εσενα μαμα. Οι υπολοιποι χιλιοι λογοι παλι απο σενα ξεκινουν. Ας ειναι παντα τυχερη και η ζωη της ευλογημενη.

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ...μου αρεσει ετσι θα μας παει θα ευχομαστε ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ το χρονο στο αριανοπαιδο μου ...μου αρεσει....

ρε Levie s μου γιατι καμαρι μου κυριακατικο με κανεις και δακριζω? ε? γιατι? τεσπα..

ΟΛΕς ΟΙ ΕΥΧΕς ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙ Η ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ ...!!!!!! ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΑΠΛΩΧΕΡΑ ΤΗΝ ΔΗΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΗΣΤΕΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια ...μου αρεσει ετσι θα μας παει θα ευχομαστε ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ το χρονο στο αριανοπαιδο μου ...μου αρεσει....

ρε Levie s μου γιατι καμαρι μου κυριακατικο με κανεις και δακριζω? ε? γιατι? τεσπα..

ΟΛΕς ΟΙ ΕΥΧΕς ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙ Η ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ ...!!!!!! ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΑΠΛΩΧΕΡΑ ΤΗΝ ΔΗΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΗΣΤΕΙ!!!!!

ros029.gif

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΙΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.......κοντοχωριανηηηηηηηη.......................

 

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ........ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ......occasions_04.gif

 

ενα θα πω....ειναι πολυ τυχερη που εχει εσενα για μανουλα.....

Link to comment
Share on other sites

Η γιορτή κρατάει 40 μέρες :D …… Οπότε

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΡΙΑΝΟΠΑΙΔΟ

 

Να είσαι καλοφωτισμένη, καλότυχη

 

Aria146 Ο Θεός να σε αξιώσει να είσαι πάντα ΔΙΠΛΑ στο παιδάκι σου και να το καμαρώνεις :o

 

:D:D:D:D:D

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευδοκία καλο μου ....γλυκο μου παιδι σε ευχαριστω (του χρονου ολοι καλεσμενεοι ετσι???? ναι ναι ....ταξιδακια ...αμ πω?)

 

happy duckie ευχαριστω και μη ξεχνιωματσε ...ΣΥΓΝΩΜΗ Η Η Η ....!!!)ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ)

Κυριακή :):):):)

 

katerina24 ΠΛΑΙΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ χιουμοριστα μου, γλυκο μου παιδι εσυ !!!

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ) σας ευχαριστουμε πολυ πολυ για ολες τις ευχες και τα χρωματα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πολυ ψαρι στην παρεα σας και χαζευω οτι εχετε γραψει....

Καλα, εννοειτε οτι δεν διαβασα και τις 6 σελιδες με ευχες που γραψατε για την κορουλα της Aria146...ομως καταλαβα το νοημα .

Επειδη λοιπον, στο μηνυμα σου , ευχαριστεις για την αγαπη που περνεις. Σκεφτηκα να σου γραψω ενα απο τα πιο "σοφα" πραγματα που εχω ακουσει...

"ο καθενα , θα παρει , ο,τι του αξειζει!!"

Οποτε για να βρηκες , τοσες ανοιχτες αγκαλιες και να σου δωθηκε τοοοοση αγαπη....εκτος απο το μπραβο οσων στα προσφεραν απλοχερα, νομιζω οτι ενα μπραβο ειναι δικο σου. Γιατι οσα σου δωθηκαν, πρεπει να σου αξιζουν.

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...