Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Να σου πω Γιωτάκι, τα μαγαζιά έχουν κάποιο ποσοστό κέρδους και δεν πέφτουν κάτω από αυτό. Δηλαδή θα σου κόψουν ένα Χ ποσό, σεντς παρακάτω. Όμως σου προσφέρουν την ασφάλεια της εγγύησης και της προσωπικής επαφής, γιατί ηλεκτρικές συσκευές είναι βρε αδερφέ κάτι μπορεί να πάθουν (αν και μεταξύ όποτε χρειάστηκα εγώ κάτι για συσκευή της miele και της lg με παρέπεμψαν στο επίσημο σέρβις τους, δεν με βοήθησε το κατάστημα που τα πήρα).

Πήγαινε στα ηλεκτρομάγαζα και πάρε προσφορές για τις ίδιες συσκευές και δες πως σε συμφέρει να το κάνεις!

Θέλει λοιπόν τρέξιμο στην Αθήνα..κάτι που βαριέμαι αφόρητα και δεν έχω καθόλου τη διάθεση να το κάνω...ουυυυυυφφφφφφφφφφφφ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια θέλω πάλι τα φώτα σας..θέλω να αγοράσω κάποιες ηλεκτρικές συσκευές γιατι σύντομα μπαίνουμε στο καινούριο μας σπίτι..διαλέγω αυτά που μου αρέσουν.τιμές κωτσόβολου 2750 σύνολο.Τιμές από το σκρουτζ αλλά από διαφορετικό κατάστημα η κάθε συσκευή 2200. Λέτε αν πάω αυτοπροσώππως στα καταστήματα να πάρω συνολική προσφορά να μου βγουν φτηνότερα??από αμαζον η ebay θα ψωνίζατε τα ηλεκτρικά για το σπίτι σας? δεν ξέρω..έχω πελαγώσει..να φανταστείτε βρίσκω το ίδιο ακριβώς στεγνωτήριο αλλού 969ε,αλλού 844 και αλλού 645. όμως στο μαγαζί με το φτηνότερο στεγνωτήριο τον εντοιχισμένο φούρνο μικροκυμμάτων που θέλω τον βρίσκω πολύ ακριβότερο από αλλού..τι να κάνω? έχετε καμμιά ιδέα?

 

 

genuine επειδη και εγω αγορασα συσκευες για το καινουργιο σπιτι μας εψαξα στο skroutz και τις βρηκα και τις αγορασα ξεχωριστα( καποιες).

Ειχα καταληξει μετα απο ενδελεχη ελεγχο σε τι μοντελο και ποιες θα αγορασω και ειχα κανει και τη βολτα απο τα φυσικα καταστηματα μηπως μας κανουν καλυτερη τιμη.

μονο σε δυο τρεις μαζι συσκευες ( φουρνος + εστιες + ψυγειο ντουλαπα) εβγαινε καλυτερη τιμη οποτε τα υπολοιπα τα πηρα ξεχωριστα.

Καλυτερη τιμη μας εκαναν μικρα μαγαζια με ηλεκτρικα ειδη παρα Κωτσοβολος και λοιπα μεγαλη καταστηματα που εχουν φιξ τιμες ακομα και οταν τους λεγαμε για μετρητοις.

 

Ειχα δει και στο εξωτερικο εννοειται αλλα αν προσθεσεις στο amazon το 23% ΦΠΑ εβγαιναν πολυ ακριβοτερες ενω αν παρεις απο αλλους ειχαν ενα αξιολογο ποσο μεταφορικα οποτε προτιμησα τις ηλεκτρικες συσκευες που ηταν ογκωδεις να τις παρω εδω.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα. Από το buldoza.gr έχει ψωνίσει καμιά? Βρήκα 2-3 πραγματάκια που με ενδιαφέρουν!

 

female εγω εχω ψωνησει κατι δωρακια μια χαρα ηταν και δεν ειχα κανενα προβλημα!!!!

 

Με πηραν μετα να δουν αν ηταν οκ η παραγγελια και μου κνανε καποιες ερωτησεις σχετικα με το σαιτ τους και μου στειλανε για ανταλαγμα που ειπα την γνωμη μου εκπτωτικο κωδικο για επομενη παραγγελια!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

genuine επειδη και εγω αγορασα συσκευες για το καινουργιο σπιτι μας εψαξα στο skroutz και τις βρηκα και τις αγορασα ξεχωριστα( καποιες).

Ειχα καταληξει μετα απο ενδελεχη ελεγχο σε τι μοντελο και ποιες θα αγορασω και ειχα κανει και τη βολτα απο τα φυσικα καταστηματα μηπως μας κανουν καλυτερη τιμη.

μονο σε δυο τρεις μαζι συσκευες ( φουρνος + εστιες + ψυγειο ντουλαπα) εβγαινε καλυτερη τιμη οποτε τα υπολοιπα τα πηρα ξεχωριστα.

Καλυτερη τιμη μας εκαναν μικρα μαγαζια με ηλεκτρικα ειδη παρα Κωτσοβολος και λοιπα μεγαλη καταστηματα που εχουν φιξ τιμες ακομα και οταν τους λεγαμε για μετρητοις.

 

Ειχα δει και στο εξωτερικο εννοειται αλλα αν προσθεσεις στο amazon το 23% ΦΠΑ εβγαιναν πολυ ακριβοτερες ενω αν παρεις απο αλλους ειχαν ενα αξιολογο ποσο μεταφορικα οποτε προτιμησα τις ηλεκτρικες συσκευες που ηταν ογκωδεις να τις παρω εδω.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου marilia.Ήσουν πολύ κατατοπιστική. Επομένως δεν θα αποφύγω τη γύρα στα φυσικά καταστήματα να δω τι παίζει και μετά βλέποντας και κάνοντας από σκρουτζ. Άντε και ο Θεός βοηθός!

Link to comment
Share on other sites

female εγω εχω ψωνησει κατι δωρακια μια χαρα ηταν και δεν ειχα κανενα προβλημα!!!!

 

Με πηραν μετα να δουν αν ηταν οκ η παραγγελια και μου κνανε καποιες ερωτησεις σχετικα με το σαιτ τους και μου στειλανε για ανταλαγμα που ειπα την γνωμη μου εκπτωτικο κωδικο για επομενη παραγγελια!!!!!!

 

Α ωραία, σε ευχαριστώ! Εμένα μου έδωσαν με την εγγραφή εκπτωτικό κωδικό για -10Ευρώ, τον οποίο χρησιμοποίησα ήδη στην 1η μου παραγγελία. Ανυπομονώ να παραλάβω, πάντως 1-2 ίδια πραγματάκια που πήρα είδα αλλού πιο ακριβά!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλή εβδομάδα. Από το buldoza.gr έχει ψωνίσει καμιά? Βρήκα 2-3 πραγματάκια που με ενδιαφέρουν!

 

ψωνισα πριν λιγες μερες απο αυτους. κανενα προβλημα, μονο που ελεγαν οτι τα στελνουν με γενικη ταχυδρομικη, αλλα δεν ειχα τρακιν, ουτε με πηραν τηλεφωνο ως συνηθως για να φιξαρουμε ραντεβου για τη παραλλαβη. ασε που οταν ηρθε, στο μηχανακι δεν υπηρχε κουτι της γενικης και ηταν φορτωμενο μονο με κουτια απο το buldoza. μαλλον ηταν δικος τους διανομεας.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα

πριν απο πολυ κααιρο ειχε γινει μια συζητηση για αγορες απο το ioffer....αν θυμαμαι καλα η ιριδα ειχε αγορασει τσαντα....τι εγινε? παρελαβε καμια, πως ηταν το προιον?

βαζοντας το στο google, βρηκα σε αλλα φορουμ οτι το ολο σαιτ ειναι μια τεραστια απατη, και οτι ακομη και τα ριβιους ειναι ψευτικα

οποια ξερει κατι ας με βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια,

 

νομίζω στο παρελθόν έχετε αναφέρει πως το αμαζόν δεν στέλνει παιδικά παπούτσια , έτσι δεν είναι;;;

κάπου παραπάνω όμως διάβασα μια κοπέλα που περιμένει 2 ζευγάρια σκεκέρς ...πως αυτό;;;

θα μπορούσα δηλαδή να αγοράσω αυτά :

 

http://www.amazon.co.uk/Geox-Toddler-Marlon-Casual-B11F2A1122C5231/dp/B004EEQ11A/ref=sr_1_116?s=shoes&ie=UTF8&qid=1314021691&sr=1-116

 

συγνώμη αν επαναλαμβάνομαι αλλά δεν το έχω καταλάβει καλά το θέμα με τα παπούτσια από το άμαζον.

 

σας ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι το συγκεκριμένο δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα.

Τα περισσότερα δεν τα στέλνει. Για να σαι σίγουρη, το βάζεις στο καλάθι σου και κάνεις τσεκαουτ. Αν δεν το στέλνει, στο γράφει εκεί

 

 

Το λεπόν... Έβαλα κάποιες αγγελίες στο ebay. Τις έβαλα σε δημοπρασία με τιμή εκκίνησης 0.99 για να μην πληρώσω fees τοποθέτησης αγγελίας. Ακολούθησα τα βήματα όπως με πήγαιναν. Δεν πλήρωσα τίποτα για τοποθέτηση αγγελίας. Χθες έκανα την 1η μου πώληση και το πρωι θα το αποστείλω. Μπορεί έτσι να μην είναι μεγάλο το κέρδος αλλά φασούλι το φασούλι εδώ που φτάσαμε...

To ebay από αυτή την πώληση μου κράτησε 0,51 πένες...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι το συγκεκριμένο δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα.

Τα περισσότερα δεν τα στέλνει. Για να σαι σίγουρη, το βάζεις στο καλάθι σου και κάνεις τσεκαουτ. Αν δεν το στέλνει, στο γράφει εκεί

 

 

Το λεπόν... Έβαλα κάποιες αγγελίες στο ebay. Τις έβαλα σε δημοπρασία με τιμή εκκίνησης 0.99 για να μην πληρώσω fees τοποθέτησης αγγελίας. Ακολούθησα τα βήματα όπως με πήγαιναν. Δεν πλήρωσα τίποτα για τοποθέτηση αγγελίας. Χθες έκανα την 1η μου πώληση και το πρωι θα το αποστείλω. Μπορεί έτσι να μην είναι μεγάλο το κέρδος αλλά φασούλι το φασούλι εδώ που φτάσαμε...

To ebay από αυτή την πώληση μου κράτησε 0,51 πένες...

 

 

σε ευχαριστώ κοριτσάκι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Επιστρέψαμε στη βάση μας και μας περίμενε η καινούργια μας τσαντούλα (με τα ποιο φθηνά μεταφορικά - ευχαριστούμε θεία Access ;)):

 

http://www.littleacornstomightyoaks.co.uk/shop/Skip_hop/Backpack (το σκυλάκι πήραμε)

 

είναι τέλεια αν και την περίμενα λίιιιιγο μεγαλύτερη και ήρθε σε λιγότερο από βδομάδα.

Σε μια εβδομάδα ξεκινάμε σχολείο!!!!!

 

Φιλενάδα, φιλιά στο νέο ξάδελφο...και εις ανώτερα ;)

 

Ενημερώνομαι για παπουτσάκια (λατρείαααααα 14 εκατοστά έφτασε η πατουσίτσα!!!!)

Ωραίο το τσαντικό, με γειά και σιδεροκέφαλος ο μικρός σου !!!

 

Ξάδερφος 8-)8-)8-)8-)8-):cool: Δεν πάει πιο μακριά ......... τέρμα διαδρομής....

 

Κορίτσια θέλω πάλι τα φώτα σας..θέλω να αγοράσω κάποιες ηλεκτρικές συσκευές γιατι σύντομα μπαίνουμε στο καινούριο μας σπίτι..διαλέγω αυτά που μου αρέσουν.τιμές κωτσόβολου 2750 σύνολο.Τιμές από το σκρουτζ αλλά από διαφορετικό κατάστημα η κάθε συσκευή 2200. Λέτε αν πάω αυτοπροσώππως στα καταστήματα να πάρω συνολική προσφορά να μου βγουν φτηνότερα??από αμαζον η ebay θα ψωνίζατε τα ηλεκτρικά για το σπίτι σας? δεν ξέρω..έχω πελαγώσει..να φανταστείτε βρίσκω το ίδιο ακριβώς στεγνωτήριο αλλού 969ε,αλλού 844 και αλλού 645. όμως στο μαγαζί με το φτηνότερο στεγνωτήριο τον εντοιχισμένο φούρνο μικροκυμμάτων που θέλω τον βρίσκω πολύ ακριβότερο από αλλού..τι να κάνω? έχετε καμμιά ιδέα?

 

Όπως σου τα λένε τα κορίτσια. Οι αλυσίδες δεν πρόκειται να σου κάνουν κάτι πολύ ιδιαίτερο. Αν σε συμφέρει, πάρε από διάφορους. Λίγο ψάξιμο δεν το γλυτώνεις.

 

καλαμαρακι εκει το βαζεις! το χατζικουλι καποιο λαθος κανει... το λινκ που δινει ειναι για dhl... κι εγω εκει το εβαλα και ενω μεχρι τελευταια στιγμη το βγαζε λαθος πηρα τηλ και το βρηκαν και μετα εμφανιστηκε και στο σαιτ. παρε τηλ καλυτερα 8001182000

 

Το δικό σου πόστ της έδωσα, αυτό που έχει και τα ΕΛΤΑ.

 

kαλησπερα

πριν απο πολυ κααιρο ειχε γινει μια συζητηση για αγορες απο το ioffer....αν θυμαμαι καλα η ιριδα ειχε αγορασει τσαντα....τι εγινε? παρελαβε καμια, πως ηταν το προιον?

βαζοντας το στο google, βρηκα σε αλλα φορουμ οτι το ολο σαιτ ειναι μια τεραστια απατη, και οτι ακομη και τα ριβιους ειναι ψευτικα

οποια ξερει κατι ας με βοηθησει

Το έχω ξαναπεί, ένας φίλος μου αγόρασε ρολόι, παρέλαβε άδειο κουτί, άνοιξε κέις στο πέιπαλ και δεν έγινε τίποτα, έχασε τα λεφτά του.

 

ravT, καλή αρχή !!!! Από το να τα έχεις να κάθονται, καλύτερα !!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τι κάνετε? Εγώ σας διαβάζω ανελλιπώς. Έκανα και εγώ την παραγγελία μου από kickers το Σάββατο. πρόσπάθησα να πληρώσω με δύο χρεωστικές κάρτες που έχω και δεν τις δεχόταν μου έλεγε ότι κάτι δεν ήταν σωστό και να ξανακάνω τη διαδικασία από την αρχή. Τελικά τα πλήρωσε ο αδελφός μου με την πιστωτική του. Σήμερα όμως μου ήρθε αυτό το email.

 

In line with our measures to protect against credit card fraud, we would be grateful if you could call us as soon as possible on one of the telephone numbers below so that we can discuss your Kickers order. We realise that this might be inconvenient, but hope you appreciate that this is a necessary precaution, and that these measures are in place for your protection. Your order will be cancelled in the mean time, and the order value credited back to your card with immediate effect.

Please contact us at your earliest convenience. We look forwardto hearing from you soon, and apologise for any inconvenience or disappointment caused.

 

Και παρακάτω έχει αυτά.

All orders are made subject to our standard Terms and Conditions, which are available on request.

**************

This email and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you have received this email in error please notify

us immediately and then permanently delete it.

 

Although we make every effort to keep our network free from viruses, you should check this e-mail and any attachments to it for viruses as we cannot accept any liability for viruses inadvertently

transmitted by us. If you would rather receive the attachments by another medium, please let us know.

 

Tι εννοεί ο ποιητής; :confused::confused::confused:Που είναι το πρόβλημα έχει συμβεί σε καμία άλλη;

Εγώ το μόνο που κατάλαβα είναι ότι μπορεί να μου ακυρώσουν την παραγγελία.

:shock::shock::shock::cry::cry::evil::evil::evil::evil:

 

edit μήπως έγινε αυτό επειδή η πιστωτική ήταν στο όνομα του αδελφού μου και στοιχεία αποστολής βάλαμε τα δικά μου?

 

sorry για το μεγάλο ποστ. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Αν και πήρα τον αδελφούλη μου να τους πάρει τηλέφωνο.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΥΚΙ, ή δεν θα υπάρχουν τα νούμερα ή κάτι παίζει με την κάρτα.

 

Το όνομα που έβαλες στην παραγγελία ήταν το δικό σου ή του αδερφού σου ?

 

Αν έβαλες δικό σου όνομα και καταχώρησες κάρτα του αδερφού σου, ίσως αυτό να είναι το θέμα.

 

Όπως και να έχει, πάρε τηλέφωνο.

 

ΕΝΤΙΤ Με πρόλαβες !!! Μάλλον αυτό είναι το θέμα !!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε μου λέτε... Προχθες αγόρασα από άμαζον. Χθες dispached με ups, το πρωι τα δείχνει Σπάτα. Λέτε να παραλάβω σήμερα? Είμαι επαρχια ε...

 

Αύριο θα παραλάβεις ζουζουνα μου, εκτός αν ερθει εως τις 5-6 στην πολη σου και το παραλάβεις εως τις 8 που κάνουν παραδόσεις αν θυμάμαι καλά η ups!

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

 

θέλω να πάρω κρέμα πωπού weleda αλλά στα γνωστά θέλω 10 ευρά μεταφορικά για 2 σωληνάρια και δεν συμφέρει...

έχετε υπόψη σας κανένα ελληνικό ονλαιν φαρμακείο που θα μπορέσω να συνδυάσω και παραγγελία τα mustela σαμπουάνια/αφρόλουτρά μας;

 

μάκια μάκια

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

kickers συνέχεια. Κοντεύω να σκάσω. Όντως για αυτό το λόγο ακυρώσαν την παραγγελία μου. Και τώρα φυσικά δεν υπάρχει κανένα νούμερο για να κάνω την παραγγελία μου πάλι.:mad::-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Θα σκάσω δεν γίνεται απλά να αλλάξω τα στοιχεία μου και να βάλω του αδελφού μου τη διεύθυνση και να έρθει κανονικά η παραγγελία?

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

 

θέλω να πάρω κρέμα πωπού weleda αλλά στα γνωστά θέλω 10 ευρά μεταφορικά για 2 σωληνάρια και δεν συμφέρει...

έχετε υπόψη σας κανένα ελληνικό ονλαιν φαρμακείο που θα μπορέσω να συνδυάσω και παραγγελία τα mustela σαμπουάνια/αφρόλουτρά μας;

 

μάκια μάκια

Καλημέρα !!!

 

Στο feelunique με δωρεάν μεταφορικά ? Οι κρέμες σας και με έκπτωση (!!).

 

Στο παραφαρμασί για Μουστελά ? Δωρεάν μεταφορικά άνω των 30 ευρώ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

kickers συνέχεια. Κοντεύω να σκάσω. Όντως για αυτό το λόγο ακυρώσαν την παραγγελία μου. Και τώρα φυσικά δεν υπάρχει κανένα νούμερο για να κάνω την παραγγελία μου πάλι.:mad::-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Θα σκάσω δεν γίνεται απλά να αλλάξω τα στοιχεία μου και να βάλω του αδελφού μου τη διεύθυνση και να έρθει κανονικά η παραγγελία?

Κρίμα !!!!!!!! Αλλά elementary Watson .....

 

Γιατί δεν τους ρωτάς αν γίνεται ? Στην περίπτωση που έχουν δεσμευμένα τα πράγματα που θες, γιατί αν δεν τα έχουν, πάει ....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα

πριν απο πολυ κααιρο ειχε γινει μια συζητηση για αγορες απο το ioffer....αν θυμαμαι καλα η ιριδα ειχε αγορασει τσαντα....τι εγινε? παρελαβε καμια, πως ηταν το προιον?

βαζοντας το στο google, βρηκα σε αλλα φορουμ οτι το ολο σαιτ ειναι μια τεραστια απατη, και οτι ακομη και τα ριβιους ειναι ψευτικα

οποια ξερει κατι ας με βοηθησει

 

εχω παραγγειλει απο ioffer ενα ζευγαρι γυαλια κ περιμενω να παραλαβω περιπου 6 Σεπτεμβριου οποτε και θα σας ενημερωσω σχετικα...

 

ειπα να το δοκιμασω μιας που οι αποψεις διιστανται :cool:

 

το ερωτημα μου ειναι σχετικα με την προστασια που μου παρεχει το παυπαλ σε αυτες τις περιπτωσεις. Αν δηλαδη μεσα σε 40 μερες κανω τη διαδικασια κ δε παιρνω τα χρηματα μου πισω τοτε τι ακριβως μου παρεχει τελικα??

 

θα σας ενημερωσω παντως αν παραλαβω η αν δεν παραλαβω απτους κινεζουληδες;)

Link to comment
Share on other sites

μας τελειωνουν τα μωρομαντηλα και δε βλεπω καμια καλη τιμη τι κανουμε???????

 

 

εδω δειχνει 6 πακετα και λεει 24 τι ισχυει???

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensitive-Baby-Wipes-Packs/dp/B004YBCF9K/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1314092330&sr=8-7

Link to comment
Share on other sites

μας τελειωνουν τα μωρομαντηλα και δε βλεπω καμια καλη τιμη τι κανουμε???????

 

 

εδω δειχνει 6 πακετα και λεει 24 τι ισχυει???

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensitive-Baby-Wipes-Packs/dp/B004YBCF9K/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1314092330&sr=8-7

 

24 πακετα ειναι, καλη τιμη μου φαινεται, 1 ευρω το πακετακι..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...