Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no3!


Vicky

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

 

Είμαι ο Νίκος και χαίρομαι που βρήκα το πολύ όμορφο και χρήσιμο φόρουμ σας. Βλέπω ότι το φόρουμ σας είναι κυρίως γυναικοκρατούμενο (καλό είναι αυτό :D ) και εύχομαι να είμαι καλοδεχούμενος στην παρέα σας. Άλλωστε πιστεύω ότι και η γυναίκα μου θα κάνει σύντομα register όταν μάθει την ύπαρξη του φόρουμ σας. Η γυναίκα μου (30) και εγώ (33) έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι (4,5) ετών και είμαστε ήδη στην 8η εβδομάδα εγκυμοσύνης για το δεύτερο παιδί μας. Μένουμε Αθήνα και για να είμαι ειλικρινής είμαι πολύ χαρούμενος και ταυτόχρονα αγχωμένος :oops:

 

Θα ήθελα την βοήθεια σας, αλλά θα δημιουργήσω ένα νέο θέμα στην σωστή κατηγορία.

 

Μέχρι τότε, καλώς σας βρήκα :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

616369np2e4h2vgs.gif

 

Kαλώς ήρθες,να χαίρεσαι τα κορίτσια σου και με το καλό το μωράκι σας :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

καλως μας ηρθατε και να χαιρεστε την κορουλα σας.. με το καλο το νεο μελος στον κοσμο και οτι χρειαστεις μην διστασεις να ρωτησεις.. πολλοι καλοθελητες θα σου δωσουν τα "φωτα" τους!

Link to comment
Share on other sites

Νίκο,καλως όρισες.Μου αρέσει που γράφεις "είμαστε ήδη στην 8η εβδομάδα εγκυμοσύνης για το δεύτερο παιδί μας" βάζεις και εσένα μέσα και βλέπω πόσο κοντά νιώθεις τη γυναίκα σου.Να είστε καλά,να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και με το καλό το νέο μέλος της οικογένειάς σας...

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες και να χαίρεσαι τις κορούλες σου.

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες.Να χαίρεσαι το αγοράκι σου.Με το καλό η βάπτιση.

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...