Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δε θέλω το φίλο του!


Thaumataki

Recommended Posts

Τη τύχη μου....

Σκέφτομαι να κάνω αυτό.... Να τού τα πω δηλαδή του άντρα μου μόλις μιλήσουμε στο τηλέφωνο, σε στυλ χιουμοριστικό κι έτσι. Τουλάχιστον να προλάβω τα χειρότερα!

Goody ευχαριστω πολύ για τις όμορφες ευχούλες σου. Και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι....!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ εμενα ετσι μου φαινεται οτι στην επεσε κ μαλιστα πολυ ομορφα εκμεταλλευομενος την δικη σου πλακιτσα!μπραβο του ειναι τρομερος ο τυπος!στη θεση σου θα τα ελεγα ολα στον συζυγο γιατι αν το κρυψεις το πιο πιθανο ειναι να του το πεταξει ο ιδιος κ σε στυλ φιλε δεν ηθελα να στο πω αλλα η γυναικα σου οταν πηγα για τη δηλωση αυτο κ αυτο κ μπλα μπλα μπλα,κ θα σας προκαλεσει προβλημα.δεν ξερω αν σε γουσταρει ή αν ζηλευει τον φιλο του που εχει οικογενεια ενω αυτος οχι ,παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι σωστος κ πως ΔΕΝ θελει το καλο σας σαν οικογενεια/ζευγαρι.καλα θα κανεις οχι μονο να προσεχεις τι λες σ αυτον κ πως το λες ,αλλα να κοψεις καθε επαφη κ εξηγησε στον αντρα σου τα παντα.να δει κ αυτος με τα δικα σου ματια την κατασταση.στο κατω κατω την οικογενεια σας ΠΡΕΠΕΙ να προστατεψετε.φιλικα παντα, καλα ξεμπερδεματα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με όλο το θάρρος πιστεύω αν πεις στον άντρα σου ότι δεν σου άρεσε όλη αυτη η κουβέντα και σε έφερε σε δύσκολη θέση ...εγκυος γυναίκα. Τι να πω ! Ο κόσμος δεν πάει καλά .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μιλήσαμε στο τηλέφωνο και τού περιέγραψα το όλο σκηνικό, αλλά σε πολύ χαλαρό στυλάκι, παρεϊστικο κι έτσι... Το πήρε στο πολύ στο χαβαλέ και μού είπε κιόλας ''Είδες που είναι χαβαλετζής;;;;'':?

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε Χριστινα μου γιατι οι αντρες μερικοι τουλαχιστον ειναι αφελεις και ειδικα για τον φιλο τους,δεν εχουν την γυναικεια πονηρια που θα παει το μυαλο τους και πιο περα!!!!!!!!!

εγω θα ελεγα να του τα πεις.με το νι και με το σιγμα.κ να του πεις οτι εχεις κακα προαισθηματα για αυτον τον ανθρωπο και οτι θα ηταν καλυτερα να απομακρυνθειτε λιγο απο τον μαμακα μηπως και ησυχασεις βρε παιδι μου!!!!!!!

μεγαλος κοπανος παντως ο τυπος και δεν σεβεται ουτε το γεγονος οτι εισαι εγκυος???

εξω απο το σπιτι σας καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πιστεύω ότι κάποια πράγματα δεν λέγονται ούτε για αστείο ! Απλά εσυ προσπάθησε να μην εχεις σχεση . Ο άντρας σου ας τον βλέπει εκτός . Αυτο μπορείς να το ζητησεις ! Τωρα το πολύ να τον ανεχτείς στο μαιευτήριο ......άλλη μια φορά .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βλακεία που του είπα να περάσει και να του βγάλω καφέ. ΚΑΚΩΣ!

Μια χαρά μπορούσε να μου τα δώσει στη πόρτα και να πάει στην ευχή του δ!@λ0υ και καμία επαφή με τη πάρτη του, εγώ τουλάχιστον. Αλλά σκέφτηκα τελείως τυπικά και πως θα ήταν αγένεια να μη του πω να περάσει! Τέτοια άτομα όμως δε παίρνουν από ευγένειες...

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

τετοια ατομα περιμενουν τετοιες καταστασεις για να αποδειξουν στον ιδιο τους τον εαυτο οτι καποιοι ειναι με οποιοδηποτε κοστος,γιατι φυσικα δεν εχουν το μυαλο να σκεφτουν οτι ισως φερουν τον αλλο σε δυσκολη θεση!!!!

τωρα το παιχνιδι ειναι σε σενα πως θα του πεις του αντρα σου τι συνεβη στο περιπου για να δεις αντιδρασεις.κ μετα βλεπεις τι κανεις αλλα με τον τυπο η μονη λυση ειναι ΑΠΟΣΤΑΣΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...