Recommended Posts

Αναζητώ πληροφορίες για έναν συνεργάτη του Παντου, Σφακιανούδη Κων/νο στο Γενεσις. Είναι συγκενής κάποιας γνωστής μου οπότε θα μπορούσα να πάω συστημένη και να με προσέξουν πιο πολύ. Μετα από αποτυχημένες προσπάθειες στο εμβρυογέννεσις σκέφτομαι μήπως πρέπει να αλλαξω κέντρο. Δεν έχω κανένα παράπονο από το κέντρο μου (εχω μείνει 3 φορες εγκυος και δεν προχωρησε) απλά αναρωτιέμαι μήπως έχω κάτι και ταλαιπωρούμε άδικα!!! Γενικα έχω παρει και άλλες 3 γνώμες από γιατρούς και δεν μου βρίσκουν τίποτα ουσίας. Είναι τελικά και τύχη????

Διαφημίσεις

Πρόκειται για έναν εξαιρετικό επιστήμονα αλλά και άνθρωπο! Δεν χρειάζεται να πας συστημένη για να σε προσέξει, ο άνθρωπος το κάνει από μόνος του. Παρακολουθεί όλες τις φίλες μου και τις φίλες των φίλων μου και όλες λένε τα καλύτερα. Εγώ γέννησα με έναν οικογενειακό μας φίλο, αλλά ό,τι απορία και ό,τι θέμα μου προέκυπτε το συζητούσα μαζί του και βγήκε σε όλα αληθινός. Δεν σου λέω να αλλάξεις κέντρο εφόσον όπως λες έχεις εγκυμοσύνες, αλλά αν θες να αλλάξεις γιατρό έπεσες διάνα, και αν όντως υπάρχει κάτι που δε σου το έχουν βρει είναι ο άνθρωπος με όλες τις απαντήσεις (συγγνώμη που υπερβάλλω αλλά αν τον γνωρίσεις θα κάνεις το ίδιο).

12 ώρες πρίν, Mariantzela είπε:

Σας παρακαλώ όποια έχει πρόσφατη εμπειρία ας μου πει!!!

Εξαιρετικός απο καθε άποψη!

4vrkp2.png cEvWp2.png

Just now, Κάντι είπε:

Εξαιρετικός απο καθε άποψη!

Τον είχες Κάντι????

Just now, kotsifikos είπε:

Δεν τον είχα γιατρό όμως αν ξεκινούσα τώρα αυτόν θα επέλεγα!!Είναι εξαιρετικός ! 

Σ’ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση!!!!

Οφείλω την κόρη μου σε αυτόν ! 

Εξαιρετικός επιστήμονας , εξαιρετικός άνθρωπος ! 

14 ώρες πρίν, Mariantzela είπε:

Σας παρακαλώ όποια έχει πρόσφατη εμπειρία ας μου πει!!!

Just now, Summer love είπε:

Εμπειρία πρόσφατη ! 

Γέννησα Δεκέμβρη μαζί του . 

Πηγα στον Σφακ μετά από Παλλινδρομες , διακοπή κύηση λόγω συνδρόμου , μυλη κύηση και αποτυχημένη εξωσωματική με προεμφυτευτικο . Α! Και σύσταση για δανεικό ! Ηλικία 31! 

Κουρελι όπως καταλαβαίνεις ! 

Μου μίλησε πολύ ειλικρινά  , μου έβαλε τα πράγματα στη θέση τους  . Κάναμε κάποιες επιπλέον εξετάσεις , έκανα και υστεροσκοπηση διότι μέσα σε όλα είχα και άλλο θεματάκι . Πήρα κι glucophase κι με έστειλε να προσπαθήσω φυσιολογικά . Εν τελεί έμεινα έγκυος στο δεύτερο μήνα προσπαθειών σε ένα υγιέστατο κοριτσάκι . 

Φυσικα δεν χρειάστηκα δανεικό όπως μου έλεγαν άλλοι ! 

Ελπιζω να σου πάνε όλα καλά !!!

On 12/1/2011 at 8:01 ΠΜ, chrischris είπε:

Αναζητώ πληροφορίες για έναν συνεργάτη του Παντου, Σφακιανούδη Κων/νο στο Γενεσις. Είναι συγκενής κάποιας γνωστής μου οπότε θα μπορούσα να πάω συστημένη και να με προσέξουν πιο πολύ. Μετα από αποτυχημένες προσπάθειες στο εμβρυογέννεσις σκέφτομαι μήπως πρέπει να αλλαξω κέντρο. Δεν έχω κανένα παράπονο από το κέντρο μου (εχω μείνει 3 φορες εγκυος και δεν προχωρησε) απλά αναρωτιέμαι μήπως έχω κάτι και ταλαιπωρούμε άδικα!!! Γενικα έχω παρει και άλλες 3 γνώμες από γιατρούς και δεν μου βρίσκουν τίποτα ουσίας. Είναι τελικά και τύχη????

Φυσικά κ οι αποτυχίες σου δεν είναι τυχαίες. Είναι καλό που μένεις όμως. Διαβητολογος έχεις π επισκεφθεί? Ίσως οι απώλειες σου οφείλονται εκεί. Την εξέταση του νικά την έχεις κάνει? Ίσως έχεις λοίμωξη. Στο κέντρο που είσαι δεν ασχολούνται με αυτα. 

Θα σου έλεγα να επισκεφτείς τον σφακ. Σκέφτεται πολύ παραγοντικό κ φυσικά δεν είναι θιασωτης του κέρδους. 

Κ δεν είναι συνεργάτης του κ. Παντού. Δρα ανεξάρτητα. 

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)
    πρίν από 33 λεπτά , Mariantzela είπε:

Τον είχες Κάντι????

Ειμαι δυο χρόνια μαζι του και προσπαθώ, εχω περάσει απο παρά πολλούς. Αλλα ο συγκεκριμένος ειναι άψογος ως επιστήμονας και ως ανθρωπος. 

Το μονο αρνητικό ειναι οτι εχει πλεον παρά πολυ κόσμο και πελατεία με οτι αυτο συνεπάγεται. Παραμένει παρά πολυ προσεκτικός στους χειρισμούς του, απλα δεν εχεις την άνεση να κουβεντιάσετε., πέρα απο το πρώτο ραντεβού φυσικα που αφιερώνει χρόνο.

πρίν από 2 λεπτά , Summer love είπε:

Εμπειρία πρόσφατη ! 

Γέννησα Δεκέμβρη μαζί του . 

Πηγα στον Σφακ μετά από Παλλινδρομες , διακοπή κύηση λόγω συνδρόμου , μυλη κύηση και αποτυχημένη εξωσωματική με προεμφυτευτικο . Α! Και σύσταση για δανεικό ! Ηλικία 31! 

Κουρελι όπως καταλαβαίνεις ! 

Μου μίλησε πολύ ειλικρινά  , μου έβαλε τα πράγματα στη θέση τους  . Κάναμε κάποιες επιπλέον εξετάσεις , έκανα και υστεροσκοπηση διότι μέσα σε όλα είχα και άλλο θεματάκι . Πήρα κι glucophase κι με έστειλε να προσπαθήσω φυσιολογικά . Εν τελεί έμεινα έγκυος στο δεύτερο μήνα προσπαθειών σε ένα υγιέστατο κοριτσάκι . 

Φυσικα δεν χρειάστηκα δανεικό όπως μου έλεγαν άλλοι ! 

Ελπιζω να σου πάνε όλα καλά !!!

Γράψαμε ακριβως το ίδιο στην κοπελα!

Να σου ζήσει η μικρή σου!!!

Ουσιαστικα εντόπισε κατι και το διόρθωσε;

Πως ειναι σαν μαιευτήρας;

Επεξεργάστηκαν by Κάντι

4vrkp2.png cEvWp2.png

Just now, Κάντι είπε:

Ειμαι δυο χρόνια μαζι του και προσπαθώ, εχω περάσει απο παρά πολλούς. Αλλα ο συγκεκριμένος ειναι άψογος ως επιστήμονας και ως ανθρωπος. 

Το μονο αρνητικό ειναι οτι εχει πλεον παρά πολυ κόσμο και πελατεία με οτι αυτο συνεπάγεται. Παραμένει παρά πολυ προσεκτικός στους χειρισμούς του, απλα δεν εχεις την άνεση να κουβεντιάσετε., πέρα απο το πρώτο ραντεβού φυσικα που αφιερώνει χρόνο.

Γράψαμε ακριβως το ίδιο στην κοπελα!

Να σου ζήσει η μικρή σου!!!

Ουσιαστικα εντόπισε κατι και το διόρθωσε;

Πως ειναι σαν μαιευτήρας;

Πολύ σωστή η παρατήρηση σου ! Έκανε ακριβώς αυτό μετά από ενδελεχή έλεγχο .  Στις πρώτες συναντήσεις μας (οπου ουςιαςτικα Φτιάχναμε το πλάνο μου και τις ενέργειες μας ) ήταν παρά πολύ αναλυτικός και πραγματικά εκεί τον εμπιστεύτηκα αφού με άλλαξε όλη τη σκέψη με την οποία ειχα πάει με σοβαρά επιχειρήματα  και ερευνητικά δεδομένα . 

Ισως ο μόνος γιατρός που εμπιστεύτομαι με αυτό τον τρόπο . 

Σαν μαιευτήρας δεν έχω λόγια ! Γέννησα με ένα υπέροχο φυσιολογικο τοκετό , ο ίδιος με πολύ πολύ υπομονή και φροντίδα . Οι μαίες του εξαιρετικές . Δεν έχω λόγια , έκαναν εκείνη την ημέρα αξέχαστη . Δεδομένου ότι είχα μια διακοπή κύησης σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και άρα φυσιολογικο τοκετό μου έλεγε από την αρχή θέλω να γεννήσεις φυσιολογικά και να αλλάξουμε αυτή τη κακή εμπειρία . Τα κατάφερε !!!

κατα τη διάρκεια της κύησης όπως τον ξέρεις , πολύ προσεκτικό , ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του σε καλύπτει από διάφορες πιθανές τρικλοποδιές προληπτικά .... 

• Ευχαριστώ! 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα