Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι σας ξενερώνει σε έναν/μία άντρα/γυναίκα;


ARNIKOL

Recommended Posts

H γκρίνια η πίεση και η ζήλια!!!!με ξενερώνουν απίστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

θα συμφωνισω εδω! ιδιαιτερα στην παθολογικη ζηλια στον κομπλεξισμο που βγαζουν, ειρωνια, το να χτυπανε πραγματα που κανουν για σενα, να σε βγαζουν υπο για να υψωσουν το δικο τους εγω....και φυσικα η ιδρωτσιλα...:lol: και πρεπει να ξεχασα κ αλλα αλλα τα συμπληρωνεται παραπανω καποια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συμφωνώ με τα περισσότερα και προσθέτω(και για τα 2 φυλα)

-να μιλαει και να γελαει δυνατά για να ειναι το κεντρο προσοχής

-να λεει θα κανω,θα δειξω,θα πω! και οταν ερθει η ωρα να μιλησει...κοτα!

-να ξερει τα παντα απο το πως βαφουν αυγα μεχρι το ποσο ποναει η γεννα(κι ας ειναι αντρας!)

-να αγοραζει μαρκες για να το παιξει πρωτευουσιανος/-α κ να κρυψει την χωριατια του/της(μην παρεξηγηθω,απο χωριο ειμαι και γω,εννοω χωριατια στη συμπεριφορα κ το μυαλο)

-να ξερεις τον χαρακτηρα καποιου κ μπροστα σε αλλους να το παιζει αλλιως(διπροσωπια)

-να στο παιζει φιλαρακι κ να σου τηλεφωνει μονο για να σου πει τα δικα του/της κ για να ζητησει εξυπηρετηση

-να σιχαινεται τα παντα κ να το παιζει μη μου απτου κ σπιτι της να μη φαινεται η τιβι απο το χωμα!

ειναι τοοοοσα πολλα!θα επανελθω

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

και συνεχιζω...

να ειναι αδιαφορος/η

να μην σεβετε τα θελω και τα πιστευω του αλλου..

να σε θεωρει κατωτερη/ο και να προερχοντε οι ιδιοι απο τα ανατολικα μπλοκ..

με το ζορι να προσπαθουν να σε προσηλητησουν..

να μην βουρτσιζουν τα δοντια τους..

να ειναι παρτακιδες

να ξεχωριζουν τα παιδια(ΜΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΗ ΣΕ ΔΑΙΜΩΝΑ):evil::evil:

αυτοι που τα ξερουν ολα αλλα δεν εχουν βγαλει το δημοτικο

οι παλιας σχολης που νομιζουν οτι οι γυναικες ειναι δουλες:twisted

οι ανευθυνοι:evil::evil:

οι βρομιαρηδες

οι ακαταστατοι

οι γυναικες που εχουν φτασει τα 100 κιλα και λενε οτι κανουν διαιτα αλλα δεν αδυνατιζουν και εχουν ψωνισει απο παουερ πλειτ και διαδρομο ποδηλατο μεχρη ζωνες και βερμουδες και χαπια αδυνατισματος....ραψτο κυρα μου μην τρως....:evil::evil:και το κορυφαιο να λεει αλλες χοντρες:twisted::twisted:

τα γυφτε ολε..

εχω και αλλα πολλα......................μεχρη αυριο μπορω να γραφω!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

στη δουλεια μου βλεπω καθημερινα εκατονταδες κοσμο κ μερικοι απο αυτους ειναι αυτοι που καταντησαν τη χωρα μας ετσι.

αυτοι να ειναι αγενεις ή απιστευτα πεφτουλες και να μη μπορεις να μιλησεις

επισης με αηδιαζει να βλεπω χαλασμενα δοντια κ η βρωμικη αναπνοη

και το χειροτερο για εμενα? να υποτιμουν τη νοημοσυνη μου

Link to comment
Share on other sites

οι βρομιαρηδες ,οι ακαταστατοι,οι τελειως απρογραμματιστοι(χωρις κανεναν ουσιαστικο στοχο στη ζωη τους), οι τσιγκουνηδες, και οι κομπλεξικοι καθε ειδους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στους άνδρες μου την δίνει η ζήλεια και η καχυποψία που έχουν μερικές φορές σε σημείο που να σε βγάζουν από τα ρούχα τους .... ειδικά όταν κάνουν την ερώτηση "Με ποιους ήσουν πριν απο μένα??? Και γιατί εκείνο και γιατί το άλλο....πώ πω μου την είχε κάνει ο άνδρας μου αυτή την ερώτηση και πάντα μου την έδινε με τα σχόλιά του για τους πρώην....άι μωρέ σε ρώτησα με πόσες πήγες πριν από μένα στο κάτω κάτω σκασίλα μου :confused::confused::confused:

Τώρα στις γυναίκες άστο είναι μεγάλη η λίστα με τα ελαττώματά μας κορίτσια κακά τα ψέμματα....θα πω δύο πραγματάκια που δεν τα κάνω γιατί δεν θέλω κιόλας να μου τα κάνουν...

1. Κουτσομπολιό δήθεν ενδιαφέρον δηλαδή αλλά να την πούμε την κακιούλα μας..."καλά με ένα παιδί θα μείνεις?????". Ναι ΡΕ με ένα θέλω να μείνω με ρωτάς τι τράβηξα να κάνω και αυτό το ένα :mad::x:x εγώ δεν έχω την μάνα, την πεθερά, την αδερφή μου την γιαγια μου την ξαδέρφη μου να με βοηθάει ......

2. Ξερόλες ειδικά με το θέμα των παιδιών μας τα ξέρουμε όλα πλέον και οι άλλες οι μάνες είναι άχρηστες.....έχω ακούσει α!! την έχεις καλομάθει την κόρη σου είναι πολύ ευαίσθητη, εγώ θέτω όρια κλπ,κλπ και άλλα τέτοια που μας κάνουν μάνες ΚΑΙ καλά.....

 

Αλλά δεν βαριέστε αυτα υποτίθεται πειράζουν εμένα μπορεί σε κάποιες φάσεις να τα έχω κάνει και εγώ άρα καλύτερα μην κρίνουμε για να μην κριθούμε παίδες!!!;)

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

με ξενερωνει απιστευτα οταν ζηταω ενα φιλι η τρυφεροτητα σε ασχετες στιγμες,εκτος σεξ,κ ειναι ψιλοαδιαφορος,κ μετα,το βραδυ θελει γλυκες.....φταιω εγω μετα,πειτε μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

με ξενερωνει απιστευτα οταν ζηταω ενα φιλι η τρυφεροτητα σε ασχετες στιγμες,εκτος σεξ,κ ειναι ψιλοαδιαφορος,κ μετα,το βραδυ θελει γλυκες.....φταιω εγω μετα,πειτε μου!!!!

 

 

 

ax poso simfono!:P

Link to comment
Share on other sites

με ξενερωνει η τσιγκουνια,η αχαριστια,να ειναι απο αυτους με τα πολυ γυμνασμενα κορμια που νομιζουν οτι κατι ειναι(δεν μπορω ο αλλος να εχει μεγ.ιδεα για τον εαυτο του)να ειναι αδιαφορος και πολλα αλλα που προαναφερθηκαν..

για τις γυναικες δεν θα το ξεκινησω καν γιατι σταματημο δεν θα εχω!!!κανεις παιδι και πεφτουν οι μασκες απο τους γυρω σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδρες:

Οι άντρες έτοιμοι για όλα, που ...τελικά δεν κάνουν τίποτα...

Η τσιγκουνιά

Η κακομοιριά

Η μιζέρια.

Το να μην ξέρει τον πρωθυπουργό της χώρας.

Το να ισχυρίζεται ότι πρέπει η χώρα να κάνει πτώχευση. Ναι. Μάλιστα. Μυαλών όμως.....όχι λεφτών....

Γυναίκες:

Η σουπερ γούμαν που τα κάνει όλα τέλεια - δουλειά, παιδιά, νοικοκυριό ερωμένη, φιλενάδα κλπ κλπ κλπ κλπ... ενώ εμείς οι κοινές θνητές.....

Η τσιγκουνιά

Η κακομοιριά

Η μιζέρια...

Το να μην ξέρει τον πρωθυπουργό της χώρας.

Το να ισχυρίζεται ότι πρέπει η χώρα να κάνει πτώχευση. Ναι. Μάλιστα. Μυαλών όμως..... όχι λεφτών....

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανδρες:

Το να ισχυρίζεται ότι πρέπει η χώρα να κάνει πτώχευση. Ναι. Μάλιστα. Μυαλών όμως..... όχι λεφτών....

 

Σωστοτατη...!!!

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

Ανδρες:

1. Οι άντρες έτοιμοι για όλα, που ...τελικά δεν κάνουν τίποτα...

2. Η τσιγκουνιά

3. Η κακομοιριά

4. Η μιζέρια.

5. Το να μην ξέρει τον πρωθυπουργό της χώρας.

6. Το να ισχυρίζεται ότι πρέπει η χώρα να κάνει πτώχευση. Ναι. Μάλιστα.

Μυαλών όμως.....όχι λεφτών....

7. Οι σφηνωμένες τυρόπιτες.......

Γυναίκες:

1. Η σουπερ γούμαν που τα κάνει όλα τέλεια - δουλειά, παιδιά, νοικοκυριό

ερωμένη, φιλενάδα κλπ κλπ κλπ κλπ... ενώ εμείς οι κοινές θνητές.....

2. Η τσιγκουνιά

3. Η κακομοιριά

4. Η μιζέρια...

5. Το να μην ξέρει τον πρωθυπουργό της χώρας.

6. Το να ισχυρίζεται ότι πρέπει η χώρα να κάνει πτώχευση. Ναι. Μάλιστα.

Μυαλών όμως..... όχι λεφτών....

7. Οι σφηνωμένες τυρόπιτες.......

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

μου τη δινουν και οι αντρες που δεν εχουν καθρεφτη

1. θελουν ψηλη (1.85)

2. θελουν μπαλκονατη (παμελα)

3. θελουν ωραιο προσωπο (απο Ζετα και πανω)

4. θελουν κορμαρα (μοντελου)

5. ε και εξυπνη

κι εσυ ρε μαγκα που εισαι σα χλιμιτζουρας με τη μπακα μεχρι περα και 1.80 με τα χερια στην αναταση, γιατι εισαι αρκετος για μια τετοια γυναικα???????????

 

και οι γυναικες που νομιζουν οτι επειδη εχουν ....... σερνουν καραβι

1. θελουν καποιο με λεφτα αλλα οχι τσιγκουνη

2. θελουν εξυπνο, δραστηριο, με χιουμορ

3. πρωτο τραπεζι πιστα (αλλα να πληρωνει αλλος)

4. ωραιο, γυμνασμενο κλπ κλπ

μηπως αυτος που τα εχει ολα αυτα να παρει καποια της αξιας του και οχι εσενα που εχεις το παρελθον της Λιζ Τεηλορ απο δεσμους και δεν εχεις και τα ματια ουτε τα λεφτα της???

μηπως για την ακριβεια δεν εχεις τιποτα εκτος απο ενα καλουτσικο σωμα???

 

 

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.....ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...