Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Εγώ συνεχίζω να έχω κάτι πολύ αχνά καφέ σε λιγότερη ποσότητα από χθες....Ροζ δεν ξαναείδα...μακάρι να είναι καλό σημάδι...θα τρελαθώ μέχρι την παρασκευη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ συνεχίζω να έχω κάτι πολύ αχνά καφέ σε λιγότερη ποσότητα από χθες....Ροζ δεν ξαναείδα...μακάρι να είναι καλό σημάδι...θα τρελαθώ μέχρι την παρασκευη...

 

μην αγχωνεσαι πολλες κοπελες ειχαν λιγο αιμα και τα αποτελεσματα τους ηταν πολυ καλα....την παρασκευη θα κανεις χοριακη?αντε κανε λιγο ακομη υπομονη και σου ευχομαι να χεις μια τεραστια χοριακη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να έχω κάτι πολύ αχνά καφέ σε λιγότερη ποσότητα από χθες....Ροζ δεν ξαναείδα...μακάρι να είναι καλό σημάδι...θα τρελαθώ μέχρι την παρασκευη...

Κανε υπομονη βρε κοριτσι μου 2 μερουλες μεινανε!! μακαρι οτι ειναι να ειναι για καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! εγω σημερα ξυπνησα με πολλες ανακατωσουρες και ταση για εμετο, να ρωτησω υπαρχει περιπτωση να με πειραζουν τα cyclarur?? και μεχρι τωρα επινα 2 τη μερα απο μεθαυριο που θα παιρνω 4 τι θα γινεται!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! εγω σημερα ξυπνησα με πολλες ανακατωσουρες και ταση για εμετο, να ρωτησω υπαρχει περιπτωση να με πειραζουν τα cyclarur?? και μεχρι τωρα επινα 2 τη μερα απο μεθαυριο που θα παιρνω 4 τι θα γινεται!!!!!!

 

Εγώ πέρνω 9 την ημέρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα.....Μήπως σε πείραξε κατι άλλο...τα utrogestan έχω ακούσει ότι μπορεί να φέρουν ναυτία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια να ρωτήσω κάτι...εγω τις 3 πρώτες ημέρες φυλάχτηκα μετά την εμβρυομεταφορά, όχι ότι σηκώνω βάρη ή τρέχω, δεν οδηγώ...αλλα δεν είμαι ξάπλα, μαγειρεύω, πάω στο γραφείο μου, ανεβοκατεβαίνω σκάλες...Ελπίζω να μην το παράκανα...Απλα όλες τις άλλες φορές καθόμουν 12-14 ημέρες σαν το Βούδα και στο τέλος ήμουνα για ψυχιατρείο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρνω 9 την ημέρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα.....Μήπως σε πείραξε κατι άλλο...τα utrogestan έχω ακούσει ότι μπορεί να φέρουν ναυτία...

9!!!!!!!!!!!!!!!! α στα συνεχισε και μετα την εμβρυομεταφορα!!! παιρνεται μονο τα ασπρα χαπια η και τα καφε?? ultrogestan θα παρω μετα την μεταφορα φανταζομαι! μαλλον απο το αγχος μου ειναι!!! που ξερεις κοριτσαρα μου μπορει τωρα που δεν προσεξες τοσο να κατσει!!! χιχιχι εγω παλι την δευτερη βδομαδα ειχα παει για δουλεια αλλα ετυχα σε μερες με τρελο άγχος και πιεση οποτε δεν το ξανακανω το ιδιο λαθος! αυτη τη φορα λεω να κατσω σπιτι ολες τις μερες! καφετια εχεις ξαναδει??

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να έχω κάτι πολύ αχνά καφέ σε λιγότερη ποσότητα από χθες....Ροζ δεν ξαναείδα...μακάρι να είναι καλό σημάδι...θα τρελαθώ μέχρι την παρασκευη...

 

και εγω παντως καφε υγρα ειχα κ εντονους πονους περιοδου, τοσο που δεν ηθελα καν να παω να κανω εξεταση,και τωρα εχω μια μπουμπου 3 μηνων!!!:lol::lol::lol:

(ειχε προηγηθει κ μια αποτυχημενη εξωσωμ οποτε η ψυχολογια μου ηταν στα ταρταρα!)

ευχομαι να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ρωτήσω κάτι...εγω τις 3 πρώτες ημέρες φυλάχτηκα μετά την εμβρυομεταφορά, όχι ότι σηκώνω βάρη ή τρέχω, δεν οδηγώ...αλλα δεν είμαι ξάπλα, μαγειρεύω, πάω στο γραφείο μου, ανεβοκατεβαίνω σκάλες...Ελπίζω να μην το παράκανα...Απλα όλες τις άλλες φορές καθόμουν 12-14 ημέρες σαν το Βούδα και στο τέλος ήμουνα για ψυχιατρείο!!!!

 

κι εγω 3 μερες εμεινα ξαπλα μετα σηκωθηκα μαγειρευα βεβαια προσεχα πολυ δεν σηκωνα βαρη αλλα ημουν πιο χαλαρη οποτε μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

9!!!!!!!!!!!!!!!! α στα συνεχισε και μετα την εμβρυομεταφορα!!! παιρνεται μονο τα ασπρα χαπια η και τα καφε?? ultrogestan θα παρω μετα την μεταφορα φανταζομαι! μαλλον απο το αγχος μου ειναι!!! που ξερεις κοριτσαρα μου μπορει τωρα που δεν προσεξες τοσο να κατσει!!! χιχιχι εγω παλι την δευτερη βδομαδα ειχα παει για δουλεια αλλα ετυχα σε μερες με τρελο άγχος και πιεση οποτε δεν το ξανακανω το ιδιο λαθος! αυτη τη φορα λεω να κατσω σπιτι ολες τις μερες! καφετια εχεις ξαναδει??

 

 

ναι 9 γιατί γενικά δεν έχω πολυ παχύ ενδομήτριο και μόνο τα άσπρα...οσο για τα utrogestan 9 την ημέρα ενδοκολπικά και 3 από το στόμα + αντιπηκτικές + ασπιρινούλα + 2 glucophage (λογω πολυκυστικών) + 2eviol(βιταμίνη Ε) + πολυβιταμίνες...Και να φανταστείς ότι πριν λίγες μέρες έπερνα και κορτιζόνη και αντιβίωση....Όπως καταλαβες όλη την ημερα χαπακώνομαι...Χαλάλι όμως!!! Νομίζω ότι τα cyclacur και τα utrogestan τα παίρνεις όλο το 1ο τρίμηνο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω παντως καφε υγρα ειχα κ εντονους πονους περιοδου, τοσο που δεν ηθελα καν να παω να κανω εξεταση,και τωρα εχω μια μπουμπου 3 μηνων!!!:lol::lol::lol:

(ειχε προηγηθει κ μια αποτυχημενη εξωσωμ οποτε η ψυχολογια μου ηταν στα ταρταρα!)

ευχομαι να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!

 

Δεν ξέρω αν θα είμαι έγκυος πάντως εκει μέσα γίνεται μάχη...τα έντερα γουργουρίζουν, αέρια, πονάκια, καφε....χαμός γίνεται..Βέβαια πονάκια δεν έχω...μόνο 1 ημέρα κρατήσανε....

Link to comment
Share on other sites

κι εγω 3 μερες εμεινα ξαπλα μετα σηκωθηκα μαγειρευα βεβαια προσεχα πολυ δεν σηκωνα βαρη αλλα ημουν πιο χαλαρη οποτε μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα θα το δεις

 

Μακάρι Βασιλική μου γιατί φοβάμαι ότι θα με πάρει πολυ από κάτω...εσείς οι περισσότερες είσαστε μικρές και έχετε άλλες αντοχές...εγω θα μπω στα 38..μπρρρρ....

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Βασιλική μου γιατί φοβάμαι ότι θα με πάρει πολυ από κάτω...εσείς οι περισσότερες είσαστε μικρές και έχετε άλλες αντοχές...εγω θα μπω στα 38..μπρρρρ....

 

να μην σκεφτεσαι ετσι μην αφηνεις τον εαυτο σου να σκεφτει τιποτα ασχημο ολα θα πανε καλα και θα το δεις....το να θελεις να κανεις παιδακι δεν εχει ηλικια οποτε κανε λιγο υπομονη και θα δεις πως θα γινεις μανουλα και ας εισαι 38!! μια χαρα ηλικια ειναι.....:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...σημερα είμαι πολύ πεσμένη ψυχολογικά...δεν ξέρω όλα μου φταίνε...πραγματικά κόβω φλέβες!!! Δεν ξέρω πως θα αντεξω μέχρι αύριο, έτσι μου έρχεται να πάω σήμερα το απόγευμα να κάνω χοριακή...Τι διαφορά θα έχει για 1/2 μέρα...Αν είναι κάτι να δέίξει θα δείξει...Είμαι 11 ημέρες μετά την εμβρυμεταφορά βλαστοκυστών...Από την άλλη μου έρχεται να πάρω τεστ φαρμακείου αλλα δεν τα θεωρώ αξιόπιστα....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...σημερα είμαι πολύ πεσμένη ψυχολογικά...δεν ξέρω όλα μου φταίνε...πραγματικά κόβω φλέβες!!! Δεν ξέρω πως θα αντεξω μέχρι αύριο, έτσι μου έρχεται να πάω σήμερα το απόγευμα να κάνω χοριακή...Τι διαφορά θα έχει για 1/2 μέρα...Αν είναι κάτι να δέίξει θα δείξει...Είμαι 11 ημέρες μετά την εμβρυμεταφορά βλαστοκυστών...Από την άλλη μου έρχεται να πάρω τεστ φαρμακείου αλλα δεν τα θεωρώ αξιόπιστα....

κοριτσακι μου!! μια μερουλα εμεινε τον φαγαμε το γαιδαρο!! και να πας για χοριακη σημερα πιστευω πως θα δειξει αλλα και παλι αν πας το απογευμα αυριο θα βγει αποκλειεται να στην βγαλουν αμέσως!! τα τεστ φαρμακειου υποτιθεται πως τα επηρεαζει η pregnyl αλλα στα κατεψυγμενα δεν κανουμε αυτη την ενεση! απο την αλλη μπορει να μην ανιχνευσουν ακομα την ορμονη εγκυμοσυνης και να απογοητευτεις ενω πχ μπορει να εισαι εγκυος! εμενα παντως εγκυμοσυνουλα μου μυριζει!!! καφε εχεις ακομα η σταματησαν τελειως???

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπαρχουν εργαστηρια που σου βγαζουν την απαντηση το ιδιο απογευμα, αν δηλαδη πας αυριο το απογευμα στις 4-5, θα σου το πουνε στις 7. Προσεξε μην πας σε κανενα που πρεπει να περιμενεις μεχρι τιην αλλη μερα, η μεχρι τι Δευτερα! (τα εχω ακουσει και αυτα). Κι εγω προτεινω υπομονη μεχρι αυριο......

 

Chrischris, ε οχι και ασχημη ηλικία τα 38!! :-) Εγω είμαι 37, και στο φορουμ εδω (οπως και στα κεντρα εξωσωματικης) βλεπεις και 40, και 42, και 45... Παντα υπαρχει ελπιδα!

 

Καλη επιτυχια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...σημερα είμαι πολύ πεσμένη ψυχολογικά...δεν ξέρω όλα μου φταίνε...πραγματικά κόβω φλέβες!!! Δεν ξέρω πως θα αντεξω μέχρι αύριο, έτσι μου έρχεται να πάω σήμερα το απόγευμα να κάνω χοριακή...Τι διαφορά θα έχει για 1/2 μέρα...Αν είναι κάτι να δέίξει θα δείξει...Είμαι 11 ημέρες μετά την εμβρυμεταφορά βλαστοκυστών...Από την άλλη μου έρχεται να πάρω τεστ φαρμακείου αλλα δεν τα θεωρώ αξιόπιστα....

Κάνε υπομονή!! μια μερα είναι κι αυτή και θα περάσει όπως και οι άλλες;) Απλά είναι η τελευταία και η πιο δύσκολη. Προσπάθησε να κάνεις κάτι να ξεχαστεί το μυαλό σου και πήγαινε άυριο πρωί πρωι!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχετε δίκιο όλες σας...καθε φορά που κάνω προσπάθεια λέω ότι θα προσπαθήσω να μην έχω έγχος, αλλα πως είναι δυνατόν??? Ποια κοπέλα που έχει ταλαιπωρηθεί είναι άνετη λες και δεν συμβαίνει τίποτα!!???!!!

Τα κεφε έχουν σταματήσει από την Τετάρτη. Η θερμοκρασία μου λίγο με προβληματίζει που κυμαίνεται από 36,8-37,1, αλλά και πάλι λάθος τη μετράω γιατί πρέπει από το στόμα και όχι από τη μασχάλη και ούτε ξέρω πριν την εμβρυομεταφορά τι θερμοκρασία είχα να συγκρίνω!!! Μπορεί να την ανεβάζει και η προγεστερόνη. Μέχρι σήμερα είχα ένα προαίσθημα ότι θα πάνε καλα τα πραγματα, όχι λόγω κάποιου συγκεκριμένου συμπτώματος αλλα έτσι απλά το σώμα μου μου έβγαζε κάτι διαφορετικό.

Εχω ακόμα τρελές εξάψεις και θηλές μου φαίνεται ότι έχουν σκουρύνει...Μπορεί και να τα φτιάχνει και το μυαλό μου....

Αυριο λοιπόν θα πάω πρωί πρωί και μόλις μάθω το αποτέλεσμα θα σας ενημερώσω...Σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια και που μου κρατάται συντροφιά όλες άυτές τις μέρες αλλα και σε προηγούμενες προσπάθειες μου....Καλη επιτυχία σε όλες μας...

Link to comment
Share on other sites

chrischris προσπάθησε να εισαι ηρεμη!!οσο γινεται και κοιτα να δεις που αυτή η φορά θα ειναι θετική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχετε δίκιο όλες σας...καθε φορά που κάνω προσπάθεια λέω ότι θα προσπαθήσω να μην έχω έγχος, αλλα πως είναι δυνατόν??? Ποια κοπέλα που έχει ταλαιπωρηθεί είναι άνετη λες και δεν συμβαίνει τίποτα!!???!!!

Τα κεφε έχουν σταματήσει από την Τετάρτη. Η θερμοκρασία μου λίγο με προβληματίζει που κυμαίνεται από 36,8-37,1, αλλά και πάλι λάθος τη μετράω γιατί πρέπει από το στόμα και όχι από τη μασχάλη και ούτε ξέρω πριν την εμβρυομεταφορά τι θερμοκρασία είχα να συγκρίνω!!! Μπορεί να την ανεβάζει και η προγεστερόνη. Μέχρι σήμερα είχα ένα προαίσθημα ότι θα πάνε καλα τα πραγματα, όχι λόγω κάποιου συγκεκριμένου συμπτώματος αλλα έτσι απλά το σώμα μου μου έβγαζε κάτι διαφορετικό.

Εχω ακόμα τρελές εξάψεις και θηλές μου φαίνεται ότι έχουν σκουρύνει...Μπορεί και να τα φτιάχνει και το μυαλό μου....

Αυριο λοιπόν θα πάω πρωί πρωί και μόλις μάθω το αποτέλεσμα θα σας ενημερώσω...Σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια και που μου κρατάται συντροφιά όλες άυτές τις μέρες αλλα και σε προηγούμενες προσπάθειες μου....Καλη επιτυχία σε όλες μας...

 

προσπαθησε να χαλαρωσεις μια μερα εμεινε κανε λιγο υπομονη αν παλι δεν αντεχεις τι να πω πανε κανε μια χοριακη καλυτερα μην παιρνεις τεστ αλλα και παλι ηρεμησε σκεψου πως αυριο τετοια ωρα θα πανηγυριζεις ειμαι σιγουρη!!!:D:Dθα περιμενουμε τα υπεροχα νεα σου αυριο....σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! σημερα περιμενουμε τη χοριακη της chrischris!! ειδες κοριτσι μου?? η μεγαλη μερα εφτασε επιτελους!! σου ευχομαστε ολοψυχα να μας πεις ενα πανεμορφο νουμερακι σημερα!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχω καλα νεα...1η χοριακή 456 μονάδες....κόντεψε να με βρει εγκεφαλικό...Μάλλον είναι πολύδυμη η κύηση μου είπε η μικροβιολόγος...Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...Ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω οιστραδιόλη και προγεστερόνη και η δευτερη είναι λίγο χαμηλή οπότε μου αύξησε τα utrogestan από 9/ημερα ενδοκολπικά και 3/ημέρα από το στόμα σε 9/ημερα ενδοκολπικά και 9/ημερα από το στόμα....Επαναληπτική χοριακή τη Δευτέρα και ο Θεός βοηθός...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχω καλα νεα...1η χοριακή 456 μονάδες....κόντεψε να με βρει εγκεφαλικό...Μάλλον είναι πολύδυμη η κύηση μου είπε η μικροβιολόγος...Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...Ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω οιστραδιόλη και προγεστερόνη και η δευτερη είναι λίγο χαμηλή οπότε μου αύξησε τα utrogestan από 9/ημερα ενδοκολπικά και 3/ημέρα από το στόμα σε 9/ημερα ενδοκολπικά και 9/ημερα από το στόμα....Επαναληπτική χοριακή τη Δευτέρα και ο Θεός βοηθός...

Κοριτσάρα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ειδες που όλες σου λεγαμε οτι αυτη θα ειναι θετικη!! και παμε για διδυμα!!!!!! σουπερ!!!!!!!!!!! 18 ultrogestan τη μερα!!! οοοοοο!!!!!!! δεν πειραζει χαλαλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πιστεψε το εισαι εγκυος οι μοναδες ειναι παρα πολυ καλες και τίποτα δεν μπορει να παει στραβα!! στο ειπα οτι το αιματακι τοσο νωρις ητανε συμπτωμα εμφυτευσης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι και εγώ γνωστή θαμώνας του φόρουμ, σε θέματα εξωσωματικής. Μπήκα στην παρέα σας καθώς έχω και εγώ, μετά από πολλές άκαρπες προσπάθειες, ένα κατεψυγμένο εμβρυάκι το οποίο περιμένει να καταφέρουμε να εξασφαλίσουμε άλλα δύο, για να γίνει η εμβρυομεταφορά. Οπότε, θα συνεχίσω προσπάθειες, πρώτα με φυσικούς και μετά με νέο πρωτόκολλο. Καλή επιτυχία σε όλες μας!

 

κορίτσια έχω καλα νεα...1η χοριακή 456 μονάδες....κόντεψε να με βρει εγκεφαλικό...Μάλλον είναι πολύδυμη η κύηση μου είπε η μικροβιολόγος...Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...Ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω οιστραδιόλη και προγεστερόνη και η δευτερη είναι λίγο χαμηλή οπότε μου αύξησε τα utrogestan από 9/ημερα ενδοκολπικά και 3/ημέρα από το στόμα σε 9/ημερα ενδοκολπικά και 9/ημερα από το στόμα....Επαναληπτική χοριακή τη Δευτέρα και ο Θεός βοηθός...

 

Αχ κοπέλα μου! Τι καλά νέα! Μπράβοοοο!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά, να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και να αποκτήσεις υπέροχο/α και υγιέστατο/α μωρό/ά!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχω καλα νεα...1η χοριακή 456 μονάδες....κόντεψε να με βρει εγκεφαλικό...Μάλλον είναι πολύδυμη η κύηση μου είπε η μικροβιολόγος...Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...Ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω οιστραδιόλη και προγεστερόνη και η δευτερη είναι λίγο χαμηλή οπότε μου αύξησε τα utrogestan από 9/ημερα ενδοκολπικά και 3/ημέρα από το στόμα σε 9/ημερα ενδοκολπικά και 9/ημερα από το στόμα....Επαναληπτική χοριακή τη Δευτέρα και ο Θεός βοηθός...

 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!:D:D:D:Dτι τελεια νεα ειναι αυτα???ειδες που σου ελεγα??? αχ πολυ χαρηκα κοριτσι μου!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!ειναι πολυ καλη η χοριακη σου οντως πας για διδυμα......ολα καλα!!!!!τωρα μπορεις να ηρεμησεις και να το απολαυσεις!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...