Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Κορίτσια μου δεν θέλω να σας στεναχωρό αλλά όλα αυτά είναι οι σκέψεις μου και θέλω κάπου να τις πω και νομίζω ότι εσείς μπορείτε να με καταλάβετε καλύτερα απο τον καθένα.

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ινοπι μου μου είπαν απο το κέντρο ότι αν ήταν καλά απο την αρχή τώρα θα ήταν πάνω απο 2000!!! Απο την δευτέρα που είχα 376 έπρεπε να είχε ανέβει γύρω στα 75% δηλαδή κοντά στα 700! Τι να πω θα δούμε. Εξάλου νομίζω ότι η φύση ξέρει το έργο της καλύτερα οπότε εμείς δεν πρέπει να πηγαίνουμε κόντρα. Μεθαύριο αν όλα είναι καλά θα πρέπει να είναι πάνω απο 1000! με τα σημερινά δεδομένα. Το έχω σκεφτεί και θεωρώ ήδη πολύ θετικό που μετα απο τόσες αρνητικές εξωσωματικές τώρα είχα μια θετική. Οπότε όποιο και να είναι το αποτέλεσμα ανάλογα θα το χαρώ. Αρκεί να υπάρχει υγεία. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά αλλά και αν δεν πάνε το μόνο που ζητώ είναι να υποχωρήσει μόνο του και να μην χρειαστεί να κάνω απόξεση ή να είναι εξωμήτριο!

Μαrirenaki μου καταλαβαινω την αγωνια σου και το πως ακριβως σκεφτεσαι γιατι εχω περαση περιπου απο μια τετοια κατασταση. Οντως μεσα στα τοσα αρνητικα υπαρχη και ενα θετικο και αυτο ειναι οτι εμεινες εγκυος οποτε κατι εχει αλλαξη ετσι δεν ειναι?δεν θελω ομως να σκεφτεσαι αρνητικα μεχρι το Σαββατο γιατι δεν ειναι καλο για το μωρακι σου κανει και αυτο την προσπαθεια του κοπελα μου.Οτι και αν ειναι οπως και να εισαι ψυχολογικα θελω να μπαινεις και να μας μιλας θα ειμαι παντα εδω και αν μπορω να βοηθησω σε κατι πολυ ευχαριστως εστω και μεσα απο το διαδυκτιο καταλαβαινομαστε πληρως ειμαστε ολλες περιπου στην ιδια κατασταση και αυτο το ξερεις πολυ καλα.Φιλακια πολλα να εχεις θετικη σκεψη ειναι το μονο που μπορει να βοηθησει αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Δεν ήτανε καλή η σύνδεση μου χθες και με πέταξε έξω και δεν μπορούσα να ξαναμπώ...γι αυτό συνεχίζω σήμερα...

 

Μαριρενάκι μου δεν μας στεναχωρείς...μας λες αυτά που νιώθεις! Μακάρι να ήτανε όλα καλύτερα και να μην είχαμε να κάνουμε αυτές τις συζητήσεις αλλά προχωράμε με τα δεδομένα που έχουμε...Θαυμάζω τον τρόπο που σκέφτεσαι...Δεν ξέρω αν εγώ θα μπορούσα να τα δω έτσι τα πράγματα...Όπως σου είπε και η ινόπι μας εμείς είμαστε εδώ για ό,τι θες να πεις, να ακούσουμε και όσο μπορούμε να βοηθήσουμε έστω διαδικτυακά...

 

Θετική σκέψη λοιπόν όσο μπορείς...και περιμένουμε νέα μαζί σου!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα lallo

εγω δεν περνω τα primolut αλλα τα divina τα οποια ειναι αντισυλληπτικα αλλα εχω παρει παλαιοτερα τα primolut και θα σου ερθουν απο την μερα που τα σταματας εντος 5 ημερων.Μην αγχωνεσε γιατι δεν βοηθας των οργανισμο σου κοπελα μου.Και εσυ με κρυοσυντηρημενα θα ξαναπροσπαθησεις?αν ναι τι αγωγη περνεις?

 

Σε ευχαριστω ινοπη μου,ευτυχως αδιαθετισα εχθες,ολα οκ.Οχι εγω δεν εχω κρυοσυντηρημενα δυστυχως.Περιμενω να δω αποτελεσματα και αναλογα θα δω τη αγωγη θα μου δωσει.Στην πρωτη προσπαθεια εκανα μακρυ προγραμμα daronda-gonal και τη 2η λογω του οτι τα μισα ωαρια βγηκαν ανωμαλα στην 1η μου εδωσε πιο ελαφρια θεραπεια με puregon και ανταγωνιστη.Τωρα αλλαξα γιατρο.Σου εχω στειλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα ειδα την απαντηση σου...

Και εγω νομιζω οτι ειναι κορυφη,μακαρι να κανει το θαυμα του.Μου μιλησε για βλαστοκυστες.Αληθεια πως "απαιτεις" παρισσοτερη προσωπικη επαφη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω ινοπη μου,ευτυχως αδιαθετισα εχθες,ολα οκ.Οχι εγω δεν εχω κρυοσυντηρημενα δυστυχως.Περιμενω να δω αποτελεσματα και αναλογα θα δω τη αγωγη θα μου δωσει.Στην πρωτη προσπαθεια εκανα μακρυ προγραμμα daronda-gonal και τη 2η λογω του οτι τα μισα ωαρια βγηκαν ανωμαλα στην 1η μου εδωσε πιο ελαφρια θεραπεια με puregon και ανταγωνιστη.Τωρα αλλαξα γιατρο.Σου εχω στειλει πμ.

lallo μου το μολις σου εστειλα π.μ.Ειδες που αγχωνοσουνα ολλα καλα να σου πανε και θα δεις οτι το ονειρο δεν ειναι πολυ μακρια αρκη οπως σου εγραψα και στο π.μ να μπορεσεις να εμπιστευτης τους ανθρωπους που εχεις επιλεξη να ειναι διπλα σου για να μπορεσουν και αυτη με την σειρα τους να σε βοηθησουν.Για οτι χρειαστης ειμαι εδω και αν μπορω να βοηθησω ευχαριστως!!!!σε τι σταδιο εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα ειδα την απαντηση σου...

Και εγω νομιζω οτι ειναι κορυφη,μακαρι να κανει το θαυμα του.Μου μιλησε για βλαστοκυστες.Αληθεια πως "απαιτεις" παρισσοτερη προσωπικη επαφη???

Εγω μενω εκτος Αθηνων οποτε περνω τηλ για οποια απορεια θελω να μου λυση και ζηταω να μιλησω με τον ιδιο.Οποτε μου κλεινουν ενα τηλ ραντεβου και με περνει ο ιδιος συνηθως γυρο στης 8 το απογευμα αλλα εχει τυχη να με παρει και 11 το βραδυ λογο φορτω εργασιας.Να ξερεις οτι ο γιατρος καθε μερα βλεπει ποιος των ζητησε στο τηλ και πριν φηγει απο την κλινικη περνει τα τηλ οποτε να περνεις πρωι η εστω μεχρι το μεσημερι για να προλαβεις να μιλησεις μαζι του.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να έχουμε ένα υπέροχο ΠΑΣΧΑ όλες μας και να πάρουμε δυνάμεις απο αυτές τις άγιες μέρες.

 

Μόμεντ μου πως τα πας; Θα κάνεις τίποτα το Πάσχα; Ή θα τη βγάλεις στο κρεβάτι; Ότι και να κάνεις κοπέλα μου να περάσεις υπέροχα. Άντε και να δεις πόσο γρήγορα θα περάσουν αυτές οι μέρες! :) Ελπίζω τα μομεντάκια να είναι εκεί και να περάσουν και αυτά καλά :)

 

Ινόπι μου τι κάνεις; Αδιαθέτησες; Πως είσαι; Ευχομαι να περάσετε υπέροχα και να ξεκουραστείς να μαζέψεις δυνάμεις για την εξέταση και για την επόμενη προσπάθεια :)

 

Εγώ περιμένω την αυριανή μέρα αλλά το έχω ρίξει και στην προετοιμασία, αυγά κουλούρια και λίγο σπίτι γιατί αυτές τις μέρες πιο πολύ είμαι έξω παρά μέσα ;) Να περάσουμε καλά όλες μας :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και από μένα!!!

 

Μαριρενάκι μου καλά είμαι...κάνω ακόμη υπομονή...Θα κάνω και μικρές εξόδους αυτές τις μέρες...θα πάω στον επιτάφιο να προσκυνήσω...στη μαμά μου αύριο το βράδυ...και σε οικογενειακό τραπέζι την Κυριακή...Δεν μπορώ άλλο σπίτι...ό,τι έγινε έγινε εξάλλου....Δεν θα το παρακάνω όμως και θα είμαι προσεκτική!!!:D Περιμένω με μεγάλη ανυπομονησία την αυριανή μέρα!!!

Θα περιμένουμε νέακια σου εντάξει; Αντε με το καλό κοπέλα μου!!!

 

Ινοπάκι εσύ πώς είσαι;

 

Laloo μου καλή αρχή και καλή επιτυχία σου εύχομαι στη νέα σου προσπάθεια...Ελπίζω να είναι και η τυχερή σου και όλα αυτά να τελειώσουνε με τον ομορφότερο τρόπο!!!....στην αγκαλιά σου!!!!:D

 

Ευχούλες για το Πάσχα δεν δίνω γιατί θα ξαναμπώ αύριο που θα δω νεάκια απ το μαριρενάκι μας!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου συγνώμη που άργησα αλλά σήμερα είναι περίεργη μέρα και τώρα γύρισα!!!! Την έκανα την χορίακή και βγήκε 918. Συνεχίζει να ανεβαίνει με αργούς ρυθμούς, και θα πάω την Τρίτη πάλι να ξανακάνω χοριακή και να αν έχει ανέβει ικανοποιητικά θα το δούμε μάλλον τι να πω. Θα δούμε.

 

Πολλά φιλιά σε όλες να περάσουμε υπέροχα.

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Mαριρενάκι μου εγώ θεωρώ τα νέα σου πολύ καλά γιατί η χοριακούλα ανεβαίνει και μου φαίνεται πως το μικρούλη μια χαρά το παλεύει!!!

Το φετινό Πάσχα σε βρίσκει εγκυούλα! Να το χαρείς! Και το επόμενο θα έχεις και το μικρό αγωνιστή σου στην αγκαλιά σου!!! Και θα το διπλοχαρείς!!!:D

 

Καλή Ανάσταση σε όλες! Καλό Πάσχα!

Όμορφα να περάσετε ό,τι και να κάνετε...όπου και να πάτε!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

XΡΟΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!Ανάσταση των όνειρων και των θαυμάτων μας κορίτσια!

 

Μαριρεν,ελπιδα και πίστη να έχεις αν κι εγω πιστευω πως θα τα καταφέρει το μωρουλινι σου και θα σε κάνει την πιο ευτυχισμένη μανουλα!

 

Moments,περιμενουμε τα θετικά σου νέα.Να προσεχεις ακομα,ξερεις βέβαια σαν παλια στο αθλημα,απλα στο υπενθυμιζω λιγο.

 

εχω και μια ερωτηση:τι φάρμακα παιρνετε μετά την εμβρυομεταφορά;;

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

 

Τι κάνετε κορίτσια; Πως τα περάσατε; Εγώ την περισσότερη ώρα κλεισμένη στο σπίτι λόγο της αλλεργίας μου και όταν ήμουνα έξω κράταγα την κοιλιά μου απο τα πολλά φταρνίσματα!!! :) Κατα τα άλλα ήταν πολύ ωραία και χαλαρώσαμε!

 

Μόμεντ μου αύριο η μεγάλη μέρα και για τις δυο μας :) Ελπίζω και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχουμε πολύ καλά αποτελέσματα :) Λίγες ώρες μείνανε για να μάθουμε; Πως είσαι εσύ; Όλα καλά;

 

Ινόπι μου τι κάνεις; Πως είσαι;

 

Νάκι μου να είσαι καλά και εσύ με το καλό να σου πάνε όλα καλά. Πότε με το καλό ξεκινάς; Εγώ μετά την εμβρυομεταφορά και ακόμα πέρνω 3 cyclacur και 6 utrogestan των 100 την ημέρα. Εσένα σου δώσανε κάτι άλλο;

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙ ΑΥΡΙΟ!Θα περιμένω με αγωνία τα νέα σας.Τι ωρα θα εχουμε απαντησεις,ξέρετε;;

 

Εγω στην πρωτη αποτυχημένη εξωσωματικη,πηρα μετα την εμβρυομεταφορα utrogestan 4 των 200mg,salospir,filicine.Δεν μου εδωσε καθολου οιστρογονα κατι που θα τον ρωτησω τωρα με τα παγωτακια.Λετε να εφταιξε αυτό και απέτυχα;

 

Τωρα εχω ξεκινησει προετοιμασια και παιρνω 2 cyclacur ημερησιως και ενα αυτοκολλητο dermestril καθε 48 ώρες.Την 7η μερα παω για υπέρηχο.Κανουν και εξεταση οιστραδιολης;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!!

Ευχομαι η αυριανη μερα να μας φερει ωραια νεα για το Momentaki και το Marirenaki μας ελπιζω να περασατε καλα και να πηρατε αρκετες δυναμης!!!!!!!

Εγω ξεκουραστηκα αρκετα τελειωνει και η αγωγη μου αυριο οποτε περιμενουμε εντος 3 ημερων να ερθει η περιοδος για να παρω τον γιατρο μου να μου πει πως θα ξεκινησουμε.Επλιζω αυτη τη φορα να τα καταφερω να φτασω στην εμβρυομεταφορα!!!!

Περιμενω με αγωνια νεα σας!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!

 

ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 21/4 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 2/5.

 

ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ

 

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ? ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΒΕΒΑΙΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

SCORPIOS τυπικά μια θετικη χοριακη ειναι ανω του 5,βεβαια δεν ειναι οτι καλυτερο να εχεις μια τοσο χαμηλη χοριακη,ετσι ειμαστε ευχαριστημενες αν την 12η μερα μετα την εμβρυομεταφορα εχεις γυρω στο 50 κατι που θα δειξει πως ολα βαινουν καλως.Εχει τυχει ομως σε κοριτσια να ξεκινουν πολυ χαμηλα γυρω στο 20 και εντελει να κρατανε σε 9 μηνες τα αγγελουδια τους.

 

Μoments μπηκα στο parentscafe και διαβασα τα νεα σου...παμε για την επομενη με το κεφαλι ψηλα.Θα τα καταφερουμε!!!!!Δυστυχως δεν ξερω πως να να ενεργοποιησω τον λογαριασμο μου στο καφέ και ετσι σου γραφω απο εδω.

 

Εγω εχω ξεκινησει την προετοιμασια και πάω με την ψυχη στο στομα γτ οπως σας εχω γραψει τα 2 μου μωράκια ειναι μονο 4 κυτταρων 2ης μερας.Διαβαζω οτι ολες ειχατε πιο μεγαλα μωρακια και ψιλοαπογοητευομαι γτ αν δεν πετυχει θα περιμενω αλλους 6 μηνες γτ ο αντρας μου θα λειπει στο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα...

 

Δυστυχώς όπως σας είπε και η naki μας η χοριακή μου έδειξε μηδέν...Από χθες ήμασαν χάλια με τον μομέντο γιατί είχα κάνει τεστ στο σπίτι και έδειξε αρνητικό οπότε σήμερα πήγαμε προετοιμασμένοι! Οσο και να προετοιμαστείς όμως πάλι χάλια νιώθεις μετά...:(

 

Δεν τα βάζουμε όμως κάτω...Θα συνεχίσουμε το ψάξιμο να δούμε τι έφταιξε και θα ξαναπροσπάθήσουμε...Μακάρι να τα καταφέρουμε σύντομα γιατί το ψυχολογικό και οικονομικό κόστος είναι μεγάλος...

 

Τώρα πια δεν έχουμε΄αλλα παγωτάκια οπότε θα πάμε απ την αρχή...Δεν πειράζει! Ελπίζω να είναι για καλό!

 

Απ την παρεούλα όμως δεν φεύγω γιατί έχω αγωνία και το μαριρενάκι μας, και το ινοπάκι μαςκαι τη naki μας...Αντε μακάρι όση ατυχία είχα εγώ τόση τύχη αλλά και διπλή και τριπλή να έχετε κι εσείς...

 

Θα περιμένω νέα σου μαριρενάκι μου!

Ινοπάκι μου σου στέλνω όόόόλη μου τη θετική ενέργεια να φτάσεις στην εμβρυομεταφορά αυτή τη φορά! Αντε! Πολύ σε ταλαιπωρήσανε τα παγωτάκια σου! Να ρθουνε και να μείνουνε για να αναπληρώσουν!:D

 

Νάκι μου μην ανησυχείς...Εγώ που είχα περισσότερων διαιρέσεων δηλαδή βγήκε πουθενά; Θετική σκέψη να έχεις! Γερά να είναί και θα μεγαλώσουνε μέσα σου!!!Θα το δεις!!! Είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!!!:D

 

Scorpios καλωσόρισες στην παρέα μας!!! Και πολύ καλή σου επιτυχία στην προσπάθεια σου! Ισως σου φέρουμε γούρι!!!:D Βλέπω ήδη σου απαντήσανε στιε ερωτήσεις σου...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! :)

 

Καλως ήρθαν τα καινούργια κορίτσια, καλά αποτελέσματα να έχετε.

 

Μόμεντ μου λυπάμαι που δεν τα καταφέρατε, όμως χαίρομαι που δεν το βάζετε κάτω και θα συνεχίσετε :) γιατί στο τέλος όλες θα τα καταφέρουμε.

 

Ινόπι μου όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά, κοντεύει και η μέρα της εξέτασης να δεις που θα το λύσετε το πρόβλημα.

 

Νάκι μου όλα καλά θα πάνε, αν έχεις κατεψυγμένα 4 κυττάρων όταν τα βγάλουνε σίγουρα θα περιμένουν πριν στα βάλουν να διπλασσιαστούν! Μην ανησυχείς. Μια χαρά θα τα πας.

 

Εγώ πήγα για χοριακή σήμερα, συνεχίζει να ανεβαίνει αλλά πολύ λίγο ήταν 1160 εκεί που λέγαμε ότι μπορεί σήμερα να βλέπαμε κάτι και να ηρεμούσαμε λίγο αποφάσισε να κάνει μικρά βήματα οπότε θα περιμένουμε το Σάββατο που θα ξανακάνω χοριακή και απο ότι μου είπε ο γιατρός μου θα με κοιτάξει κιόλας!!! Δεν ξέρω κορίτσια απελπίζομαι και φοβάμαι γιατί δεν ξέρω τι να περιμένω. Θέλω να πιστεύω ότι θα πάνε καλά τα πράγματα στο τέλος αλλά δεν μου δίνει και ένα σημαδι να πω ότι όλα καλά!!!! Και αφού δεν έχω συμπτώματα δεν ξέρω τι να υποθέσω. Απο την μια χαίρομαι που τα καταφέραμε και απο την άλλη είμαι στο κενο!! Δεν ξέρω είμαι προετοιμασμένη για όλα τα αποτελέσματα αλλά..........................

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μαριρενάκι μου...η αγωνίσ σου συνεχίζεται δηλαδή..Χαίρομαι ΄για σένα που ανεβαίνει η χοριακή και ελπίζω να δείτε σύντομα υπερηχογραφικά το μικρούλικο μαριρενάκι για να νιώσεις κι εσύ καλύτερα και πιο σίγουρη...

Περιμένουμε το Σάββατο λοιπόν...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια :)

 

Μόμεντ μου δεν θέλω να είμαι αγνώμων αλλά είχα 3 αρνητικές προσπάθειες και νομίζω τις είχα πάρει καλύτερα γιατί είναι κάτι το οποίο το παίρνεις απόφαση ότι δεν πέτυχε. Τώρα που έμεινα τελικά έγκυος ευχαριστώ τον Θεό για αυτό απλά δεν περίμενα ότι θα άρχιζει να μου κάνει νούμερα απο την αρχή. Κάπου διάβασα ότι αν το ενδομήτριο δεν είναι πολύ δυνατό τότε το μωρό μεγαλώνει μεν αλλά πιο αργά και γεννιέται λίγο πιο μικρούλη αλλά γερό. Αλλά υπάρχει θεραπεία αν το δεις νωρίς. Νομίζω ότι αυτό μάλλον θέλει να δει και ο γιατρός μου και με βάζει να το παρακολουθούμε συνέχεια. Το Σάββατο που θα τον δω θα τον ρωτήσω αν ισχύει και αν καταφέρουμε να δούμε σάκο και είναι όλα καλά να μου πει πως το διορθώνουμε! Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ !!!! Πάντως είναι σίγουρα αγωνιστής το μικρούλη αφού δεν τα παρατάει οπότε και εγώ θα πρέπει να είμαι δυνατή για αυτό. Εξάλου το έχω αφήσει το χέρι του αν θέλει να τα καταφέρει. Εγώ μπορώ τώρα μόνο να το θρέφω :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μομεντακι μου μην στεναχωριεσαι καταλαβενω απολυτος πως μπορει να νιωθεις δεν εχω λογια και δεν ξερω τι να σου πω,Το μονο που ξερω ειναι οτι σε αυτες της περιπτωσης δεν μπορεις να πεις δεν πειραζει και ολλα τα υπολοιπα που μου ελεγαν και εμενα διοτι δεν σε αγγιζουν καθολου το μονο που μπορω να σου πω ειναι να μην χασεις την δυναμη σου και να προχωρησεις ,την επομενη φορα μπορει να ειναι και η τυχερη αλλωστε το οτι ξεκινας απο την αρχη ειναι πολυ θετικο!!!!!!να ξερεις οτι ειμαστε παντα εδω και αυτο που σου ζηταω ειναι να μην χαθεις απο την παρεα μας σε εχουμε αναγκη!!!!

Mariren μου κανε λιγο ακομα υπομονη εχω ακουσει πολλες κοπελες που ανεβενε σιγα σιγα η χωριακη και τωρα εχουν ενα μωρακι στην αγκαλια τους!!!!ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο αλλα πιστευω οτι το αποτελεσμα θα σε κανει να τα ξεχασεις ολλα αυτα!!!!

Να πω καλησπερα και στην υπολοιπη παρεα και να ευχηθω να τους πανε ολλα κατε ευχην!!!

Εγω περιμενω περιοδο το μονο που φοβαμαι ειναι να μην πεσει σαββατοκυριακο γιατι ειναι λιγο δυσκολο να βρω των γιατρο εκτος αυτο για να μπορεσουμε να μιλησουμε πρεπει να ειναι εντος κλινικης για να δει και το φακελο μου οποτε καταλαβαινεται καθομαι σε αναμενα καρβουνα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...