Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Iνοπάκι μου εμφανίστηκες!!! Και χαίρομαι που σε ακούω καλά και περισσότερο χαλαρή! Την Παρασκευή λοιπόν θα έχουμε νέα σου....Ελπίζω να είναι θετικά τα νέα...Θα περιμένουμε να μας πεις τι θα σου πει ο γιατρός!

Μαριρενάκι μου άντε και πλησιάζουμε! Αύριο έμεινε μονάχα και μεθαύριο θα περιμένουμε μαζι τα αποτλέσματα! Οι χειρότερες μέρες είναι οι δυο τελευταίες...Εχουμε και τις ορμόνες που δεν βοηθάνε καθόλου! Αντε μια τόσο μικρά υπομονούλα νά κάνεις!!! και τλειώνει όλο αυτό για να αρχίσει κάτι πιο ωραίο!!!:D

Εγώ έκανα αναλύσεις...όλα καλά για την ώρα...Πονάω όμως και φοβάμαι μην αδιαθετήσω πάλι όπως την πρηγούμενη φορά...Πονάω όμως πολύ την κοιλιά μου...και δεν ξέρω γιατί...Ουφ...Αστε που αγχώνομαι ότι με το άγχος μου θα τα χαλάσω όλα...χαχαχαχαχα...Αγχώνομαο για το άγχος μου! Είμαι σοβαρή περίπτωση τελικά! χαχαχαχαχαχα

Σοβαρά θα προσπαθήσω να μείνω χαλαρή...απλά δεν θέλω να πανάω γιατί όσο πονάω το σκέφτομαι!

Την επόμενη βδομάδα θα ξαναπάω στο γιατρό..ελπίζω να μείνουμε στο πρόγραμμα μας...

Ουφ...πάω για ύπνο! Σήμερα δεν έκατσα στιγμή...΄πολλά τρεχάματα...

Καληνύχτα και όνειρα γλυκάάάάάάάάάάάά!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρααααααααααααααα!!!!

 

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΡΕΝ ΜΑΣ!!!

 

Αχ θα σκάσω!!! Αντε με το καλό κοπέλα μου!!!

 

Σου στέλνω ένα κιλό θετικό ενέργεια!!!!:D:D:D και ένα κιλό χαμόγελα!!!!:D:D:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :)

 

Μία μέρα έμεινε και τώρα είναι που χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια σας και τις προσευχές σας, γιατί ήδη με έχει καταβάλλει το άγχος και σκέφτομαι όλα τα αρνητικά σενάρια, φοβάμαι μην έχω τα ίδια αποτελέσματα με τις προηγούμενες φορές και νιώθω πολύ χάλια. Δεν βοηθάνε και οι ορμόνες που με ρίχνουν αρκετά!!!! Δεν θέλω να σας στεναχωρώ αλλά αυτή η μέρα θα μου φανεί βουνο!!!!!!!!!!! :) :) Προσπαθώ να κρατιέμαι θετική και να σκέφτομαι ότι καλό είναι που δεν αδιαθέτησα ακόμα αλλά.........

 

Ίνόπι μου χαίρομαι που σε βρίσκω καλά, μην σκέφτεσαι τα αρνητικά απο σήμερα ως την παρασκευή όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά. :)

 

Μόμεντ μου σε ευχαριστώ για όλα με τόσα θετικά που μου στέλνετε κορίτσια θα πρέπει τα μαριρενάκια να κάτσουν απο ντροπή!!!! :) :) για να μην μας στεναχωρήσουν.

Τον ρώτησες τον γιατρό σου γιατί πονάς; είναι φυσιολογικό; μήπως πρέπει να αλλάξεις αγωγή;

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

066.jpg

Μαριρενάκι μου καλή σου επιτυχία για αύριοοοοοοοοοοοο!!!

Να μπεις μόλις μπορέσεις να μας πεις τα νέα! Το συντομότερο δυνατό εντάξει; Θα τρελαθώ από την αγωνία λέμε...Ουφ!

Πολύ λογικά να νιώθεις χαμένη σήμερα και να φοβάσαι...Σαν τρελή θυμάμαι πως ήμουνα όλες τις φορές μια μέρα πριν τη χοριακή...το πρωινό δε της χοριακής άστα να πάνε...Όση αισιοδοξία όσες ελπίδες και να προσπαθούσαμε να έχουμε κατά τη διάρκεια της προσπάθειας όλα γκρεμίζονται τις τελευταίες στιγμές...ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Αυτή τη φορά θα είναι αλλιώς! Σου εύχομαι με όόόόλη τη δύναμη της ψυχής μου να είναι όλα αλλιώς με χαρούμενη κατάληξη!!! Πόσο πολύ το θέλω δεν μπορείς να φανταστείς!!!

Να πας γρήγορα στο μικροβιολογικό το πρωί ε; Γιατί μετά θα χρειαστούμε συνταγή για ηρεμιστικά!:P

 

Καλή επιτυχίααααααααααααααααααααα!!!!!

 

Μαριρενάκια αύρίο θα κάνετε την πρώτη σας εμφάνιση! Ακούτε;:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέέέέέρα!!!

Εφτασε η μεγάλη μέρα για τη μαριρέν μας!!!

Μαριρέν μου σου στέλνω μια νεραιδούλα να σου ρίξει νεραιδόσκονη τυχερή!!!

Αντε κοπέλα μου να μας έχεις όμορφα αποτελέσματα σήμερα!!!

fairy-cartoon-with-wand.gif

Θα περιμένουμε νέααααααααααααααα!!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!

Αργησα να σας γράψω γιατί αργησα να πάρω τα αποτελέσματα. Μου βγήκε η ψυχή μέχρι να βγούνε και είμουνα πολύ απογοητευμένη, μου είχε μείνει απο χτες αλλά πιάσανε οι ευχές σας και η θετική σας ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ. Λοιπόν η χοριακή ήταν 44,45 πήρα στο κέντρο και μου είπαν ότι την θεωρούν λίγο χαμηλή αλλά την Δευτέρα θα ξανακάνω για να δούμε πόσο θα ανέβει. Μου δώσανε και κάτι ενέσεις προγεστερόνης να κάνω μία την εβδομάδα για να βοηθήσουμε το ενδομήτριο και τα χάπια κανονικά. Είμαι πολύ χαρούμενη και λίγο χαμένη αλλά μάλλον επειδή δεν το έχω συνηδειτοποήσει καλά ακόμη.

Αχ κορίτσια αν δεν είσαστε και εσείς δεν ξέρω πως θα τα κατάφερνα. Το νιώθω όμως ότι έτσι θετικά θα συνεχίσουν τα πράγματα για όλες μας.

Μόμεντ μου η νεραιδόσκονη σου έκανε το θαύμα της :) :) άντε κοπέλα μου να έχεις και εσύ καλά αποτελέσματα μεθαύριο η σκέψη μου είναι μαζί σας.

Ινόπι μου οι θετικές σκέψεις τελικά πιάνουνε όλα καλά θα πάνε να το δείς, αύριο δεν θα πας στον γιατρό εσύ; Όλα καλά να πάνε. Θα σας στέλνω όλη την θετική μου σκέψη.

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααααα!!!! Ενα τεράστιο χαμόγελο έχω τώρα στο πρόσωπο μου με τα αποτελέσματα σου μαριρενάκι μου!!!:D:D:D

Μπαινόβγαινα μέχρι τις 2 αλλά δεν είχα νέα σου και τώρα μόλις μπήκα ξανά σπίτι έτρεξα στον υπολογιστή και ...θετικόόόόόόό!!!!:D:D:D

Να ξερες πόση δύναμη μας δίνεις με το αποτέλεσμα σου ...αλλά και χαράάάάαάάά΄!!! Πολλή πολλή χαρά!!!:D:D:D

Λογικό είναι να είσαι συγχισμένη χαχαχαχαχα Εγώ θα έκλαιγα όλη μέρα αν έπαιρνα θετικό αποτέλεσμα...

Οσο για την τιμή άκουσα και για πολύ χαμηλότερες τιμές αλλά εξελίχθηκαν μια χαρούλα!!! Οπότε το μόνο που θέλουμε πια είναι να ανεβαίνει και να διπλασιαστεί!!! Και να τριπλασιαστεί αν θέλει!!!:P:p:p Ουφ!!!

Μαριρενάκιι/α μπράβοοοοοοοοοοοο που είστε τόσο υπάκουα!!!! και μείνατε στη μανούλα!!!!:D:D:D (εγώ θα μιλάω στον πληθυντικό μέχρι να μάθουμε πόσα είναι):D:D:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Μομεντ μου ακόμα δεν το έχω συνηδειτοποιήσει καλά καλά πότε θέλω να κλαίω πότε να γελάω :) μάλλον οι ορμόνες μου τελικά έχουν τρελαθεί και καταλαβαίνω ότι το κλάμα θα μου μείνει για λίγο καιρό ακόμα! Το έχω απο μόνη μου εύκολο τώρα που έχω και παρέα............. Ένα θα σας πω και σκεφτείται την εικόνα - όταν το έμαθα ψώνιζα απορρυπαντικά στο σούπερ μαρκετ και επειδή ένιωθα πεσμένη σκεφτόμουν αν θα αγοράσω σερβιέτες ή όχι μετά βρεθήκαμε να αγκαλιαζόμαστε στο σούπερ μάρκετ!!!! σίγουρα μας περάσαν για τρελούς οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι εκεί γιατί μας κοιτάγαν λίγο σαν να μας έχει σαλέψει!!! :) :)

Κορίτσια σίγουρα και στα δικά σας!!!!!! Σας το εύχομαι ολόψυχα :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ευχομαι σε ολες σας να γινετε συντομα μανουλες!! Για την ιστορια να σας πω οτι εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη στον Μαστρομηνα στα 39 μου εμεινα εγκυος σε διδυμα. Δυστυχως το ενα παλινδρομησε στην 9η εβδομαδα αλλα με τη βοηθεια του Θεου το αλλο προχωρησε και τωρα εχω ενα αγορακι 9 μηνων. Ειπαμε να παμε για δευτερο παιδακι με το κατεψυγμενο εμβρυακι που ειχαμε απο την 1η εξωσωματικη και καποιο αλλο που μακαρι να προκειψει απο φυσικο κυκλο.

 

Θα ηθελα να πω σε ολες τις κοπελες να μην το βαζουν κατω και να ειναι αισιοδοξες. Οσον αφορα τα κατεψυγμενα εχω την περιπτωση του αδερφου μου που τωρα εχει ενα αγορακι με αυτη την μεθοδο! Και το κορυφαιο ενω ο αφερφος μου ειχε προβλημα με το σπερμα οταν το αγορακι του ηταν 3 μηνων η νυφη μου εμεινε εγκυος φυσιολογικα! Να ειστε δυνατες και να αποβαλετε το αγχος (τα λεω για να τα ακουω και εγω) γιατι η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολες!

να σου ζησει το αγορακι και καλη επιτυχια στην επομενη προσπαθεια. ηθελα να σε ρωτήσω ποσο κοστίζει ο φυσικός κυκλος στο Μαστρομηνα. Με ενδιαφερει αμεσα. ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε σήμερα; Εγώ ήρεμα εδώ περιμένω την Δευτέρα!!!!!! :)

 

Γεια σου φρεσκοεγκυούλα!!!

Είμαι στο σπίτι και κάνω δουλίτσες....Πώς νιώθεις σήμερα; Αντε και πλησιάζει η Δευτέρα να συνεχίσει η χαρά μας!!!:P

Ινοπάκι πήγες στο γιατρό σήμερα; Ελπίζω να έχουμε καλά νέα...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Το marirenaki μας μανουλαααααααα!!!!!μπραβο κοπελα μονο να μην μου ανχωνεσε ολλα καλα θα πανε αντε και ερχετε και το momentaki μας η σειρα του ειναι και θα μου δεινετε δυναμη να προχωρησω και εγω!!!!!!ελειπα δυο μερες αλλα η σκεψη μου ηταν συνεχεια διπλα σας μολις μπηκα στο σπιτι ανοιξα των υπ και δεν μπορειτε να καταλαβετε τη χαρα μου δωσατε!!!!!

Εγω πηγα στο γιατρο και το ενδομητριο ειναι 5 χιλ πολυ καλητερο απο αλλες φορες πηρα μια χαρα απεριγραπτη αλλα δεν αργησα να πεσω απο τα συννεφα γιατι μου ειπε η συντονηστρια οτι θα επρεπε να ειναι λιγο ανεβασμενο ακομα για της μερες που ειμαστε.Και ετσι να με παλι κλαματα!!!!!!παρολο που ο γιατρος μου ειπε οτι εχει σωστη μορφολογια.Δηλ ρε κοριτσια ποσο θα πρεπει να ειναι την 8 μερα περιοδου????μαλλον δεν την γλυτωνω την υστεροσκοπιση την επομενη φορα γιατι εκει με βλεπω να καταλιγο αχ μακαρι να με βοηθηση ο θεος!!!!την δευτερα παλι υπερηχο.

Momentaki μου εισαι καλα?σε τη σταδιο εισαι?πηγες στο γιατρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέέέέρα!!!!

Καλημέρα μανούλαααα!!!:D

Καλημέρα ινοπάκιιιιι!!!!:D

Ινοπάκι μου καλύτερα μου ακούγονται τα πράγματα από την προηγούμενη φορά!!! Αχ πολύ το χάρηκα! Κι ας σου λένε πως έπρεπε να είναι ακόμη μεγαλύτερο...Εμείς θέλουμε να συνεχίσει να αυξάνεται και να φτάσει πάνω από το όριο που επιτρέπεται η εμβρυομεταφορά! Χμ...αλήθεια ποιο είναι αυτό;

Εγώ ινοπάκι μου είμαι καλά....Από βδομάδας θα πάω στο γιατρό να δούμε τη συνέχεια...θα κάνω πάλι αναλύσεις και θα με εξετάσει...Μια αγωνία την έχω ομολογώ!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! :)

 

Ινόπι μου πολυ χάρηκα που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα. Θα δεις την Δευτέρα θα έχει ανέβει και άλλο :) Εμένα μου δώσανε κάτι ενέσεις προγεστερόνης να κάνω για να δυναμώσει το ενδομήτριο δεν ξέρω όμως αν είναι μόνο όταν μένεις έγκυος, αλλά μήπως να το ρώταγες; μήπως εσένα σε βοηθάγανε;

 

Μόμεντ μου όλα καλά θα είναι αυτή την φορά θα το δεις :) αν και δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί κάνεις όλες αυτές τις αναλύσεις αλλά σίγουρα είναι για καλό.

 

Εγώ κορίτσια μια χαρά είμαι περιμένω την Δευτέρα να το δώ να μεγαλώνει για να ηρεμήσω!!! :) :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γλυκα και ταλαιπωρα καλημερα!!!!

χαρηκα παααααααρα πολυ για την νεα μανουλα...αντε κ στις υπολοιπες συντομα!!!! ολα γινονται κοριτσια!!!!!!!!

mariren ξεκιναει μια υπεροχη περιοδος...απολαυσε την!!!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

 

Εγώ εδώ ήσυχα το έχω ρίξει στην ξεκούραση και στο έξω. Κάνει και κάτι ωραίες μέρες και δεν σου κάνει καρδιά να κάτσεις μέσα. :) Οπότε και εγώ παίρνω τα μωρά μου και βγαίνω για φωτοσύνθεση!!!! :) :) Και περιμένω την αυριανή μέρα να αναθαρρέψω περισσότερο :)

 

Μαρινα111 σε ευχαριστώ πολύ εσύ σε τι κατάσταση είσαι; Όλα καλά να σου πάνε και εσένα γλυκιά μου.

 

Ινόπι μου καλή επιτυχία για αύριο όλα καλά να πάνε κοπέλα μου η σκέψη μου θα είναι μαζί σου. :)

 

Μόμεντ μου και εσύ συνέχισε με θετική σκέψη όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά. Να σκέφτεσαι τι θέλεις. :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :)

 

Ινόπι μου πολυ χάρηκα που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα. Θα δεις την Δευτέρα θα έχει ανέβει και άλλο :) Εμένα μου δώσανε κάτι ενέσεις προγεστερόνης να κάνω για να δυναμώσει το ενδομήτριο δεν ξέρω όμως αν είναι μόνο όταν μένεις έγκυος, αλλά μήπως να το ρώταγες; μήπως εσένα σε βοηθάγανε;

 

Μόμεντ μου όλα καλά θα είναι αυτή την φορά θα το δεις :) αν και δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί κάνεις όλες αυτές τις αναλύσεις αλλά σίγουρα είναι για καλό.

 

Εγώ κορίτσια μια χαρά είμαι περιμένω την Δευτέρα να το δώ να μεγαλώνει για να ηρεμήσω!!! :) :)

Mαριρενάκι μου τις αναλύσεις τις κάνω για πρώτη φορά τόσο συχνά...γιατί την προηγούμενη φορά πριν 2-3 μήνες στα ξαφνικά, 1 μέρα πριν ξεπαγώσουμε τα παγωτάκια μου...αδιαθέτησα...ξεκίνησε αιμορραγία και σταματήσαμε τα πάντα:( Γι αυτό και φοβάμαι τώρα και το κοιτάζουμε λίγο παραπάνω αυτή τη φορά όχι πως μπορούμε να αποτρέψουμε κάτι αλλά τουλάχιστον προσπαθούμε να μην το ξαναπάθουμε...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γλυκα και ταλαιπωρα καλημερα!!!!

χαρηκα παααααααρα πολυ για την νεα μανουλα...αντε κ στις υπολοιπες συντομα!!!! ολα γινονται κοριτσια!!!!!!!!

mariren ξεκιναει μια υπεροχη περιοδος...απολαυσε την!!!!!

 

Μαρινά μου πάει πολύς πολύς καιρός να ακούσουμε από σένα! Πώς είσαι εγκυούλα μας; Βλέπω το τικεράκι σου προχωράει μια χαρά!! Αχ τι ωραία! Τελειόμηνη εγκυμοσύνη και πάλι σου εύχομαι!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

 

Εγώ εδώ ήσυχα το έχω ρίξει στην ξεκούραση και στο έξω. Κάνει και κάτι ωραίες μέρες και δεν σου κάνει καρδιά να κάτσεις μέσα. :) Οπότε και εγώ παίρνω τα μωρά μου και βγαίνω για φωτοσύνθεση!!!! :) :) Και περιμένω την αυριανή μέρα να αναθαρρέψω περισσότερο :)

 

Μαρινα111 σε ευχαριστώ πολύ εσύ σε τι κατάσταση είσαι; Όλα καλά να σου πάνε και εσένα γλυκιά μου.

 

Ινόπι μου καλή επιτυχία για αύριο όλα καλά να πάνε κοπέλα μου η σκέψη μου θα είναι μαζί σου. :)

 

Μόμεντ μου και εσύ συνέχισε με θετική σκέψη όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά. Να σκέφτεσαι τι θέλεις. :)

 

Ετσι! Να βγαίνεις έξω με το μωράκι σου να μαζεύεις ηλιαχτίδες!!!:D:D:D

Αύριο θα κάνεις επαναληπτική χοριακή; Καλή επιτυχίααααααα και εννοείται πως θα περιμένουμε νέα σου ε!!!:D:D:D

Ινοπάκι καλή σου επιτυχία αύριο κοπέλα μου και θα περιμένουμε νέα σου από τον υπερήχο....Αγωνιούμε πολύ για σένα...μαζί σου....

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!! :)

 

Σήμερα πήγα για την 2η χοριακή και ήταν 154 έχει ανέβει αλλά απο το κέντρο μου είπανε ότι θα την ήθελαν λίγο μεγαλύτερη. Δεν ξέρω κορίτσια με αγχώσανε!!!!!!!!!!!! Τώρα θα την επαναλάβω την Δευτέρα την χοριακή και ελπίζω ότι όλα θα κυλίσουν καλά, οι μέρες δεν ξέρω πως θα περάσουν!!!!! :) Βέβαια ο γυναικολόγος μου ήταν πολύ θετικός που είχαν ανέβει οι μονάδες!!!!!!! Δεν ξέρω κορίτσια τι να πω!!!! :)

 

Μόμεντ μου πως είσαι; Πότε πας στον γιατρό;

 

Ινόπι μου καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου. Θα περιμένουμε νέα σου.

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!! :)

 

Σήμερα πήγα για την 2η χοριακή και ήταν 154 έχει ανέβει αλλά απο το κέντρο μου είπανε ότι θα την ήθελαν λίγο μεγαλύτερη. Δεν ξέρω κορίτσια με αγχώσανε!!!!!!!!!!!! Τώρα θα την επαναλάβω την Δευτέρα την χοριακή και ελπίζω ότι όλα θα κυλίσουν καλά, οι μέρες δεν ξέρω πως θα περάσουν!!!!! :) Βέβαια ο γυναικολόγος μου ήταν πολύ θετικός που είχαν ανέβει οι μονάδες!!!!!!! Δεν ξέρω κορίτσια τι να πω!!!! :)

 

Μόμεντ μου πως είσαι; Πότε πας στον γιατρό;

 

Ινόπι μου καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου. Θα περιμένουμε νέα σου.

 

Κι εγώ θα συμφωνήσω με το γυναικολόγο σου μαριρενάκι μου...Οι μονάδες έχουνε ανεβεί...στην ουσία τριπλασιαστήκανε οπότε:-D:grin::-D:grin: Αχ βασανιστικές πρέπει να είναι αυτές οι πρώτες μέρες μέχρι να πας να δεις σάκο και να ακούσεις καρδούλα!!! Αλλά θα γίνει κι αυτό! Και στην πορεία εδώ θα είμαστε να ανυπομονούμε μαζί σου! Θα μεταφερθείς φαντάζομαι και σε άλλο τόπικ με νέες μανούλες αλλά μην μας φύγεις εντελώς ε!!! Θέλουμε να μαθαίνουμε νέαααααααααα!!!!:D

Οσο για μένα...καλά είμαι...πήγα στο γιατρό...όλα καλά φάνηκαν στον υπερήχο...απόψε θα έχω και τα αποτελέσματα των αναλύσεων...Αυτά! Προχωράμε καλά! Μόλις έχω νεότερα περί εμβρυομεταφοράς θα σας πω!!!:D

Ινοπάκι για εμφανίσου να μας πεις και συ τα δικά σου! Εχω τρελή αγωνία!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα συμφωνήσω με το γυναικολόγο σου μαριρενάκι μου...Οι μονάδες έχουνε ανεβεί...στην ουσία τριπλασιαστήκανε οπότε:-D:grin::-D:grin: Αχ βασανιστικές πρέπει να είναι αυτές οι πρώτες μέρες μέχρι να πας να δεις σάκο και να ακούσεις καρδούλα!!! Αλλά θα γίνει κι αυτό! Και στην πορεία εδώ θα είμαστε να ανυπομονούμε μαζί σου! Θα μεταφερθείς φαντάζομαι και σε άλλο τόπικ με νέες μανούλες αλλά μην μας φύγεις εντελώς ε!!! Θέλουμε να μαθαίνουμε νέαααααααααα!!!!:D

 

Οσο για μένα...καλά είμαι...πήγα στο γιατρό...όλα καλά φάνηκαν στον υπερήχο...απόψε θα έχω και τα αποτελέσματα των αναλύσεων...Αυτά! Προχωράμε καλά! Μόλις έχω νεότερα περί εμβρυομεταφοράς θα σας πω!!!:D

 

Ινοπάκι για εμφανίσου να μας πεις και συ τα δικά σου! Εχω τρελή αγωνία!!!

Μarirenaki μου να μην ανησυχης ολα καλα θα πανε να σκεφτεσε θετικα και να μην αγχωνεσε διοτι μονο κακο κανεις.Θα μου πεις πως μπορεις να το κανεις αυτο αλλα προσπαθησε για τα μωρακια σου.Ειπαμε εισαι μανουλα μην το ξεχνας αυτο!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

Momentaki μου μπραβο κοπελα μου χαρηκα παρα πολυ αντε και στην εμβρυομεταφορα με το καλο!!!!!!ειδες περνεις σειρα και εσυ και αυτο με κανει πολυ αισιοδοξη περναμε ενα ενα τα εμποδια!!!!

Εγω κοριτσια πηγα στο γιατρο και το ενδομητριο ειναι 6-6,3 μιλησα με την συντονιστρια του κεντρου και την ρωτησα αν ειναι καλο για την 10 μερα περιοδου που ειμαι και μου ειπε οτι ειναι καλο!!!!μετα απο συζητηση και αφου της εξηγησα οτι εχω περαση 3 κυκλους χωρις να παχυνει σωστα το ενδομητριο μου ειπε να παρω και τα αυτοκολλητα και αναρωτιεμαι τωρα εγω θα επρεπε να της πω ολα αυτα για να μου τα πρωτινη????τι να πω εχω νευριαση!!!!!τελος παντον τωρα εβαλα το αυτοκολλητο και θα παω παλι την τεταρτη για υπερηχο ας ελπισουμε οτι θα εχει ανεβει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μarirenaki μου να μην ανησυχης ολα καλα θα πανε να σκεφτεσε θετικα και να μην αγχωνεσε διοτι μονο κακο κανεις.Θα μου πεις πως μπορεις να το κανεις αυτο αλλα προσπαθησε για τα μωρακια σου.Ειπαμε εισαι μανουλα μην το ξεχνας αυτο!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

Momentaki μου μπραβο κοπελα μου χαρηκα παρα πολυ αντε και στην εμβρυομεταφορα με το καλο!!!!!!ειδες περνεις σειρα και εσυ και αυτο με κανει πολυ αισιοδοξη περναμε ενα ενα τα εμποδια!!!!

Εγω κοριτσια πηγα στο γιατρο και το ενδομητριο ειναι 6-6,3 μιλησα με την συντονιστρια του κεντρου και την ρωτησα αν ειναι καλο για την 10 μερα περιοδου που ειμαι και μου ειπε οτι ειναι καλο!!!!μετα απο συζητηση και αφου της εξηγησα οτι εχω περαση 3 κυκλους χωρις να παχυνει σωστα το ενδομητριο μου ειπε να παρω και τα αυτοκολλητα και αναρωτιεμαι τωρα εγω θα επρεπε να της πω ολα αυτα για να μου τα πρωτινη????τι να πω εχω νευριαση!!!!!τελος παντον τωρα εβαλα το αυτοκολλητο και θα παω παλι την τεταρτη για υπερηχο ας ελπισουμε οτι θα εχει ανεβει!!!!

Γεια σου Ινοπάκι μου! Μπήκα με την ελπίδα να δω νέα σου γιατί είχα αγωνία και τελικά γιούπιιιιιιιιιι!!! Οχι μόνο εμφανίστηκες αλλά εχεις και καλά νέα!!! Γιατί πλέον το ενδομήτριο σου άρχισε να πηγαίνει καλύτερα! Μπράβοοοοοοοο!!! Να και τα αυτοκολλητάκια λοιπόν που σου έλεγα! Μην ανησυχείς για το πότε στα έδωσε...και εγώ τα ξεκίνησα την 10η μέρα οπότε μην ανησυχείς! Μια χαρούλα πας και αυτά θα σε βοηθήσουνε πολύ περισσότερο πιστεύω!

Στην αρχή είχα άγχος για το πώς να κάνω μπάνιο αλλά τελικά δεν τα ενοχλά τα νερό...εγώ τα βάζω στην κοιλιά κάτω από τον ομφαλό...δυο μέρες δεξιά και μετά δυο μέρες αριστερά και πάει λέγοντας! Κι εσύ τέτοιο; Η παίρνεις μεγαλύτερη δόση;

Αντε ινοπάκι μου πλησιάζεις κι εσύ! Μου φαίνεται μαζί θα είμαστε στην ξάπλα κα θα περιμένουμε πασχαλινά νέα...Ελπίζω να τα καταφέρουμε να φτάσουμε στην εμβρυομεταφορά...και θα τα καταφέρουμε! Οφείλουμε στον εαυτό μας να το πιστεύουμε ε!!! Κι εγώ φοβάμαι...και ευτυχώς που μπορώ να τα μοιραστώ όλα αυτά με άτομα που περνάνε την ίδια φάση με μένα...

Μαριρενάκι μου πώς είσαι; Κανένα συμπτωματάκι έχουμε νέα μανούλα; :D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...