Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου γλυκα!!!!!! γεια σας

Μου λειψατε παρα πολυ χαιρομαι ομως που βλεπω και διαβαζω πολυ ομορφα πραγματα.

Λοιπον θα σας παρω με την σειρα και μετα τα νεα τα δικα μου.

Marirenaki μου χαλαρωσε και απολαυσετω αλλωστε οι μερουλες περνανε γρηγορα και θα εχουμε ωραια νεα!!!!χαιρομαι πολυ μονο που σκεφτομαι οτι αναμεσα μας ειναι μια μανουλα!!!!!περιμενω νεα σου αντε και θα ανοιξουμε γρηγορα σαμπανιες το νιωθω!!!

Momentaki μου ξεκινησες μπραβο κοριτσακι μου ολλα θα πανε καλα θα το δεις η σειρα σου ειναι και μετα θα εχω δυο μανουλες διπλα μου!!!!!

Synik μου δεν πειραζει κρατα καλα να μην στεναχωριεσαι να σκεφτεσε μονο οτι την επομενη φορα θα ειναι καλητερα!!!!η μια περνει δυναμη απο την αλλη το marirenaki μας θα μας φερει γουρι!!!! παντος πιστευω οτι με την εξωσωματικη εχεις περισσοτερα ποσοστα επιτυχιας μιλα με τον γιατρο σου καλητερα.Να ξερεις οτι ειμαστε εδω να σε ακουσουμε και αν μπορουμε να βοηθησουμε γιατι οχι.

Λοιπον τωρα τα νεα τα δικα μου

Περασα ενα 3μερο χαλια μεσα στα κλαματα ολλες γυρο μου ειναι εγκυες και εγω ακομα.Το μονο που εβλεπα ηταν καροτσακια και μιλουσα για τοκετους.Οσο νανε ρε κοριτσια με χαλασε πολυ οχι γιατι θελω το κακο τον γυρο μου αλλα γιατι εγω οχι ακομα????? παντρευτηκα πρωτη και ειμαι οι μονη χωρις παιδακι!!!πιστευω να καταλαβαινετε με τη τροπο το λεω.Σημερα τελειωσα με τα χαπια οποτε πιστευω της επομενες μερες να ερθει η αναμενομενη για να ξεκινησω παλι αλλα αυτη τη φορα χωρις σχεδια και ονειρα για να μην ξανα απογοητευτω.

φιλακια πολλα σε ολες σας ειστε οι μονες που μπορω να χαιρομαι και να ελπιζω γιατι με καταλαβαινετε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Χαίρομαι που μαθαίνω νέα απο όλες σας. Εμένα με έχει τσακίσει η μέση μου δεν με χωράει ο τόπος!!!! :) αλλά κάνω υπομονή γιατί απο ότι βλέπω θα μου χρειαστεί για τους επόμενους 9 μήνες!!!!!!!! Τελικά δεν θα βγω βόλτα σήμερα περιμένω επισκέψεις και φυσικά το τρομερό με έπιασε η αλλεργία μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) φαντάζεσται τι γίνεται, χαμός, χαρτομάντηλα παντού και να προσπαθώ να μην φταρνίζομαι για να μην τα ταράζω!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

 

Μομεντ μου :) σε πόσες μέρες θα πας για μέτρηση; να πάνε όλα καλά και σύντομα να τα έχεις στην κοιλίτσα σου τα μπεμπε σου :)

 

Ινόπι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα έτσι ένιωθα και εγώ σε κάθε συνάντηση που είχα με τους γνωστούς μου και τους φίλους μου. Όλοι παντρεμένοι μετά απο μας και όλοι με τα παιδάκια τους. Είναι λογικό να νιώθεις έτσι αλλά σκέψου ότι είμαστε εδώ η μία για την άλλη με σκοπό να πετύχουμε και να κρατάμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας σύντομα :) Το να πέφτουμε λίγο δεν είναι κακό γιατί πρέπει να αλαφραίνουμε και την ψυχή μας λίγο και τα δάκρυα είναι ένας τρόπος να το πετύχουμε. Όμως η επόμενη μέρα μας βρίσκει πιο καλά και πιο δυνατές να αντιμετωπίσουμε ότι χρειαστεί. :)

 

Synik δεν έχω εμπειρία στην σπερματένγχυση αλλά καλό είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου ποιο έχει τις καλύτερες πιθανότητες. Να διαλέξεις το καλύτερο για σένα. :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Χαίρομαι που μαθαίνω νέα απο όλες σας. Εμένα με έχει τσακίσει η μέση μου δεν με χωράει ο τόπος!!!! :)αλλά κάνω υπομονή γιατί απο ότι βλέπω θα μου χρειαστεί για τους επόμενους 9 μήνες!!!!!!!! Τελικά δεν θα βγω βόλτα σήμερα περιμένω επισκέψεις και φυσικά το τρομερό με έπιασε η αλλεργία μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) φαντάζεσται τι γίνεται, χαμός, χαρτομάντηλα παντού και να προσπαθώ να μην φταρνίζομαι για να μην τα ταράζω!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

 

Πολύ μου αρέσει αυτό που διαβάζω!!!:D:D:D και φυσικά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!:D

Γεια σας μικρά μαριρενάκια!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα!!!!!! γεια σας

Μου λειψατε παρα πολυ χαιρομαι ομως που βλεπω και διαβαζω πολυ ομορφα πραγματα.

Λοιπον θα σας παρω με την σειρα και μετα τα νεα τα δικα μου.

Marirenaki μου χαλαρωσε και απολαυσετω αλλωστε οι μερουλες περνανε γρηγορα και θα εχουμε ωραια νεα!!!!χαιρομαι πολυ μονο που σκεφτομαι οτι αναμεσα μας ειναι μια μανουλα!!!!!περιμενω νεα σου αντε και θα ανοιξουμε γρηγορα σαμπανιες το νιωθω!!!

Momentaki μου ξεκινησες μπραβο κοριτσακι μου ολλα θα πανε καλα θα το δεις η σειρα σου ειναι και μετα θα εχω δυο μανουλες διπλα μου!!!!!

Synik μου δεν πειραζει κρατα καλα να μην στεναχωριεσαι να σκεφτεσε μονο οτι την επομενη φορα θα ειναι καλητερα!!!!η μια περνει δυναμη απο την αλλη το marirenaki μας θα μας φερει γουρι!!!! παντος πιστευω οτι με την εξωσωματικη εχεις περισσοτερα ποσοστα επιτυχιας μιλα με τον γιατρο σου καλητερα.Να ξερεις οτι ειμαστε εδω να σε ακουσουμε και αν μπορουμε να βοηθησουμε γιατι οχι.

Λοιπον τωρα τα νεα τα δικα μου

Περασα ενα 3μερο χαλια μεσα στα κλαματα ολλες γυρο μου ειναι εγκυες και εγω ακομα.Το μονο που εβλεπα ηταν καροτσακια και μιλουσα για τοκετους.Οσο νανε ρε κοριτσια με χαλασε πολυ οχι γιατι θελω το κακο τον γυρο μου αλλα γιατι εγω οχι ακομα????? παντρευτηκα πρωτη και ειμαι οι μονη χωρις παιδακι!!!πιστευω να καταλαβαινετε με τη τροπο το λεω.Σημερα τελειωσα με τα χαπια οποτε πιστευω της επομενες μερες να ερθει η αναμενομενη για να ξεκινησω παλι αλλα αυτη τη φορα χωρις σχεδια και ονειρα για να μην ξανα απογοητευτω.

φιλακια πολλα σε ολες σας ειστε οι μονες που μπορω να χαιρομαι και να ελπιζω γιατι με καταλαβαινετε!!!!!

 

Να και το ινοπάκι μας! Ουφ...είχα ανησυχήσει!!!

Τι λες; Μια μανούλα εγώ, μια μανούλα η μαριρέν...θα είσαι ανάμεσα σε μανούλες λες...αλλά ξέχασες το πιο σημαντικό: θα είσαι κι εσύ μανούλα!!! Και ποτέ δεν ξέρεις με ποια σειρά θα γίνει αυτό...Οπότε μην βγάζεις τον εαυτό σου έξω...μην το ξεχνάς αυτό!

Καταλαβαίνω πλήρως το συναίσθημά σου...και δεν είναι κακό...κουρασμένη είσαι και πονεμένη...λογικό δεν είναι να σου βγαίνει αυτό; Πόσες φορές το ένιωσα κι εγώ! Και μετά δώστου να νιώθω ενοχές και τύψεις και πως είμαι το χειρότερο πλάσμα στον κόσμο...Αλλά πραγματικά δεν το σκεφτόμουνα με κακία και δεν ήτανε άσχημη ζήλια...Οπότε ξέρουμε πολύ καλά τι εννοείς ινοπάκι μου...

Οσο για το τέλος...το ότι θα ξεκινήσεις χωρίς σχέδια και όνειρα για να μην απογοητεύεσαι αυτό κι αν το νιώθω το ίδιο...Αν και για να είμαι ειλικρινής μέσα μας πάντοτε υπάρχει ελπίδα και σε κάποιες στιγμές "ενθουσιασμός" και η απογοήτευση είναι αναπόφευκτη όταν΄κάτι δεν πάει καλά...

Γι αυτό κατέληξα στο να βλέπω το κάθε στάδιο...έτσι θα κάνουμε και με σένα εντάξει; Θα περιμένουμε να φεύγει κάθε στάδιο και θα χαιρόμαστε το "τώρα" ...το κάθε "σήμερα" που θα ρθει με ωραία εξέλιξη...Ετσι σιγά σιγά και με σταθερά βήματα πού θα μας πάει; Θα φτάσουμε και στο στόχο! Εννοείται πως θα είμαι εδώ να στα θυμίζω αυτά! μέχρι να με βαρεθείς!χαχαχα

Καλέ είμαστε το ακτύπητο τρίο!!!:P:p:p Η μια δίνει δύναμη στην άλλη!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να και το ινοπάκι μας! Ουφ...είχα ανησυχήσει!!!

 

Τι λες; Μια μανούλα εγώ, μια μανούλα η μαριρέν...θα είσαι ανάμεσα σε μανούλες λες...αλλά ξέχασες το πιο σημαντικό: θα είσαι κι εσύ μανούλα!!! Και ποτέ δεν ξέρεις με ποια σειρά θα γίνει αυτό...Οπότε μην βγάζεις τον εαυτό σου έξω...μην το ξεχνάς αυτό!

 

Καταλαβαίνω πλήρως το συναίσθημά σου...και δεν είναι κακό...κουρασμένη είσαι και πονεμένη...λογικό δεν είναι να σου βγαίνει αυτό; Πόσες φορές το ένιωσα κι εγώ! Και μετά δώστου να νιώθω ενοχές και τύψεις και πως είμαι το χειρότερο πλάσμα στον κόσμο...Αλλά πραγματικά δεν το σκεφτόμουνα με κακία και δεν ήτανε άσχημη ζήλια...Οπότε ξέρουμε πολύ καλά τι εννοείς ινοπάκι μου...

 

Οσο για το τέλος...το ότι θα ξεκινήσεις χωρίς σχέδια και όνειρα για να μην απογοητεύεσαι αυτό κι αν το νιώθω το ίδιο...Αν και για να είμαι ειλικρινής μέσα μας πάντοτε υπάρχει ελπίδα και σε κάποιες στιγμές "ενθουσιασμός" και η απογοήτευση είναι αναπόφευκτη όταν΄κάτι δεν πάει καλά...

 

Γι αυτό κατέληξα στο να βλέπω το κάθε στάδιο...έτσι θα κάνουμε και με σένα εντάξει; Θα περιμένουμε να φεύγει κάθε στάδιο και θα χαιρόμαστε το "τώρα" ...το κάθε "σήμερα" που θα ρθει με ωραία εξέλιξη...Ετσι σιγά σιγά και με σταθερά βήματα πού θα μας πάει; Θα φτάσουμε και στο στόχο! Εννοείται πως θα είμαι εδώ να στα θυμίζω αυτά! μέχρι να με βαρεθείς!χαχαχα

 

Καλέ είμαστε το ακτύπητο τρίο!!!:P:p:p Η μια δίνει δύναμη στην άλλη!!!:D

 

Μομεντακι μου σ ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι ετσι και να μπω και εγω στη λιστα με της μανουλες δεν ξερεις ποσο πολυ το θελω!!!!!!!

σημερα εκανε την εμφανηση της η ακατανομαστη οποτε απο αυριο παλι τα divina και ξεκιναω και εγω!!!!εσυ κανενα νεο?????

Marirenaki εισαι καλα?????οποτε μπορεις μπες να μαθουμε κανενα νεο και να μας δεινεις και γουρι:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

 

Σήμερα νιώθω λίγο πεσμένη. Δεν ξέρω γιατί, είδα κάτι χάλια όνειρα, και μόλις ξύπνησα ανακάλυψα ότι βρέχει!!!! Μια βδομάδα έμεινε για τα καλά νέα, έχω αρχίσει να δίνω θάρρος στον εαυτό μου για να νιώθω καλά!!!!!! :) Σκεφτείται κορίτσια ότι κάπου ξέθαψα ένα κέντημα που έχω για να περνάει η ώρα μου :) Ελπίζω εσείς να είστε καλά.

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μομεντακι μου σ ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι ετσι και να μπω και εγω στη λιστα με της μανουλες δεν ξερεις ποσο πολυ το θελω!!!!!!!

σημερα εκανε την εμφανηση της η ακατανομαστη οποτε απο αυριο παλι τα divina και ξεκιναω και εγω!!!!εσυ κανενα νεο?????

Marirenaki εισαι καλα?????οποτε μπορεις μπες να μαθουμε κανενα νεο και να μας δεινεις και γουρι:-P:-P:-P:-P:-P:-P

 

Iνοπάκι μου καλώς την δέκτηκες κοπέλα μου! Πόσο χαίρομαι επειδή θα ξαναξεκινήσεις πάλι και αυτό σημαίνει πως μπορούμε και πάλι να ελπίζουμε!:D Γιατί έτσι είναι....τώρα μπορούμε να ελπίζουμε! Μακάρι αυτη τη φορά να μην σταθεί τίποτα εμπόδιο στο να ολοκληρώσεις την προσπάθειά σου! Και όταν καταφέρεις με το καλό να φτάσεις στην εμβρυομεταφορά, τότε θα σου αρχίσω και τις ευχούλες για εμφύτευση! Βήμα βήμα είπαμε έτσί;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

 

Σήμερα νιώθω λίγο πεσμένη. Δεν ξέρω γιατί, είδα κάτι χάλια όνειρα, και μόλις ξύπνησα ανακάλυψα ότι βρέχει!!!! Μια βδομάδα έμεινε για τα καλά νέα, έχω αρχίσει να δίνω θάρρος στον εαυτό μου για να νιώθω καλά!!!!!! :) Σκεφτείται κορίτσια ότι κάπου ξέθαψα ένα κέντημα που έχω για να περνάει η ώρα μου :) Ελπίζω εσείς να είστε καλά.

 

Μαριρέν μου ξύπνησες πεσμένη αλλά φρόντισε να πας για ύπνο καλά....για να είσαι καλά και αύριο!:D Όσο για τα όνειρα από το άγχος είναι...και δυστυχώς έρχονται και υπονομεύουν την ψυχολογία γιατί μας πιάνουνε απροετοίμαστες...μας πιάνουνε στον ύπνο! χαχαχαχαχα

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :) :) :)

 

Ελπίζω αυτός ο μήνας να μας φέρει τα ωραιότερα νέα για όλες :)

 

Απο ότι βλέπετε σήμερα ξύπνησα με ανανεωμένη διάθεση. Βρέχει ακόμα αλλά δεν με πτοεί!!!!! :) Σκεφτόμουν το πρωί ότι σίγουρα τα μαριρενάκια θα με θεωρούν για τρελλή που μια ανεβαίνω και μια πέφτω!!! :) :)

 

Μομεντ μου κοντεύουν οι μέρες που είναι να πας στον γιατρό;

 

Ινόπι μου τι ευχάριστα είναι αυτά; Καλή αρχή σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά αυτή την φορά. Να σε ρωτήσω κάτι; Καθότι και άσχετη; τα divina είναι σαν τα cyclacur; Ποια η διαφορά τους;

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

april-fools-day-1-coloring-page.gif

 

Nα και ο Απρίλης! Καλό μας μήνα μαριρενάκι, μαριρενάκια και ινοπάκι μου!!! Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας αυτός και ένας μήνας που όλες θα θυμόμαστε ευχάριστα!!! μα πολύ ευχάριστα όμως!:D

Κι έτσι για να βοηθήσω λιγάκι, βάζω και ένα τετράφυλλο τριφύλλι! Λίγη τύχη τη χρειαζόμαστε...κακό δεν θα μας κάνει!:D

Four_Leaf_Clover_13.png

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Μαριρενάκι μου χαίρομαι που είσαι πιο ευδιάθετη σήμερα!:D΄Για θύμισε τη μέρα της χοριακής σου!!! Εχω αγωνίααααα!!!!

Όσο για μένα που ρωτάς, τη Δευτέρα θα πάω στο γιατρό...κι έχω τρελή αγωνία:rolleyes:

Ινοπάκι μου πώς είσαι; Καλή αρχή!!! Και τυχερή!!!! Και καλή πορεία ως το τέλος!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και σύντομα να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάνει καμιά από εσας εμβρυομεταφορά στην 12η μέρα του κύκλου, γιατί πήρα τηλ το γιατρό και μου είπε αρχίζει η διαδικασία από την 2η και στην 12η μέρα περίπου γίνεται η εμβρυομεταφορά...

----------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και σύντομα να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάνει καμιά από εσας εμβρυομεταφορά στην 12η μέρα του κύκλου, γιατί πήρα τηλ το γιατρό και μου είπε αρχίζει η διαδικασία από την 2η και στην 12η μέρα περίπου γίνεται η εμβρυομεταφορά...

Kαλήμέρα Stella! Καλωσόρισες στην παρέα μας! Σε ευχαριστούμε για τις ευχούλες...το ίδιο ευχόμαστε και σε σένα!!!

Οντως η διαδικασία μπορεί να ξεκινήσει τη 2η μέρα...Αλλά η 12η κάπως νωρίς μου ακούγεται...εκτός αν μιλάμε για πολύ μικρό κύκλο...Πόσων ημερών είναι τα κατεψυγμένα εμβρυάκια;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!

 

Τι κάνετε; Εγώ μια χαρά είμαι σήμερα, χτες το βράδυ είχαμε βγει βολτούλα και αναθάρεψα :) Έφτιαξε η διάθεση μου γέλασα με την ψυχή μου αν και λίγο προσεχτηκα γιατί δεν ήθελα να τα ταράζω αλλά μου έκανε καλό μου φαίνεται. :) :)

 

Μόμεντ μου τι κάνεις; Άντε με το καλό να έρθει η Δευτέρα και να έχεις πολύ ωραία αποτελέσματα και εμείς θα περιμένουμε εδώ να μοιραστούμε την χαρά σου :) Εγώ γλυκιά μου την πέμπτη θα πάω για χοριακή και ελπίζω με τα καλύτερα νέα!!!!! :) :)

 

Ινόπι μου τί κάνεις; Εσύ πότε με το καλό θα πάς στον γιατρό; Αντε κοπέλα μου όλα καλά να πάνε αυτή την φορά :)

 

Stellasss καλως ήρθες, μήπως ο γιατρός σου εννοούσε ότι θα σε δει την 12η μέρα για υπέρηχο και μετά θα βγάλουν τα μικρούλια; Εγώ ξεκίνησα την 1η μέρα και την 12η πήγα για υπέρηχο και αφού είχα πολύ καλό ενδομήτριο τα βγάλανε και τα πήρα την 14η μέρα. Μήπως κάτι τέτοιο εννοούσε ο γιατρός σου; Με τι ξεκινάς χάπια ξεκινάς εσύ;

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μαριρενάκι μου! Γεια σας μαριρενάκια!!!:D

Χαίρομαι που σου αρέσουνε οι εικονίτσες που βάζω...προσπαθώ να κάνω βλέπεις λιγότερη "ψυχρή" την επικοινωνία μέσα από την οθόνη! Οσο για το τετράφυλο τριφύλι μακάρι να σου φέρει τύχη! Ετσι δεν λένε; Πως είναι καλό γούρι! Ε λοιπόν! Περιμένω να μας το αποδείξει!!!χαχαχαχαχα

Κάνω search μέσα στην google εκεί που είναι οι είκόνες και κάνω copy paste και τσουπ! Εμφανίζονται εδώψ!:D

Την Πέμπτη η χοριακή; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Πλησιάζει!!!

Calendar.jpg

3 ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Ινοπάκι μου ξέρω πως ίσως να μην θες να μπαίνεις να "ανακοινώνεις" οτιδήποτε ...και πως ίσως σου βγαίνει να πηγαίνεις πιο "μαζεμένη" αυτή τη φορά....Απλα΄να ξέρεις πως σου στέλνουμε΄οόόόλη τη θετική μας ενέργεια και όλες μας οι ευχές και προσευχές είναι μαζί σου....για να προχωρήσει η διαδικασία χωρίς εμπόδια!!!!

Θα περιμένουμε νέα σου από το γιατρό...

Είμαστε εδώ εντάξει;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Kαλήμέρα Stella! Καλωσόρισες στην παρέα μας! Σε ευχαριστούμε για τις ευχούλες...το ίδιο ευχόμαστε και σε σένα!!!

 

Οντως η διαδικασία μπορεί να ξεκινήσει τη 2η μέρα...Αλλά η 12η κάπως νωρίς μου ακούγεται...εκτός αν μιλάμε για πολύ μικρό κύκλο...Πόσων ημερών είναι τα κατεψυγμένα εμβρυάκια;

είναι τριών ημερών, όχι βλαστοκύστες

άσε να ρωτήσω καλύτερα όταν επισκεφτώ τον γιατρό για υπέρηχο

φιλάκια

----------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!! :)

 

Τι κάνετε; εγώ ήσυχα το έριξα έξω το σαββατοκύριακο και τώρα πάλι μέσα και υπομονή μέχρι την πέμπτη :) :) Κοντέυω να αδειάσω το ψυγείο και το ντουλάπι με τα τρόφιμα, έχει τρομάξει το μάτι του άντρα μου!!!! :)

 

Μόμεντ μου καλά αποτελέσματα σήμερα στον γιατρό. :)

 

Ινόπι μου να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε και σε έχουμε στις προσευχές μας και στις θετικές σκέψεις μας. :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Stellasss Καλημέρα, τα εμβρυάκια σου είναι 3 ημερών μάλλον τώρα στην απόψυξη όταν τα βγάλουν για να τα τοποθετήσουν θα είναι μεγάλύτερα. Καλά κάνεις που θα ρωτήσεις για να είσαι σίγουρη και να μην έχεις ανησυχίες. Περιμένουμε νέα σου. :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όόόόόόλεεεεςςς!!!

 

Μαριρέν μου μεθαύριο θα ξέρουμε!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιι!!! Μία και απόψε λοιπόν!!! Αχ έχω τρελή αγωνία λέμεεεεεεεεεεεε!!!!:D Πώς είσαι σήμερα;

 

Μπήκα στα πετακτά απ τη δουλέιά να πω μια καλημέρα!!! Θα τα πούμε μετά!!!

 

Ινοπάκι μου καλημέρα και σε σένα..Ελπίζωνα εμφανιστείς σύντομα και με όμορφα νέα!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

 

Ελπίζω να έχετε μια καλή μέρα. Εγώ είμαι στην αναμονή και αυτές οι δύο μέρες θα περάσουν πολύ αργά και βασανιστηκάααααααααααα!!! :) :) Δεν ξέρω είμαι μια πάνω και μια κάτω. Με έχουν πιάσει και κάτι τσιμπήματα χαμηλά που δεν ξέρω πως να ερμηνέυσω!!!! :) :) Θα το σκέφτομαι θετικά όταν δεν πέφτω γιατί κάνω και κάτι περίεργες βουτιές και πάει το δάκρυ κορόμηλο!! Έχουν φρικάρει οι ορμόνες μου και σε λίγο θα αρχίσω να δαγκώνω κόσμο!!!! :) :) Τι να πω. Μάλλον όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα ηρεμήσω :) :)

 

Μόμεντ και ινόπι μου όλα καλά να πάνε κοπέλες μου :) :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα καλημερα!!!!!!!

ειμαι καλα!!!! προς το παρον το εχω παρει λιγο χαλαρα το θεμα σε σχεση με την προιγουμενη φορα!!!!!!ισως γιατι απογοητευτικα παρα πολυ και φοβαμαι μην παθω παλι τα ιδια θα δειξει!!!!!την παρασκευη θα παω για τον πρωτο υπερηχο για να δουμε τι καναμε???αν και υπολογιζω οτι θα ειναι ακομα μικρο το ενδομητριο λογο της χαμηλης δοσεις που περνω.

Momentaki μου πως τα πας εσυ σε τι σταδιο εισαι???

Μariren μου περασανε οι μερες θα εχουμε συντομα νεα εχω μεγαλη αγωνια και σε σκεφτομαι καθε μερα να σκεφτεσαι θετικα και ολλα καλα θα πανε.Αντε και σειρα εχει μετα το momentaki μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...