Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχω πρόβλημα με το ρούτερ κι έχω μείνει χωρίς internet εδώ και μια βδομάδα!! Σήμερα είμαι στο πατρικό μου και γι'αυτό βρήκα την ευκαιρία να σας γράψω. Εγώ και το ενός εκατοστού εμβρυάκι μου ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλες τις ωοληψίες τις μεταφορές και τις χοριακές!! Μαρινάκι αύριο πας κι εσύ να τα δεις τα νινάκια σου καλά δεν θυμάμαι? Φιλιά girls ελπίζω το συντομότερο να αποκατασταθεί η βλάβη γιατί έχω πήξει στο σπίτι όλη μέρα μόνη!

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Χθες Τετάρτη ήταν η ωοληψια, πήραν 12 ωάρια, τα 10 ήταν ώριμα και σήμερα με πήραν τηλ. ότι γονιμοποιήθηκαν και τα 10! Θα περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα για να εμφυτευθούν σε φάση βλαστοκύστης τα καλύτερα! Δευτέρα 13/12 το τεστ! gtheo και καιτη77, καλή επιτυχία σας εύχομαι! kassianh74 , πότε με το καλο πας για υπέρηχο, δε θυμάμαι?

 

Tι τέλεια νέα είναι αυτά myrval! Αντε και μεθαύριο θα παραλάβεις τα μωράκια σου! Με το καλό!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Χθες Τετάρτη ήταν η ωοληψια, πήραν 12 ωάρια, τα 10 ήταν ώριμα και σήμερα με πήραν τηλ. ότι γονιμοποιήθηκαν και τα 10! Θα περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα για να εμφυτευθούν σε φάση βλαστοκύστης τα καλύτερα! Δευτέρα 13/12 το τεστ! gtheo και καιτη77, καλή επιτυχία σας εύχομαι! kassianh74 , πότε με το καλο πας για υπέρηχο, δε θυμάμαι?

 

Καλή επιτυχία στα βλαστάρια σου myrval!!!

 

Εγώ πάω για υπέρηχο την Τρίτη ... Η αγωνία πριν από κάθε εξέταση είναι νομίζω ίδια :roll:. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά μέσα στην κοιλίτσα μου ...

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα νεα εχουν ως εξης την παρασκευη παω για ωοληψια και αν ολα πανε καλα την δευτερα ευμβριομεταφορα αντε καλα να πανε ολα με την βοηθεια του θεου ευχομαι θα εχετε νεα μου

συντομα φιλια σε ολες και καλη επιτυχια μας !!!!!!

 

Όλα θα πάνε καλά gtheo και Καιτη77!!! Περιμένουμε νέα σας!

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχω πρόβλημα με το ρούτερ κι έχω μείνει χωρίς internet εδώ και μια βδομάδα!! Σήμερα είμαι στο πατρικό μου και γι'αυτό βρήκα την ευκαιρία να σας γράψω. Εγώ και το ενός εκατοστού εμβρυάκι μου ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλες τις ωοληψίες τις μεταφορές και τις χοριακές!! Μαρινάκι αύριο πας κι εσύ να τα δεις τα νινάκια σου καλά δεν θυμάμαι? Φιλιά girls ελπίζω το συντομότερο να αποκατασταθεί η βλάβη γιατί έχω πήξει στο σπίτι όλη μέρα μόνη!

 

αντε βρε φωτεινουλα σε συχωρουμε μια και εχεις να μας πεις καλα νεα και σε ειχα εννοια γιατι δεν γραφεις :wink:

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα τα δικα μου νεα ειναι οτι εχθες πηγα για ωοληψια και μου πηραν 10 ωοαρια σημερα εμαθα οτι καταφεραν να γονιμοποιηθουν τα 6 την δευτερα θα μου πουν ποτε θα παω για μεταφορα μαλλον τεταρτη η πεμπτη λογο οτι θα γινει η εξεταση για την χρωσωματικη που σας εχω πει εγω παντος ειμαι χαρουμενη για την συγκεκριμενη μερα λογο οτι ειναι η παραμονη της αγιας Αννης η ανημερα και αυτο με κανει να νιωθω μια ασφαλεια οτι θα κανει το θαυμα της

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Χθες Τετάρτη ήταν η ωοληψια, πήραν 12 ωάρια, τα 10 ήταν ώριμα και σήμερα με πήραν τηλ. ότι γονιμοποιήθηκαν και τα 10! Θα περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα για να εμφυτευθούν σε φάση βλαστοκύστης τα καλύτερα! Δευτέρα 13/12 το τεστ! gtheo και καιτη77, καλή επιτυχία σας εύχομαι! kassianh74 , πότε με το καλο πας για υπέρηχο, δε θυμάμαι?

 

σε ευχαριστω καλη γονιμοποιηση κουκλα ευχομαι φετος να παρουμε ολες δωρο απο τον αι βασιλη το δωρο της ζωη μας τα μωρακια μας :P:p:p

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χτες Σάββατο ήταν η 3η μέρα για τα εμβρυάκια μας και μας είπαν ότι τα 6 από τα 10 έχουν προχωρήσει τέλεια με 8 κύτταρα. Δευτέρα στις 13.00 θα πάω να μου βάλουν ελπίζω 2 βλαστοκυστούλες! Καλή επιτυχία και σε σένα gtheo και σε σένα kassianh74 να ακούσουμε καλά νέα από τον υπέρηχό σου! φιλιά σε όλες! Υ.Γ. Τη Δευτέρα που έχω την εμβρυομεταφορά είναι του Αγ. Νικολάου, έχει γεννέθλια η μανούλα μου και Αγ. Νικόλαος ήταν η εκκλησία που παντρεύτηκα! Τυχαίο..., δε νομίζω!:-P

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Χτες Σάββατο ήταν η 3η μέρα για τα εμβρυάκια μας και μας είπαν ότι τα 6 από τα 10 έχουν προχωρήσει τέλεια με 8 κύτταρα. Δευτέρα στις 13.00 θα πάω να μου βάλουν ελπίζω 2 βλαστοκυστούλες! Καλή επιτυχία και σε σένα gtheo και σε σένα kassianh74 να ακούσουμε καλά νέα από τον υπέρηχό σου! φιλιά σε όλες! Υ.Γ. Τη Δευτέρα που έχω την εμβρυομεταφορά είναι του Αγ. Νικολάου, έχει γεννέθλια η μανούλα μου και Αγ. Νικόλαος ήταν η εκκλησία που παντρεύτηκα! Τυχαίο..., δε νομίζω!:-P

 

Καλή επιτυχία Myrval!!! Τίποτα στη ζωή δεν είναι τυχαίο, απλά χρειάζεται πολύς χρόνος και σοφία για να διαπιστώσουμε τον λόγο που συνέβη, ή να ερμηνεύουμε τα σημάδια που μας παρουσιάζονται στη ζωή μας.

 

Άντε να σου πάνε καλά και να έχουμε όλα μας τα παιδάκια μας σε κοντινές ηλικίες (τα δικά μου είναι 3χρ. και 5 μηνών).

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δύο βλαστοκυστούλες γυρισαν σπιτι μαζί μας κ άλλες 2 μαζί με 2 εμβρυάκια οχι και τόσο τέλεια μπήκαν στην κατάψυξη! Είμαι ξάπλα και ελπίζω ολα να πάνε καλά! 14/12 το τεστ τελικά! καλό βράδυ σε όλες...

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δύο βλαστοκυστούλες γυρισαν σπιτι μαζί μας κ άλλες 2 μαζί με 2 εμβρυάκια οχι και τόσο τέλεια μπήκαν στην κατάψυξη! Είμαι ξάπλα και ελπίζω ολα να πάνε καλά! 14/12 το τεστ τελικά! καλό βράδυ σε όλες...

 

σου εύχομαι κοριτσάκι μου να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες!!!! να σε βοηθήσει η Παναγίτσα μας να γίνεις μανούλα και μεθαύριο που είναι της Αγίας Άννας θα ανάψω ένα κεράκι να σε βοηθήσει η χάρη Της!

Μαργαρίτα

Link to comment
Share on other sites

Δύο βλαστοκυστούλες γυρισαν σπιτι μαζί μας κ άλλες 2 μαζί με 2 εμβρυάκια οχι και τόσο τέλεια μπήκαν στην κατάψυξη! Είμαι ξάπλα και ελπίζω ολα να πάνε καλά! 14/12 το τεστ τελικά! καλό βράδυ σε όλες...

 

Καλώς τα δέκτηκες τα δυο σου εμβρυάκια myrval μου! Ο Θεούλης και η Παναγίτσα να είναι μαζί σου κοπέλα μου! Στην πορεία εδώ θα είμαστε μαζί σου να σου κάνουμε παρέα ε!!! Αντε με το καλό και στις 14 του μήνα να είναι η ομορφότερη μέρα της ζωής σου!!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Δύο βλαστοκυστούλες γυρισαν σπιτι μαζί μας κ άλλες 2 μαζί με 2 εμβρυάκια οχι και τόσο τέλεια μπήκαν στην κατάψυξη! Είμαι ξάπλα και ελπίζω ολα να πάνε καλά! 14/12 το τεστ τελικά! καλό βράδυ σε όλες...

 

και εκει να μεινουν μεσα στην ζεστασια και την αγαπη της μαμα τους ολα να πανε καλα εγω τεταρτη παω να μου τι εγινε με την βιοψια και αν μπορω να παρω καποιο μαζι μου:-):-)

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

kassianh74, moments, gtheo και Μαργαρώ, σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου, μακάρι να πιάσουν οι ευχούλες σας κ να κρατηθεί τουλάχιστον το 1 εμβρυάκι μου! Θα σας έχω ενήμερες! Αχ, πόσο μακριά είναι η επόμενη Τρίτη :confused:?

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Η Παναγίτσα μας ευλόγησε και τα 2 μικροσκοπικά πλασματάκια που μεγαλώνουν στη μήτρα μου! Ελπίζω να με οπλήσει με τη δύναμη να φανώ άξια και να τα καταφέρω ως το τέλος και σε τούτη την εγκυμοσύνη. Έχω εξάλλου και τα παιδάκια μου να με βοηθάνε ...

 

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια. Myrval, και gtheo εύχομαι σύντομα να τα λέμε ως διδυμοεγκυούλες ...

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΩΑΡΙΑ

 

Δεν βλέπω πότε έστειλες το μύνημα και αν σε ενδιαφέρει πλέον

η απάντηση. εγώ έχω κάνει εξωσωματική με κατεψυγμένα χωρίς αποτέλεσμα αλλά απο ότι γνωρίζω έχεις ακριβώς τις ίδιες πιθανότητες

με την εξωσωματική χωρίς τα κατεψυγμένα.

σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα να έχεις μωράκι στην αγκαλιά σου.

Link to comment
Share on other sites

kassianh74, moments, gtheo και Μαργαρώ, σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου, μακάρι να πιάσουν οι ευχούλες σας κ να κρατηθεί τουλάχιστον το 1 εμβρυάκι μου! Θα σας έχω ενήμερες! Αχ, πόσο μακριά είναι η επόμενη Τρίτη :confused:?

 

Κατακρίβειαν δεν είναι πολύ μακριά!!! Μόλις...6 και απόψε!!!! Αντε πλησιάζουμεεεεε!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Η Παναγίτσα μας ευλόγησε και τα 2 μικροσκοπικά πλασματάκια που μεγαλώνουν στη μήτρα μου! Ελπίζω να με οπλήσει με τη δύναμη να φανώ άξια και να τα καταφέρω ως το τέλος και σε τούτη την εγκυμοσύνη. Έχω εξάλλου και τα παιδάκια μου να με βοηθάνε ...

 

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια. Myrval, και gtheo εύχομαι σύντομα να τα λέμε ως διδυμοεγκυούλες ...

 

Αχ θέλω κι εγώ μια τέτοια ευχούλα!!!!;)

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

αχ αντε να ξημερωση να παω να δω ποια και ποσα ειναι καλα τα καμαρια μου να τα παρω μαζι μου να τους δωσω την θαλπωρη μου μεσα απο την ψυχη μου και ολα να πανε καλα μεχρι της 17/12 που θα μαθουμε αν ολα πηγαν κατευχην με την βοηθεια της παναγια

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ θέλω κι εγώ μια τέτοια ευχούλα!!!!;)

 

Εύχομαι να είσαι πολύ σύντομα διδυμοεγκυούλα στην παρέα μας...

 

Εγώ μετά το χθεσινό νέο έχω αγωθεί πολύ ... Ελπίζω να σταθώ άξια σωματικά και ψυχικά να ανταπεξέλθω και σε δεύτερη δίδυμη κύηση αλλά και σε ανατροφή διδύμων για 2η φορά. Φοβάμαι όμως για τις αντοχές μου ... δε θέλω να στερήσω και το χρόνο που χρειάζονται από εμένα τα παιδάκια μου (τα "μεγάλα") ...

 

Ελπίζω ο Θεός να είναι γεναιόδωρος σε όλες σας. Είναι υπέροχο να γίνεσαι μάνα, είναι πολλαπλάσια η χαρά όταν αποκτάς δίδυμα, αλλά και η ευθύνη και το άγχος και η κούραση και οι αγωνίες ... και αυτά είναι μεγάλα.

 

Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι τις δυσκολίες, που ποτέ δε με ενδιέφεραν στην προηγούμενη αγκυμοσύνη, ούτε και όταν μεγάλωνα τα παιδάκια μου. Σίγουρα όμως όταν αρχίσουν να κάνουν πιο έντονα την παρουσία του μέσα μου, και μετά, όταν με τη βοήθεια του Θεού γεννηθούν τα πάρω στην αγκαλιά μου ... τότε όλα αυτά θα μοιάζουν ξανά ασήμαντα ...

 

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια!

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αντε να ξημερωση να παω να δω ποια και ποσα ειναι καλα τα καμαρια μου να τα παρω μαζι μου να τους δωσω την θαλπωρη μου μεσα απο την ψυχη μου και ολα να πανε καλα μεχρι της 17/12 που θα μαθουμε αν ολα πηγαν κατευχην με την βοηθεια της παναγια

gtheo, πες μας τα νέα σου ... περιμένουμε ...

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα εμενα τα νεα μου εχουν ως εξης εχθες μας ενημερωσαν οτι απο τα 7 εμβρυακια μου ΥΣ ειχε γονοιμοποιηθη αλλο ενα απο την παρασκευη μεχρι την δευτερα τα 3 ειχαν καποια χρωσωματικη αν.μας εμειναν 4 λυπον που ειχαν διαιρεθη τα 3 απο αυτα σε 8 κυταρα και το 1 σε 10 τελικα πηρα τα 3 αγγελουδια μου και εμεινε ενα μοναχουλη του στο εργαστηριο στην καταψυξη αυτα. τωρα που περασαν τα δυσκολα αρχιζει η αναμονη εγω παντος προσευχομαι στην αγια Αννα να κανει το θαυμα της και στις 17/12 να μαθω οτι τα μωρακια μου ειναι καλα....

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα εμενα τα νεα μου εχουν ως εξης εχθες μας ενημερωσαν οτι απο τα 7 εμβρυακια μου ΥΣ ειχε γονοιμοποιηθη αλλο ενα απο την παρασκευη μεχρι την δευτερα τα 3 ειχαν καποια χρωσωματικη αν.μας εμειναν 4 λυπον που ειχαν διαιρεθη τα 3 απο αυτα σε 8 κυταρα και το 1 σε 10 τελικα πηρα τα 3 αγγελουδια μου και εμεινε ενα μοναχουλη του στο εργαστηριο στην καταψυξη αυτα. τωρα που περασαν τα δυσκολα αρχιζει η αναμονη εγω παντος προσευχομαι στην αγια Αννα να κανει το θαυμα της και στις 17/12 να μαθω οτι τα μωρακια μου ειναι καλα....

 

Χαίρομαι πολύ gtheo. Η Παναγία μας και η Αγία Άννα και όλοι οι Άγιοι να είναι μαζί σου. Και εύχομαι σε 2-3 βδομάδες να αρχίσεις να νιώθεις τόσο χάλια όσο εγώ ... ανακάτεμα στο στομάχι, ζαλάδες, αδυναμία ... Μη μου πεις πως αυτό δε σου ακούγεται σαν πολύ ωραία ευχή...

 

Εμένα οι ορμόνες με έχουν κάνει να μη βλέπω τίποτα ασιόδοξα ... φοβάμαι πως δε θα ανταπεξέλθω στις νέες μου υποχρεώσεις ... πως θα στερήσω χρόνο από τα παιδάκια μου ... πως δε θα τα καταφέρω το 1ο τρίμηνο που είμαι ... "να με κλάινε οι ρέγγες" ...

γενικώς φοβάμαι και μελαγχολώ με τα πάντα ...

 

Φάε κάτι παραπάνω τώρα που μπορείς να έχεις δυνάμεις για αργότερα. Θα περιμένω νέα σου! Φιλιά στα εμβρυάκια σου!

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ gtheo. Η Παναγία μας και η Αγία Άννα και όλοι οι Άγιοι να είναι μαζί σου. Και εύχομαι σε 2-3 βδομάδες να αρχίσεις να νιώθεις τόσο χάλια όσο εγώ ... ανακάτεμα στο στομάχι, ζαλάδες, αδυναμία ... Μη μου πεις πως αυτό δε σου ακούγεται σαν πολύ ωραία ευχή...

 

Εμένα οι ορμόνες με έχουν κάνει να μη βλέπω τίποτα ασιόδοξα ... φοβάμαι πως δε θα ανταπεξέλθω στις νέες μου υποχρεώσεις ... πως θα στερήσω χρόνο από τα παιδάκια μου ... πως δε θα τα καταφέρω το 1ο τρίμηνο που είμαι ... "να με κλάινε οι ρέγγες" ...

γενικώς φοβάμαι και μελαγχολώ με τα πάντα ...

 

Φάε κάτι παραπάνω τώρα που μπορείς να έχεις δυνάμεις για αργότερα. Θα περιμένω νέα σου! Φιλιά στα εμβρυάκια σου!

 

ε συγνωμη μηπως ειδατε την κασσιανη ???? αχ μωρε εσυ που δεινεις κουραγιο σε ολες μας καταρχας ξερεις οτι εχεις κανει το σωστο και αφου ο καλος θεουλης σε ευλογισε να κανεις αλλα 2 αγγελουδια θα σου δωσει και δυναμη να τα καταφερεις πολυ θα ηθελα να ημουν στη θεση βρε κουτο θα εισαι και πολυτεκνη και θα περνεις και το εξερετικα μεγαλο επιδομα χα χα παντος κασσιανη και εγω δεν θα το αφησω το αγγελακι μου στα αζητητα οτι και να γινει τωρα μετα αδερφακια του εγω εχθες που φευγαμε απο την μοναδα το σκεφτομουν και αυτο :cry::cry: Σε ευχαριστω για τις ευχες σου Α και κατι τελευταιο ο θεος μας δεινει οσα μπορουμε να αντεξουμε και εμεις ειμαστε πολυ δυνατες με τον αγωνα που εχουμε δωσει και ισως χρειαστει να ξαναδωσουμε

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ gtheo. Η Παναγία μας και η Αγία Άννα και όλοι οι Άγιοι να είναι μαζί σου. Και εύχομαι σε 2-3 βδομάδες να αρχίσεις να νιώθεις τόσο χάλια όσο εγώ ... ανακάτεμα στο στομάχι, ζαλάδες, αδυναμία ... Μη μου πεις πως αυτό δε σου ακούγεται σαν πολύ ωραία ευχή...

 

Εμένα οι ορμόνες με έχουν κάνει να μη βλέπω τίποτα ασιόδοξα ... φοβάμαι πως δε θα ανταπεξέλθω στις νέες μου υποχρεώσεις ... πως θα στερήσω χρόνο από τα παιδάκια μου ... πως δε θα τα καταφέρω το 1ο τρίμηνο που είμαι ... "να με κλάινε οι ρέγγες" ...

γενικώς φοβάμαι και μελαγχολώ με τα πάντα ...

 

Φάε κάτι παραπάνω τώρα που μπορείς να έχεις δυνάμεις για αργότερα. Θα περιμένω νέα σου! Φιλιά στα εμβρυάκια σου!

 

kassianh μου να ηξερες μονο ποσες κοπελες θα ηθελαν να ναι στην θεση σου....!!!! οπως λες κ εσυ για ολα φταινε οι ορμονες κ εκει αποδιδεται η μελαγχολια που νιωθεις!!! ολα θα πανε εξισου καλα με την προηγουμενη φορα κ θα γινεις μια καταπληκτικη πολυτεκνη μανουλα!!!!

να σκεφτεσαι οτι τα παιδακια σου θα εχουν αδερφακια να στηριζονται στην ζωη τους..ο μεγαλυτερος θησαυρος!!!

αφου κ εγω που ειμαι μολις 2 μηνων απο τωρα κρυφα κρυφα κ μεσα μου σχεδιαζω ποτε θα ξανακανω εξωσωμ...πρωτα ο θεος βεβαια να μας πανε τωρα ολα καλα! απλα θελω να σου πω ποσο σημαντικο θεωρω να εχει το παιδακι μου αδερφακι/α...ευχομαι να σταθω τοοοοσοοοο τυχερη οσο κ εσυ!!!

αααα θα δικαιουστε κ ταξι νομιζω..χαχαχαχαχα!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...