Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

αχ...ενα παρομοιο ειχαμε δει στη Μαργαριτα Καζη για την κορη μου, αλλα τελικα οι νονες διαλεξαν αλλο...σου ευχομαι ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΟ!!! με το καλο κ στο ΝΥΦΙΚΟ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

www.an-agapas.gr

τα αγόρασα όλα σχεδόν από έδώ

πολύ καλή εξυπηρέτηση και γρήγορη παράδοση στο σπίτι

είχα ως θέμα το ροζ πουά κιεκεί βρήκα τα πάντα (εκτός από την μπομπονιέρα που την έκανα μόνη μου)

what is meant to be will be

Link to comment
Share on other sites

Καλέ κορίτσια, μόνο σε μένα δεν εμφανίζονται οι φωτογραφίες από τις περισσότερες μπουμπουνιέρες στο site του Ναρλή;

Εδώ και καιρό, από τότε που αναβάθμισε το σάιτ του, δε φαίνονται πολλές εικόνες. Φαντάζομαι ισχύει σε όλους αυτό! Κρίμα, και είχε ωραίες μπομπονιέρες!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως,αν τους μιλήσετε τηλεφωνικά,μπορούν να σας στείλουν τον κατάλογο με όλες τις μπομπονιέρες σε μορφή αρχείου?Μπορεί να έχουν λόγο που το έκαναν έτσι,πολλά καταστήματα δεν έχουν στα sites τους όλα τα προϊόντα,γιατί φοβούνται τις αντιγραφές.Μπορεί και αυτοί να μην θέλουν να φαίνονται οι χαμηλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!αυτο που εχω να προτεινω εγω μιας και οι καιροι ειναι δυσκολοι ειναι ενα γωνιακο μαγαζακι στον κορυδαλλο,κατω απο την πλατεια ελευθεριας,στην οδο αθηνας οπου η κοπελα απο προσκλητηρια και μπομπονιερες σου φτιαχνει σχεδον οτι θες (μπορεις να επιλεξεις απο περιοδικο) σε σχετικα πολυ χαμηλοτερες τιμες.Τουλαχιστον αυτο εκανα εγω για τον γιο μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.Ξεκινησα απο παλαιο φαληρο(δεν θυμαμαι τωρα το ονομα) εφθασα μεχρι το an agapas για να καταληξω στη γειτονια μου!!Μου αρεσε ομως η βαπτιση του παιδιου μου!αντε με το καλο!ειναι πολυ ωραιο συναισθημα!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για να φιλοσοφήσουμε και λίγο, μιας και τα μωρά κοιμούνται (ελπίζω ολονών μας) από την μία με έχει πιάσει η τσιγκουνιά-μιζέρια-κρίση και δεν θέλω να ξοδέψω πολλά σε "αναλώσιμα" αντικείμενα που στις περισσότερες των περιπτώσεων έστω και μετά από χρόνια θα καταλήξουν στον κάλαθο των αχρήστων. Από την άλλη με πιάνει το μαμαδίστικο και θέλω η βάπτιση να είναι χαριτωμένη, με θέμα και τα σχετικά, ώστε εκτός των άλλων μη κατηγορηθώ μετά από χρόνια για διακρίσεις (μεταξύ των θυγατέρων μου).

Σημειώνω οτι ακόμα είμαι στο ιντερνετικό ψάξιμο. Πιθανότατα όταν θα βγω για τις βόλτες μου θα καταλήξω σε κάποιο από τα δύο.

1ciWp3.pngnEMKp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας, ψαχνω να βρω κουτακι με σχεδιο μπαλα ποδοσφαιρου για να βαλουμε μεσα το θρησκευτικο σταυρο γνωριζει καμια κοπελα που μπορω να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας, ψαχνω να βρω κουτακι με σχεδιο μπαλα ποδοσφαιρου για να βαλουμε μεσα το θρησκευτικο σταυρο γνωριζει καμια κοπελα που μπορω να το βρω?

 

 

Σε κάτι μαγαζιά με είδη συσκευασίας που ψώνιζα παλιότερα είχαν τέτοια βελούδινα κουτάκια σε διάφορα σχέδια,αλλά μπάλα ποδοσφαίρου δεν νομίζω να βρεις.Θυμάμαι κάτι σε καπελάκι,καρότσι,καρδιά,μέλισσα,τέτοια σχέδια.Και στα κοσμηματοπωλεία έχουν να σου δώσουν,όταν παίρνεις κάτι για μωρό.

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να βρεις ένα σουέντ κουτάκι και να το διακοσμήσεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας, ψαχνω να βρω κουτακι με σχεδιο μπαλα ποδοσφαιρου για να βαλουμε μεσα το θρησκευτικο σταυρο γνωριζει καμια κοπελα που μπορω να το βρω?

Σαντυ, βρήκα αυτό το κουτάκι μπάλα στο ebay, αλλά το εσωτερικό του δεν έιναι για σταυρό, μόνο αν βάλεις κανένα μαξιλαράκι μέσα και κρεμαστεί κάπως:?.

http://cgi.ebay.co.uk/Novelty-Red-white-Football-Jewellery-box-Brand-New-/230337532652

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ, βρήκα αυτό το κουτάκι μπάλα στο ebay, αλλά το εσωτερικό του δεν έιναι για σταυρό, μόνο αν βάλεις κανένα μαξιλαράκι μέσα και κρεμαστεί κάπως:?.

http://cgi.ebay.co.uk/Novelty-Red-white-Football-Jewellery-box-Brand-New-/230337532652

 

Εισαι φοβερη χιλια ευχαριστω δεν εχω λογια!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι φοβερη χιλια ευχαριστω δεν εχω λογια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου αρέσει?? Το έχει και σε άλλα χρώματα. Εδώ δε βρήκα τίποτα, μόνο στο ebay. Και πώς θα το κάνεις μέσα:-P??

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελίωσε η βάπτιση να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένη με τις μπομπονιέρες του www.apack.gr !! Και καλές τιμές, και ευγενικοί!!!Και έχουν αρκετά μεγάλη ποικιλία για πολλά θέματα!

Επιπλέον, συνιστώ ανεπιφύλακτα τα ef amore!! Καταπληκτική δουλειά, και πολύ καλές τιμές, και πάνω απ όλα πολύ ευγενικοί! τους εμπιστευτήκαμε στα προσκλητήρια, το φορεματάκι της μικρής και το πακέτο της νονας, και κάποια είδη διακόσμησης που τελικά μας κάνανε δώρο!!όλοι μείνανε εντυπωσιασμένοι!!!Για όποια ενδιαφέρεται οι σελίδες είναι http://efamore.com/ και http://www.facebook.com/Ef.amore

Κορίτσια πραγματικά ευχαριστώ όλες όσες ασχοληθήκατε μαζί μου αλλά και όχι μόνο καθώς εδώ μέσα βρήκα άπλετες πηγές και πληροφορίες! Να είστε καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

ναι, περίπου! ευχαριστώ! μήπως έχεις δει σε κανένα μαγαζι εδώ; (κι εγώ στο ebay έψαχνα αλλά προτιμώ να δω απο κοντα αυτό που θα αγοράσω, μια και δεν πρόκειται για 1 κομμάτι!!!!)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν τα εχω δει πουθενα εδω. παντως κι εγω απο το ebay πηρα πολλα πραγματα για τη βαφτιση της κορης μου.

 

εγω δε τα περισσοτερα...προχτες μου ηρθαν και οι τελευταιες μου παραγγελιες και μπορω να πω οτι ειμαι σουπερ ικανοποιημενη, ουτε ετρεχα σαν την τρελη αριστερα δεξια και μου ηρθε παμφθηνα σε σχεση με τις τιμες εδω....

 

ασχετο...Κορνηλια μου τωρα ειδα οτι ειμαστε με την αδελφη σου γειτονισσες-ωρες ωρες αργω υπερβολικα..το ξερω...-...λες να εχουμε συναντηθει και να μην το ξερω??ειναι μια σταλια ο κοσμος τελικα....

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρα πολυ πιθανο να εχετε συναντηθει, ειδικα το καλοκαιρι σε καμμια παραλια. εσυ Μαραθωνα δεν ειπες οτι μενεις;

 

oh yes!!μαραθωνα μενω μετα απο πολλα χρονια στα πατησια....γουει λαβ μαραθωνας...

αα παρεπιμπτοντως το θεμα μου ειναι δεινοσαυρακι, ε???αν πεσει το ματι σου το εμπειρο σε κατι παρεμφερες το λεω...-ααα και σου χρωστω μεγαλω ευχαριστω, διοτι και με την προτροπη σου, φτιαχνω εκεινο το τσοχινο δεινοσαυρακι για προσκλητηριο, αν θυμασαι και βγαινει πολυ χαριτωμενο και μπεμπε, σε ευχαριστω κοπελα μου!!!- εμαι παντελως ασχετη με την αναρτηση φωτο και οσες φορες το εχω επιχειρησει κανω πατατα, ειδαλλως θα εβαζα μια φωτο...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν τα εχω δει πουθενα εδω. παντως κι εγω απο το ebay πηρα πολλα πραγματα για τη βαφτιση της κορης μου.

 

εγώ έχω βρει εδώ μόνο ένα, το οποίο είναι κανονικότατο μπρελόκ και κοστίζει 12-13 ? :( (μακάρι να ήξερα πώς να ανεβάσω φωτογραφία για να το δεις). Βέβαια, θα τους κάνω μια ερώτηση πόσο μπορεί να κατέβει η τιμή αφού μιλάμε για πολλά κομμάτια και όχι για ένα μόνο.

Στο ebay το πρόβλημά μου είναι ότι συνήθως δεν έχουν πολλά κομμάτια διαθέσιμα. Πρόκειται για βάφτιση, οπότε, δυστυχώς 20-30 κομμάτια δεν αρκούν.... ουφ :confused:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω βρει εδώ μόνο ένα, το οποίο είναι κανονικότατο μπρελόκ και κοστίζει 12-13 ? :( (μακάρι να ήξερα πώς να ανεβάσω φωτογραφία για να το δεις). Βέβαια, θα τους κάνω μια ερώτηση πόσο μπορεί να κατέβει η τιμή αφού μιλάμε για πολλά κομμάτια και όχι για ένα μόνο.

Στο ebay το πρόβλημά μου είναι ότι συνήθως δεν έχουν πολλά κομμάτια διαθέσιμα. Πρόκειται για βάφτιση, οπότε, δυστυχώς 20-30 κομμάτια δεν αρκούν.... ουφ :confused:

 

βασικα μην περιμενεις τεραστια διαφορα στη τιμη. αντε να στο πανε 10 ευρω το κομματι. απο το αλλο που σου εδειξα στο ebay, εχει πολλα κομματια.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΛΑΜΠΑΔΕΣ,ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ edit admin

και ειναι και οικονομικο και απιστευτοι στην εξυπηρετηση και γρηγοροι στην παραδοση ,εμενα μου βρηκαν μπομπονιερες που ηθελα με πολυ χαμηλη τιμη και εφτιαξα και γλυκακια ζαχαροπαστας στο ιδιο σχεδιο με τις μπομπονιερες στο τελος μας εκαναν δωρο και τον στολισμο της κολυμπηθρας και μερικα μπαλονια με ηλιον και γλυφιτζουρια για τα παιδακια..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...