Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οντως στο εμαιλ δεν βγαζεις άκρη !!Τηλεφωνικώς μόνο.

 

 

Σωστό... αλλά πως να τους δείξω ποια μπομπο θέλω αφού στο σάιτ τους

σχεδόν καμία φώτο δεν υπάρχει?

 

Και μου πρότεινε αυτή να στείλω το μέηλ...ουφ...:(

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites

edit admin

 

εχει μεγαλη ποικιλια απο μπομπονιερες,βαπτιστικα(ρουχα,μπουκαλακια,σαπουνια,λαδοπανα,τσαντες,...κτλ),μαρτυρικα...και γενικα οτι χρειαζομαστε για μια βαπτιση.κανουν οικονομικους εντυπωσιακους στολισμους σε οτι θεμα θελουμε εμεις και εχουν και 2 μασκοτ τον gummy bear και τον duffy dack :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είμαι νέα στο forum και σας ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες που δίνετε. Ψάχνω να βρώ των εισαγωγέα που φέρνει αυτά τα κερία ρεσώ με το καπάκι πιο κάτω. Πρέπει να είναι κατάστημα κεριών η κατί. Ευχαριστώ πολύ. Είναι πολύ ακριβά σε ακταστήματα που τα είδα και προτιμάω να τα φτιάξω μόνη μου. Σας ευχαριστώ πολύ για ότι βοήθεια μου δώσετε.

 

http://www.happyevents.gr/index.php/2010-03-04-08-39-39/2010-03-02-00-58-11/2010-03-02-00-59-42/vaptisi-koritsi-boboniera

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

ψαχνω ενα μαγαζι με μπομπονιερες και προσλκητηρια στις περιοχες Μεταμορφωσης, Ν.Ηρακλειο, Πευκη, Ν.Ερυθραια.

Θελω να εχει ποικιλια και να ειναι εξυπηρετικοι

Εχετε κατι να μου προτεινετε?

JQcsp3.png?7EEjBkUh

 

wmRjp3.png?r32XiA7l

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας για τη βάφτιση της ανηψιάς μου.:confused: Ο νονός δεν έχει να δώσει πάνω από 300 για τα βαφτιστικά (χωρίς το σταυρό):oops:. Η βάφτιση είναι για το τέλος Μαΐου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι;

 

ευχαριστώ!:mrgreen:

 

soy protino to edit admin exei polla ftina paketa.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας για τη βάφτιση της ανηψιάς μου.:confused: Ο νονός δεν έχει να δώσει πάνω από 300 για τα βαφτιστικά (χωρίς το σταυρό):oops:. Η βάφτιση είναι για το τέλος Μαΐου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι;

 

ευχαριστώ!:mrgreen:

 

soy protino to edit admin exei polla ftina paketa ego ekana ekei tin vaptisi kai apo tin arxi mou kanane polles times kai ftines kai akrives kati tha breis.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχει ανοιξει ενα καινουργιο μαγαζι στον κορυδαλλο φανταστικο με απιστευτη ποιοτητα αλλα και πολυ καλες τιμες.Βαπτισα την κορη μου και τα βαπτιστικα τα πηραμε απο εκει ολοι συζηταγανε για τα ρουχα .ηταν χρυσα και για κουτι ειχε χρυσο κρεβατακι .απιστευτα πραγματα !!!!!!!!!!!!! Το καταστημα ειναι edit admin . Εχει και πολυ ωραια καινουργια νυφικα το προτεινω ανεπιφυλακτα:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το καταστημα edit admin το προτεινω ανεπιφυλακτα για βαπτιστικα και νυφικα απιστευτα σχεδια αλλακαι τιμες ειναι ολα καινουργια και αυτο μας συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Όντως το εφ amore έχει καταπληχτικά πράγματα !!!! εγώ πριν 3 χρόνια την βάφτιση τις μικρής εκεί την έκανα και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη το ύφασμα ήταν μετάξι και είπα να μου ζωγραφίσουν επάνω το όνομα τις μικρής με τριαντάφυλλα και πεταλούδες ήταν ένα όνειρο!!!!!

Ζήσε τη ζωή σου όπως θέλεις, χωρίς να υπολογίζεις τη γνώμη του κόσμου. Ο κόσμος είναι πολύς, η ζωή σου όμως λίγη.

Link to comment
Share on other sites

kornilia κ αλλες εμπειρες στο θεμα...μηπως εχει παρει το ματι σας κατι σε δεινοσαυροπραγματακια???λεμε με την αδελφη μου, που θα ειναι κ η νονα να ειναι αυτο το θεμα....εχετε δει κατι καπου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μονο αυτο εχω δει κ εχω ενθουσιαστει....http://3.bp.blogspot.com/-SlNrjzpZ2EE/TZGsRT6qyII/AAAAAAAABzk/kQujFK7KFIs/s1600/softerror_%25CE%2591%25CE%25BD%25CF%2584%25CF%258E%25CE%25BD%25CE%25B7%25CF%2582_%25CE%25B4%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BD%25CE%25BF%25CF%2583%25CE%25B1%25CF%2585%25CF%2581%25CE%25AC%25CE%25BA%25CE%25B9_01.JPG

Link to comment
Share on other sites

κοιταξα προχειρα στο ebay και το μονο οικονομικο που βρηκα για τις μπομπο ειναι αυτο:

 

http://cgi.ebay.com/SET-4-CUTE-7-PLUSH-DINOSAURS-New-tags-/280656445783?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41586d8157#ht_2397wt_1130

 

ποτε ειναι η βαφτιση σας; αν δεν το εχετε ξανακανει, θελετε πολυ χρονο και για να βρειτε αυτα που θελετε σε καλες τιμες και για να τα φτιαξετε. ακριβως το ιδιο κανουμε με τη δικη μου αδερφη που θα μου βαφτισει τη μικρη. εχουμε αρχισει τις προετοιμασιες ενα χρονο πριν. τωρα ειμαστε στη τελικη ευθεια, οπου μας εχουν μεινει οι μπομπο να τις τελειωσουμε και τα κερακια της κολυμπηθρας να στολιστουν. ενα εχω να σας ευχηθω: ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

spyni δεν θα κανεις θεμα μικρο πριγκηπα?Λαθος θυμάμαι??

Πάντως για δεινοσαυράκια ίσως βρεις και στα τζαμπο παιχνιδάκια που μπορείς να βάλεις σε κουτάκι,πουγκί για μπομπονιερα.Αυτο που δειχνεις δεν ειναι και δυσκολο να το φτιαξεις με λιγη τσοχα αν πιανουν τα χερακια σας:)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοιταξα προχειρα στο ebay και το μονο οικονομικο που βρηκα για τις μπομπο ειναι αυτο:

 

http://cgi.ebay.com/SET-4-CUTE-7-PLUSH-DINOSAURS-New-tags-/280656445783?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41586d8157#ht_2397wt_1130

 

ποτε ειναι η βαφτιση σας; αν δεν το εχετε ξανακανει, θελετε πολυ χρονο και για να βρειτε αυτα που θελετε σε καλες τιμες και για να τα φτιαξετε. ακριβως το ιδιο κανουμε με τη δικη μου αδερφη που θα μου βαφτισει τη μικρη. εχουμε αρχισει τις προετοιμασιες ενα χρονο πριν. τωρα ειμαστε στη τελικη ευθεια, οπου μας εχουν μεινει οι μπομπο να τις τελειωσουμε και τα κερακια της κολυμπηθρας να στολιστουν. ενα εχω να σας ευχηθω: ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

 

σε ευχαριστω πολυ!!!το εχουμε ξαναπαιξει το εργο ,με την κορη μας και νομιζω θα τα καταφερουμε...τελη Αυγουστου ειναι η βαφτιση μας..βοηθαει πολυ κ ο αντρας μου που πιανουν απιστευτα τα χερια του..

Link to comment
Share on other sites

spyni δεν θα κανεις θεμα μικρο πριγκηπα?Λαθος θυμάμαι??

Πάντως για δεινοσαυράκια ίσως βρεις και στα τζαμπο παιχνιδάκια που μπορείς να βάλεις σε κουτάκι,πουγκί για μπομπονιερα.Αυτο που δειχνεις δεν ειναι και δυσκολο να το φτιαξεις με λιγη τσοχα αν πιανουν τα χερακια σας:)

 

κοριτσαρα, παει ο μικρος πριγκιπας, τον καναμε κ βγηκαν ολα τελεια..νονα ημουν σε αυτη τη βαφτιση...κριμα δεν το κατεχω καλα το συστημα με τις φωτο να σας εδειχνα...ενα σας λεω, ως νονα φορεσα την ωρα του λαδιου μια τελεια ποδια ζωγραφισμενη στο χερι με τον πριγκιπα....ονειρο!!!

ωραιο κ το κλιπ για φωτο...ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

τι χρησιμοι που ειναι ωρες ωρες αυτοι οι αντρουληδες! χαχαχα! κι εγω τον εχω χωσει να μου βαφει τα αφρολεξ (οι μπομπο μας ειναι στικακια) και να μου κοβει κορδελες και δαντελες. αν εισαι Αθηνα και δεν εχεις καταληξει ακομα, αξιζει να δεις για ρουχα, παπουτσια και λαδοσετ σ' ενα μαγαζι στη Νικαια που τα φτιαχνει μονος του κι εχει καλες τιμες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

spyni δεν θα κανεις θεμα μικρο πριγκηπα?Λαθος θυμάμαι??

Πάντως για δεινοσαυράκια ίσως βρεις και στα τζαμπο παιχνιδάκια που μπορείς να βάλεις σε κουτάκι,πουγκί για μπομπονιερα.Αυτο που δειχνεις δεν ειναι και δυσκολο να το φτιαξεις με λιγη τσοχα αν πιανουν τα χερακια σας:)

 

ναι, λεμε να το κανουμε μονες μας...ενα με προβληματιζει..πως θα δωσω βαθος να χωρεσει ο,τι βαλω για να φουσκωσει??εννοω θα κοψω πατρον δυο κομματια, θα τα ραψω, αλλα θα χωραει π.χ. υαλοβαμβακας, η ο,τι βρω τελοσπαντων για να το κανω φουσκωτο??

Link to comment
Share on other sites

τι χρησιμοι που ειναι ωρες ωρες αυτοι οι αντρουληδες! χαχαχα! κι εγω τον εχω χωσει να μου βαφει τα αφρολεξ (οι μπομπο μας ειναι στικακια) και να μου κοβει κορδελες και δαντελες. αν εισαι Αθηνα και δεν εχεις καταληξει ακομα, αξιζει να δεις για ρουχα, παπουτσια και λαδοσετ σ' ενα μαγαζι στη Νικαια που τα φτιαχνει μονος του κι εχει καλες τιμες.

 

ναι, ο δικος μου εκανε σχεδον μονος 300 μπομπονιερες μονος του, με αρκετη δουλεια μποορω να πω...κατακαηκε με τη σιλικονη...για πες για το μαγαζι....

Link to comment
Share on other sites

λεγεται Σταυρος Συμεωνιδης, ειναι Π. Ραλλη και Κυπρου 62. τηλ. 2104925589

μας πηρε 300 ευρω για φορεμα, πλεχτο σκουφακι, παπουτσια, καλτσες, λαδοπανα και πετσετες. το φορεμα ειναι επωνυμο και η τιμη του κανονικα παιζει απο 300-360 ευρω κι εκεινος μας το χρεωσε 150. αυριο θα τα παραλαβω και θα σου πω εντυπωσεις και για τη δουλεια του. ξεχασα να σου πω οτι με εξυπηρετησε και με τα κουφετα. μου τα εδωσε τιμη χονδρικης.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...