Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Μάλιστα....

καλαμαρακι σορρυ μην με βρισεις

χαλόου! ο πιο ωραιος και προσεγμενος καταλογος για γαμο & βαφτιση που εχω δει edit admin και μπορεις να τον κατεβασεις σε pdf edit admin μόνο που δεν εχει τιμες, ισως γιατι εχουν και λιανικη και χονδρικη αλλα απαντανε αμεσως με e-mail αν τους στειλεις κωδικους για αυτα που θες. ειχα παει με την κολλητη μου απο το καταστημα για να φτιαξουμε μπομπονιερες και θηκες για δωρακια για το γαμο της και με λιγο φαντασια και δημιουργια το αποτελεσμα ηταν τελειο! τωρα θα ξεκινησουμε να ριχνουμε ιδεες για τη βαφτιση που ειναι το φθινοπωρο.. πηγα απτο καταστημα στη θησεως εδωσα το e-mail αι μου εστειλαν τα inks. δεν ξερω για εσας, εμένα παντως με εχει βολεψει πολυ ! :cool::idea:

 

γιουπι γιουπι.τοσες μερες μου εχουν βγει τα ματια στο ιντερνετ.κ επιτελους βρηκα τον προμηθευτη.εδω σε εμας αυτα τα φερνει μια ξινη που βαριεται που ζει.την ρωταω εχεις αυτο?? οχι εχεις το αλλο??? οχι...εμα πια ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωω:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάλησπέρα , μπορείτε να μου πείτε κάποιο καταστημα με καλές τιμες να παραγγείλω υλικά για τα μαρτυρικά μου(θελω να εχει και ματακι ροζ με κρικάκι αυτα τα επάργυρα ) γιατί από εκει που βρήκα εδω και 2 βδομάδες παίζουμε με την ανταλλαγή εμαιλ και ακομα τιποτα !

Θα προτιμούσα μεσω ιντερνετ ! Αλλιώς πείτε μου καταστημα ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω τα υλικα μου τα πηρα απο εδω http://www.taxiarchis.com/index.php?section=products. δεν μπορεις να δεις και πολλα απο το site αν δεν εχεις επαγγελματικο ΑΦΜ, αλλα φανταζομαι αν πας απο κει, θα βρεις τα παντα. εγω που πηγα τα 'χασα με τοσο ψιλολοϊδι!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

kornilia εγω πήρα αυτά απο εβαυ.αν σου αρέσουν μπορείσ να πεισ στον πωλητή οτι θέλεις μόνο ρόζ. είναι πολύ ωραία και πάρα πολύ καλή τιμή.εγω φαντάσου πήρα 8000τμχ 75ευρώ.

http://i1140.photobucket.com/albums/n574/amalia63/24b2107f.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάλησπέρα , μπορείτε να μου πείτε κάποιο καταστημα με καλές τιμες να παραγγείλω υλικά για τα μαρτυρικά μου(θελω να εχει και ματακι ροζ με κρικάκι αυτα τα επάργυρα ) γιατί από εκει που βρήκα εδω και 2 βδομάδες παίζουμε με την ανταλλαγή εμαιλ και ακομα τιποτα !

Θα προτιμούσα μεσω ιντερνετ ! Αλλιώς πείτε μου καταστημα ..

νομιζω οτι σε ολα τα καταστηματα που αναφερουν τα κοριτσια υπαρχει αυτο που ψαχνεις..απλα ποια περιοχη σε βολευει..απο οσο εχω δει υπαρχει το κεντρο,το φαληρο και η ν.ιωνια. εμενα με βολευε η Ν. ιωνια και πηρα απο εκει για δειγμα που ηθελα..δες που ειναι πιο κοντα και πηγαινε..

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θέμα είναι καταστήματα με είδη βάφτισης, βρήκα κι εγώ μία βιοτεχνία στο κέντρο της Αθήνας η οποία θεωρώ πως έχει πολύ καλές τιμές σε σχέση με άλλα γνωστά καταστήματα. Συνολικά για αγοράκι το σετ μου είπαν γύρω στα 350?(έχοντας διαλέξει μαρτυρικά συνολικής αξίας 75?) για κουστουμάκι, λαμπάδα-κεριά,κουτί,λαδόπανα-πετσέτα,μπουκάλι,μαρτυρικά και έχει και του Ασλάνη (+100? για το κουστουμάκι που μου άρεσε),pierre cardin και άλλα τέτοια. Μπομπονιέρες πήρα από αλλού,χειροποίητες.

Βιοτεχνία εισαγωγές Ελευθερίου

Παλλάδος 24-26 Ψυρρή

τηλ 2103215327

Link to comment
Share on other sites

SOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOS

Κορίτσια μου!

Το Σάββατο θα πάμε με την νονά για βαπτιστικά στην περιοχή της Γλυφάδας.Ειναι ....ντροπιάρα και δεν θέλει να πάμε κάπου που θα βρούμε πιο οικονομικά, αλλά εγώ δεν θέλω να την....γδύσω.

Ειδα και ωραιότατα ρουχαλάκια(κανονικά) σε παιδικά πολύ οικονομικά που θα μπορούσαμε να πάρουμε για την βάπτιση ,αλλά δεν νομιζω να θέλει.

Το ερώτημα....

Στην περιοχή της Γλυφάδας, ξέρει κάποια μαγαζί με βαπτιστικά κάπως οικονομικό?? :?:

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για Γλυφαδα δεν ξερω, αλλα ξερω ενα πολυ καλο και οικονομικο στο Π. Φαληρο. δεν εχω παει προσωπικα, αλλα εχουν γραψει πολλα κοριτσια γι' αυτο το μαγαζι οτι η κυρια που το εχει ειναι εξυπηρετικη και οι τιμες σε λογικα πλαισια.

http://eflam.wordpress.com/

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Ηθελα να ρωτήσω κατι σχετικά με το adorex. Παράγγειλα κουτιά ζελατίνας για να βάλω μέσα την πετσέτα μπομπονιέρα για τη βάφτιση του γιου μου. Πλήρωσα το ποσό στις 22/3, πήρα τηλέφωνο μετά απο 11 μέρες μήπως με ξέχασαν και μου είπαν ότι τα κουτιά ετοιμάζονταν και θα τα έστελναν τότε. Πέρασε μία εβδομάδα και φαίνεται η "ετοιμασία" καλά κρατεί!! Οσες έχετε ψωνίσει από εκεί,καθυστέρησαν και σε σας? Δεν πιστεύω να μην τα στείλουν και καθόλου ε??

Και επειδή νιώθω τύψεις που κατηγόρησα άδικα την adorex, (οχι ότι θα θυμάστε τι έγραφα, έτσι για τους τύπους:lol:), να πω ότι πήρα τηλέφωνο στην εταιρία και έιχαν στείλει κανονικα το δέμα, αλλά εκείνο καθόταν και χαλάρωνε στη μεταφορική εταιρια στην πόλη μου εδώ και 10 μέρες! Και γιατί να μπουν στον κόπο να με ενημερώσουν οι άνθρωποι οτι έιχε φτάσει?? Λεπτομέρειες................:-D

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια βαλτε και τιποτα για εμας τις Θεσσαλονικιες!

 

Σήμερα, βρέθηκα να παρκάρω έξω από ένα μαγαζι με βαπτιστικά στην Ναυπλίου στην Τούμπα. 150 ευρώ το πακέτο φόρεμα καπέλο παπουτσι λαδόπανα πετσετες κουτί (χάρτινο αλλά πολύ γλυκο- του γιου μου η νονά του είχε το κουτί του Armani Και δεν έλεγε τόσο) λαμπάδα. Τα ρούχα έιναι όλα επώνυμα. το site έιναι eshopgamou.gr αλλά πραγματικά αξίζει να πάς από εκεί. Μπορείς να βρεις ωραια πράγματα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Σήμερα, βρέθηκα να παρκάρω έξω από ένα μαγαζι με βαπτιστικά στην Ναυπλίου στην Τούμπα. 150 ευρώ το πακέτο φόρεμα καπέλο παπουτσι λαδόπανα πετσετες κουτί (χάρτινο αλλά πολύ γλυκο- του γιου μου η νονά του είχε το κουτί του Armani Και δεν έλεγε τόσο) λαμπάδα. Τα ρούχα έιναι όλα επώνυμα. το site έιναι eshopgamou.gr αλλά πραγματικά αξίζει να πάς από εκεί. Μπορείς να βρεις ωραια πράγματα!!

 

Επειδή όντως έχει ωραία πραγματάκια μήπως μπορείς να μου πεις πού περίπου βρίσκεται?

Άνοιξη έχει η καρδιά εσένα σαν κοιτά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

παντως κοριτσια για να ξερετε στην ρομβης λειτουργει ενα καταστημα αφοι μαμμωνα λεγεται με ειδη γαμου εχει παρα πολυ καλεσ τιμες κ ο κυριοσ αποστολης πολυ εξυπηρετικος εγω ειμαι απο πατρα κ συνεννοηθηκαμε τηλεφωνικα για την αποστολη το τηλ ειναι 2103227180:lol:

Link to comment
Share on other sites

Koriτσια βοήθεια!!!

Το ράνερ που βαζουμε στα τραπέζια για στολισμό είναι ύφασμα ή κάτι σα χαρτι????Που θα βρώ οικονομικό ράνερ γιατι θέλω καμμια 50 μ?

 

Εχει στην φιλολαου 126

τηλ 2109962295

εχει και e shop εκει θα δεις στο http://www.webevent.gr εγω εκανα απο εκει μπουμπουνιερες και εχει τεραστια ποικιλια και πολυ καλες τιμες.Και πολυ ευγενικο και το παιδι που εξυπηρετει

Link to comment
Share on other sites

μέτρων

Κωδικός προϊόντος: 091

Maraplan

Ελληνικό τούλι τόπι 50m

στο καλάθι

 

46.37 ?

Τόπια, χρώματα

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

 

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κωδικός προϊόντος: 112

Maraplan

Κερί σε γυάλινο βάζο μεγέθους 15χ15 και ύψος 15cm

στο καλάθι

 

15.01 ?

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κωδικός προϊόντος: 110

Maraplan

Κερί σε γυάλινο βάζο μεγέθους 10χ10 και ύψος 10cm

στο καλάθι

 

7.50 ?

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

 

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κερί σε γυάλινο βάζο

Κωδικός προϊόντος: 111

Maraplan

Κερί σε γυάλινο βάζο μεγέθους 6χ12 και ύψος 16cm

στο καλάθι

 

15.01 ?

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

Λευκό Ελληνικό τούλι τόπι 50 μέτρων

Λευκό Ελληνικό τούλι τόπι 50 μέτρων

Κωδικός προϊόντος: 113

Maraplan

50 μέτρα Λευκό Ελληνικό τούλι

στο καλάθι

 

38.38 ?

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

 

Ράνερ μαλακής γάζας 25cm x 25m

Ράνερ μαλακής γάζας 25cm x 25m

Κωδικός προϊόντος: 114

Maraplan

Ράνερ μαλακής γάζας για διακόσμηση 25cm x 25m

στο καλάθι

 

19.68 ?

Χρώματα Ράνερ γάζας

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

Ράνερ μαλακής γάζας 50cm x 10m

Ράνερ μαλακής γάζας 50cm x 10m

Κωδικός προϊόντος: 115

Maraplan

Ράνερ μαλακής γάζας για διακόσμηση 50cm x 10m

στο καλάθι

 

29.52 ?

Χρώματα Ράνερ γάζας

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

 

Ράνερ οργάτζας κρυσταλιζέ

Ράνερ οργάτζας κρυσταλιζέ

Κωδικός προϊόντος: 092

Maraplan

Ράνερ οργάτζας κρυσταλιζέ

στο καλάθι

 

11.81 ?

Χρώματα Ράνερ

στη λίστα επιθυμιών στη λίστα σύγκρισης

<< Αρχική < Προηγούμενα 1 2 Επόμενα > Τελευταία >>

Πλοηγός

Αρχική σελίδα Οι ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ μας Φτιάξτο μόνος σου Οδηγός παραγγελιών WebEvent BLOG Αναζήτηση στο site

Σύνδεση Χρήστη

Ψευδώνυμο:

Κωδικό:

Να με θυμάσαι

 

Ξεχάσατε τον Κωδικό;

Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα; Δημιουργία λογαριασμού

Ενημερωθείτε

Υλικά για Μπομπονιέρες Μπουμπουνιέρες γάμου Μπουμπουνιέρες βάφτισης Στέφανα - Ποτήρια Ρούχα Βάφτισης Οργάνωση εκδηλώσεων ( Γάμου - Βάπτισης ) Χαρτοπετσέτες εκδηλώσεων Κεραμικά προσκλητήρια Γλυκό κουταλιού

Webevent @ Facebook

 

Θα μας βρείτε και στο Facebook

 

Όροι Χρήσης

Sitemap

 

Το καλάθι μου

Το καλάθι σας είναι άδειο!

Ανοικτή πληρωμή

Λίστα επιθυμιών

Λίστα σύγκρισης

Κατηγορίες eShop

Διακοσμητικά γάμου Διακοσμητικά βάπτισης Υλικά για μπομπονιέρες(Κομμένα τούλια) Υλικά για μπομπονιέρες(Κουτάκια) Υλικά για μπομπονιέρες(Κορδέλες) Στολισμός εκκλησίας - δεξίωσης Κουφέτα Αναζήτηση

Προϊόντα που είδατε

Κουτάκι χάρτινο λινό

Κουτάκι χάρτινο πειρατές

Κουτάκι χάρτινο πειρατές

Κουτάκι χάρτινο νεράιδες

Κατασκευαστές

Maraplan (180)

Maraplan (0)

 

Κατασκευαστές

RSS 2.0

 

Μπομπονιέρες Γάμου

 

user6

 

Μπομπονιέρες Βάπτισης

Υλοποίηση - Κατασκευή: Rentasite Web Services

Copyright © MARAPLAN - Βιοτεχνία Ειδών Γάμου κ Βάπτισης

Link to comment
Share on other sites

Koriτσια βοήθεια!!!

Το ράνερ που βαζουμε στα τραπέζια για στολισμό είναι ύφασμα ή κάτι σα χαρτι????Που θα βρώ οικονομικό ράνερ γιατι θέλω καμμια 50 μ?

 

Εχει στην φιλολαου 126

τηλ 2109962295

εχει και e shop εκει θα δεις στο http://www.webevent.gr εγω εκανα απο εκει μπουμπουνιερες και εχει τεραστια ποικιλια και πολυ καλες τιμες.Και πολυ ευγενικο και το παιδι που εξυπηρετει

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας βάζω την πιο πρωτότυπη παρουσίαση μπομπο που έχω δει!!!! Τη βρήκα εδώ

http://www.muguet.gr/baptisi/ideas

Είνα τζιζ η τιμη τους βέβαια αλλά για όποια τα διαθετει νομίζω ότι έιναι φοβερα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας βάζω την πιο πρωτότυπη παρουσίαση μπομπο που έχω δει!!!! Τη βρήκα εδώ

http://www.muguet.gr/baptisi/ideas

Είνα τζιζ η τιμη τους βέβαια αλλά για όποια τα διαθετει νομίζω ότι έιναι φοβερα!!!!!!

 

 

Αυτά που βλέπω εδώ είναι πολύ ωραία,αλλά έχω πάρει άλλου είδους μπομπονιέρα από αυτό το μαγαζί(όπως θα είδατε είναι στην Θεσσαλονίκη) και ήταν πολύ κακοφτιαγμένη.Ήταν γάζα,όχι η σκληρή,αλλά αυτή που χρησιμοποιούν για να πλένουν τους αρρώστους και της είχανε δώσει ένα σχήμα ώστε να μοιάζει με πουγκί.Το είχανε όμως κολλήσει τόσο χάλια με την σιλικόνη,που για να βγάλεις τα κουφέτα έπρεπε να το καταστρέψεις εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως μπορείτε να βοηθήσετε?

 

Επικοινώνησα με το Ναρλή κ μου έδωσε ένα μέηλ που δε δουλεύει

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω δημοσίως

 

 

μήπως έχετε τη σωστή διεύθυνση?

 

Οι ώρες που τους βρίσκουμε στο τηλέφωνο είναι οι ώρες καταστημάτων?

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites

απο προσωπικη εμπειρια σου λεω να επικοινωνησεις ωρες καταστηματων τηλεφωνικως μαζι τους. μια φορα που ζητουσα μια τιμη δεν μου απαντησαν ποτε στο mail. αντιθετως στο τηλεφωνο ειναι παντα ευγενικοι και εξυπηρετικοι.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...