Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

κοιτα μηπως κοντα σου υπαρχει καποια μοδιστρα που κανει επιδιορθώσεις που να μπορει να σου τα κεντησει. αλλιως, δεν ξερω που μενεις κι αν σε βολευει, υπαρχει ενα μαγαζι στον Πειραια που ραβει ο,τι θες, οπου θες. http://www.rapsto.gr/index.htm

 

κορνηλια μου, σε ευχαριστω πολυ, πολυ καλη ιδεα!!!ομως τα ειχα ηδη παραγγειλει τελικα απο αυτο το ιντερνετικο μαγαζι-εχει και φυσικο στον Πειραια- με 38 ευρω συν 5,5 για να μου τα φερει κουριερ στο σπιτι, μαλιστα στο τηλ. ακουστηκε πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος....θα επανελθω με εντυπωσεις μολις τα παραλαβω...απο τη φωτο παντως μου κανουν για αυτα που μας πουλανε εξω με 60 και βαλε...ας μην προτρεχω ομως...θα σας ενημερωσω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι εγώ τα βρήκα αλλά απο κάποιον που μου τα έδωσε χαριστικά γιατί πηγαίνει εκει συχνά ο σύζυγός μου...κανονικά πουλάει χονδρική μόνο.Ημουν τυχερή κ εγω!Με ραμμένο princess επάνω,το όνομα και κορωνίτσα.

χαχαχαχ τι σκεφτηκα τώρα.να πας σε αυτην που μου είπε 20ευρω τα λαδόπανα.Παμε μαζι!Να δω μπροστά μου πόσο θα σου τα πουλήσει!:twisted:Γελάσαμε και σήμερα:twisted::twisted::twisted::twisted:

 

ναι, ναι κανονικα επρεπε να της την φερουμε...ας οψονται τα μωρα μας...εμεις δεν εχουμε και καμια βοηθεια...για ολα τρεχουμε και οι τεσσερεις μαζι...γλεντια!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εκλεισα ολο το πακετο για τη βαπτιση του γιου μου μονο με 300 ευρω κι αυτο γιατι πηγα σε βιοτεχνια, που και παλι εχουν κερδος. μου εκαναν δωρο κι ενα ζευγαρι παπουτσακια αγκαλιας, για δευτερα και ενα παλτο για του χρονου. ειχε πακετο και με 250 ευρω!!!και παλι βγαζει...γιατι να τα πληρωσω 600 και 700 ευρω καπου αλλου?

 

σε ποιον πηγες καλη μου??για πες και σε εμας..γιατι ερευνα αγορας κανουμε..αλλα 250 και 300 δεν εχω βρει ακομα...

χμμμμ με ενδιαφερει παρα πολυ...

ολο το πακετο ειναι μεστα 300?:wink:

Link to comment
Share on other sites

τελικα σημερα τα λαδοπανα μου...πολυ καλή ποιοτητα, για τα ιδια μου ζητουσαν 60-70 ευρω...επισης ΤΕΛΕΙΑ εξυπηρετηση...με τα οσα διαβαζω εδω ημουν πολυ επιφυλακτικη, αλλα τελικα παρελαβα μετα απο εξαιρετικη επικοινωνια ακριβως οταν μου ειχαν πει και μαλιστα το μεσημερασκι με πηραν τηλ. για να βεβαιωθουν οτι τα παρελαβα...το συστηνω χωρις καμια δευτερη σκεψη...kornilia ριξε μια ματια... αα το σαιτ ειναι http://www.google.gr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.luxe.gr%2F&rct=j&q=luxe.gr&ei=F392TaqALMr2sgaDgJX_BA&usg=AFQjCNHfTqlpopi8nOn6BWy-sfWhugpG9g&cad=rja

Link to comment
Share on other sites

εγω εκλεισα ολο το πακετο για τη βαπτιση του γιου μου μονο με 300 ευρω κι αυτο γιατι πηγα σε βιοτεχνια, που και παλι εχουν κερδος. μου εκαναν δωρο κι ενα ζευγαρι παπουτσακια αγκαλιας, για δευτερα και ενα παλτο για του χρονου. ειχε πακετο και με 250 ευρω!!!και παλι βγαζει...γιατι να τα πληρωσω 600 και 700 ευρω καπου αλλου?

 

Σου είναι εύκολο να μου πεις από που τα πήρες ή να μου στειλεις πμ? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ψαχνω καταστημα με κερια για να φτιαξω μονη μου τη λαμπαδα της βαφτισης. Βοηθεια κανεις?

ψάξε λίγο στο φορουμ κάπου προς αθηνας εχει καταστήματα νομιζω κάπου το αναφερουν..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ψαχνω καταστημα με κερια για να φτιαξω μονη μου τη λαμπαδα της βαφτισης. Βοηθεια κανεις?

 

εγω πηρα απο την Ευριπιδου στην Αθηνα (σχεδον γωνια με την Αθηνας), μασιφ κερι με 4,50 ευρω. μαζι με τα κερακια της κολυμπηθρας εδωσα 4,90. αν προχωρησεις και βγεις στην Αθηνας, καπου απεναντι θα δεις κι ενα αλλο πιο μεγαλο. αυτο εχει και κουφιες και μασιφ. παντως αν δεν σε βολευει να κατεβεις στην Αθηνα, μπορεις να παρεις απο οποιοδηποτε κηροπωλειο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

απλα τυχαινει να τα εχω κανει ολα λιγο πριν απο σενα. ενα χρονο κοντα ψαχνω πραγματα για αυτη τη βαφτιση. να εισαι καλα και με το καλο να βαφτισεις το μωρακι σου.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας! Κάπου υπήρχε μια λίστα με καταστήματα με είδη βάφτισης και τα σχετικά στη Θεσ/νίκη, αλλά με μια πρόχειρη αναζήτηση δεν την πήρε το μάτι μου... πολύ θα με διευκόλυνε οποιαδήποτε βοήθειά σας! Ευχαριστώ!

.png
Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας! Κάπου υπήρχε μια λίστα με καταστήματα με είδη βάφτισης και τα σχετικά στη Θεσ/νίκη, αλλά με μια πρόχειρη αναζήτηση δεν την πήρε το μάτι μου... πολύ θα με διευκόλυνε οποιαδήποτε βοήθειά σας! Ευχαριστώ!

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=23769

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε αναφερει πολλές φορές και ΄ψάχνω όλα τα ποστ αλλά μπορεί κάποια πράγματα να έχουν αλλάξει , τελικά από Ναρλή αξίζει να παραγγείλω ? ¨ολοι τα δίνουν πάνω από 2 ευρώ τα πράγματα του ...βέβαια χωρίς κουφετα θα πάρω ξύλινα παιδικά και θα δω ...πέιτε μου κάτι πρόσφατο ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χρειαζομαι την βοηθειά σας!!!!βαπτιζω σε δυο μήνες ένα κοριτσάκι αλλα είναι και ο γάμος μαζι με αποτέλεσμα οι καλεσμένοι είναι 800(έτσι το έχουμε εδω στην κρητη) ψάχνω λοιπόν μαρτυρικά γιατι αν είναι να δώσω 500ευρώπουλα απο μαγαζί είναι πεταμένα λεφτα!!!!πως μπορώ να τα ανζητησω σε ebay? ή κανένα μαγαζι με φτηνά. μπορώ και χονδρική να τα πάρω!

Link to comment
Share on other sites

πριν δωσω παραγγελια στον ναρλη τηλ στον Παριση και μου εδωσε αλλες τιμες για τα ιδια πραγματα συγκεκριμενα μου ειπε ενα κουτακι με το μπρελοκ ο ναρλης 1,18 και ο παρισης 2,80 το ιδιο ακριβως ασε που με πιεζε η κοπελα να της δωσω γρηγορα την παραγγελεια γιατι δεν ειχε πολλα κομματια . Ο ναρλης απο την αλλη δεν μου ειπε κατι τετοιο σε 10 μερες που θα παραλαβω τα πραγματα θα σας γραψω εντυπωσεις

βρε παιδια πήρα τηλεφωνο στον παριση , μου είπε 3,15 για μια μονμπον ετοιμη που ο Ναρλής την δίνει 1,5 ετοιμη ??Ειμαστε με τα καλά μας ? Εχουν σπάσει τα νευρα μου . Σκέφτομαι να μην πάρω καν κουφετα και να τα βαλω εγω γαι ατ παιδια ή να βρω κάποιον να μου τις φτιάξει ...

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε παιδια πήρα τηλεφωνο στον παριση , μου είπε 3,15 για μια μονμπον ετοιμη που ο Ναρλής την δίνει 1,5 ετοιμη ??Ειμαστε με τα καλά μας ? Εχουν σπάσει τα νευρα μου . Σκέφτομαι να μην πάρω καν κουφετα και να τα βαλω εγω γαι ατ παιδια ή να βρω κάποιον να μου τις φτιάξει ...

 

να τα παρεις απο το Ναρλη...προσωπικα δε θυμαμαι να εχει ειπωθει τελευταια κατι αρνητικο...στο τηλ. εγω που χρειαστηκε να μιλησω για κατι μπομπονιερες και ενα καθισμα αυτοκινητου ακουστηκε σουπερ....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χρειαζομαι την βοηθειά σας!!!!βαπτιζω σε δυο μήνες ένα κοριτσάκι αλλα είναι και ο γάμος μαζι με αποτέλεσμα οι καλεσμένοι είναι 800(έτσι το έχουμε εδω στην κρητη) ψάχνω λοιπόν μαρτυρικά γιατι αν είναι να δώσω 500ευρώπουλα απο μαγαζί είναι πεταμένα λεφτα!!!!πως μπορώ να τα ανζητησω σε ebay? ή κανένα μαγαζι με φτηνά. μπορώ και χονδρική να τα πάρω!

 

τα αναζητας ως charms, lucky charms k metallic crosses, σιγουρα θα βρεις...απλα αν ειναι να τα παρεις απο το ε βαυ να βιαστεις, για να προλαβουν να ερθουν....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χρειαζομαι την βοηθειά σας!!!!βαπτιζω σε δυο μήνες ένα κοριτσάκι αλλα είναι και ο γάμος μαζι με αποτέλεσμα οι καλεσμένοι είναι 800(έτσι το έχουμε εδω στην κρητη) ψάχνω λοιπόν μαρτυρικά γιατι αν είναι να δώσω 500ευρώπουλα απο μαγαζί είναι πεταμένα λεφτα!!!!πως μπορώ να τα ανζητησω σε ebay? ή κανένα μαγαζι με φτηνά. μπορώ και χονδρική να τα πάρω!

 

αν μπορεις να κατεβεις Αθηνα, θα πας στον Ταξιαρχη (Μιλτιαδου 7 Αθηνα). εγω πηρα πριν 1 μηνα απο εκει παραμανες, σταυρουδακια και χαλκδακια για 200 μαρτυρικα και μου στοιχισαν 30 ευρω. επειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα, δεν νομιζω να σου ερθουν πιο οικονομικα, αν τα παρεις απο το ebay.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις να κατεβεις Αθηνα, θα πας στον Ταξιαρχη (Μιλτιαδου 7 Αθηνα). εγω πηρα πριν 1 μηνα απο εκει παραμανες, σταυρουδακια και χαλκδακια για 200 μαρτυρικα και μου στοιχισαν 30 ευρω. επειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα, δεν νομιζω να σου ερθουν πιο οικονομικα, αν τα παρεις απο το ebay.

 

Συμφωνώ. Ο Ταξιάρχης έχει μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές. Μπορείς επίσης να πας και στο Diva. Έχει και εκεί τεράστια ποικιλία και οι συσκευασίες είναι ότι πρέπει για την περίπτωση σου (έχει πολλά κομμάτια το κάθε σακουλάκι).

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πήρα τηλεφωνο στον παριση , μου είπε 3,15 για μια μονμπον ετοιμη που ο Ναρλής την δίνει 1,5 ετοιμη ??Ειμαστε με τα καλά μας ? Εχουν σπάσει τα νευρα μου . Σκέφτομαι να μην πάρω καν κουφετα και να τα βαλω εγω γαι ατ παιδια ή να βρω κάποιον να μου τις φτιάξει ...

 

 

Καλά,το συζητάς???Μισή τιμή είναι.Δες και πόσο σου την δίνει σκέτη,γιατί μπορεί να μην αξίζει για μια πολύ μικρή διαφορά,να αγοράζεις κουφέτα και να παιδεύεσαι.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μπήκα στο σαιτ του ταξιαρχη αλλα δεν έχει τιμές παρόλο που γραφτηκα σαν μελος με επαγγελματικο αφμ. ξέρετε αν μπορω να πάρω τηλ να ρωτήσω θα μου πουνε? μπορώ να στείλω μία φίλη μου να μου τα πάρει και να μου τα στείλει.

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο μου φαινεται να σου πουν απο το τηλεφωνο. εχουν χιλιαδες κωδικους. παντως πιο οικονομικα απο τον Ταξιαρχη και τη Diva, δεν νομιζω να βρεις. οποτε πας και βλεπεις αν ειναι.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω απο χθες να μπω στο σαιτ κ μου εμφανιζει warning!!!!!! για ιο!!!σας εχει συμβει????το τσεκαρα κ σε διαφορετικο pc

 

 

Μόλις μπήκα για να τσεκάρω και δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...