Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Απ'ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ STANDARD ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ. EXEIS BREI KOYTI TETOIO>>? ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΗ. ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΤΙΝΟ? ΔΙΑΦΑΝΕΣ? ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ? ΠΛΕΞΙ ΓΚΛΑΣ?>

 

Δεν εχω προβλημα στο υλικο οτιδηποτε απλα να ειναι οικονομικο κ οι διαστασεις ας ειναι λιγο πιο μεγαλα δεν υπαρχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια...

που θα βρω οικονομικα κουτακια πλεξιγκλας για παιδικες μπομπο???υπαρχουν καποια σαιτ να συγκρινω τιμες???Θελω κατι οικονομικο!!!

επισης ποσα καρουλια κορδελα πιστευετε οτι θα χρειαστω για να δεσω σε αυτα τα κουτακια???Περιπου 150 μπομπο θελω να φτιαξω????

επισης μεσα στο κουτακι πλεξιγκλας λεω να βαλω και ελαχιστο τουλι,εκει που ακουμπανε τα κουφετα...

Να παρω λετε σε κομματι??

Υπαρχουν διαφορες διαστασεις???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια...

που θα βρω οικονομικα κουτακια πλεξιγκλας για παιδικες μπομπο???υπαρχουν καποια σαιτ να συγκρινω τιμες???Θελω κατι οικονομικο!!!

επισης ποσα καρουλια κορδελα πιστευετε οτι θα χρειαστω για να δεσω σε αυτα τα κουτακια???Περιπου 150 μπομπο θελω να φτιαξω????

επισης μεσα στο κουτακι πλεξιγκλας λεω να βαλω και ελαχιστο τουλι,εκει που ακουμπανε τα κουφετα...

Να παρω λετε σε κομματι??

Υπαρχουν διαφορες διαστασεις???

 

www.coverpack.com

Link to comment
Share on other sites

για κοιτα κι εδω http://www.atlas-paketo.gr/details1.php?lang=1&wh=1&the1id=9&theid=9&open1=9&open2=&thepid=303&page=1. δεν λεει τιμες, αλλα μπορεις να παρεις τηλεφωο να σου πουνε. κοιτα και στο http://www.narlis.gr

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koalalou, κοιταξα και σε αυτο αλλα πουθενα δεν φαινονται οι τιμες!!!

πρεπει να γινω μελος???

Εσυ εχεις αγορασει απο εκει??

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΑΡΤΙΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ!! ΠΑΡΕ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟ CUSTOMERS SERVICE ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Τελη Απριλιου βαπτιζω τη μικρη μου κ θελω να σας ρωτησω αν ξερετε που μπορω να βρω λαμπαδα βαπτισης σκετη,για να τη διακοσμησω μονη μου και τη βαση στην οποια θα στηριζεται.Επισης μου μενουν να παρω βαπτιστικα ρουχακια κ τα σετ λαδοπανα και λαδικα,αν εχετε καμια καλη ιδεα που μπορω να βρω ομορφα κ οικονομικα...ευχαριστω!

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω λαμπαδα σκετη κερι πηρα με 4,5 ευρω απο την Ανθεων-περιοχη Προμπονα καθως και τουλι με περιπου 75 λεπτα το μετρο...εχει αρκετα μαγαζια εκει με απειρα πραγματα διακοσμησης και υλικα συσκευασιας...ειδικα ο Χατζηδακης εχει νομιζω τα πιο οικονομικα...ο Πλαστονας εχει μεγαλυτερη ποικιλια αλλα λιγο ακριβοτερα...πας και με το τρενο-Ανω Πατησια...εμεις γαμο και βαφτισεις απο εκει τα πηραμε σχεδον ολα...

Link to comment
Share on other sites

http://www.luxe.gr/, ααα εδω βρηκα εγω λαδοπανα αλλα δεν ξερω ποιοτητα...μπορεις να πας και εκει ειναι και φυσικο μαγαζι, στον Πειραια..λεω να στειλω την κουμπαρα μου να ριξει μια ματια....
Link to comment
Share on other sites

επισης αριστη εντυπωση μου εκανε και μια κοπελια που εχει το σαιτ mellonmeli, μου ακουστηκε πολυ εξυπηρετικη και φιλικη...αξιζει να ριξετε μια ματια!!!εγω το σκεφτομαι να τα παρω απο εκει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ!!Ο Πειραιας μου πεφτει λιγακι μακρια αλλα για τη λαμπαδα ως τα Πατησια μπορω να στειλω τον αντρα μου.Θα δω κ το αλλο σαιτ που ειπες,παντως ευχαριστω εισαι κατατοπιστικοτατη!:)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!!Ο Πειραιας μου πεφτει λιγακι μακρια αλλα για τη λαμπαδα ως τα Πατησια μπορω να στειλω τον αντρα μου.Θα δω κ το αλλο σαιτ που ειπες,παντως ευχαριστω εισαι κατατοπιστικοτατη!:)

 

tipota κοριτσακι!!αν θες ριξε και μια ματια στο eflam, απο εκει πηραν οι νονες τις κορες μου ολο το πακετο βαπτισης...απο τα λαδοπανα δεν εμεινα βεβαια καθολου ευχαριστημενη διοτι ενω φαινονταν υπεροχα με το που τα βαλαμε στο παιδι μεσα στην εκκλησια σκιστηκαν στις ραφες τους-οταν το ειπα πριν καιρο στην κοπελια που μου εδωσε προσφορα για το παιδακι που βαπτιζω τον Απριλη μου ειπε οτι θα το επισημανει στους ραφτες...και εκεινη πολυ εξυπηρετικη μου ακουστηκε....αυτα με το Μικρο Πριγκιπα ειναι απλως υπεροχα αλλα τα εχει πολυ ακριβα βρε παιδι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω λαμπαδα σκετη κερι πηρα με 4,5 ευρω απο την Ανθεων-περιοχη Προμπονα καθως και τουλι με περιπου 75 λεπτα το μετρο...εχει αρκετα μαγαζια εκει με απειρα πραγματα διακοσμησης και υλικα συσκευασιας...ειδικα ο Χατζηδακης εχει νομιζω τα πιο οικονομικα...ο Πλαστονας εχει μεγαλυτερη ποικιλια αλλα λιγο ακριβοτερα...πας και με το τρενο-Ανω Πατησια...εμεις γαμο και βαφτισεις απο εκει τα πηραμε σχεδον ολα...

 

μπράβο Spyni, χρειαζόμουν και εγώ αυτή τη πληροφορία, γιατί δεν βρίσκω κάπου στο internet μεγάλες λαμπάδες και οι έτοιμες είναι και πανάκριβες και χάλια!!..

Link to comment
Share on other sites

μπράβο Spyni, χρειαζόμουν και εγώ αυτή τη πληροφορία, γιατί δεν βρίσκω κάπου στο internet μεγάλες λαμπάδες και οι έτοιμες είναι και πανάκριβες και χάλια!!..

 

αν τη σκεφτεσαι μαλιστα σε φουσκωτο στυλ, ζητα να σου δωσει αυτο το πλαστικο που ειναι σα καπελο και παει κατω απο το τουλι!!!

Link to comment
Share on other sites

αν τη σκεφτεσαι μαλιστα σε φουσκωτο στυλ, ζητα να σου δωσει αυτο το πλαστικο που ειναι σα καπελο και παει κατω απο το τουλι!!!

 

Ααα! Ωραία, έχει και τέτοια;;!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για όποια κοπέλα ψάχνει λαμπάδες σκέτες,έχω σημειώσει μια διεύθυνση που είπε παλιότερα κάποια κοπέλα από το φόρουμ.Είναι στην Ευδόξου,στο Νέο Κόσμο,αλλά δυστυχώς δεν είχε αναφερθεί το όνομα.

Επίσης www.keroplast.gr

Kι αυτό έχει αναφερθεί εδώ παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Για όποια κοπέλα ψάχνει λαμπάδες σκέτες,έχω σημειώσει μια διεύθυνση που είπε παλιότερα κάποια κοπέλα από το φόρουμ.Είναι στην Ευδόξου,στο Νέο Κόσμο,αλλά δυστυχώς δεν είχε αναφερθεί το όνομα.

Επίσης www.keroplast.gr

Kι αυτό έχει αναφερθεί εδώ παλιότερα.

 

NOμιζω εινσι τα κερια Λεων η καπως ετσι τελοσπαντων...ειχα παρει τηλ. αλλα δε με βολευε η περιοχη..ο κυριος παντως που τα εχει-αυτο στο Ν. Κοσμο ηταν αψογος και ειχα αριστη εντυπωση...

Link to comment
Share on other sites

ειναι σε λευκο χρωμα, αναγλυφη αλλα ειχε και λευκη σκετη...δεν ξερω αν ειχε χρωματιστες...παντως προσοχη με τα ωραρια τους εκει διοτι εγω την πατησα...7μμ. εκει επικρατει σκοταδι Αδης σε ολα τα μαγαζια της περιοχης...

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελες...πραγματικα..ειδα κατι τιμες σε λαμπαδες...εμεινα!!200-230 ευρωωωωωω???Δηλαδη πραγματικα τι πανε να βγαλουνε???

 

ποσο κοστιζει μια λαμπαδα βαφτισης σκετη???

Link to comment
Share on other sites

ασε, αυτο λεω κι εγω. προσπαθω να βρω κατι που να δικαιολογει τη τιμη μιας λαμπαδας, οχι των 200 ευρω που ειδες εσυ, αλλα και των 100. το ακριβοτερο κερι που ειδα ειχε 9 ευρω λιανικη γιατι ηταν μασιφ κερι η λαμπαδα ολη. εγω διαλεξα αυτο το σαγρε που το ειχε 6 ευρω, τουλια εχουν περισεψει απο το γαμο της αδερφης μου κι αγορασα απο το ebay μια κουκλα 70εκ. με 16 ευρω. δηλαδη εμας η λαμπαδα θα μας κοστισει 22 ευρω!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Και εγω που δεν μου αρεσουν κ τα πολλα στολισματα στη λαμπαδα θα παρω μια μονη μου και με τουλι,γαζα και μια σειρα κορωνιτσες θα την στολισω και θα μου βγει...το πολυ 30ευρω!

Οσο για το τι θελουν να βγαλουν...ρωτησα σε διαφορα καταστηματα για λαδοπανα κ κατω απο 80ευρω δεν εβρισκα.Τελικα βρηκα καπου ιδια με αυτα που μου πουλουσαν 80ευρω,στα 30ευρω και θα μου ραψουν επανω κ το ονομα της μικρης!Πεφτει πολυ κλεψιμο τελικα!

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...