Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κόβεται το επίδομα των τριτέκνων?


NASIA

Recommended Posts

Για Αθήνα.

 

Εχει καμιά κανένα νέο από το υπ/μα θεσ/νικης για το που βρίσκονται οι

αιτήσεις ? σε ποιο μήνα?

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 498
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για οσες μανουλες εχουν κανει αιτηση μεχρι αρχες ιανουαριου να καταθεσουν εκκαθαριστκο του 12 για να τους μπει το δεκεμβρη για τον οκτωμβρη εχουν κλεισει

Link to comment
Share on other sites

για οσες μανουλες εχουν κανει αιτηση μεχρι αρχες ιανουαριου να καταθεσουν εκκαθαριστκο του 12 για να τους μπει το δεκεμβρη για τον οκτωμβρη εχουν κλεισει

 

αρχες γεναρη εκανα τα χαρτια μου.αυτο ισχυει γι αυτους που δεν εχουν ξεκινησει να το παιρνουν η για αυτους που ηδη το παιρνουν?

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

αρχες γεναρη εκανα τα χαρτια μου.αυτο ισχυει γι αυτους που δεν εχουν ξεκινησει να το παιρνουν η για αυτους που ηδη το παιρνουν?

για μας ισχυει χωρις αυτο δεν ξεκιναει το επιδομα

θα στειλουν αλληλογραφια αλλα μην περιμενεις πηγαινε ογα με το εκ

καθαριστικο να προλαβεις τον δεκεμβρη τον οκτωμβρη τον εχουν κλεισει

κ τωρα ετοιμαζουν τις πληρωμες του δεκεμβριου;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για μας ισχυει χωρις αυτο δεν ξεκιναει το επιδομα

θα στειλουν αλληλογραφια αλλα μην περιμενεις πηγαινε ογα με το εκ

καθαριστικο να προλαβεις τον δεκεμβρη τον οκτωμβρη τον εχουν κλεισει

κ τωρα ετοιμαζουν τις πληρωμες του δεκεμβριου;)

 

και σε οσους δεν εχει ερθει το εκκαθ.12 τι γινεται?

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

και σε οσους δεν εχει ερθει το εκκαθ.12 τι γινεται?

 

αν τηνεχεις κανει μεσω net το εκτυπωνεις αν οχι νομιζω οτι πας στην εφορια κ τους το ζητας.αν εχει γινει η εκκαθαριση που θελω να πιστευω πως ναι δεν θα εχεις προβλημα.εξηγησε κ τον λογο που το χρειαζεσαι

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν τηνεχεις κανει μεσω net το εκτυπωνεις αν οχι νομιζω οτι πας στην εφορια κ τους το ζητας.αν εχει γινει η εκκαθαριση που θελω να πιστευω πως ναι δεν θα εχεις προβλημα.εξηγησε κ τον λογο που το χρειαζεσαι

 

η δηλωση μου εγινε χειρογραφα,αλλα εχεις δικιο αυριο θα παω να δω τι γινεται.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

και σε οσους δεν εχει ερθει το εκκαθ.12 τι γινεται?

αν δεν εχει βγει το εκκαθαριστικο πηγαινε αντιγραφο της δηλωσης

υποχρεωτικο δεν ηταν μεσω νετ για εισοδηματα ανω των 5000???

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζεις αν το εκαθαριστικο το παμε πατησιων 30 η εκει που καταθεσαμε τα χαρτια.οπως καταλαβες οι τηλεφωνικες προσπαθειες δεν απεδωσαν!!ολοι στον ογα ειναι απασχολημενοι

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

εμεις καταθεσαμε Μαρτη....πρεπει να τους παω τωρα και το εκκαθαριστικο του 2012?????

οχι δεν εχουν εξεταστει ακομα απο το επομενο δημηνο πηγαινε να ρωτησεις εχοντας μαζι το εκκαθαριστικο μηπως υπαρχει και καμια αλλη εκρεμοτητα

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχουν εξεταστει ακομα απο το επομενο δημηνο πηγαινε να ρωτησεις εχοντας μαζι το εκκαθαριστικο μηπως υπαρχει και καμια αλλη εκρεμοτητα

 

Οκ Αθηνα σε ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα,σημερα επικοινωνησα με ογα θεσ/νικης, και ρωτησα για το εκαθ 12 μου ειπαν οτι για οσους κατεθεσαν τα χαρτια τους το 2012 θα το ζητησουν με αλληλογραφια γι'αυτο καλα ειναι να μην περιμενετε να σας το ζητησουν.οσοι δεν εχουν εκαθ τους κανει και το Ε1 με υπευθυνη δηλωση.Α και βρισκονται στο τελος δεκεμβη του 11.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα athina3129!!ξεμπερδεψα κ μ αυτο!μου ειπαν μεχρι 15 δεκεμβρη θα μπουν αλλα κραταω τον ενθουσιασμο μου.μου εδωσαν κ το χαρτι που θα μου εστελναν γιατι ηθελαν καποια συμπληρωματικα.παντως μου ειπαν οτι απο τον καινουργιο χρονο θα αρχισουν οι περικοπες των επιδοματων κ θα ενημερωνετε ο ογα αυτοματα απο τις εφοριες για τα εκαθαριστικα μας.για να δουμε απο την καινουργια χρονια ποιοι θα περνουμε κ ποσα!

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα athina3129!!ξεμπερδεψα κ μ αυτο!μου ειπαν μεχρι 15 δεκεμβρη θα μπουν αλλα κραταω τον ενθουσιασμο μου.μου εδωσαν κ το χαρτι που θα μου εστελναν γιατι ηθελαν καποια συμπληρωματικα.παντως μου ειπαν οτι απο τον καινουργιο χρονο θα αρχισουν οι περικοπες των επιδοματων κ θα ενημερωνετε ο ογα αυτοματα απο τις εφοριες για τα εκαθαριστικα μας.για να δουμε απο την καινουργια χρονια ποιοι θα περνουμε κ ποσα!

:P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΦΕΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

αθηνα,να σε ρωτησω κι εγω........δεν ειμαι τριτεκνη αλλα ειμαι στον ογα,γεννησα πριν απο 1 χρονο και τα χαρτια μου τα κατεθεσα την ιδια εβδ........γιατι αργει τοσο πολυ?

 

ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στον ΟΓΑ στην Αβέρωφ 7 ξέρει κανείς που καταθέτεις τα συμπληρωματικά δικαιολογητικά?? Τελικά εμάς τώρα μας απάντησαν σε email ότι λέει στείλανε έγγραφο στις 30/8 για συμπληρωματικά χαρτιά που βέβαια δεν λάβαμε ποτέ.!!!

Τώρα πρέπει να τρέξω Αβέρωφ αν θέλω να πληρωθώ τον Δεκέμβριο αντί για τώρα τον Οκτώβριο που ήταν....!!!! Η αίτηση βέβαια έγινε το 11/2011 στο δήμο ν.ηρακλείου.

 

Δεν έχω ξαναπάει εκεί στα κεντρικά...... έχει ουρές?? Περιμένεις πολύ? Αν ξέρει κανείς ας μου απαντήσει... ευχαριστώ.!

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Στον ΟΓΑ στην Αβέρωφ 7 ξέρει κανείς που καταθέτεις τα συμπληρωματικά δικαιολογητικά?? Τελικά εμάς τώρα μας απάντησαν σε email ότι λέει στείλανε έγγραφο στις 30/8 για συμπληρωματικά χαρτιά που βέβαια δεν λάβαμε ποτέ.!!!

Τώρα πρέπει να τρέξω Αβέρωφ αν θέλω να πληρωθώ τον Δεκέμβριο αντί για τώρα τον Οκτώβριο που ήταν....!!!! Η αίτηση βέβαια έγινε το 11/2011 στο δήμο ν.ηρακλείου.

 

Δεν έχω ξαναπάει εκεί στα κεντρικά...... έχει ουρές?? Περιμένεις πολύ? Αν ξέρει κανείς ας μου απαντήσει... ευχαριστώ.!

 

αβερωφ 7 πας ναι.δεν εχει κοσμο κ κανουν κατευθειαν τον ελεγχο.μετα τις 11.30 δεχονται.τα εχει γραψει η athina πιο κατω

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...