Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ: Ποιά γεννάει, πότε & που ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 459
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εχω ΠΗΤ 10-10-11 ακομα δεν μαθαμε φυλλο αλλα ελπιζω που θα παμε την αλλη εβδομαδα να μας πει ο γιατρος!μαλλον θα γεννησω Ιπποκρατειο η Παπαγεωργειου.οποιο εφημερευει!με το καλο τα μωρακια μας!!!:D:D:D

AnJUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! τον γλυκό μας Φάνη στις 25/4 στο ΓΕΑ. Όλα πήγαν δεξιά ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ! Εύχομαι και σε εσάς κοριταάκια να ζήσετε αυτήν την στιγμή γρήγορα και όλα να πάνε καλά! Σας φιλώ :P

 

ΥΣ. ΒΓΆΛΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!

ΕΧΩ ΠΗΤ ΜΕΧΡΙ 9/8 ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙΣ ΤΙΣ 25/7 ΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλημέρα ! Έχω ΠΗΤ 14/ 08 /2011 και θα γεννήσω το 1ο μας παιδάκι (κοριτσάκι) στο ΜΗΤΕΡΑ στην Αθήνα.

Χρύσα-Νικόλας έχουμε την ίδια ΠΗΤ αλλά οχι το ιδιο μαιευτήριο..

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Και εμείς γεννήσαμε!!!!!!!!!!!8/6/11 στο ΓΑΙΑ ένα πανέμορφο κοριτσάκι, παρόλο που είχα πητ 14/7...μας βγήκε λίγο προωράκι, αλλά δόξα το θεό είναι πολύ καλά!

 

ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!

7rL3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Και εμείς γεννήσαμε!!!!!!!!!!!8/6/11 στο ΓΑΙΑ ένα πανέμορφο κοριτσάκι, παρόλο που είχα πητ 14/7...μας βγήκε λίγο προωράκι, αλλά δόξα το θεό είναι πολύ καλά!

 

ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!

 

Να σας ζήσει και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...