Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ: Ποιά γεννάει, πότε & που ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 459
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια.. Γενναω 26/3/12 και χθες εμαθα οτι ειναι κοριτσακι, μαλλον θα γεννησω στο νοσοκομειο Κατερινης! Καλη συνεχεια σε ολες....

 

 

Καλημέρα,

σου το είπανε με σιγουριά ότι είναι κορίτσι??Γιατί κι εγώ διανύω την 17η εβδομάδα (για την ακρίβεια είμαι 16w+5d) και όλο στο μάλλον με έχουν...την προηγούμενη Πέμπτη στον υπέρηχο ο γιατρό μας είπε κατά 50% κορίτσι!!!!Χαίρω πολύ, απ' την αρχή 50-50 ήταν τα ποσοστά!!!!:confused:

Anyway, στο θέμα μας!!!

Έχω ΠΗΤ 31/3/2012 στο Έλενα!!!Άντε με το καλό όλες μας να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μπουμπούκια μας!!!

ebyKp3.png?H3UgLDY0

dev272pr___.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα! Εχω ΠΗΤ 9/1/2012, ειναι το πρώτο μας παιδάκι κι ειναι κοριτσάκι! :) θα γεννήσω στο Ρέα. Ολα καλά να πάνε ευχομαι σε όλες μας!

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΓΕΝΝΗΣΑ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΗΤ 17 ιανουαριου! Το που δεν το ξερω ακομα αφου ο γιατρος ειναι απο νοσοκομεια στο παπαγεωργιου κι απο ιδιωτικα σε ολα τα αλλα.Μαλλον θα επιλεξω Αγιο Λουκα αν και δεν ειναι στανταρ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΔΙΔΥΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΕ Π.Η.Τ. 22/3/12 ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ. ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ....

 

_______________________________________________

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.....

utpHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα

 

εγώ περιμένω τον μπέμπη μου 26/02/2012 αν και δεν νομίζω να περιμένει τόσο πολύ λόγω του πλακούντα μου ο οποίος είναι πολύ χαμηλά και αν συνεχίζει να βρίσκεται στην ίδια θέση θα κάνω καισαρικη χωρίς δευτερη κουβέντα. Είμαι όμως αισιόδοξη.:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια. εγω εχω πιθανη ημερομηνια τοκετου 07/02/12 αλλα λογω καισαρικης παμε 2 εβδομαδες νωριτερα. περιμενουμε με μεγαλη χαρα το δευτερο κοριτσακι μας και θα γεννησουμε το ρεα. καλη λευτερια σε ολες μας!!!!!!!!

url=http://lilypie.com]d9cfp2.png[/url]

[u4Ft1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΔΙΔΥΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΕ Π.Η.Τ. 22/3/12 ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ. ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ....

 

_______________________________________________

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.....

ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ...Κ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο μενα.ΤΠΗ 3/5/2012 στο ΕΛΕΝΑ μαλλον αγορακι.εχω ενα κοριτσακι 4 ετων και μου φαινετε τοσο περιεργο που θα κανω αγορακι.εχω την εμπειρια της κορης και δεν ξερω τιποτα για τα αγορακια.το μονο σιγουρο οτι θα το λατρευω οπως και την κορη μου......

Link to comment
Share on other sites

20/11/2011 φτου και βγαίνει η δεύτερη μπουμπού μου, στο Λητώ. Απ'ότι μας λέει και ο γιατρός δεν έχει καμία όρεξη να βγει οπότε θα τις πάρουμε όλες τις μέρες μας!:rolleyes: Με το καλό όλες μας και με υγιέστατα παιδάκια! :D:D:D:D

Aιτείτε και Δοθήσεται..

as1cA1R-O7-0000Nzc3MTIxZHwzMDY2MDBkfEVsbGllIGlz.gif

SSx4p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...