Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

WOOFY


marilu

Recommended Posts

Κάποια στιγμή είχε το παιδι μου και εγώ ένα dvd για το woofy, επειδή κοιμάται και ξυπνάει με αυτό είναι το αγαπημένο της κόρης μου, ξέρετε που μπορώ να βρώ μεταγλωτισμένα καινούργια επεισόδια? ότι έχω βρει στο you tube είναι σε αγγλικά και γαλλικά. Κυκλοφορεί εδώ στην Ελλάδα, ξέρεις κανείς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

επειδη ολες woofy ψαχνουμε και δεν βρισκουμε, εστειλα email στο παιδι μου και εγω και περιμενω απαντηση μπας και εχουν στα αρχεια τους αλλα επεισοδια

Αχ, μπράβο, ήθελα να περάσω κι εγώ από κει να τους ρωτήσω, ενημέρωσε αν απαντήσουν! Είμαι γουφομανής, πιο πολύ αρέσει σε μένα παρά στα παιδιά τώρα που μεγάλωσαν. Και σε όποιο μαγαζί το έχω ζητήσει, οι υπάλληλοι όλοι καταλαβαίνουν Γκούφυ και πρέπει να εξηγώ, όχι Γκούφυ, Γούφυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλοι τον Γούφυ ψάχνουμε. Εμείς είχαμε πάρει άλλα επεισόδια από το περιοδικό (που το αγοράκι φρόντιζε τη μικρή του αδελφή) αλλά μας χάλασε το DVD. Περιμένουμε νεώτερα.

oUOXp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχουν βγαλει αρκετα επεισοδεια στο εξωτερικο αν ειδα καλα ειναι γυρω στα 60 παντως αν δεν μου απαντησουν σημερα αφου τωρα δεν εχω δουλεια ( απολυθηκα :):)) θα τους παρω ανα τηλεφωνακι αυριο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

woofy δεν εχουν, μιλησαμε με τον ομιλο λαμπρακη αν θελουμε ομως μπορουμε να τους κανουμε μια επιστολη οπου θα ζηταμε την επανεκδοση τους αν συμφωνειτε ειμαι μεσα και μπορει κατι να γινει :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

woofy δεν εχουν, μιλησαμε με τον ομιλο λαμπρακη αν θελουμε ομως μπορουμε να τους κανουμε μια επιστολη οπου θα ζηταμε την επανεκδοση τους αν συμφωνειτε ειμαι μεσα και μπορει κατι να γινει :D

 

κι εγω θελω,κανε οτι νομιζεις και ειδοποιησε ..μακαρι να το βρουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...