Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΗ


SEFI1911

Recommended Posts

Τι λέτε για Κυριακή 1/11/2009 στον παιδότοπο Ρόδι?

 

Είναι λίγο μακριά αλλά.... Εγώ πάντως μπορώ και 27/10/2009 απλά δεν ξέρω πόσες θα πάτε εκδρομούλα και θα πάρετε άδεια 27/10 γιαυτό δεν το προτείνω. Πέστε ημερομηνίες για να βρούμε μία που να μας βολεύει όλες. Κορίτσια τις προτάσεις σας. Άσε που εγώ και καθημερινή μπορώ αρκεί να είναι κατά τις 5,30-6,00 για να φύγουμε κατά τις 20,00-20,30 ώστε να κοιμηθεί το παιδί. Άλλωστε τουλάχιστον η δική μου πριν 20,30-21,00 δεν δέχεται ούτε να το δει το κρεβάτι της όχι να μπει μέσα!!!!!

:P :p :P

 

με κάλυψες απόλυτα σε ΟΛΑ αν και εμείς ξυπνάμε κατά τις 5.30-6.00 οπότε θα έρθουμε λίγο αργότερα γιατί κοιμόμαστε κατά τις 10.00...

άντε κορίτσια τι κάνετε κ δεν μιλάτε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κοριτσάρες!!!!!!! Τι κάνετε??? Κρύοοοο εεεε?? Καλό χειμώνα να έχουμε.

Λοιπόν διαβάζω το θέμα από την ημέρα που άνοιξε και δεν έγραψα μέχρι τώρα γιατί περίμενα να δω πως θα πάει από συμμετοχές. Αυτό που δεν θα ήθελα είναι να πάμε πάλι οι κλασσικές 5-6 και να έχουμε κάνει κράτηση για 15. Και από την άλλη δεν νομίζω ότι αν πάρουμε να κλείσουμε στο Ρόδι θα μας εμπιστευτούν μετά από την αποχή της προηγούμενης συνάντησης. Που είναι βρε κορίτσια εκείνες οι μεγάλες συναντήσεις που κάναμε???????

Άντε ξεσηκωθείτε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hello hello ... δυστυχώς χάνω λίγο τα θέματα... γιατί δεν πολυμπαίνω τελευταία... πάντως δεν θα μπορέσω στι 2-11 γιατι δεν θα είμαι εδώ αλλά σας εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!

daffy ... μάλλον στα Χριστούγεννα μας βλέπω να γινόμαστε πάλι πολλές.. τώρα με την γρίπη δεν μας βλέπω και πολύ .... για παιδότοπο!!!!

φιλιά σε όλες/όλους

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μενα! Είμαι σχετικά καινούργια εδώ. Παρόλα αυτά θα ήθελα κι εγώ να ρθω στην συνάντηση της Θεσ/κης. Μόνο που επειδή θα ρθω από την Βέροια, θα μπορούσε κάποια από εσάς να μου πει που ακριβώς θα γίνει? Πως θα ρθώ? Καλά τα μικρά θα τρελαθούν αν του πω για παιδότοπο στην Θεσ/κη!

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αννα Μαρία και καλωσόρισες!!! Θα σε περιμένουμε. Τώρα για οδηγίες ... μόλις κανονιστεί ακριβώς το που και πότε θα γράψουμε και οδηγίες για να μας έρθεις. :P :p :P.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς όρισες στην παρέα μας Αννα-Μαρία και θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε κ από κοντά...αν καταφέρουμε κάποια στιγμή να οργανώσουμε αυτήν την συνάντηση που έχει καταντήσει σαν το γεφύρι της Αρτας!!!!!

Τι λέτε να κάνουμε τελικά κορίτσια????

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τι φταιει και δεν υπαρχει συμμετοχη απο αλλες κοπελες οπως παλια (εγω δεν συμμετειχα αλλα σας διαβαζα κι ελεγα τι ωραια που περνανε)Μηπως να αφηναμε ανοιχτη την τοποθεσια και να βλεπαμε που εχουμε περισσοτερες συμμετοχες?(ανατολικα,δυτικα ή κεντρο?)

Παντως και το αστερακι εχει δικιο ειναι κι αυτες οι ιωσεις..εγω που ελεγα σιγουρα θα ερθω αν γινοταν συναντηση εχω την μεγαλη αρρωστη με πυρετο!

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν συναντιωμαστε ενα απογευματακι στο ΙΚΕΑ οπως ειχαμε κανει περισυ και οποια ερθει??

 

Σωστή σε βρίσκω φιλενάδα αν και είμαι σίγουρη οτι στο μέλλον θα υπάρξουν παράπονα του στυλ "πότε θα συναντηθούμε βρε κορίτσια?? κτλ κτλ"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας θεσσαλονικιες!!!κι εγω θελω να γνωριστουμε και μενω δυτικα οποτε κανετε συναντηση προς τα εδω ειμαι μεσα...τωρα δεν θελω να οδηγησω γιατι μπαινω στον 7ο και το αποφευγω..παντως θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω.

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

Αμάν με σκοτώνετε για 1 του μηνός!

Έχουμε στις 12:30 μία βάφτιση και στις 4 έναν γάμο στην Έδεσσα.

Δεν το κάνουμε καμια καθημερινή γιατί ΠαρασκευοΣαββοτοΚύριακο αφιερώνουμε χρόνο στην οικογένεια?

 

Το Ρόδο που βρίσκετε?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμάν με σκοτώνετε για 1 του μηνός!

Έχουμε στις 12:30 μία βάφτιση και στις 4 έναν γάμο στην Έδεσσα.

Δεν το κάνουμε καμια καθημερινή γιατί ΠαρασκευοΣαββοτοΚύριακο αφιερώνουμε χρόνο στην οικογένεια?

 

Το Ρόδο που βρίσκετε?

 

 

 

ο παιδότοπος λέγετε ΡΟΔΙ και είναι πάνω στην Τσιμισκή (σε όροφο) λίγο πριν φτάσεις στα EVEREST αλλά απ'ότι φαίνεται η καλύτερα θα έλεγα οτι δεν φαίνεται συνάντηση στον ορίζοντα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως γραφω για να δηλωσω παρουσα εδω ειμαι και περιμενω μηπως παρθει μια αποφαση για το ποτε το που...demi μου δεν πειραζει που δεν ξερεις που ειναι οι παιδοτοποι πες μας εσενα που σε βολευει να κανουμε την συναντηση?

(daffy καταλαβαινω οτι εχεις απογοητευτει απο τη συμμετοχη αλλα οπως βλεπεις μας λειπει η οργανωτικοτητα σου και η ικανοτητα σου να μας ξεσηκωνεις!)

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

MARGIO σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά όλες χαλαρώσαμε λίγο.

 

Άντε λοιπόν..

η πρόταση της Ευάκι είναι πολύ καλή. Εκτός απροόπτου είμαι μέσα. Με τα daffakia φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις 6 η ωρα εχουμε ραντεβου με τον γιατρο επομενως οτι ωρα τελειωσουμε και αν τελειωσουμε μαλλον νωρις θα ερθουμε να σας βρουμε...

 

Φιλακια κορτσοπον και να εχετε ενα καταπληκτικο 3ημερο......

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δεν θα μπορεσω εχω κλεισμενο ραντεβου για τις 30/10.Θα ειμαι εκει κοντα ομως μπορει να περασω να σας δω για λιγο.(Δεν θα εχω τα κοριτσια μου ομως!)

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Επειδή μπερδευτηκα, που λέτε να γίνει; Στο Ικεα ή στο Ρόδι? Στα τέλη ή στις αρχές του μηνα; ποπο τι μπέρδεμα κι αυτό. Πάντως όταν οριστικοποιηθεί καλό θα ήταν να ανακοινωθεί. Μην πάμε άλλες αλλού ή άλλη μέρα!:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...