Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ!!!!


casperαki

Recommended Posts

Ακόμη περιμένω....Ελπίζω τουλάχιστον να τα κάνω πρωτοχρονιάτικα δώρα...

Νομίζω πως επειδή δεν έχουν μεταφορικά έξοδα δεν έχουν κάποιον αριθμό πάνω στο πακέτο για να τα εντοπίσουμε (tracking number).Αν γνωρίζετε κάτι διαφορετικό για ενημερώστε μας...Λέτε να έχουν χαθεί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 619
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δυστυχως αυτο ειναι το κακο με αυτο το σιτε. Οτι καθυστερουνε πολυ αλλα και οτι δεν εχουν αριθμο εντοπισης.

 

το λενε καθαρα! Δεν δινουμε αριθμο εντοπισης και δεν ειμαστε υπευθηνοι για τυχον τελωνιακα εξοδα στη χωρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ είχα παραγγείλει στις 4/12, τα φόρτωσαν στις 8/12 και στις 16/12 είχαν έρθει ατην Ελλάδα αλλά μου στείλανε ειδοποιητήριο από τα ΕΛΤΑ στις 21/12!!!:shock::shock::shock::shock:

Με κάθε παραγγελία μου μου έδιναν ένα κωδικό μέσω mail π.χ.

Hope you're having a great day!

 

Thanks for ordering from FragranceX.com, The World's Largest Fragrance Outlet!

 

We wanted to let you know that we've just finished picking and packing your order # 5255...

 

Your order shipped today 12/4/2009 with USPS tracking number CJ241665990US

και έμπαινα στην σελίδα www.usps.com , έγραφα το tracking number και μου έδειχνε σε ποιο σημείο του κόσμου ήταν το δέμα!

 

'Ομως έκανα παραγγελία το Σάββατο, και δεν μου στείλανε αυτή την φορά tracking number και δεν ξέρω το γιατί...

 

Μου στείλαν δηλ αυτή τη φορά αυτό το μήνυμα:

In order to provide you with the lowest cost shipping to your country your order was shipped by air, but without a tracking number.

We appreciate your patience as your package leaves the USA by air, clears customs in your country, and is delivered to your address.

Thank you for your patience as we have no way to track your package once it leaves our warehouse.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ είχα παραγγείλει στις 4/12, τα φόρτωσαν στις 8/12 και στις 16/12 είχαν έρθει ατην Ελλάδα αλλά μου στείλανε ειδοποιητήριο από τα ΕΛΤΑ στις 21/12!!!:shock::shock::shock::shock:

Με κάθε παραγγελία μου μου έδιναν ένα κωδικό μέσω mail π.χ.

και έμπαινα στην σελίδα www.usps.com , έγραφα το tracking number και μου έδειχνε σε ποιο σημείο του κόσμου ήταν το δέμα!

 

'Ομως έκανα παραγγελία το Σάββατο, και δεν μου στείλανε αυτή την φορά tracking number και δεν ξέρω το γιατί...

 

Μου στείλαν δηλ αυτή τη φορά αυτό το μήνυμα:

 

Εμένα όσες φορές κι αν έχω παραγγείλει (και δεν είναι και λίγες) ποτέ δεν είχε tracking number...

Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου δεν ηρθαν ακομη .Και τελικα πηγα και εδωσα 150 ευρω για δωρα και ειμαι σιγουρη οτι θα ερθουν τη Δευτερα.Τοσο ατυχη ειμαι.Νext year θα κανω την παραγγελια μου συντομοτερα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ STRAWBERRYNET KAI AΠΟ FragranceX.com APO 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΒΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 10-15 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ. ΤΙΜΕΣ ΣΕΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΕ ΧΟΝΤΟΣ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.??

Τα σημαντικότερα πλάσματα για μας χρειάζονται το πιο πολυπόθητο αγαθό της ζωής μας.Το χρόνο μας.

http://www.facebook.com/home.php?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ STRAWBERRYNET KAI AΠΟ FragranceX.com APO 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΒΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 10-15 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ. ΤΙΜΕΣ ΣΕΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΕ ΧΟΝΤΟΣ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.??

τρελλες διαφορες τα αρωματα ειναι σχεδον μιση τιμη,εχω παρει κρεμες estee και lancome 35-40 ευρω φτηνοτερες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακόμη περιμένω....πήρα κι εγώ άλλα δώρα,τι να κάνω;

Tους έστειλα e-mail για την καθυστέρηση και μου είπαν πως λυπούνται και πως αν τελικά λόγω λάθους δεν έχω πάρει τα προιόντα θα τους έρθουν ξανά πίσω και θα με ενημερώσουν.Τι άλλο να κάνω; Εχω αρχίσει και κλαίω τα λεφτάκια μου...

Κάθε μέρα κάθομαι στο σπίτι σαν χαζή και περιμένω να χτυπήσει το κουδούνι ο ταχυδρόμος...

Και να πω ότι τα παρήγγειλα τελευταία στιγμή....28/11 τα παρήγγειλα και τώρα τα έχω πληρώσει κιόλας γιατί εξόφλησα και την κάρτα μου...

ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα και εγώ!! Παρήγγειλα 07/12 και ακόμα δεν έχουν έρθει. Γενικά πάντως λόγω γιορτών τα ταχυδρομεία αργούν.

Στις 4 παραγγελίες που έχω κάνει από fragrancex οι 2 είχαν tracking n=umber ενώ οι άλλες 2 όχι. Ίσως να είναι θέμα κόστους. Οι 2 που είχαν ήταν σχετικά μεγάλες (πάνω από 100 ευρώ) ενώ οι άλλες 2 αρκετά πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Χρονιά πολλά !!! Καλή Χρονιά !!!! Στις 30 Νοεμβριου έκανα τη δεύτερη παραγγελία μου στο fragrancex και ήρθε χθες !!!!

Παρήγγειλα και χρεώθηκα 6 προιόντα και ήρθαν τα πέντε !!!! Tα νεύρα μου δεν περιγράφονται , προσπαθώ να τους στείλω mail και τίποτα , δεν φεύγει με τίποτα . Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως πριν φύγουν τα ελέγχουν 3 φορές και ρώτησα τότε πως γίνεται όμως να έχει έρθει ένα προιον λιγότερο που το αναφέρει κανονικότατα το παραστατικό τους ;

Μου είπαν να φωτογραφήσω τα προιόντα και να τους στείλω mail . Ελπίζω να μη συμβεί σε καμία άλλη και να είμαι μια από τις ελάχιστες περιπτώσεις .

Σας έχει συμβεί ποτέ ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονιά πολλά !!! Καλή Χρονιά !!!! Στις 30 Νοεμβριου έκανα τη δεύτερη παραγγελία μου στο fragrancex και ήρθε χθες !!!!

Παρήγγειλα και χρεώθηκα 6 προιόντα και ήρθαν τα πέντε !!!! Tα νεύρα μου δεν περιγράφονται , προσπαθώ να τους στείλω mail και τίποτα , δεν φεύγει με τίποτα . Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως πριν φύγουν τα ελέγχουν 3 φορές και ρώτησα τότε πως γίνεται όμως να έχει έρθει ένα προιον λιγότερο που το αναφέρει κανονικότατα το παραστατικό τους ;

Μου είπαν να φωτογραφήσω τα προιόντα και να τους στείλω mail . Ελπίζω να μη συμβεί σε καμία άλλη και να είμαι μια από τις ελάχιστες περιπτώσεις .

Σας έχει συμβεί ποτέ ;

 

Όχι ποτέ, κι έχω παραγγείλει πολλές φορές. Τί να πω...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς στείλε ένα κενό μήνυμα σε παρακαλώ , να δω αν δέχονται γενικά ή αν κατι φταίει σε μένα . Στο παρελθόν έστελνα χωρίς πρόβλημα και από χθες δεν μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω νευρα μαζι τους....εχω παραγγειλει απο μεσα Νοεμβρη φορτωθηκαν αρχες Δεκεμβρη και ακομα τιποτα...Αρχοντουλα μου ελπιζω να βρεις ακρη μαζι τους....γενικα νομιζω ειναι γερεγγυο σαιτ..απλα καθυστερουν...πληρωσες με pay pal???

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο αρχες δεκεμβρη που πηρα 8/12 δηλαδη ακομα να ερθει και ειχα και μια αλλη που εφυγε στις 20/12 (καλα αυτη καλα κρασα) μου στειλαν mail οτι μπορει να αργει λογω εορτων αλλα να σας πω μπορει και το δικο μας ταχυδρομειο εδω να κ_λ_βαραει γιατι τους ειχα παρει και μου ειπαν οτι γινεται χαμος και μπορει να εχει ερθει κατι αλλα να μην το εχουν φερει ακομα!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρετε και αυτο το site

http://www.beautybay.com

βρηκα την ενυδατικη μου 12 ευρω μειον απο οτι στο φαρμακειο με τα εξοδα αποστολης...

εντυπωσιαστικα

 

λες να δοκιμάσω...?

το πολύ πολύ να χάσω αλλα 40ευρώ

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι σημερα μου εστειλαν μειλ απο το fragancedirect και γραφει πιστευουμε οτι θα θελατε να ξερεται οτι η παραγγελια σας εχει φυγει και μου δινου πληροφοριες.αμα παραλαβω θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι σημερα μου εστειλαν μειλ απο το fragancedirect και γραφει πιστευουμε οτι θα θελατε να ξερεται οτι η παραγγελια σας εχει φυγει και μου δινου πληροφοριες.αμα παραλαβω θα σου πω.

 

Βρε και μένα μου έστειλαν μαιλ οτι έφυγε....και μου έστειλαν κίολας μετά από μερες ερώτηση αν μου άρεσαν τα πράγματα να γραψω και review τρομάρα τους...

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, παρακαλώωω

 

Κανω δοκιμαστικα παραγγελία στο fragrancex, εχοντας επιλέξει την κολώνια που επιθυμώ και οταν παω να κανω Chechout, τοτε απο 43 ευρώ μου το χρεωνει 63 για παράδειγμα...αρα η τιμή που βλεπω εξ'αρχής δεν είναι αυτή που ισχύει αλλά οταν κανω παρ/λία? Ή απλά κανω κάτι λάθος

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...