Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ!!!!


casperαki

Recommended Posts

μάλλον κάτι κάνεις λάθος....

ή επιλέγεις λάθος προιόν ή αν θυμάμαι καλά οταν είσαι στη σελίδα πχ της κολώνιας σινεμα έχει σαν default πάντα μα πάντα τσεκαρισμένο το πρώτο προιόν της λίστας

μηπως δεν το βλέπεις και βάζεις δυο προιόντα για αυτό και το αυξημένο ποσό?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 619
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Αχ, δεν ξέρω τι δεν κάνω καλά...Εγραψα free, πάτησα apply, απ'οτι βλεπω εχω επιλέξει για παράδειγμα 1 προιον και παρ'ολα αυτα απο 29,20 μου το υπολογίζει 41 και κατι...

Παραθέτω το λινκ σε αυτό που προσπαθώ να κανω δοκιμαστικά...

 

Για δειτε το εσείς οι έμπειρες γιατι θα κόψω φλέβα πρωινιάτια....

https://checkout.google.com/view/buy?o=shoppingcart&shoppingcart=512604594145909

 

μπορειτε να κάνετε και edit την παρ/λια ώστε να δειτε την αρχική τιμή του προιόντος..

 

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Christina καλημέρα,

Επιλέγεις το είδος σε Ευρώ αλλά κατά την διάρκεια του check out το υπολογίζει σε Δολλάρια. Για αυτό νομίζω βλέπεις διαφορά. Δεν είναι περίεργο αυτό και το τιμολόγιο που στέλνουν πάλι σε Δολλάρια είναι αλλά εάν κάνεις την ισοτιμία θα δεις ότι σωστά σε χρεώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Christina καλημέρα,

Επιλέγεις το είδος σε Ευρώ αλλά κατά την διάρκεια του check out το υπολογίζει σε Δολλάρια. Για αυτό νομίζω βλέπεις διαφορά. Δεν είναι περίεργο αυτό και το τιμολόγιο που στέλνουν πάλι σε Δολλάρια είναι αλλά εάν κάνεις την ισοτιμία θα δεις ότι σωστά σε χρεώνουν.

 

σε ευχαριστώ πολύ..εχεις δίκιο δεν το ειχα προσέξει το σύμβολο!! Μα τρελάθηκα, τι έκανα ειπα κι εγω!!

 

να ρωτήσω κ κατι τελευταίο? αμα θέλω ταχυδρομική επιταγή, επειδή δεν εχω πιστωτική τι επιλέγω?

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες, μου ηρθαν σημερα απο το Fragrancex.Σημερα τα παρελαβα αυτη τη φορα στο ταχυδρομειο, πηγε ο αντρας μου.

Πηρα κρεμα ημερας ,Lotion Καθαρισμου κ μια μαυρη μασκαρα ολα clinique.

Επειδη τα προιοντα τα ηξερα μου φαινονται αυθεντικα,ειμαι 99,999999% σιγουρη.

Για την ιστορια, ειχα παραγγειλει στις 14-12.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

ωχ ρε παιδια,ακομα να ερθουν τα αναθεματισμενα, εφυγαν μου ειπαν με mail στις 12 του μηνα και το αλλο που εφυγε 20 δεκεμβρη μου εστειλαν τωρα mail να τους πω πως μου φανηκε!!!!!!αμαν, τι να πω

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια υπάρχουν μάλλον μεγαλες καθυστερήσεις. έχω παραγγειλει από 23/11 τα έστειλαν 8/12 και μόλις χτες 8/1 ήρθε χαρτί από το ταχυδρομείο.

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σας πω ότι έχω ανακαλύψει και το e-bay οχι για καλλυντικά βέβαια παρόλο που έχει γιατί δεν τα εμπιστεύομαι μήπως δεν ειναι αυθεντικά ή ειναι πολυκαιρισμένα, αλλά για άλλα πράγματα. Παρήγγειλα κάτι ρούχα για το παιδί από αμερική (σουπερ), και υπάρχουν γενικά τιμές που ούτε το φαντάζεσαι. Για καινούργια πράγματα μιλάω πάντα. Τελικά εδώ στα μαγαζια μας πιανουν τον κ....!

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Ανακάλυψα το εξής λίνκ http://www.wowhaircare.com/

και έχει επαγγελματικά προϊόντα που στα κομωτήρια τα παίρνεις πανάκριβα.

Παρήγγειλα 3 προϊόντα της Redken που στο κωμοτήριο τα έπαιρνα 60 ευρώ και τα παρήγγειλα με 40 ευρώ!

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αναφερω απο το μετωπο του strawberrynet....

Εκανα παραγγελια στις 30/12 το βραδυ αργα....

Στις 31/12 το πρωι με ενημερωσαν για την παραγγελια μου οτι την ξεκινησαν

Στις 31/12 το βραδυ με ενημερωνουν οτι η παραγγελια μου εχει φυγει κιολας...:shock::shock: λεω μπα...πλακα με κανουν...

Και σημερα ηρθε το ειδοποιητηριο απο τον ταχυδρομο που αναγραφει πανω τον κωδικο (tracking number) που μου δωσαν στο δευτερο μαιλ τους...

Δηλαδη εκανε ποσες μερες????

Αν βγαλεις τις Ελληνικες αργιες φωτα δηλδη κτλπ εκανε 11 συνολο 6εργασιμες!

Ηδη ετοιμαζω τη δευτερη παραγγελια μου αλλα επειδη τη βιαζομαι, εχω πραγματα της μαμας μου μεσα, θα βαλω την επιλογη με 15δολ=10ευρω να μου ερθουν σε 2-3 εργασιμες οπως λεει...για να δουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εμενα το ίδιο 31/12 έκανα την παραγγελία..δεν έχω παρει ακομα την ειδοποιηση απο τα ελτα..αλλα μπαίνοντας στο sait των ελτα με το tracing number μου βγάζει ότι είναι στο κατάστημα καλαμαριάς το δέμα!

πολύ γρήγοροι να δω κ την παραλαβη κ θα τους βάλω 10!!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Ανακάλυψα το εξής λίνκ http://www.wowhaircare.com/

και έχει επαγγελματικά προϊόντα που στα κομωτήρια τα παίρνεις πανάκριβα.

Παρήγγειλα 3 προϊόντα της Redken που στο κωμοτήριο τα έπαιρνα 60 ευρώ και τα παρήγγειλα με 40 ευρώ!

 

 

Για μαλλια βρήκα και αυτό το σαιτ http://www.hqhair.com

Παρήγγειλα ήδη 3 προϊόντα της l'oreal professionel (κομμωτηριακά) και μαζί με μεταφορικά πλήρωσα 45€. Ενώ πέρυσι πήρα μόνο 1 μασκα της kerastase 37 ευρώ από το κομμωτηριο. Παράγγειλα 23/12 και 5/1 ήταν στο ταχυδρομείο!

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Και χάρηκα ότι θα έβρισκα το gel που χρησιμοποιεί ο άνδρας μου και ο κουνιάδος μου φθηνότερα... Δυστυχως το 1ο δεν το έχει καν και το 2ο το εχει ίδια τιμή...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nεα απο το μετωπο του fragrance-direct...

Εφυγαν απο Αμερική-Αμερική δεν ειναι αυτό;;;-29/12/09 και το χαρτάκι του ταχυδρομείου εφτασε 8/1/10...Πολύ καλά το βρίσκω...

Λοιπον τα προιόντα- πηρα 3 σχετικά οικονομικά για να δω την αξιοπιστεια του site...-άριστα μονο η body lotion δεν λειτουργούσε το ντισπένσερ...καλά...δεν με νοιάζει και πολύ...

Πιο αυθεντικά και απο αυθεντικά και μαλιστα εκανα ουρά στο ταχυδρομείο γιατι το πήρα χαμπάρι η υπάλληλος και με πέρασε 50 κύματα με ερωτησεις...έλιωσε οταν της ειπα ποσο πληρώνω για καλυντικά- 70 και 80% κάτω απο τον Χοντο-και με κράτησε 45 λεπτά να της γράφω τι και πως και γιατι και και και και......

Της τα ειπα ολα -δεν μαρεσει η μονοφαγεια ...και εμένα κάποιο άλλος με ξεστράβωσε...

 

Ολα καλά και παμε για άλλα...

 

υ.γ Πάντως ακομη και με το 35% του Νοτος Γκάλερυ που πάω στον Πειραιά, και πάλι εχει διαφορά τιμης απέξω...

Δηλαδή τα λιπ γκλός της estee lauder στο Νοτο με την εκπτωση πάνε στα 18 περιπου και απέξω τα εφερα με 5 και 6 ευρω το ενα ...

Απλώς πρεπει να βρεις το σωστό χρωμα απο τα στάντ των εταιριών και μετά να παραγγειλεις...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...