Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γλυκές μου μανούλες! Παίρνω το θάρρος να σας γράψω μόνο και μόνο για να σας πω ένα γεια και να σας ευχηθώ να πάνε όλα καλά με τις προσπάθειες σας για το σύλλογο που ετοιμάζετε - εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν και φυσικά αν μπορώ να βοηθήσω μη διστάσετε να το ζητήσετε!

Σας διαβάζω εδώ και καιρό και σας καμαρώνω για τη θέληση σας και την αποφασιστικότητά σας!

Να είστε πάντα καλά!

 

Φιλικά

Άννα

 

Υ.Γ. Χαίρομαι που τα περάσατε όμορφα στο πικ νικ σας!!!

*

Link to comment
Share on other sites

Παντως να πω,πως οι ευθυνες του γενητορα,του καθε γενητορα δεν ειναι ευθυνη ενος συλλογου.Κανενας συλλογος δεν μπορει να κανει υπευθυνους,ανευθυνους ανθρωπους.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ,οταν και εφοσον αποφασισει να κυνηγησει τον γενητορα.Μπορει να διαμαρτυρηθει για την νομοθεσια και της μακροχρονες διαδικασιες.Δεν μπορει να βαλει κανεναν φυλακη,ουτε να διεκδικησει απο καποιον να ενδιαφερθει για το παιδι του.

Εμεις ομως που αναλαβαμε την ευθυνη του παιδιου μας κατω απο οποιαδηποτε συνθηκη,εχουμε την "ευθυνη" να μας χαμογελαει καθε μερα και να ζητα την αγκαλια μας.Και για το μελλον των παιδιων μας αφου δεν νοιαζεται κανεις αλλος θα νοιαστουμε εμεις frinda kai melisanthi.

Και στην περιπτωση που καποιος αδικησει το παιδι μου θα γινω και αρπακτικο εαν χρειαστει.Και θελω ο συλλογος να τρεξει θεματα δικαιοσυνης,ταξης,ηθικης.

Εαν με διαψευσει η ηγεσια θα διαφωνησω και αν η λυση δεν βρεθει παντα μπορω ν'αποχωρησω.

Αλλα για να γινουν ολα αυτα πρεπει πρωτα να υπαρξει συλλογος.Να υπαρξει κινητοποιηση,δραση.Αλλιως το μποικοταζ σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι ανωφελο,κυριως οταν οφειλεται σε παρεξηγησεις μεταξυ ατομων που στην τελικη δεν ειναι ο συλλογος.Ειναι μοναδες.

 

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

Αυτα εχουν δικαιωμα σε μια ισονομη με τα αλλα παιδια ζωη.

 

 

 

ΥΓ.Αυτη ειναι η αποψη μου και εαν το βλεπω λαθος παρακαλω πολυ να ακουσω τις αποψεις σας και να κανουμε ενα υγιη διαλογο.Οχι ξεκατινιασματα.Και ναι,Μελλισανθη ησουν στο ομαδικο πμ που εστειλε η Αρια,η οποα ζητουσε και συγνωμη εαν ξεχασε καμια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάλι είμαι στεναχωρεμένη που πάλι δεν προλάβαινα και δεν το συζήτησα καν να έρθω στο πικ νικ! χαίρομαι όμως που περάσατε καλά....

γατούλα που ρώταγες για τον Παναγιώτη τα νέα μας είναι τα εξής:

Στα κιλά είμαστε ίδιοι και απαράλλαχτοι :( αλλά απο τότε που τον άφησα στη γιαγια και πήγα στη δουλειά τρώει πάαρα πολύ! όλη μέρα τον ταϊζει με επιμονή και υπομονή! Τρώει 4 φρούτα για πρωινό:lol: Αλλάξαμε και παιδίατρο και χάσαμε την ανησυχία με το θηλασμό .... οπότε Δοξα τω Θεώ!

Για την ιστορία στο φόρουμ που είχατε ανοίξει πήγα να μπώ κάποτε με το ίδιο νίκ και μου έλεγε ότι χρησιμοποιείται! Αν υπήρχε ssttaa ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ !!!!!

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

Frinda,

μην συγχίζεσαι σε παρακαλώ, δεν χρειάζεται, δεν συγχίζομμαι ούτε και οργίζομαι εγώ....

Την δήλωση της αποχώρησης την έχω ξανακούσει και μου φαίνεται ότι παρουσίάζεται και ως απειλή προς τις υπόλοιπες που θα τις αφήσει μάλλον στο έλεος του Θεού....

Φαντάσου, τι θα γίνει όταν θα γίνει (αν γίνει κάποτε) και ο υποτιθέμενος σύλλογος.

Με το που θα ακούν έναν αντίλογο, θα δηλώνουν παραίτηση.....

 

Αυτά επισημαίνω και μακάρι να βγώ ψεύτρα..!!!!

 

Με την όρεξη και την ψυχολογία του καθ'ενός δεν γίνεται να ασχοληθούμε γιατί υπάρχουν και πιο σημαντικά ΄θέματα στην ζωή όλων μας....

Και αποχωρήσεις δεν σηκώνει η εποχή μας !!!

 

Για να δώσεις σε κάποιον την πρωκαθεδρία πρέπει να αποδείξει ότι μπορεί να τα καταφέρει και να πιστέψεις σε αυτόν. Το να λές θα φτιάξω ένα σύλλογο και να δρέψεις και τις δάφνες πριν το έργο σου φέρει καρπούς μου θυμίζει τους πολιτικούς μας που μας έφεραν εδώ που μας κατάντησαν, ζήτουλες στην γή.

Και στα δικαστικά θέματα, υπενθυμίζω πως αυτή την στιγμή έχω απο τους καλύτερους δικηγόρους αλλά θα πρέπει πρώτα να εξεταζεις και μετά να κρίνεις καθώς σε κάθε άγαμη μητέρα υπάρχουν ιδαιτερότητες, γεγονός που θα έπρεπε να σε κάνει πιο φειδωλή στις εκφράσεις σου καθώς δεν γνωρίζεις μάλλον που μπορούν να φτάσουν τα πράγματα και η φαντασία σου δεν μπορεί να τα συλλάβει.

 

Δεν είμαι εγωίστρια για να ακούσω πως το παιδί μου θα έχει στο πιστοποιητικό γεννήσεως του το άνευ ή το αγνώστου κλπ κλπ.

Σημασία έχει να ξέρεις να πεις σε ένα παιδί που δεν θα γνωρίσει ποτέ τον πατέρα του γιατί έτσι έχει δρομολογήσει ο ίδιος ότι αυτός είναι ο πατέρας του και το αγαπάει κατά βάθος.. Και όταν του λές σε ένα βρέφος που μόλις έχει αρχίσει να σου λέει κουβέντες ότι ο μπαμπάς είναι μακρυά πολύ μακρυά ( στην πραγματικότητα είναι αρκεντά κοντά) αλλά μας αγαπάει και εκείνο σε ρωτάει πολύ αθώα ::τουτού? (δηλαδή ο μπαμπάς δεν έχει τουτού-αυτοκίνητο όπως οι άλλοι μπαμπάδες για να έρθει να μας δεί?) ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΈΛΆ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΙΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ....

 

Τό ότι αυτό το παιδί θα διαβάσει το όλα όσα άσχημα έγραψε ο πατέρας του στα δικηγορίστικα παλιοχάρτια και χρυσοπλήρωσε τους δικηγόρους για να γράψουν ότι δεν μπορείς να φανταστείς που το βάζεις??

Αλλά μάλλον τα έχω βγάλει από την φαντασία μου όπως κάποιοι από εδώ μέσα απάντησαν πριν απο ΄λίγο καιρό με το στενόμυαλο μυαλουδάκι τους..

Δεν πειράζει θα το πουλήσω σε κανένα εκδοτικό οίκο όταν κάποτε τελειώσει η ιστορία μου.....

όταν σου περάσει μετά απο λίγο έλα με καμμιά πιο καινούργια ιδέα???

Και μελέτα λίγο και τα στατιστικά για τις ανύπαντρες και έλα να μου εξηγήσεις και εσύ και όποιος άλλος με πτυχίο / μεταπτυχιακό ή διδκατορικό ή και άνευ των παραπάνω γιατί αυξανόμαστε δραματικώς....

Lvek.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Frinda,

Την δήλωση της αποχώρησης την έχω ξανακούσει και μου φαίνεται ότι παρουσίάζεται και ως απειλή προς τις υπόλοιπες που θα τις αφήσει μάλλον στο έλεος του Θεού....

την έχεις ξανακούσει ε?

ωραίο αυτό γιατι χαίρομαι που ΑΚΟΥΣ εστω τον ευατό σου ....

απειλή καθόλου

ειπα αποχώρω απο ΤΟ ΤHREAD γιατι δεν με εκφραζει....

ξεχασα να συμπληρώσω οτι δνε με εκφράζει οποιαδήποτε είδους μεσημεριανή συμπεριφορά...!!!

 

Φαντάσου, τι θα γίνει όταν θα γίνει (αν γίνει κάποτε) και ο υποτιθέμενος σύλλογος.

Με το που θα ακούν έναν αντίλογο, θα δηλώνουν παραίτηση.....

ΘΕ ΘΕΛΕΣ...

αλλά (παρατήρηση ) για μία ακόμη φορά ...ΣΥΝΧΙΣΤΗΚΕΣ....

ΑΛΛΌ το ατομο κι αλλο ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ...

(ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΊς ΝΑ Δηλώνεις ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ

σε ευχαριστω γιατι έτσι κατανοούν όλοι οτι το θέμα δεν ειναι μια προσπαθεια αλλα το ατομο που την ξεκίνησε ...

 

Αυτά επισημαίνω και μακάρι να βγώ ψεύτρα..!!!!

ΨΕΥΤΡΑ εχεις βγει απ την στιγμή που με συκοφάντσες δημόσια οτι δνε επικοινωνησα μαζι σου ....

εχω και μαρτηρες τα ΓΡΑΠΤΑ ...ΤΑ ΠΜ ...!!!!

 

Με την όρεξη και την ψυχολογία του καθ'ενός δεν γίνεται να ασχοληθούμε γιατί υπάρχουν και πιο σημαντικά ΄θέματα στην ζωή όλων μας....

Και αποχωρήσεις δεν σηκώνει η εποχή μας !!!

ΓΕΝΙΚΈΥΣΕΙς....

με την ψυχολογία σου ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ... αλλα μαλλον οχι εσυ με των αλλων ...

αυτο νοούμε απο τα συφραζόμενα του παιδιου που ήθελε (αλλα δε του κατσε ) να δηλώσει οτι δε το παίζουμε....!!!

αποχωρήσεις ΕΙΠΑΜΕ εχεις την πρωτιά...οταν την εκανες αλλα ουσιαστικά δνε την εκανες γιατι ήσουν εδω (απορώ ρε γμτ πως χανούν ορισμένοι ανθρωποι των χρόνου τους...:) )

 

Για να δώσεις σε κάποιον την πρωκαθεδρία πρέπει να αποδείξει ότι μπορεί να τα καταφέρει και να πιστέψεις σε αυτόν. Το να λές θα φτιάξω ένα σύλλογο και να δρέψεις και τις δάφνες πριν το έργο σου φέρει καρπούς μου θυμίζει τους πολιτικούς μας που μας έφεραν εδώ που μας κατάντησαν, ζήτουλες στην γή.

ΤΑΡΑΜ ΤΑΡΑΜ.... να το προβλημα σου ....

για να λύσω απορίες .... ΠΡΟΕΔΡΗΛΉΚΙΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ... μεταξύ σοβαρού αστείου υπόθηκε οτι μου δίνεται η προεδρία

ΑΛΛΑ

ΑΝ ΑΣΧΟΛΙΌΣΟΥΝ ουσιαστικα (κι οχι στην μοναξία του συγγραφέος :) ) με συλλόγους θα ήξερες οτι καποιος πρεπει να με ψυφήσει το προερδίο ... ....

ελπίζω να είσαι εκει στην ψυφοφορία για να δώσεις το χ σου ... σε μένα!!!

αλλα χλομό το κόβο ...

αναμένεις κι εσυ επι του καναπέως ... για τις κατινοελεξήξεις κια για να δεις αν θα αρχίσω τα γαλλικά να πεις και για το ποιόν μου ....

αλλα στα σοβαρα ολοι ρουλιίδες....!!!!ειπαμε ...αναμείνατε στο ακουστικό σας....!!!

 

Και στα δικαστικά θέματα, υπενθυμίζω πως αυτή την στιγμή έχω απο τους καλύτερους δικηγόρους αλλά θα πρέπει πρώτα να εξεταζεις και μετά να κρίνεις καθώς σε κάθε άγαμη μητέρα υπάρχουν ιδαιτερότητες, γεγονός που θα έπρεπε να σε κάνει πιο φειδωλή στις εκφράσεις σου καθώς δεν γνωρίζεις μάλλον που μπορούν να φτάσουν τα πράγματα και η φαντασία σου δεν μπορεί να τα συλλάβει.

 

πες μου οτι εχεις το κουγια ...

οχι πες το μου ....

:):)

 

και για πες ο δικηγόρος σου ΑΝ υποθέσουμε οτι πηγες στην αστυνομία δεν σου ειπε τις πιθανές κινήσεις που μπορεί να κανει και ο γεννήτορας????

αν στο ειπε...τι σκούζεις...?

αν δεν στο είπε δνε ειναι και τόσο καλός δικηγόρος ...(δεν τον ξερω τον ανθρωπο προσ θεου εσενα εξεταζω και τα λεγόμενα σου ... υπαρχουν αντιφασεις πως να το κανόυμε...??/)

Δεν είμαι εγωίστρια για να ακούσω πως το παιδί μου θα έχει στο πιστοποιητικό γεννήσεως του το άνευ ή το αγνώστου κλπ κλπ.

χαααααααααααααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχ

Σημασία έχει να ξέρεις να πεις σε ένα παιδί που δεν θα γνωρίσει ποτέ τον πατέρα του γιατί έτσι έχει δρομολογήσει ο ίδιος ότι αυτός είναι ο πατέρας του και το αγαπάει κατά βάθος.. Και όταν του λές σε ένα βρέφος που μόλις έχει αρχίσει να σου λέει κουβέντες ότι ο μπαμπάς είναι μακρυά πολύ μακρυά ( στην πραγματικότητα είναι αρκεντά κοντά) αλλά μας αγαπάει και εκείνο σε ρωτάει πολύ αθώα ::τουτού? (δηλαδή ο μπαμπάς δεν έχει τουτού-αυτοκίνητο όπως οι άλλοι μπαμπάδες για να έρθει να μας δεί?) ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΈΛΆ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΙΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ....

ειναι εμφανες οτι δεν εχεις ιδεα ουτε ποιο ειναι το επαγγελμα μου ...

ουτε ποια είμαι ...

ουτε τη δουλεια κανω

(ρόμπα εγινες με αυτη σου την τοποθετηση ...με το συμπαθειο κι ολας..ε?) :)

Τό ότι αυτό το παιδί θα διαβάσει το όλα όσα άσχημα έγραψε ο πατέρας του στα δικηγορίστικα παλιοχάρτια και χρυσοπλήρωσε τους δικηγόρους για να γράψουν ότι δεν μπορείς να φανταστείς που το βάζεις??

αν θυμάμαι καλα σου είχα προτείνει στο παρελθόν αν πας σε παιδοψυχολογο .....για να σου απαντηθούν αυτα σου τα ερωτημα ...κοιτα να δεις που δεν με ακούς ....

Εχω δώσει στο παρελθόν απαντησεις σε ολα σου τα ΥΠΟΤΗΘΕΜΕΝΑ ερωτηματα ... ..δεν διαβαζεις κι οχι μόνο αυτο μου φαίρεσαι λες και είμαι μια τυχαρπαστη ...

πλακα εχεις τελικα...!!!

:):))

Αλλά μάλλον τα έχω βγάλει από την φαντασία μου όπως κάποιοι από εδώ μέσα απάντησαν πριν απο ΄λίγο καιρό με το στενόμυαλο μυαλουδάκι τους..

κραζεις γενικά κι αόριστα ...δεν μπορώ να πω κατι ...

κι εγω βρίζω θεους και δεμονες δε μου δίνει και δίκιο κι όλας...!!:D;)

Δεν πειράζει θα το πουλήσω σε κανένα εκδοτικό οίκο όταν κάποτε τελειώσει η ιστορία μου..... [

αυτό το λες δευτερηφορα να λοιπόν η διαφορα μας:

εγω δεν εχω σκοπο να πουλησω και να βγαλω λεφτα απο την ιστροία μου

εσυ εχεις ΜΟΝΟ αυτο το σκοπο ....!!!

να λοιπόν γιατι ΕΓΩ θελω να ξεκινήσω ενα συλλογο κι εσυ ενα βιβλίο εμενα δε με νοιαζει να πουλήσω την ιστορία μου και κατεπέκταση του παιδιού μου ...

εχω υπεροχες αναμνήσεις για την δημιουργία του παραυτα

;):D:D...χαχαχαχχαχαχαχαχ

όταν σου περάσει μετά απο λίγο έλα με καμμιά πιο καινούργια ιδέα???

εχεις τρελό ζορι και με το συλλογο και με εμενα....

καρφονεσαι ρε συ ... ελα ...χαλάρωσε ...εγω σε αγαπω !!! :D;)

Και μελέτα λίγο και τα στατιστικά για τις ανύπαντρες και έλα να μου εξηγήσεις και εσύ και όποιος άλλος με πτυχίο / μεταπτυχιακό ή διδκατορικό ή και άνευ των παραπάνω γιατί αυξανόμαστε δραματικώς....

για πες μα ς εσυ .....?????

οχι πες ...? (κοινωνιολόγος είσαι ????

αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα:D;)

λοιπόν μια εξύγηση

στεναχωρήθηκα και πηρα τηλ την κολλητη μου ...

με εκραξε ...

μετα με ειδε η μανα μου ρημάδι και μου λεει ρε συ ...μήπως περημενεις περιόδο ..?

χαααααααααχαχαχαχχα

ΣΑΝ ΑΝΑΑΛΑΜΠΗ ... ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ οτι περίμενα περίοδο (οταν περιμένω περίοδο γίνομαι ευαίσθητη .... )

και μου λεει η μανα μου ...

ρε ουστ τα τρολσ ...ΜΑΣΑΜΕ ΕΜΕΙς...?

ΕΜΕΙς ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕς...( Η λέγκω μας το εμαθε αυτο και το λεμε συνέχεια)

:D;)

αντε λοιπόν melisanthi... οτι αλλο θες στην διάθεση σου ....

εχω και τηλ στο ΕΔΩΣΑ αν θες να συζητήσουμε κατι ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ....!!!! μην ενοχλούμε και τους αλλους :D;)

Link to comment
Share on other sites

ΈΛΆ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΙΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ....

παντως μια χαρα ήθελες να έρθεις να φας τα κεφταδακια .... ΕΣΥ ....

εγω δεν εχω καμια δουλεια να πω κατι σε αυτο το παιδι ...ειναι δουλεια της μανας του ...

για ψυχοθεραπεια χρεωνω κι εγω με την ώρα ...!!!!

ο τσαμπας πεθανε οπως λεει και η ahtoa

Link to comment
Share on other sites

Θερμά συγχαρητήρια!!!

 

Το κόμπλεξ και τα απωθημένα περισσεύουν εδώ μέσα!

 

Αλλά ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει...

 

Η Μελισάνθη την εκδίκηση της και η Φρίντα την ικανοποίηση ότι διέλυσε και δεύτερο φορουμ!!!

 

Άντε βρε... κι ας ανώτερα!!!

 

 

 

Πάντως στο σύλλογο- που για πείσμα κάποιων θα ιδρυθεί- χέρι δεν θα μπορέσετε να βάλετε!

 

Γιατί απλά είστε πολύ μικρές για ένα όραμα που σας ξεπερνα!

 

 

Aria, πραγματικά δεν χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα και σε καμία...

σίγουρα όχι σε κάποιες που έχουν τόσα άλυτα θέματα με τους εαυτόύς τους!!!

 

Δωρεάν συνεδρίες???

Ε, όχι!!!

Ο τζάμπας πέθανε κι ο βερεσες απεργει!!!

Link to comment
Share on other sites

Λες ο πρώτος να ήταν η προθέρμανση???

χαχαχα...

Ζεσταμένη τη βλέπω την Άρια!!!

Η αθώα είναι σαν έτοιμη από καιρό...

εγώ θέλω λίγο ζέσταμα... πολλή δουλειά και πολλές ώρες...

αλλά θα τη βρω τη φόρμα μου...

Εσύ πως τα πας???

Για να μαζευόμαστε...

 

Και για όποια πεινάσει...

στέλνουμε και κεφτεδάκια κατ'όίκον!!!

(ρε αυτά τα κεφτεδάκια σουξέ που έιχαν)

Άκρως δυναμωτικά...

με τη μυστική συνταγή της μαμάς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στις διατάσεις...

Αν χρειαστεί θα παίξω βασική...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ξέρεις ε;;; σε αγώνα μπάσκετ έχω βγει με 5 επιθετικά!

 

Ρε σεις... και του ΙΚΕΑ τα κεφτεδάκια δεν είναι σούπερ;;;;

Τρελαίνομαι... πως το λένε...............

Link to comment
Share on other sites

http://parentscafe.gr/group.php?groupid=11

εκανα και γκρουπακι ...(ειναι αυστηρός modereded by me )

....

οποια θελει μπορεί καληστα να εισέλθει για ξεκατίνιασμα.... ΑΛΛΑ και χαλαρη κουβεντούλα ...

ΕΔΩ περικαλώ τα αυστηρώς καταλληλα... ουσιαστικά

και τεκμηριομένα ......

 

αν φαμεε λουκετο εδω ... εγω θα ντραπω !!! (οχι για την μπεμπα και τη μελισανθη .... )θα νταρπω υπο την ιδιοτητα ανυπαντρης μητρος ...!!!

Link to comment
Share on other sites

http://parentscafe.gr/group.php?groupid=11

εκανα και γκρουπακι ...(ειναι αυστηρός modereded by me )

....

οποια θελει μπορεί καληστα να εισέλθει για ξεκατίνιασμα.... ΑΛΛΑ και χαλαρη κουβεντούλα ...

ΕΔΩ περικαλώ τα αυστηρώς καταλληλα... ουσιαστικά

και τεκμηριομένα ......

 

αν φαμεε λουκετο εδω ... εγω θα ντραπω !!! (οχι για την μπεμπα και τη μελισανθη .... )θα νταρπω υπο την ιδιοτητα ανυπαντρης μητρος ...!!!

 

Α Άρια ευχαριστούμε...ενήργησες ορθώς..ήθελα μέρες τώρα να σας βάλω κάποιες ιστοσέλίδες με δραστηριότητες ,βιβλία και μουσική και με τις επίδοξες Βασιες Λόη δεν μπορούσα...Γιούπι!

P203p2.png 

Link to comment
Share on other sites

ας ευθυμησουμε ...(με χιουμοριστικό τόνο ... και ταση ευθυμησμου melisanthi kai beba 09 σας το αφιερωνω ....)

Το ξέρεις μʼ αρέσεις

Μα μη με πιστέψεις

Σʼ αυτόν τον κόσμο που μόνος μου ζω

Δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις

Η μέρα κυλάει

Για να ʽρθει η επόμενη να φέρει σκέψεις με άλλο αέρα

Και πριν να πιάσεις το νόημα περνάει

Στην αγκαλιά μου έλα

Είναι καλύτερη απʼ της πόλης η δική μου η τρέλα

Μα πρόσεξε… Μη μείνεις εκεί

Το ξέρεις μʼ αρέσεις

Μα μη με πιστέψεις

Σʼ αυτόν τον κόσμο που μόνος μου ζω

Δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις

Και ψάχνεις για κάτι

Σʼ ένα φιλί, σε μια ματιά, σʼ ένα χαμόγελο

Σʼ ένα άδειο κρεβάτι

Κι ας ξέρεις τίποτα δε φτάνει εκεί

Μα η αγάπη είναι εδώ

Χτυπάει την πόρτα μας κι εμείς σαν μια γροθιά τʼ όνειρό της

Κι αυτή μας δείχνει το άσχημο πρόσωπό της

Το ξέρεις μʼ αρέσεις

Μα μη με πιστέψεις

Σʼ αυτόν τον κόσμο που μόνος μου ζω (x2)

Δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις (x2)

Άδειο το βλέμμα

Ο πόνος μέσα στο μυαλό, μέσα στο σώμα και στο αίμα

Να μην το δείξεις, να μη μου το πεις

Μα πήγε αργά

Για να τραβήξουμε ξανά κι οι δυο σε αντίθετους δρόμους

Τι κι αν πονάω, τι κι αν πονάς

Το ξέρεις μʼ αρέσεις

Μα μη με πιστέψεις

Σʼ αυτόν τον κόσμο που μόνος μου ζω

Δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις

Μα μη με πιστέψεις

Σʼ αυτόν τον κόσμο που μόνος μου ζω

Δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις

Το ξέρεις μʼ αρέσεις…

thnaks μου ανεβασατε το ΕΓΩ ΜΟΥ ...το οοποίο και εχω με πολύ γιοκγα αυτοθεραπεια και ψυχοθεραπεια εχω δαμασει,....!!!

εγω ψυφηζω athoa για ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ

ολε ολε ολε

:):):)

εγω βαζω την εργασεια .... το δουλεικο .....

αλλα προεδραρα φυφίζω athoa,...!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ψυφηζω athoa για ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ

ολε ολε ολε

:):):)

εγω βαζω την εργασεια .... το δουλεικο .....

αλλα προεδραρα φυφίζω athoa,...!!!

 

Πω πω τί με έκανες τώρα...πώς θα βγώ στην τηλεόραση;;Εβγαλα και ένα σπυρί πάλι...

 

Εκπτώσεις πότε έχει;;Να αγοράσω ταγιεράκι;;;ένα που έμεινε προ εγκυμοσύνης θα μυρίζει ναφθαλίνη και άσε που θα είμαι σαν τη Marιah Carey εδώ που θα σας βάλω,τσίτα-τσίτα...Στο 1' λεπτό πηγαίνετε περίπου να γελάσετε...

 

http://www.youtube.com/watch?v=WlqjZcCUyTI

 

Εξοδα παράστασης θα έχει η πρόεδρος;;;ΟΧΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;SHIT,SHIT,SHIT.....πώς θα βγώ στην Τατιάνα σαν λέτσος;;;Να βάλω αγγελία....όλο και κάτι θα βρεθεί.....Μια γούνα(αλλά είμαι φιλόζωη....),μια γόβα,δυό γόβες,μια τουαλέττα,ένας μπιντές,ένα καζανάκι,κάτι....

P203p2.png 

Link to comment
Share on other sites

:)

σ αγαπω ...

ρε θα χουμε εξοδα παραστασης.....

ΣΩΘΗΚΕΣ ΛΕΜΕ ...

πλακα πλακα εγω σενα ψυφηζω ... κλαψε οσο θες....

ΜΑΝΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

εγω και η μπουμπουμ ...

θ ακανουμε το σκατο παξιμαδι ...λεμε..

ε ?

ε?

:):)

 

ερωτηση ..: αρια παντρευτηκες ποτε ?

αρια :οχι ρε παιδια το νυφικό δε το βαλα ....! να το κανω τιτλο ΒΙΒΛΙΟΥ ????

(ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ το συνολακι της maraya....)this dress is a drama

she said so ...!

:)::):)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...