Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογος σε δημοσιο νοσοκομειο.


jenny_v

Recommended Posts

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες σας.

Εγώ γέννησα στο ΙΑΣΩ και σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη. Έχω έναν παρά πολύ καλό γιατρό, αλλά συνεργάζεται μόνο με το ΙΑΣΩ και μάλιστα είναι και μέτοχος.

Τώρα, στη 2. εγκυμοσύνη δεν θέλω να πάω πάλι στο ΙΑΣΩ διότι είναι πάρα πολλά τα λεφτά (6.000) και δεν υπάρχουν. Άκουσα για μια γιατρό στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, την κα. Άρτεμη Αλεξόπουλου, η οποία είναι πολύ καλή και πολύ καλός άνθρωπος. Ξέρει καμία να μου πει;;;; Έψαξα, αλλά δεν έχω βρει κάτι.

Ευχαριστώ πολύ

"Τα παιδιά μπορούν να διδάξουν τρία πράγματα στους μεγάλους: πρώτο, να χαίρονται χωρίς να υπάρχει λόγος, δεύτερο, να ασχολούνται πάντα με κάτι και, τρίτο, να απαιτούν με όλη τους τη δύναμη αυτό που επιθυμούν." Paulo Coehlo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σας!!!

Ψάχνω κι εγω κάποιον γυναικολογο στο Ελενα. Το μόνο που με προβληματίζει είναι τα ραντεβού και οι πολλές ώρες αναμονης. Δουλεύω πολλές ώρες και αυτό θα μου δημιουργήσει πρόβλημα!!!

Ποια είναι η γνώμη σας???

Εχετε κάποιον γιατρό να μου προτείνετε???

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις

ναι εχεις δικιο δεν εχει Μενν

 

 

Οφφ τόπικ...(Ρε φρωσάκι τι ωραιες φωτο είναι αυτές???) Η πριγκιπισσα σου είναι κουκλα!!!!! Αχ να σου ζήσει κοριτσάκι)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

 

ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΘΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ( ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΚΑΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ). ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ Η΄ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ Η΄ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΟΜΗ ΚΤΛ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΣΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΑΜΜΕΣΑ.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:lol::)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΓΩ ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ .ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ . ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ...ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ HPV KAI ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ !!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ....HELP!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.ΕΧΩ ΤΟΝ ΨΑΘΑ-ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ?ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?Α, ΜΕΝΩ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Οφφ τόπικ...(Ρε φρωσάκι τι ωραιες φωτο είναι αυτές???) Η πριγκιπισσα σου είναι κουκλα!!!!! Αχ να σου ζήσει κοριτσάκι)

φιλεναδα συγνωμη τωρα το ειδα το μνμ σε ευχαριστω συγνωμη για το οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, είμαι νέα στο forum.Είμαι μανούλα ενό κοριτσιού 2 χρονών γέννησα στο Μητέρα με έναν πολύ καλό γιατρό αλλά δυστυχώς η τσέπη μου δεν το σηκώνει δεύτερη φορά, όλα τα λεφτά που μάζεψα στο γάμο πήγαν σε ξενοδοχειακές υπηρεσίες γιατί ο γιατρός μου πήρε φυσιολογική αμοιβή και ποτέ δεν πλήρωνα επίσκεψη. Ετσι λοιπόν αποφάσισα να ψάξω για έναν άλλον σε δημόσιο και μόλις εχθες πήγα για ΠΑΠ στον Κασσάνο( Αττικον)στο ιατρείο του και μου πήρε 75 ευρω επίσκεψη και 25 ΠΑΠ και μου εδωσε να κανω εξετασεις αξιας 270 ευρω χωρις να αναφέρει αν θα μπορουσα να τις κάνω πιθανον στο νοσοκομειο.ANYWAY τελικά επεισή θα ήθελα να προετοιμαστώ για μία 2η εγκυμοσύνη σας παρακαλώ υποδείξτε μου ένα γιατρό ο οποίο δεν θα με ξεβρακώσει σε τέτοιες δύσκολες εποχές....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημέρα σας. Σαν καινούρια και εγώ στο φόρουμ όπως πολλές άλλες, ψάχνω και εγώ για γυναικολόγο μαιευτήρα σε δημόσιο νοσοκομείο. Παντρευομαι σε λίγο καιρό και θα Βάλουμε μπροστά και παιδί, οπότε θα ήθελα να έχω από τώρα έναν καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο για να τον έχω και για την γέννα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την Ανθή Λιαπή στο Αλεξάνδρα και μέχρι στιγμής είμαι απολύτως ικανοποιημένη. Όλα θα φανούν στον τοκετό βέβαια, αλλά έχω ακούσει και από άλλες κοπέλες καλά λόγια...

6Br6p3.png

''Life is what happens to you when you 're busy making other plans''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bebaia egw menw makria apo thesalonikh kai athina alla mias kai milate gia giatrous kai kuriws anthrwpous egw hthela na sas pw gia ton diko mou!!!

egw phgaina se idiwtikous gunaikologous gia test pap ktlp alla otan emeina egkuos phga sto nosokomeio kastorias, to kalutero gunaikologiko tmhma gia mena !!!

eidika o giatros pou me anelabe an kai douleue se dhmosio nosokomeio htan diathesimos gia oti kai na xreiazomoun tous 9 mhnes, kai kata thn diarkeia tis gennas emeine mazi mou 2 24wra mexri na gennisw fusiologika giati einai kata tis kaisarikhs kai 3 meres pou emeina sto nosokomeio htan o monos pou me boithise kai me parotrune na thilasw(afou erxotan kathe 1 wra stis bardies tou gia na blepei an to thilazw h an ksekinhsa na dinw kseno sto mwro :P )

YQzpp2.png

Το αγγελουδακι μας !!!!!!

aLLhp2.png

 

Τα μωρακια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την Ανθή Λιαπή στο Αλεξάνδρα και μέχρι στιγμής είμαι απολύτως ικανοποιημένη. Όλα θα φανούν στον τοκετό βέβαια, αλλά έχω ακούσει και από άλλες κοπέλες καλά λόγια...

 

Γεια σας. ξερετε αν η συγκεκριμένη γιατρος εχει δικό της ιατρείο ή τη βρισκεις στο Αλεξάνδρας; ευχαριστω και με το καλο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Πριν 4 μήνες είχα μια παλίνδρομη κύηση μετά από 5 χρόνια προσπάθειας. Ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό και αποφάσισα να αλλάξω διότι πλέον λεφτά δεν υπάρχουν για ιδιωτικό....όμως έχω πολύ αγωνιά για την εύρεση γιατρού. Σας παρακαλώ επειδή σύντομα ίσως να είμαι πάλι έγκυος θέλω από τώρα έναν καλό γιατρό στο Αττικό ή οπουδήποτε αλλού αρκεί ο γιατρός να έχει ιατρείο και να σηκώνει το τηλέφωνο του όποτε τον χρειαστώ. Θα σας ήμουν ευγνώμον καθότι έχω ταλαιπωρηθεί πολύ με γιατρούς....

Ευχαριστώ πολύ!!!

iU5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Πριν 4 μήνες είχα μια παλίνδρομη κύηση μετά από 5 χρόνια προσπάθειας. Ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό και αποφάσισα να αλλάξω διότι πλέον λεφτά δεν υπάρχουν για ιδιωτικό....όμως έχω πολύ αγωνιά για την εύρεση γιατρού. Σας παρακαλώ επειδή σύντομα ίσως να είμαι πάλι έγκυος θέλω από τώρα έναν καλό γιατρό στο Αττικό ή οπουδήποτε αλλού αρκεί ο γιατρός να έχει ιατρείο και να σηκώνει το τηλέφωνο του όποτε τον χρειαστώ. Θα σας ήμουν ευγνώμον καθότι έχω ταλαιπωρηθεί πολύ με γιατρούς....

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

Σου εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος και όλα να πάνε καλα! Εγώ είμαι στις μέρες μου και έχω τον Χρέλια στο Αττικό. Πηγαίνω στο ιατρείο του και είμαι πολύ ευχαριστημένη μέχρι στιγμής! Αν ενδιαφέρεσαι να σου στείλω pm.

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα ήθελα πολύ να μου το στείλεις. Πόσο παιρνει επισκεψη στο ιατρειο του?? Σου εύχομαι καλή λευτεριά, με ενα πόνο και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου.

iU5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παω στον Συριστατιδη στο Αττικο αν σε ενδιφερει κι εχει ιατριο στους Αμπελοκηπους για τους ιδιους λογους που γραφεις κι εσυ!Επισκεψη μου πηρε 45 για πρωτη φορα στη συνεχεια δεν ξερω. Επισης ειναι και επικεφαλης στην ομαδα εξωσωματικης αν ενδιαφερει καποια αλλη η' κι εσενα!ευχομαι να πανε ολα καλα!:):):)

Tα παιδιά μου είναι η ολη μου η ζωή! http://www.youtube.com/watch?v=uAghZEicc1E:grin:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , εγώ σου προτείνω το Έλενα ,εγώ εκεί πηγαίνω και είμαι πολύ ευχαριστημένη . Είναι αρκετά οργανωμένο και έχει πολύ καλούς γιατρούς . και για το αττικό έχω ακούσει πολύ καλά λόγια .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...