Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγκυμοσύνη και κιλά


Recommended Posts

θα ελεγα οτι δεν εχει καμια διαφορα το σωμα μου. δεν ανοιξε η λεκανη καθολου. βεβαια γυμναζομουν πριν πολυ. κ τωρα οποτε μπορω παω για τρεξιμο. και η κοιλια εχει ηδη μπει μεσα....θα ελεγα οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενη...ηδη τα ρουχα που ψωνιζω τωρα ειναι xs...απλα τα παλια τζιν δε μου κανουν ακομα. λογω extra κιλων. δε τρωω γλυκα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και κατι αλλο. η αδελφη μου απο 47 πηγε 65 κ τωρα ειναι ξανα 47 μετα απο δυο παιδια. δεν ανοιξε καθολου η λεκανη της και δεν γυμναζεται καθολου. οποτε χαλαρωσε και ολα καλα. μην ακους τι σου λενε. υπαρχουν γυναικες που παιρνουν πολλα κιλα τα οποια χανονται μετα.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se oles!

Egw eimai genika upervari logw oti pira polla kila prin xronia logw nevrologikou kai ormonologikou 8ematos.

Imoun 82 kila otan emeina eguos me 1,57 ypsos ,me parakolou8ouse i diatrofolovos tou maieutiriou me katapliktiki diatrofi kai eftasa 87 kila mono.

 

To katapliktiko sunevi 15 meres meta ti genna pou imoun 77 kila!

Molis stamatisa na dinw diko mou gala sto mwro ksanaeftasa sta kila mou (82).

Twra 2,5 xronia meta logw trelis douleias kai treksimatos pou ksexnaw akoma kai na faw eimai 78.

Pistevw oti iparxoun polloi paragontes.Kalo einai na pernoume mono kales 8ermides.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se oles!

Egw eimai genika upervari logw oti pira polla kila prin xronia logw nevrologikou kai ormonologikou 8ematos.

Imoun 82 kila otan emeina eguos me 1,57 ypsos ,me parakolou8ouse i diatrofolovos tou maieutiriou me katapliktiki diatrofi kai eftasa 87 kila mono.

 

To katapliktiko sunevi 15 meres meta ti genna pou imoun 77 kila!

Molis stamatisa na dinw diko mou gala sto mwro ksanaeftasa sta kila mou (82).

Twra 2,5 xronia meta logw trelis douleias kai treksimatos pou ksexnaw akoma kai na faw eimai 78.

Pistevw oti iparxoun polloi paragontes.Kalo einai na pernoume mono kales 8ermides.

malep καλημέρα! Μια χαρά τα κατάφερες!!Εγώ σε μια εβδομάδα κλείνω τον δεύτερο και πάω στον τρίτο και έχω πάρει ήδη δύο κιλά!! Δεν είναι κιλά από τροφές-σκουπίδια ή γλυκά αλλά από φαγητό γιατί πριν συνήθιζα να τρώω πολύ πρωτεΐνη με λαχανικά, γυμναζόμουν και διατηρούσα τα κιλά μου, ενώ τώρα που δεν θέλω να δω μπροστά μου κρέας και καταναλώνω πιο πολλούς υδατάνθρακες (καλούς τουλάχιστον), πήρα αμέσως βάρος!! Ο γιατρός σίγουρα "θα μου την πει" για τα δύο κιλά γιατί υποτίθεται ότι τους πρώτους 3 μήνες δεν πρέπει να παίρνουμε βάρος!!Ο Θεός βοηθός!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koukla mou!

Egw den pira polu gia duo logous.

Prwton, ki egw tous 2 prwtous mines pira 2 kg.

Deuteron, i parakolou8isi apo tin diatrofologo itan swtiria. Na skefteis ksekinisa me pososto lipous 50%:oops: kai peripou ston 6o mina exasa ena kilo ka8aro lipos. Ta geumata itan ka8e 3 wres se simeio na duskoleuomai na ta faw ola. Twra trww polu ligotero alla den xanw para to oti perpataw 5-7 km ti mera.

Pistevw pantws oti mexri 10 kg einai kala se mia eggumosini an skefteis oti to mwro den gennietai panw apo 4-4,5 kg opote paei epi 2 gia tin egguo.

O mikros mou vgike mia stalia 2,360 kai itan 37w+5d.

H mitera mou pire 9 kg se mena kai 11 ston aderfo mou kai vgikame 2400 kai 2450.

Link to comment
Share on other sites

Pantws exw na sou pw oti to varos sou gia to ypsos sou einai polu kalo.

Epeidi vlepw oti eimaste konta se ilikia pairnw to 8arros na se rwtisw, genika me ton antra sou ta pate kala? Autos pws einai sto swma , ti ilikia exei?

Mipws se peirazei gia plaka i niw8ei anasfaleia gia to mwro pou erxetai?

O dikos mou pou einai genika mi adunatos me pdirazei gia to varos mou alla den ton noiazei a 8a adunatisw i oxi. Egw pistevw pws eimai xontri kai autos leei oti to swma mou einai pio gunaikeio apo ogan me gnwrise (11,5 xronia prin-25 kg katw)

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κανω 5 μικρα γευματα και να περπαταω μια ωρα καθημερινα. η μεση μου με εχει θερισει κανονικοτατα. Έχω δισκοπάθεια και εχω κανει εγχείρηση από τα 17 μου! και τωρα απαγορεύεται να πάρω χάπι και υποφέρω..ειδικά τα βράδια στον ύπνο. Τι να κάνουμε..στο πρόγραμμα είναι όλα αυτά. Τουλάχιστον εσείς έχετε υποστήριξη από τον άντρα σας? Ο δικός μου μου φαίνεται ακόμα δεν έχει καταλάβει τίποτα..δεν έχει συνηδειτοποιήσει κάποια πράγματα!

 

 

με τη διατροφή να προσεχεις συμφωνω αλλα μην πιεζεις τον εαυτο σου, το σωμα σου θα σου δειξει αν κατι σε κουραζει..........στο λεω γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα ότι δεν τρεχει τιποτε δηλαδή περπατουσα συνεχεια, εκανα γυμναστικη, ολες τις δουλειες με τη μια κτλ και μετα το πληρωσα με συσπασεις από το 4 μηνα,, ακου το σωμα σου και κανεναν άλλο...........

 

υ.γ. οι ανδρες δεν το συνηδειτοποιουν αμεσως, είναι και λιγο της μοδας το ενταξει εισαι εγκυος και??μπορεις να κανεις τα παντα κτλ οποτε.........να του το λς όταν δεν μπορεις και ΤΕΛΟΣ

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pantws exw na sou pw oti to varos sou gia to ypsos sou einai polu kalo.

Epeidi vlepw oti eimaste konta se ilikia pairnw to 8arros na se rwtisw, genika me ton antra sou ta pate kala? Autos pws einai sto swma , ti ilikia exei?

Mipws se peirazei gia plaka i niw8ei anasfaleia gia to mwro pou erxetai?

O dikos mou pou einai genika mi adunatos me pdirazei gia to varos mou alla den ton noiazei a 8a adunatisw i oxi. Egw pistevw pws eimai xontri kai autos leei oti to swma mou einai pio gunaikeio apo ogan me gnwrise (11,5 xronia prin-25 kg katw)

Με τον άντρα μου είμαστε μια έτσι μια αλλιώς..απ όταν έμεινα έγκυος χειρότερα τα πράγματα γιατί αισθάνομαι ότι δεν με καταλαβαίνει. όσον αφορά τα κιλά ναι με πειράζει πολλές φορές αλλά μερικές φορές υπερβαίνει τα όρια και το παρακάνει!! Χτες μου είπε μη φας και το δικό μου φαί χοντροκώλα!! Μου φαίνεται ότι θα χαρεί πολύ να γίνω όσο πιο χάλια γίνεται γιατί πριν αντιμετώπιζα θέματα ζήλειας όταν βγαίναμε και με κοιτουσανε ή με πειράζανε οπουδήποτε.Νιώθω σαν να παιρνει το αιμα του πίσω. Ο άντρας μου είναι στην ίδια ηλικία με εμένα 29 ετών και κανονικός. Γενικά προσέχαμε πάντα τη διατροφή μας και μαγειρεύω με υγιεινό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

με τη διατροφή να προσεχεις συμφωνω αλλα μην πιεζεις τον εαυτο σου, το σωμα σου θα σου δειξει αν κατι σε κουραζει..........στο λεω γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα ότι δεν τρεχει τιποτε δηλαδή περπατουσα συνεχεια, εκανα γυμναστικη, ολες τις δουλειες με τη μια κτλ και μετα το πληρωσα με συσπασεις από το 4 μηνα,, ακου το σωμα σου και κανεναν άλλο...........

 

υ.γ. οι ανδρες δεν το συνηδειτοποιουν αμεσως, είναι και λιγο της μοδας το ενταξει εισαι εγκυος και??μπορεις να κανεις τα παντα κτλ οποτε.........να του το λς όταν δεν μπορεις και ΤΕΛΟΣ

Αυτό που λες ότι έχει γίνει της μόδας είναι μια πραγματικότητα!! Ο άντρας μου μου έχει πει την εξής ατάκα: "όταν η μάνα μου ήταν έγκυος σε εμένα, σήκωνε έπιπλα, μετακινούσε καναπέδες και δεν χαμπάριαζε τίποτα!" Βέβαια εμένα δεν με αφήνει να σηκώσω κάτι αλλά λίγο ακυράκι μου ακούστηκε το σχόλιο του και περιττό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

An antimetwpizes 8emata zileias tote isws na einai logw anasfaleias auta pou sou leei kapoies fores.

Isws otan megalwsei i koilitsa sou na arxisei na apolamvanei perissotero tin patrotita. Oi antres polles fores argoun na to katalavoun.

Pantws otan den eisai se kali katastasi kai eidika logw tis ygeias sou na min zorizesaioti kai na akous. 8a koitas na eisai prwta esu kala kai meta oi alloi.

Link to comment
Share on other sites

An antimetwpizes 8emata zileias tote isws na einai logw anasfaleias auta pou sou leei kapoies fores.

Isws otan megalwsei i koilitsa sou na arxisei na apolamvanei perissotero tin patrotita. Oi antres polles fores argoun na to katalavoun.

Pantws otan den eisai se kali katastasi kai eidika logw tis ygeias sou na min zorizesaioti kai na akous. 8a koitas na eisai prwta esu kala kai meta oi alloi.

δίκιο έχεις, αυτό σκοπεύω να κάνω. Άλλωστε μου το τόνισε και ο γιατρός, τους πρώτους 3 μήνες προσοχή μεγάλη!Γερό να ναι το μωράκι μου, ανυπομονώ να μάθω φύλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα κιλων. Εμένα οι θηλές μου δεν είναι εντελώς έξω.Υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να θηλάσω όταν έρθει η ώρα με το καλό το μωράκι μου? Τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις?:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια...το καλοκαίρι που μας πέρασε εκανα μια πολύ δυσκολη δίαιτα αλλά πολύ αποτελεσματική!! Είχα χασει 15 κιλά πριν μείνω έγκυος όμως είχα καθυστέρηση ενα μισή μήνα ε και καταλαβαίνετε φουλ πρήξιμο!!! Σήμερα είμαι 18 εβδομάδων κ 5 ημερών ζυγιζω 87 κιλά με υψος 1.80...όλοι μου λένε οτι παχύ να(έχω πάρει γύρω στα 9 κιλά )νιώθω πολύ πρησμένη ο γιατρός μ είπε να ελλατωσω το αλάτι σχεδόν καθόλου να μην τρώω..είναι όμως κ αυτές οι λιγουρες που δεν μπορω να αποφεύγω!!προσπαθώ αλλά .....φοβάμαι να δω τον εαυτό μου μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης μου !!περνώ κ τα utrogestan ορμόνη κ απο οτι άκουσα πρίζεσαι με αυτά τα χάπια είναι αληθεια?έχετε να μου προτείνεται κάτι; η έχετε πάρει κ εσείς αυτά τα χάπια κ πριστηκατε;περνώ 2 την ημερα των 200

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...το καλοκαίρι που μας πέρασε εκανα μια πολύ δυσκολη δίαιτα αλλά πολύ αποτελεσματική!! Είχα χασει 15 κιλά πριν μείνω έγκυος όμως είχα καθυστέρηση ενα μισή μήνα ε και καταλαβαίνετε φουλ πρήξιμο!!! Σήμερα είμαι 18 εβδομάδων κ 5 ημερών ζυγιζω 87 κιλά με υψος 1.80...όλοι μου λένε οτι παχύ να(έχω πάρει γύρω στα 9 κιλά )νιώθω πολύ πρησμένη ο γιατρός μ είπε να ελλατωσω το αλάτι σχεδόν καθόλου να μην τρώω..είναι όμως κ αυτές οι λιγουρες που δεν μπορω να αποφεύγω!!προσπαθώ αλλά .....φοβάμαι να δω τον εαυτό μου μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης μου !!περνώ κ τα utrogestan ορμόνη κ απο οτι άκουσα πρίζεσαι με αυτά τα χάπια είναι αληθεια?έχετε να μου προτείνεται κάτι; η έχετε πάρει κ εσείς αυτά τα χάπια κ πριστηκατε;περνώ 2 την ημερα των 200

 

τα επαιρνα και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και σε αυτην αλλα δεν πρηστηκα καθολου, μονο υπνηλία μου φερνουνε

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ γω τα επαιρνα στο πρωτο τριμηνο κ ημουν πρησμενη.στο δευτερο που τα σταματησα φαινομουν πιο αδυνατη.ελεγξε για λευκωμα κ την πιεση σου.

Οσο για τις θηλες μην ανησυχεις κ μενα επιπεδες ηταν.θελει λιγο προσπαθεια στην αρχη να πιανεις το στηθος ωστε να βοηθας το μωρο.με τους θηλασμους θα βγουν εξω

Link to comment
Share on other sites

Kalispera!ki egw ta epairna-opws kai polla alla-alla den pristika.

 

Δεν ξέρω τώρα ίσως να φταίει κ το αλάτι σε συνδιασμό με τις ορμόνες όλα παιζουν ρολο!!τι να πω!! κάπου λέω ας γίνει οτι θέλει όσα είναι να πάρω θα τα πάρω σημασία έχει να έχω ενα γερο κ τελειομηνο μεράκι!!ανυπομονω πολύ!! Είναι το πρώτο μου κ όπως καταλαβαίνετε χαζόμαμα!!

Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα οτι δεν εχει καμια διαφορα το σωμα μου. δεν ανοιξε η λεκανη καθολου. βεβαια γυμναζομουν πριν πολυ. κ τωρα οποτε μπορω παω για τρεξιμο. και η κοιλια εχει ηδη μπει μεσα....θα ελεγα οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενη...ηδη τα ρουχα που ψωνιζω τωρα ειναι xs...απλα τα παλια τζιν δε μου κανουν ακομα. λογω extra κιλων. δε τρωω γλυκα βεβαια.

 

Πόσος καιρός πέρασε απο τότε που γεννησες;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια!!! Μπήκα να σας κάνω να νιώσετε λίγο καλύτερα :D

 

Είμαι έγκυος στην 37η εβδομάδα, ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου 56 κιλά και ύψος 1.68 (νούμερο τζιν 26) και τώρα έχω φτάσει 78, δηλαδή έβαλα 22 κιλάκια! Κατακράτηση πρέπει να έχω ελάχιστη, δεν έχουν πρηστεί ούτε χέρια ούτε πόδια και γενικώς όσοι με βλέπουν μου λένε άντε να 'χεις πάρει 10 κιλά, με λίγα λόγια δεν μου φαίνεται πουθενά άσχημα. Επίσης ο μπεμπούλης που περιμένω είναι μικρούλης (και η κοιλιά μου μικροσκοπική) και θα γεννηθεί περίπου 3 κιλάκια! Θυρεοειδή δεν έχω, διαβήτη κύησης δεν έχω, ούτε κάποιο άλλο θέμα υγείας που να ευθύνεται.

 

Ο γιατρός δε με ρώταγε ποτέ πόσα έχω πάρει γιατί δεν του είχε χτυπήσει, ώσπου όταν του είπα φρίκαρε με το νούμερο, αλλά εφόσον με βλέπει ευκίνητη και χωρίς πόνους μέσης ή άλλο πρόβλημα λόγω βάρους μου είπε να μην ανησυχώ, πολλές φορές φρενάρει ο μεταβολισμός γιατί το έχει ανάγκη ο οργανισμός να βάλει αποθέματα.

 

Εγώ ξέρω ότι θα αργήσω σίγουρα να χάσω τα παραπανίσια μετά τον τοκετό, αλλά είμαι σίγουρη ότι σε βάθος 1 χρόνου θα χαθούν άνετα! Κι εγώ πάντα έτρωγα σαν σπουργιτάκι και γυμναζόμουν πολύ τακτικά, ειδικά μετά το μεσημέρι τίποτα, μόνο σαλάτες ή γιαούρτι, και με το που έμεινα έγκυος χωρίς να κάνω φοβερές ατασθαλίες ούτε σε γλυκά ούτε σε αλμυρά τα κιλά έμπαιναν βροχή! Πεινούσα όμως πάρα πολύ, ειδικά 1ο τρίμηνο, και άρχισα να τρώω ένα βραδινό γεύμα παραπάνω και δυο μικρά ενδιάμεσα. Τους τελευταίους μήνες έβαλα τα λιγότερα κιλά, τα περισσότερα μπήκαν 1ο και 2ο τρίμηνο. Οπότε ελπίζω να νιώσατε λίγο καλύτερα!!! Το μόνο που με νοιάζει τώρα να πάρω αγκαλιά γερό το μπεμπάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια!!! Μπήκα να σας κάνω να νιώσετε λίγο καλύτερα :D

 

Είμαι έγκυος στην 37η εβδομάδα, ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου 56 κιλά και ύψος 1.68 (νούμερο τζιν 26) και τώρα έχω φτάσει 78, δηλαδή έβαλα 22 κιλάκια! Κατακράτηση πρέπει να έχω ελάχιστη, δεν έχουν πρηστεί ούτε χέρια ούτε πόδια και γενικώς όσοι με βλέπουν μου λένε άντε να 'χεις πάρει 10 κιλά, με λίγα λόγια δεν μου φαίνεται πουθενά άσχημα. Επίσης ο μπεμπούλης που περιμένω είναι μικρούλης (και η κοιλιά μου μικροσκοπική) και θα γεννηθεί περίπου 3 κιλάκια! Θυρεοειδή δεν έχω, διαβήτη κύησης δεν έχω, ούτε κάποιο άλλο θέμα υγείας που να ευθύνεται.

 

Ο γιατρός δε με ρώταγε ποτέ πόσα έχω πάρει γιατί δεν του είχε χτυπήσει, ώσπου όταν του είπα φρίκαρε με το νούμερο, αλλά εφόσον με βλέπει ευκίνητη και χωρίς πόνους μέσης ή άλλο πρόβλημα λόγω βάρους μου είπε να μην ανησυχώ, πολλές φορές φρενάρει ο μεταβολισμός γιατί το έχει ανάγκη ο οργανισμός να βάλει αποθέματα.

 

Εγώ ξέρω ότι θα αργήσω σίγουρα να χάσω τα παραπανίσια μετά τον τοκετό, αλλά είμαι σίγουρη ότι σε βάθος 1 χρόνου θα χαθούν άνετα! Κι εγώ πάντα έτρωγα σαν σπουργιτάκι και γυμναζόμουν πολύ τακτικά, ειδικά μετά το μεσημέρι τίποτα, μόνο σαλάτες ή γιαούρτι, και με το που έμεινα έγκυος χωρίς να κάνω φοβερές ατασθαλίες ούτε σε γλυκά ούτε σε αλμυρά τα κιλά έμπαιναν βροχή! Πεινούσα όμως πάρα πολύ, ειδικά 1ο τρίμηνο, και άρχισα να τρώω ένα βραδινό γεύμα παραπάνω και δυο μικρά ενδιάμεσα. Τους τελευταίους μήνες έβαλα τα λιγότερα κιλά, τα περισσότερα μπήκαν 1ο και 2ο τρίμηνο. Οπότε ελπίζω να νιώσατε λίγο καλύτερα!!! Το μόνο που με νοιάζει τώρα να πάρω αγκαλιά γερό το μπεμπάκι μου!

Chv και εγώ το ίδιο έχω πάθει. σε λιγο μπαίνω στον τρίτο μήνα και δεν μπορώ να πίστέψω αυτό που έχω πάθει με την πείνα!Πεινάω συνέχεια..και εγώ ποτέ δεν ήμουν άτομο που έτρωγε ποσότητα και τώρα τρώω και προτού χωνέψω ξαναπεινάω!Ο Θεός να βάλει το χέρι του να μην βάλω πολύ βάρος γιατί είμαι και κοντούλα και θα μαι σαν γιουβαρλάκι!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα κιλων. Εμένα οι θηλές μου δεν είναι εντελώς έξω.Υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να θηλάσω όταν έρθει η ώρα με το καλό το μωράκι μου? Τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις?:(:(:(:(

 

Καλησπέρα με το καλο σε ολα τα κοριτσάκι μην αγχωνεσαι κ γω το ίδιο πρόβλημα ειχα εάν ή κοπέλα στο μεαιυτηριο έχει όρεξη να σου το τοποθέτηση σωστά το αστερακι σου θα πιάσει την θηλη μια χαρά έμεναν η πρώτη βαριοταν κ μου είπε για το μωρό τον τριών ωρών πως είναι πισματαρα κακομαθημένο κ δεν θέλει!!!!:confused::confused:ότι να ναι το κακομηρο να θέλει να φάει κ αυτή στον κόσμο τς ευτυχώς άλλαξαν βάρδια τα κορίτσι πολύ γρήγορα κ ήρθε μια κοπέλα

Πολύ καλή μου έβαλε το μωρό στο στήθος σωστά κ έφαγε μέχρι να τελειώσει ή βάρδια της ειχα μαθει κ γω :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα με το καλο σε ολα τα κοριτσάκι μην αγχωνεσαι κ γω το ίδιο πρόβλημα ειχα εάν ή κοπέλα στο μεαιυτηριο έχει όρεξη να σου το τοποθέτηση σωστά το αστερακι σου θα πιάσει την θηλη μια χαρά έμεναν η πρώτη βαριοταν κ μου είπε για το μωρό τον τριών ωρών πως είναι πισματαρα κακομαθημένο κ δεν θέλει!!!!:confused::confused:ότι να ναι το κακομηρο να θέλει να φάει κ αυτή στον κόσμο τς ευτυχώς άλλαξαν βάρδια τα κορίτσι πολύ γρήγορα κ ήρθε μια κοπέλα

Πολύ καλή μου έβαλε το μωρό στο στήθος σωστά κ έφαγε μέχρι να τελειώσει ή βάρδια της ειχα μαθει κ γω :D

Asteraki σε ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση!Ας ελπίσουμε ότι θα πέσω και εγώ σε καμιά καλή κοπέλα...γιατί μου φαίνεται ότι μαζεύτηκαν πολλές που δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...