Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πόσο ετών θα είστε;ή είσασταν όταν γεννήσατε


Recommended Posts

Λοιπόν αρχίζουμε.

Τον πρώτο γάμο τον έκανα 13 μιση ετών

14μιση γέννησα τον πρώτο μου γιο, 16 ετών γέννησα τον δεύτερο γιο μου.

21 ετών ήμουν όταν ο τότε σύζηγος σκοτώθηκε με την μοτοσυκλέτα του.

Στα 32 μου ξαναπαντρεύτηκα στα 35 μου γέννησα τον τρίτο μου γιο

και τώρα στα 37 μου πλέον περιμένω τον τέταρτό μου γιο

πρώτα ο Θεός τον Μάιο.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 307
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΕΤΥΧΕ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ Κ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΜΩΡΑ,ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ Β'ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ!ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΓΩ!ΧΑΧΑ!ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν έφερα στον κόσμο το πανέμορφο (κουκουβάγια μαμά) αντράκι μου ήμουν 28 & 4 μήνες. Λίγο ξετσούπωσε (είναι ένας παλήκαρος 7 μηνών παρακαλώ !!) και με έπιασε η νοσταλγία όταν ήταν νεογέννητο ... Νομίζω πως ψήνομαι για δεύτερο... :):)

...ζω & υπάρχω για να σας βλέπω να μεγαλώνετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τον Μιχο μου τον γεννησα 32 χρονων(οχι παλια...το μαιο).

με το που μπηκαμε στο σπιτι κ τον βαλαμε για υπνο κοιταω τον αντρα μου κ του λεω ποτε θα κανουμε κ αλλο?

ακομα τον κυνηγαω:lol:

uDuOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Κλείνω τα 26 στις 28/3, η μπεμπούλα μου πρώτα ο Θεός θα είναι κοντά μας μέχρι 11/4. Λετε να έρθει δώρο στα γενέθλια μου?!!!!:D:D:D:lol::D:D

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν αρχίζουμε.

Τον πρώτο γάμο τον έκανα 13 μιση ετών

14μιση γέννησα τον πρώτο μου γιο, 16 ετών γέννησα τον δεύτερο γιο μου.

21 ετών ήμουν όταν ο τότε σύζηγος σκοτώθηκε με την μοτοσυκλέτα του.

Στα 32 μου ξαναπαντρεύτηκα στα 35 μου γέννησα τον τρίτο μου γιο

και τώρα στα 37 μου πλέον περιμένω τον τέταρτό μου γιο

πρώτα ο Θεός τον Μάιο.

 

Να χαιρεσε τα παιδακια σου !!! Βασικα επαθα λιγο σοκ , αλλα οκ τωρα ! Για το νεαρο της ηλικιας σου ! Και δευτερο σοκ ηταν που ειναι και τα 4 αγορια ! Ενα κοριτσακι χαθηκε να σου ερχοταν ???? Ωραια θα ηταν !!! Να σου ζησουν !

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα τον οκτωβριο 2009 , και ημουν 26 χρονων και 4 μηνων ! Και χαιρομαι που βλεπω πολλες κοπελες σε αυτην την κατηγορια ηλικιας ! Γιατι ολες στην δουλεια μου (7 γυναικες !!!!! ), ειχαν γεννησει πανω απο τα 30 , και με ζαλιζαν οτι κανω λαθος που θελω μωρακι τοσο μικρη που ειμαι !!!!!!

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites

ARTY ειμαι λιγο ασχετη...εε απλα κανε κλικ πανω στο δικο μου και θα μπεις..μετα επιλεγεις τις φιγουρες..μετα γραφεις ημερομηνια γεννησης παιδιου..κανεις αντιγραφη και επικοληση στην <Υπογραφη> σου...εγω καπως ετσι το κανα..απαιξα αρκετα!!

καλη επιτυχια(σε οδηγει και μονο του)

GEygp2.png?0GyJdVGZ
Link to comment
Share on other sites

Γέννησα τα μωράκια μου 2 εβδομάδες ακριβώς μετά τα 30στα μου γενέθλια. Η κρίση των τριάντα σε συνδυασμό με το άγχος της μητρότητας...και μάλιστα διπλής!!! Τελίκα μια χαρά τα καταφέραμε και δεν κατάλαβα πότε πέρασαν κιολας 2 χρόνια.

[sIGPIC][/sIGPIC]Χάρης και Αλεξάνδρα 27/01/2008

Link to comment
Share on other sites

το γιο μου τον εκανα λιγες μερες πριν κλεισω τα 22 τωρα το δευτερο θα το κανω λιγο πριν κλεισω τα 30!!!!

ο μαριουλης μου ειναι 7 και ο δευτερος αντρουλης μου ειναι στο δρομο!!

Link to comment
Share on other sites

τον αυγουστο που θα γεννησω το πρωτο μου παιδακι θα εχω μπει δυο μηνες στα 27....!!! ελπιζω μεχρι τα 29 να εχω κανει και το δευτεροοοοοοοο.... ειμαι πολυ ευτυχισμενηηηηηη

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...