Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πόσο ετών θα είστε;ή είσασταν όταν γεννήσατε


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 307
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στη Νίνα ήμουν 29,5 και τώρα θα είμαι 31 όταν θα γεννηθεί το δεύτερο για τριτο δεν το κόβω,ήταν πολύ χάλια να έχω μόλις τελειώσει διδακτορικό και ειδικότητα και να τρέχω για γέννες.Άσε που είχα και πρόβλημα με έναν μ@#$%α συναδελφο στο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα είμαι 25 1/2 όταν θα σκάσει μύτη ο παίδαρος!!!

Λέμε να ξεκινήσουμε για 2ο παιδάκι όταν θα σταματάει τις πάνες ο πρώτος, γιατί με την ακρίβεια που υπάρχει δεν μας βλέπω καθόλου καλά!!!!!!

 

Μακάρι όλα να σας πάνε όπως ακριβώς τα θέλετε!

Να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας!!

8b66868b08.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω στο πρωτο 29 και τωρα στο δευτερο πρωτα ο θεος θα ειμαι 31,2 χρονια ακριβως διαφορα,για τριτο με τιποτα,εκτος και αν βγουμε με τον αντρα μου Συγγρου :)))))

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο σου σε θαυμαζω και μωρακια το ενα πισω απο το αλλο και διδακτορικο και ειδικοτητα ευχομαι να ειχες βοηθεις γιατι εγω μ ενα μωρακι το πανεπιστημιο και τη δουλεια εχω χασει την μπαλα βλεπεις δεν εχω κανεναν κοντα να με βοηθησει

Στη Νίνα ήμουν 29,5 και τώρα θα είμαι 31 όταν θα γεννηθεί το δεύτερο για τριτο δεν το κόβω,ήταν πολύ χάλια να έχω μόλις τελειώσει διδακτορικό και ειδικότητα και να τρέχω για γέννες.Άσε που είχα και πρόβλημα με έναν μ@#$%α συναδελφο στο νοσοκομείο.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω γεννησα στα 19 και κοντευω τα 20. παντα πιστευαμε οτι θελουμε 2 αλλα τωρα που εχω το γιοκα μου ( ισως σας φανει περιεργο ισως και οχι) δεν θελω αλλο θελω αυτο να το κακομαθω(με την καλη εννοια) και να το υπεραγαπαω! αλλα βεβαια ποτε δεν ξερεις! και οπως με εχει πρηξει και η μανα μου ειναι αμαρτια να λες οτι δεν θες αλλα παιδια. οποτε δεν λεω τιποτα.... να μαστε καλα να χαιρομαστε τα μπουμπουκια μας!!!!!!!!!!!! οσα κι αν ειναι!

yqMlp3.png

ΓΙΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΦΩΣ!

ΕΙΣΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ! ΣΑΓΑΠΩ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
μπραβο σου σε θαυμαζω και μωρακια το ενα πισω απο το αλλο και διδακτορικο και ειδικοτητα ευχομαι να ειχες βοηθεις γιατι εγω μ ενα μωρακι το πανεπιστημιο και τη δουλεια εχω χασει την μπαλα βλεπεις δεν εχω κανεναν κοντα να με βοηθησει

Ευτηχώς έχω ένα τέλειο άντρα και μια πολύ καλή μαμά που με βοηθάει αρκετα και έχει και δικό της ιατρείο που κουμαντάρει πάντως άρπαξα και ότι ευκαιρία μου δώθηκε επαγγελματικα...Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα τα 23 τον Ιούνιο,και έμεινα έγκυος περίπου την ημέρα των γενεθλίων μου.Γεννάω με το καλό Φεβρουάριο.Σχεδόν 24 θα είμαι.Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε όλες,να είστε καλά να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...