Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εγώ γιατί είμαι senior member ρε παιδιά ...κερδίζω κάτι?

Δεν προλάβαινα που δεν προλάβαινα να μπώ, τώρα άντε να βρώ χρόνο να διαβάσω για τις αλλαγές!!! Η αλήθεια είναι όμως οτι της χρειαζόταν το φορουμάκι μας τις αλλαγούλες του!!

 

Καλορίζικο λοιπόν και καλές δουλειές!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 293
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και τι σημαίνει δηλαδή να προσθέσω κάποιον στις επαφές μου????

 

εκεί εγώ επιμένω

 

ρε panoz εγώ περίμενα πως και πως να μας λύσεις καμιά απορία και εσύ .............. τίποτα

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαρα, απο οτι καταλαβαινω, ισως ειναι πιο ευκολο να εχεις καποια ατομα στις επαφες σου ωστε αν θες να τα βρεις να μην ψαχνεις σε ολα τα μελη...

πχ θες να στειλεις ενα πμ...τσακ πας στις επαφες και το στελνεις..

 

ε?καλα το καταλαβα?ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

καλοριζικο...απορια γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολες....αν την εχουν ξαναπει με συγχωρειτε....η επιλογη που ειχαμε να εμφανιζονται ολες οι δημοσιευσεις που εχουν γινει απο την τελευταια επισκεψη μας δεν υπαρχει πια???θα ξαναγινει???γιατι η επιλογη να φανουν μονο οι σημερινες δεν εξυπηρετει....ευχαριστω για το χρονο σας.

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Ελένη αν θέλεις να προσθέσεις κάποιον στις επαφές σου απλώς πηγαίνεις στο όνομα χρήστη του και aστο μικρό παραθυράκι που σου ανοίγει όταν κάνεις κλικ πάνω επιλέγεις το add....to your contacts.

Όταν θελήσεις να στείλεις pm σε κάποια από τις επαφές σπου τη βρίσκεις πιο εύκολα κι έτσι κερδίζεις χρόνο .

 

Επίσης οι επαφές εξυπηρετούν κι έναν ακόμη σκοπό.

Αν δε θέλεις να λαμβάνεις μηνύματα από τον οποιοδήποτε αλλά μόνο από επιλεγμένα άτομα και τους admin και τους moderator- προσθέτεις στις επαφές σου τα άτομα από τα οποία θέλεις να λαμβάνεις pm και απενεργοποιείς τα pm από όλα τα άλλα μέλη.

*

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε πως γινεται να μην ερχονται αναφορεςς στο ημειλ οταν κανουμε δημοσιευση?

 

Θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα.

Θα επιλέξεις την Επεξεργασία Επιλογών και εκεί που λέει Μηνύματα & Ειδοποιήσεις στην Προεπιλεγμένη μέθοδο εγγραφής σε θέματα θα επιλέξεις να λαμβάνεις ή να μη λαμβάνεις e-mail ή ακόμη και κάθε πότε να λαμβάνεις e-mail ανάλογα με το τι θέλεις να γίνεται.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χάθηκαααααα!!!πρέπει να διαβάσω όλα αυτά που έχετε γράψει και μετά να ρωτήσω αυτά που θέλω. ελπίζω αύριο το πρωί με καθαρό μυαλό να καταλάβω τι γίνεται. καλορίζικο, να το χαιρόμαστε!!! θα το μάθουμε, είμαστε ή δεν είμαστε ξεφτέρια??

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

marios_dad, αν πόσταρες το λινκ σε απαντηση της απορίας μου, να σου πω ότι δεν με βοηθά (ή δεν το καταλαβαινω ιδιαίτερα). Πρώτον διότι όταν πατάω νέα μηνύματα μου βγάζει τα νεά όλου του φόρουμ κι όχι μόνο της ενότητας και δεύτερον διότι δεν θέλω ακριβώς αυτό.

Θέλω να βγαίνουν τα τόπικ με χρονολογική σειρά και όχι με αλφαβητική. Πχ έψαχνα ένα τόπικ χωρίς νέες δημοσιεύσεις που όμως θυμόμουν ότι είναι στη δεύτερη σελίδα (την παλιά), και τώρα δεν το βρίσκω.

 

Επειδή βλέπω ότι το'χεις, εχεις καμιά ιδεα για την περίπτωσή μου; :)

 

Aπαντώ στο ποστ μου επειδή βρήκα την απάντηση:

πάω στο κάτω μέρος της σελίδας όπου γράφει "επιλογές εμφάνισης". Στο κουτί "ταξινόμηση με θέμα" επιλέγω "thread start time" και στη "σειρά ταξινόμησης" επιλέγω "φθίνουσα"...Κάτι έγινε τώρα :cool::D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω edit ή δεν το βρίσκω, διορθώνω το προηγούμενο ποστ:

πάω στο κάτω μέρος της σελίδας όπου γράφει "επιλογές εμφάνισης". Στο κουτί "ταξινόμηση με θέμα" επιλέγω "ώρα δημοσίευσης" και στη "σειρά ταξινόμησης" επιλέγω "φθίνουσα"...Κάτι έγινε τώρα :cool::D

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο...απορια γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολες....αν την εχουν ξαναπει με συγχωρειτε....η επιλογη που ειχαμε να εμφανιζονται ολες οι δημοσιευσεις που εχουν γινει απο την τελευταια επισκεψη μας δεν υπαρχει πια???θα ξαναγινει???γιατι η επιλογη να φανουν μονο οι σημερινες δεν εξυπηρετει....ευχαριστω για το χρονο σας.

 

Ειναι το Νεα μηνυματα πανω (διπλα στην αναζητηση). Κι εγω το εψαχνα και νομιζα οτι αυτο το κουμπι αφορα τα πμ αλλα τελικα :P

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου μηνυμα το βλεπω με πιο στενο προφιλ. ετσι βλεπει η καθεμια το δικο της ή εχω κατι λαθος και χαλαει η ομοιογενεια?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω edit ή δεν το βρίσκω, διορθώνω το προηγούμενο ποστ:

πάω στο κάτω μέρος της σελίδας όπου γράφει "επιλογές εμφάνισης". Στο κουτί "ταξινόμηση με θέμα" επιλέγω "ώρα δημοσίευσης" και στη "σειρά ταξινόμησης" επιλέγω "φθίνουσα"...Κάτι έγινε τώρα :cool::D

Aυτό το έκανα και εγώ και όλα οκ εκείνη την ώρα..

Αλλά όταν βγήκα και ξαναμπήκα, έπρεπε να το κάνω πάλι από την αρχή..

Υπάρχει τρόπος να αποθηκευτεί αυτή η αλλαγή??:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου μηνυμα το βλεπω με πιο στενο προφιλ. ετσι βλεπει η καθεμια το δικο της ή εχω κατι λαθος και χαλαει η ομοιογενεια?

 

εβαλα απο κατω το 2ο τικερακι και ηρεμησα. αυτο μετα τικερ σε μια σειρα ισχυει ακομα?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...