Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

το χω... το χω!!!

 

¨ελα ρεεεεεεεεε θα μας τρελάνεις;;;;;;;;μα πώς βρίσκεις άκρη;;;;;;;;εγώ ακόμη ψάχνωωωωωωωωωωωωω(εδώ μπαίνει η λυπημένη φατσούλα....αλλά ποιός τη βρίσκει;;;;;;;;)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 293
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω ουτε αποριες εχω!! για να εχεις αποριες πρεπει καποια να τα καταλαβες πρωτα!! εγω τπτ!!!

δε καταλαβα εχει κουμπακι φιλιας?????? κ εγω στην απ'εξω??????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με τα emoticons, θα πάτε Βοηθήματα/ Επεξεργασία Επιλογών και θα διαλέξετε τον βελτιωμένο επεξεργαστή κειμένου. Στη συνέχεια όταν απαντάτε δεν θα διαλέγετε την γρήγορη απάντηση, αλλά τον επεξεργαστή κειμένου και θα βλέπετε και τα emoticons! Μου πήρε λίγη ώρα να το βρω, αλλά τελικά το βρήκα...;)

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

κάθε φορά πρέπει να αλλάζουμε την επιλογή προβολής με χρονολική σειρά φθίνουσα για να μας βάζει πάνω τα καινουρία ποστ;;;;;;;;;;;;;;;;;

είναι πολύ σπαστικό αυτό...μηπωσ υπαρχει καμια λυση ρε κοριτσακια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πατε στον πινακα ελέγχου

 

Μετά Επεξεργασία Επιλογών

 

Εκει στη μέση περίπου θα βρείτε το

" Επιλογές προβολής θεμάτων "

Στη 2η επιλογή απο το scroll down menu επιλέξτε το

" Γραμμικά - Νεότερα Πρώτα "

 

Κάτω κάτω επιλέξτε " αποθήκευση " και λογικά θα αλλάξει ο τρόπος που σας εμφανιζονται.

Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα και ξέρεις τι κάνει; όταν ανοίγεις ένα ποστ σου βγάζει πρώτο το τελευταίο μήνυμα που έγραψε κάποιος ενώ εμείς θέλουμε να βγάζει πρώτο στις θεματικές ενότητες το τόπικ που ανοίχτηκε τελευταίο. τα λέω καλά ρε κολίτσια;;;;;;;δηλαδή όπως ήταν παλιάαααααααα

Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα και ξέρεις τι κάνει; όταν ανοίγεις ένα ποστ σου βγάζει πρώτο το τελευταίο μήνυμα που έγραψε κάποιος ενώ εμείς θέλουμε να βγάζει πρώτο στις θεματικές ενότητες το τόπικ που ανοίχτηκε τελευταίο. τα λέω καλά ρε κολίτσια;;;;;;;δηλαδή όπως ήταν παλιάαααααααα

 

kαι εγώ το δοκίμασα και όντως βγάζει πρώτο το νεότερο μήνυμα-απάντηση σε ένα τοπικ - διόλου πρακτικό.

 

αυτό που λέει η γιωτούλα, το να βγάζει τα τόπικ μιας κατηγορίας με χρονολογική σειρά από τα νεότερα στα παλαιότερα πώς γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα συμβαινουν, ειναι απαντηση στις προσευχες των παιδιων μας και των μαθητων γενικοτερα, που τα πρηζουμε συνεχεια "διαβασε και διαβασε"...

 

κατσε και διαβασε εσυ τωρα ρε γερο!!! (και γρια....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ χαίρομαι πραγματικά με την αναβάθμιση. νομίζω ότι το φόρουμ έτσι θα είναι πιο εύχρηστο.

θέλω να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους και όσους εργάστηκαν για αυτήν. επίσης ειλικρινά χαίρομαι που βλέπω ότι κάποια μέλη που είχαν δηλώσει αποχώρηση αναβαθμίστηκαν σε senior μέλη! χαίρομαι που θα είστε πάλι κοντά μας!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ολοι μας ειμαστε σινιορ μεμπερς....

ελαχιστοι με πολυ λιγες δημοσιευεις ειναι τζουνιορ μεμπερς.... (καλα, δε παιρνω και ορκο... και γω στη προσαρμογη ειμαι....)

Link to comment
Share on other sites

 

marios_dad, αν πόσταρες το λινκ σε απαντηση της απορίας μου, να σου πω ότι δεν με βοηθά (ή δεν το καταλαβαινω ιδιαίτερα). Πρώτον διότι όταν πατάω νέα μηνύματα μου βγάζει τα νεά όλου του φόρουμ κι όχι μόνο της ενότητας και δεύτερον διότι δεν θέλω ακριβώς αυτό.

Θέλω να βγαίνουν τα τόπικ με χρονολογική σειρά και όχι με αλφαβητική. Πχ έψαχνα ένα τόπικ χωρίς νέες δημοσιεύσεις που όμως θυμόμουν ότι είναι στη δεύτερη σελίδα (την παλιά), και τώρα δεν το βρίσκω.

 

Επειδή βλέπω ότι το'χεις, εχεις καμιά ιδεα για την περίπτωσή μου; :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ χαίρομαι πραγματικά με την αναβάθμιση. νομίζω ότι το φόρουμ έτσι θα είναι πιο εύχρηστο.

θέλω να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους και όσους εργάστηκαν για αυτήν. επίσης ειλικρινά χαίρομαι που βλέπω ότι κάποια μέλη που είχαν δηλώσει αποχώρηση αναβαθμίστηκαν σε senior μέλη! χαίρομαι που θα είστε πάλι κοντά μας!

 

τι σημαινει το senior member?????

 

δεν ξέρω αλλά μάλλον ..... δεν είμαστε όλοι εκλεκτοί!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω πρόβλημα στην αποστολή πμ. βγαίνει μήνυμα οτι έχω ξεπεράσει τον αριθμό των μηνυμάτων που μπορώ να έχω, αλλά έσβησα αρκετά και πάλι το ίδιο βγαίνει.

 

Επίσης, ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να κάνουμε edit στα μηνύματά μας

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι σημαίνει να κάνω κάποιον φίλο μου??

Γιατί δηλαδή να το κάνω αυτό?

Μπορώ να δω αν κάποιος με έχει κάνει φίλο??

 

Πως ενεργοποιώ τον έλεγχο αρθογραφίας???

 

Πως βλέπω αν κάποιος έχει δει το προφίλ μου??

 

Πάνω που είπα "εντάξει, βρήκα άκρη" έπεσα πάνω σε αυτό το θέμα και καταμπερδεύτηκα :rolleyes:

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

τι σημαίνει να κάνω κάποιον φίλο μου??

Γιατί δηλαδή να το κάνω αυτό?

Μπορώ να δω αν κάποιος με έχει κάνει φίλο??

 

Πως ενεργοποιώ τον έλεγχο αρθογραφίας???

 

Πως βλέπω αν κάποιος έχει δει το προφίλ μου??

 

Πάνω που είπα "εντάξει, βρήκα άκρη" έπεσα πάνω σε αυτό το θέμα και καταμπερδεύτηκα :rolleyes:

Xara 2 την επιλογή να κάνεις κάποιο φίλο την είχε εχτές στο προφίλ σου. Σήμερα δεν υπάρχει. Το ίδιο ισχύει και για το αν έχει δει κάποιος το προφίλ σου.

Για την ενεργοποίηση της ορθογραφίας δεν ξέρω.;):)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...