Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ! συμβουλές, tips & μικρά μυστικά!


Recommended Posts

το 70 δηλωνει τα 70 πραγματα που πρεπει να εχω κανει μεχρι τα 30 μου.....το εγραψα να το θυμαμαι..... :roll::roll:

και μην μου χαλας το ποστ!!!!!θα μαζευτουν μετα και αλλες και παει το ποστ!!!!εχω προβλημα με τον σκωρο λεμε!!!!!με την ηλικια μου κανενα :!::!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

σκόρος ο [skóros] Ο18: μικρό έντομο που τρέφεται με μάλλινες ίνες και προξενεί καταστροφές στα μάλλινα υφάσματα. [μσν. σκόρος < αρχ. κόρ(ις) `κοριός΄ μεταπλ. -ος κατά τα άλλα αρσ., με ανάπτ. προτακτ. από συμπροφ. με το άρθρο στην αιτ. πληθ. και ανασυλλ. [tus-ko > tusko > tus-sko]]

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

επιτελους ενας ανθρωπος να με σωσει!!!!!!!Αφροδιτη να σου πω το προβλημα της συγκρατουμενης Μαιρης....εχει ρυτιδες και ξεσπαει πανω μου επειδη ειμαι νεα και ανεμελη!!!τι να κανωωωωωω????????γιατρε μου??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

και συ την κρεμα την ανορθωτικη και ενυδατικη τι την εψαχνες?????καντο καλη μου το λιφτινγκ,δεν ειναι ντροπη.......

μπαχαλο γιναμε παλι......και τον σκωρο τον εμαθα!!!!(μια φιλη μου ηρθε σπιτι χτες και μου λεει ..αααα σκωρος ειναι αυτος.Εγω μεχρι τοτε νομιζα οτι ειναι πεταλουδιτσες.....στην κατοχη δεν σκοτωναμε κανενα ζωο) :lol::lol:

απο δω το ειχες απο κει το ειχες παλι χαιβανι με ειπες..... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αγάπη μου ένα δείγμα ήταν και είπα πριν σε μπλαστρώσω να ξέρω τι σου βάζω! θα βγω και φταίχτρα από πάνω??

 

 

Δε μου λές...στην κατοχή τις πεταλούδες τις τρώγατε??

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

εχετε πλάκα εσεις ..........

(το συμπεθερες ; δεν το κατάλαβα ; :roll: )

τελικά όλαααααα τα πόστ ! αυτη τα χαλάει ; 8)

 

επίσης η μαμά μου είπε : ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ για τον σκόρο ! (τις πεταουδίτσες δλδ.....)

για να αποφύγουμε την ναφθαλίνη όταν πρόκειτε να φυλάξουμε τα ρούχα μας , βάζουμε ανάμεσα στα ρούχα, τσέπες κλπ., ολόκληρα κομμάτια από το εξαίσιο μπαχαρικό, το γαρύφαλλο αποτελεσματικό, ασφαλές, και μυρωδάτο.

εγω να σου πω Λεβάντα χρησιμοποιώ , την βάζω σε πουγκάκια απο οργάντζα ή τουλι και τα κρεμάω απο ένα σε κάθε κρεμάστρα! :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ασε βρε Αφροδιτη που θα την κανω συμπεθερα....δεν κανω λιφτινγκ καλυτερα????δεν της κανω δωρο πενταετες συμβολαιο με τα καπι Αθηνων???

το κολπο με τα γαρυφαλα θα το κανω στην κουζινα :wink:

Link to comment
Share on other sites

απο είδη με βοτανα !

(εχει το καφεκοπτείο μας !!!! απο όλααααα κ κάτι ροφήματα για τους ηλικωμένους μούρλια λένε .... να στείλω τιποτα σε καμία ; ε ; σε ποια καλέ ; ) :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να πήγε για ύπνο.....

 

άστην Μαρία μου.....μεγάλη γυναίκα , να ξεκουραστεί !

 

(πάω και εγω ! καληνυχτα ! φιλια !) :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...